Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Duş Masaj Sistemleri

için 487 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Fırat Duş Paneli Siyah

  (64)
  30 günün en düşük fiyatı!
  3.906 TL 3.864 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Fırat Krom Duş Paneli

  (57)
  30 günün en düşük fiyatı!
  3.952,50 TL 3.910 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Niagara Duş Paneli Krom

  (1)
  30 günün en düşük fiyatı!
  4.380 TL SEPETTE 3.869,73 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sam Tuna Raflı Masajlı Duş Seti 180 CM Krem

  (6)
  30 günün en düşük fiyatı!
  5.859 TL SEPETTE 5.506,20 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sam Kuğu Dikey Duş Paneli

  (6)
  4.048 TL SEPETTE 3.845,60 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sam Fırat Duş Paneli Antrasit

  (5)
  30 günün en düşük fiyatı!
  3.906 TL 3.864 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sam Dicle Krom Duş Paneli

  (3)
  30 günün en düşük fiyatı!
  3.980 TL 3.701,40 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sam Aras Duş Paneli Krom

  (3)
  3.952,50 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vitra A45811 Move Masajlı Duş Sistemi Beyaz

  (11)
  30 günün en düşük fiyatı!
  6.524,13 TL SEPETTE 6.019,83 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  SAM ELMAS DUŞ SETİ-KROM

  (2)
  30 günün en düşük fiyatı!
  2.185,50 TL 2.162 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Dicle Duş Paneli Siyah

  (5)
  30 günün en düşük fiyatı!
  3.701,40 TL 3.661,60 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sam Niagara Duş Paneli Beyaz

  (1)
  4.300 TL SEPETTE 4.085 TL
  +

Duş Masaj Sistemleri

Uzun ve yorucu bir günün ardından pek çok insan sıcak bir duş ile rahatlamakta ve günün stresinden daha rahat arınmaktadır. Duş keyfinizi daha da katlamak ve sudan aldığınız verimi, duş konforunuzu daha da artırmak için duş masaj sistemleri sizlere oldukça keyifli alternatifler sunmaktadır. Rahatlatıcı ve arındırıcı gücü daha da etkili hale getirmek için doğru duş başlık ve aksesuarları kullanmanız tavsiye edilmektedir. Çeşitli bütçelere hitap eden farklı özelliklere sahip banyo panelleri ve başlık modelleri ürünler arasında yer almaktadır. Yorgun bedeninizi fiziksel olarak rahatlatmaya etkili masaj özellikli paneller sayesinde duş deneyiminizin kalitesi oldukça artmaktadır. Banyo masaj sistemleri banyo esnasında duş başlıklarınızdan suyun daha etkili kullanıldığı ve hidro masaj özelliği gösterdiği ürünler bütünüdür. Gelişen teknoloji ve yüksele hayat standartları sayesinde banyo kültürüne modern bir dokunuş olarak çokça tercih edilen bu sistemler banyo konforunuzu oldukça yükseltmekte, her günün sonunda sizlere rahatlatıcı bir duşun hayalini kurdurmaktadır. Buna ek olarak oldukça kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunan panel ve sistemler, uzun ömürlü oluşlarıyla da tercih sebebi haline gelmektedirler. Tek bir masaj modu değil birden fazla masaj alternatifi de yine bu sistemler içerisinde yer almakta, kendinize uygun olarak seçebileceğiniz banyo ve aksesuarları ile duşun tadını çıkarmanız mümkün hale gelmektedir.

Duş Masaj Sistemleri Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duş Masaj Sistemleri Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duşlar ve banyo kullanımına özgü masaj sistemleri yalnızca tek bir parça veya aparattan değil birkaç parça materyalden bir araya gelmektedir. Sistem içerisinde yer alan en önemli aparatlardan birisi elbette ki duş başlıkları olup bu başlıklar hidro masaj özellikleri ile dikkat çekmektedir. Sıradan bir duş performansını oldukça yüksek seviyelere çıkarmanıza yardımcı olan ve banyo esnasında rahatlamanızı sağlayan bu sistemleri kullanarak dilediğiniz mod ve seviyelerde masaj keyfinin tadına varabilirsiniz. Duş masaj sistemi tavsiye ve kullanıcı görüşleri dikkate alındığında seçilecek panel ve başlıkları seçerken bazı hususları göz önünde bulundurmanız edilmektedir. En yüksek performans ve verimi elde edebilmek için ihtiyacınıza, zevkinize ve beklediğiniz performansa uygun olan modelleri tercih etmek hidro masajlı banyo deneyiminizi daha geliştirmektedir. Farklı özellikler, farklı tip başlıklar ve materyallere sahip paneller ürünler arasında bulunmakta ve kullanıcılarına sunulmaktadır. Duş masaj sistemi yorum ve kullanıcı beğenileri arasında ön plana çıkan modellerin öncelikle daha kaliteli malzeme ve uzun ömürlü yapılara sahip olduğu dikkatleri çekmektedir. Sistem içerisinde yer alan parçaların birbiriyle uyumlu olması, ıslak alan kullanımı esnasında kolayca yıpranmaması, dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden elde edilmesi, kolay temizlenebilir olması ve konforlu kullanım imkanı sunması çoğunlukla aranan özellikler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Hem gövde kısmının hem de aparatların uzun ömürlü olması mutlak suretle kaliteli ve paslanmaz malzemelerden elde edilmesiyle doğrudan ilişkilidir. Bir banyo sistemi içerisindeki gövde malzemesinin ana malzeme olduğu da dikkate alınırsa, çelik, krom veya pirinç gibi dayanıklı ve uzun ömürlü materyallerin kullanılması gerekmektedir. Darbeye karşı dayanıklı olmasının yanı sıra kolayca paslanmaması ve rahatlıkla temizlenmesi önem arz etmektedir. Sürekli olarak ıslak kalabileceği ihtimali de düşünüldüğünde kullanılan maddenin paslanmaya karşı direnç göstermesi, kireç kırıcı özelliklerinin bulunması ve el izi yapmaması gerekmektedir. Kullanıcılara sunulan ürünler arasında parmak izi oluşturmayan modellere de rastlanmakta, hem estetik bir görünüm hem de kolay temizlik için bu durum tercih edilebilirliği oldukça artırmaktadır. Diğer bir yandan kireç kırıcı özelliklerin bulunması da panellerin performansını artıran özellikler arasında sayılabilmektedir. İçerisinde kireç oluşumu ve birikmesi yapmayan modellerin daha çok tercih edildiği, kolayca temizlenebildiği ve hidro masaj performansının daha uzun süre aynı kalitede kaldığı anlaşılmaktadır.

Duş Masaj Sistemi Çeşitleri

Duş Masaj Sistemi Çeşitleri

Duş masaj sistemi özellikleri arasında en çok dikkat çeken ve fark yaratan özellikler panelin sunmuş olduğu masaj modlarıdır. Vücuda farklı şekillerde ve kombinasyonlarda basınç, titreşim ve temas uygulanmasına yardımcı olan hidro masaj özellikli duşlar farklı mod seçenekleri sunmaktadır. Suyun yaratmış olduğu titreşim ve basıncı farklı şiddetlerde uygulayan ve zaman aralıkları birbirinden farklı olan modlar bulunmakta, bu modlar ürünler içerisinde size çeşitli kombinasyonlar halinde sunulmaktadır. Örneğin daha arındırıcı ve sakinleştirici bir masajlı duş deneyimi için daha yavaş çalışan ve debisi düşük modların, vücudun tazelenmesi ve dinçleşmesi için daha yüksek debili ve sık basınç uygulayan modların kullanıldığı görülmektedir. Tek bir sistem içerisinde tüm bu modların yer alması ise duş deneyiminizi keyfinize göre şekillendirebilmenize yardımcı olmaktadır. Günlük modunuza göre banyo deneyiminizi de şekillendirmek size bırakılmaktadır. Farklı kombinasyonların ve masaj seçeneklerinin oluşturulması; suyun debisine, başlıktan akış şekline ve titreşim özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiziksel olarak sizleri rahatlatmak ve vücudunuzu arındırmak için etkili bir yöntem olan hidro masaj sistemleri içerisinde farklı gövde ve başlık çeşitleri bulunmaktadır. Tepeli modeller, gövdenin üzerinde yer alan büyük veya farklı boyutlarda tepsili bir başlığın yer aldığı ve kullanım esnasında elleriniz serbest şekilde duş almanızı sağlayan modeller içerisinde yer almaktadır. İki elinizi de kullanmadan suyun altında rahatlayabilmenizi veya daha hızlı duş almak, keselenmek, saçlarınızı yıkamak için ellerinizin serbest kalmasını sağlayan tepeli modeller arasında da farklı boyutlarda, şekillerde ve özelliklerde ürünler bulunmaktadır. Geniş tepeli modellerde daha fazla alandan su çıkışı sağlanmakta ve sizlere adeta bir yağmur altı hissi sunulmaktadır. Monte edilen yere göre kullanım farklılıkları meydana gelebilmekle beraber çoğunlukla ayarlanabilen başlıklar bulunmaktadır. Bu şekilde suyun akacağı noktayı ve geliş açısını kendi zevkinize göre ayarlayabilmek size bırakılmaktadır. Duş masaj sistemi modelleri içerisinde el başlıklarının farklı olduğu seçenekler de kullanıcılara sunulmaktadır. Elinizde tutarak banyo yapabileceğiniz el başlıkları; kare, yuvarlak, dikdörtgen gibi farklı geometrik şekillerde tasarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra başlıkların büyüklükleri ve üzerinde yer alan su çıkış noktaları da çeşitlilik göstermektedir. Büyük başlıklara sahip modellerde ayarlanabilme fonksiyonu bulunabilmekte, yalnızca küçük bir alandan su çıkışı yapılmasını da tercih etmek size bırakılmaktadır. Başlıkların kaliteli, dayanıklı ve fonksiyonel olmalarına ek olarak aranan bir diğer özellik ise taşınabilirliktir. Çok dayanıklı veya kaliteli malzemelerden elde edilse dahi çok ağır olan başlık modellerinin kullanımı konforlu olmayacağı için genellikle en hafif şekillerde tasarlanmakta ve kullanıcılarına sunulmaktadırlar.

Güvenilir Duş Masaj Sistemleri

Güvenilir Duş Masaj Sistemleri

Vücut için en önemli ihtiyaçlardan birisi de hiç şüphesiz sudur. Yalnızca su içmek değil, vücudunuzun suyla temas etmesi de daha aktif, zinde ve rahatlamış hissetmenize yardımcı olmaktadır. Su ve hidro masaj ile yapılan pek çok tedavi bulunmasının nedenleri de budur. Hidro masaj olarak adlandırılan şey, su ve su kabarcıklarının çeşitli titreşimler, basınçlar ve şiddetlerle vücuda dağıtılmasıdır. Spalarda, masaj yerlerinde ve jakuzilerde de sıklıkla kullanılan bu yöntem, kan dolaşımınızı hızlandırmaya da yardımcı olmaktadır. Damarlarda biriken tıkanıklıklar, varisler ve şişkinlik gibi komplikasyonlara karşı etkili şekilde uygulanan hidro masaj teknikleri oldukça yardımcı olmakta, daha sağlıklı bir tedavi sürecine katkı sağlamaktadır. Kan dolaşımınızın vücutta hızlanması ve daha rahat sirküle edilebilmesi pek çok rahatsızlığın meydana getirdiği semptomların da hafiflemesini sağlamaktadır. Buna ek olarak daha hızlı kan dolaşımı daha aktif, canlı ve enerjik hissetmenize de katkıda bulunmaktadır. Gün içerisinde düzenlenen kan dolaşımınız sayesinde daha uzun süre zinde kalabilir, günlük hayatınızın kalitesini artırabilirsiniz. Duş masaj sistemi kullanımı ile yaptığınız hidro masaj kas ağrılarınıza da oldukça iyi gelecektir. Suyun yaratmış olduğu basınç ve titreşim kasılan kaslarınızın daha rahat gevşemesine yardımcı olmakta, bu sayede hem yorgunluğunuz azalmakta hem de gevşemeniz sağlanmaktadır. Su ile gerçekleştirilen masajın avantajlarından bir diğeri ise cildinizin arındırılmasıdır. Tıkalı gözeneklerin açılması, cildinizin gün içerisinde kaybettiği nemi geri kazanması, derinizdeki elastikliğin korunması ve daha pek çok benzer fayda sağlayan hidro masaj sindirim sistemi gibi iç sistemlerinizin de daha rahat çalışmasına yardımcı olmaktadır. Romatizmal rahatsızlıklar ve vücutta biriken toksik atıklar konusunda da oldukça etkili olan bu masaj için ayrıca masaj salonlarına gitmenize gerek kalmamakta, etkili ve konforlu bir duş deneyimi ile evinizde kolayca rahatlayabilmeniz sağlanmaktadır. Hayat standartlarınızda gözle görülür bir rahatlama sağlayan hidro masaj, kullanacağınız kaliteli ve yüksek performanslı bir duş sistemi ile her an elinizin altında bulunmaktadır. Vücudunuza sağladığı katkıların yanı sıra masajlı başlığınızın veya tepe başlığının masaj özellikli ve titreşimli şekilde kullanılması saç ve deri sağlığınıza da oldukça fayda sağlamaktadır. Kafa derinizdeki damarları harekete geçiren ve yine kan dolaşımınızı hızlandıran bu özellikler sayesinde saçlarınız daha çok uzayabilir ve deriye bağlı rahatsızlıklarınız azabilir. Yalnızca fiziksel olarak değil psikolojik olarak da rahatlamanıza yardımcı olan hidro masajlı banyo deneyimi, stresten ve zihinsel yorgunlarınızdan uzaklaşmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Rahatlamış bir vücudun sağlayacağı zihinsel rahatlık, günlük stresinizden arınmak ve huzurlu bir gün geçirme konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Hidro masaj özelliklerine sahip duş başlık ve panellerinden edinerek siz de hem vücut hem zihin sağlığınıza katkıda bulunabilir, günün yorgun ve stresli modunu banyonuzda bırakabilirsiniz. Yenilenmiş bir vücut ve zihin ile yeni bir güne başlayabilirsiniz.

Estetik ve Modern Duş Masaj Sistemleri

Estetik ve Modern Duş Masaj Sistemleri

Duş masaj sistemi çeşitleri kullanıcılarına geniş alternatiflere sahip bir yelpaze sunmakta, bu sayede hem farklı bütçelere hem farklı zevklere hitap eden modeller ürünler arasında bulunmaktadır. Banyolar da evin modern ve uyumlu şekilde dekore edilebilecek, havası kolaylıkla değiştirilerek zevkinize uygun hale getirilebilecek alanlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple, banyo içerisinde kullanılan aksesuarların yanı sıra sabit eşyaları da zevkinize uygun şekilde seçebilmeniz oldukça mümkündür. Duş masaj sistemi inceleme, yorum ve kullanıcı beğenileri de dikkate alındığında birçok farklı renk ve modelde seçenek sunulduğu görülmektedir. Siyah, beyaz ve gri gibi klasik renklere ek olarak füme, gold veya farklı renklerde seçenekler de ürünler arasındaki yerlerini almaktadır. Bu sayede hem estetik bir görünümle banyonuzun havasını değiştirebilir hem de fonksiyonel bir kullanım imkanı yaratabilirsiniz. Ürünler arasında fonksiyon farklarına ek olarak dış görünüm ve modellerin de çeşitli şekilde sunulduğu dikkate alındığında, siz de kendi tarzınıza ve zevkinize göre beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz. Ürünler içerisinde yalnızca renk farkları değil, görünüm açısından da çeşitlilikler bulunabilmektedir. Modern ve yumuşatılmış kenarlara sahip seçeneklerden, kare veya yuvarlak olarak değişebilen çeşitli modeller bulunmaktadır. Siz de kullanım sağlayacağınız alana en uygun seçeneği bu ürünler arasından rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürünler arasında dikkat çeken modellerden birisi de dikey duş masaj sistemi olan modellerdir. Hem görünüşleri hem de fonksiyonellikleri itibariyle kullanıcılardan büyük övgü ve beğeni toplayan dikey modeller özellikle dar banyolarda rahatlıkla kullanılabilmeleri sayesinde de tercih edilebilir seçenekler arasında daimi bir yer edinmektedir. Diğer bir yandan masaj sistemine sahip duş veya banyo panel ve başlıklarını kullanım sağlayacağınız alana göre de tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Her banyonun şekli ve boyutu birbiriyle aynı olmamakla beraber kendi banyonuzun alanına uygun olan seçenekleri tercih etmek kullanımınız açısından da daha pratik sonuçlar vermektedir. Örneğin; çok dar bir banyoya sahipseniz dikey, ince, uzun ve tepeli modelleri tercih edebilirsiniz. Diğer bir yandan yalnızca duş içerisinde değil; banyo küveti, jakuzi gibi alanlarla da masaj sistemli bu ürünlerden kullanabilmeniz mümkündür. Masaj sistemine sahip jakuzileri, duş ve banyo panellerinizle tamamlayarak keyfinizi iki kat artırabilmek sizin elinizde. Havuz, plaj ve otel gibi işletmelerde de hidro masaj sistemine sahip panel ve başlıklardan kullanarak işletmenizin kalitesini artırabilir, müşterilerinizi memnun etmeyi başarabilirsiniz. Kullanım alanlarının bu kadar yoğun olması ve kullanıcılarına sunduğu konforlu banyo deneyimi sayesinde oldukça ön plana çıkan bu ürünlerden siz de satın alarak hayat kalitenizi gözle görülür ölçüde artırabilirsiniz.

İşlevsel Duş Masaj Sistemleri

İşlevsel Duş Masaj Sistemleri

Duş masaj sistemi montajı ise oldukça kolay ve tıpkı diğer panellere yakın bir kurulum düzenine sahiptir. Bu sayede dilerseniz siz dilerseniz teknik birilerinden alacağınız destek sayesinde panellerinizi kurabilir, duş başlıklarınızı yerine takabilirsiniz. Duvara monte edilerek kurulumu gerçekleştirilen bu modellerin boru çıkışlarına duş başlıklarınızın borusunu takmanız ve iyice sıkıştırmanız gerekmektedir. Diğer bir yandan güvenliğiniz için kurulum esnasında herhangi bir elektrik kaynağına yakın olmamaya, duşunuzu kurduğunuz alanın güvenli olduğuna ve gerekli güvenlik elemanlarını kullandığınıza emin olmanız tavsiye edilmektedir. Ürünlerin kurulumunu yaptıktan sonra duşa girmeden önce kontrolleri sağlamanız ve su çıkışlarının sağlam bir şekilde çalıştığından emin olmanız da oldukça önem arz etmektedir. Kireç kırıcı özellik gösteren modellerin daha uzun süre kullanılabilmelerinin yanı sıra düzenli olarak temizlenen ve bakımı yapılan, doğru şekilde kullanılan modellerin çok daha uzun süre boyunca kullanılabildiklerini söylemekte fayda bulunmaktadır. Paslanmaz, leke bırakmaz ve kireç tutmaz özelliklere sahip seçeneklerden tercih ederek siz de daha az yorularak daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabileceğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Ürünler arasında yer alan ve kullanıcılar tarafından çokça beğenilen diğer bir ürün çeşidi ise yine masaj sistemine sahip ve çift taraflı şampuan kullanımı olanağı sunan seçeneklerdir. Şampuanınızı veya duş jelinizi, bunun için ayrılan alana doldurarak dilediğiniz zaman duş başlığınızdan sıkabilir, bu sayede hem suyu hem de bakım ürünlerinizi aynı başlık üzerinden rahatça kullanabilirsiniz. Krom kaplaması, çift başlıklı spa masaj özelliği ve kaliteli malzeme yapısı ile beğenileri toplamayı başaran bu modellere de ürünler arasından ulaşabilirsiniz. Modeller içerisinde farklı kombinasyonlara ve şiddetlere sahip seçenekleri bulabilir, çoğunlukla 3 farklı kombinasyon seçeneği sunan ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Duş masaj sistemi fiyatları ise modellerin boyutlarına, özelliklerine ve kullanılan malzemelerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Fonksiyonlar ve mod kombinasyonlarının sayısı da fiyatlandırma üzerinde etkili olmaktadır. Siz de kendiniz ve banyonuz için ideal olabilecek seçenekler arasından en uygun modeli tercih ederek kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmanın tadını çıkarabilirsiniz.