KADIN POSTACI ÇANTA

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Postacı Çanta

Günlük bayan çanta modelleri arasında bir de postacı çantalar yer almaktadır. Yandan asılarak kullanılan bu çanta modelleri, rahat ve kullanışlı olduğu için fazlasıyla tercih edilmektedir. Sportif bir tarzınız varsa ve sürekli hareket etmeyi seviyorsanız, gün içinde hareketlerinizin kısıtlanmaması için çantanızı omzunuza asabilirsiniz. Böylece iki eliniz de özgür kalır ve siz de rahat rahat şehir merkezini gezerken fotoğraf çekebilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. Bir diğer adı çapraz çanta olan postacı çantalarının birbirinden farklı onlarca modeli bulunmaktadır. Postacı çanta modelleri arasında tekstil malzemeden üretilenler ve deriden üretilenler bulunmaktadır. Kendine özel salaş bir tarzı benimsemiş kadınlar, yanlarında kişisel eşyalarını taşımak ve sokaklarda özgürce dolaşmak için çok cepli olan tekstil postacı çantası modellerinden kullanmayı tercih ediyor.

En trend bayan postacı çantaları arasında püsküllü modeller yer alıyor. Bu sezon ayakkabılarda, elbiselerde, tişörtlerde, bikinilerde ese püskül rüzgarı, çantalarda da devam ediyor. Modaya uygun giyinmeyi seviyorsanız, hemen çanta dolabınızda püsküllü postacı çantasına da yer açmanızda yarar olacaktır. Şort ve gömlek kombininizi püsküllü postacı çantanızla tamamlayarak dilediğiniz her yere gidebilirsiniz. Gün içinde çantanızdan bir şey almak istediğinizde kolayca ulaşabilir ve aradığınızı kolayca alabilirsiniz. Postacı çanta fiyatları ve modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Postacı çantalarının bazılarının ön tarafından çok fazla gözü bulunmaktadır. Çok cepli postacı çantaları, eşyaları kolayca muhafaza etme imkanı sunarken, aynı zamanda kolay erişim imkanı da sunmaktadır. Tommy Hilfiger bayan çanta çeşitleri arasında yer alan postacı çantalar, kadınlar tarafından fazlasıyla sevilmektedir. Postacı çanta modelleri arasında sportif modellerin yanınıda bir de klasik görünüme sahip olanlar bulunmaktadır. Klasik tarzı benimsemiş kişiler, Calvin Klein postacı çanta modellerini kullanmayı tercih edebilir. Ayarlanabilir sapları bulunan Calvin Klain postacı çantalarının dilediğinizi boyutunu satın alarak günlük hayatta hem şık hem de rahat olabilirsiniz. Postacı çanta markaları arasında: Calvin klein, Cengiz Pakel, Tommy Hilfiger, U.S. Polo Assn., David Jones gibi ünlü markalar yer almaktadır.