KADIN PLAJ ÇANTASI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Plaj Çantası

Yaz sezonunun gelmesi ile yazlık kıyafetler ortaya saçılır. Tatil planları yapılır ve çantalar hazırlanır. Denize ya da havuza giderken kullanılacak çantalar da mutlaka bavulda yerini almalıdır. Plaj çantaları, suya karşı dayanıklı, deniz kıyafetlerinin ve güneş kremlerinin konulduğu çantalardır. Bu çantalara mayo, bikini, havlu, yedek terlik, güneş kremi, güneş gözlüğü, deniz gözlüğü, atıştırmalıklar, içme suyu, kitap, el oyunları gibi daha birçok eşya konulabilir. Siz denizde ya da havuzda yanınızda ne taşımayı seviyorsanız bu çantalara da onları rahatlıkla koyabilirsiniz. Kadın, erkek ya da çocuk her tarza ve ihtiyaca uygun olacak şekilde birçok plaj çantası modelleri bulunmaktadır. Plaj çantalarında renk, ebat, desen, ürün malzemesi gibi birçok farklılık vardır. Fiyatları da değişkenlik gösteren plaj çantalarının size uygun olanını alabilir ve gönül rahatlığı ile tatilinize başlayabilirsiniz. Çanta seçiminde renk ve desen dikkat çeken unsur olsa da taşıyacağınız eşyayı göz önünde bulundurarak ona uygun boyutta bir çanta almanız daha doğru bir karar olacaktır. Ayrıca krem, sprey, solüsyon gibi akışkan ürünlerin çantanıza zarar vermesini engellemek için mutlaka kapaklarını iyi kontrol etmeli gerekirse poşete geçirmeniz gerekir. Bu sayede çantanızda yağlı lekeler oluşmaz ve çantanızda istemediğiniz bir hasar meydana gelmez. Su geçirmez özelliği sayesinde de ıslanması halinde çantanızda bulunan özellikle cüzdan, telefon ya da kitap gibi zarar görebilecek eşyalarınız güvende kalır. Çok fazla güneşe maruz bırakmak plaj çantanızın rengini soldurabilir. Bu nedenle çantanızı yerleştirirken gölge bir yer tercih etmelisiniz. Çantanızı çok fazla eşya ile doldurmak fazla ağırlığa sebep olabilir. Daha hafif çantalar tercih etmeniz, daha az ağırlık taşımanızı sağlayacaktır. Sap kısımlarındaki dayanıklılık sayesinde de çantanızdaki ağırlığı çok fazla düşünmenize gerek kalmaz. Bu nedenle sapları dayanıklı modellerdeki çantaları satın almanız daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Aradığınız modellerdeki plaj çantalarının çok fazla renkte ve desende çeşitleri bulunmakta ve her yaşa uygun olabilmektedir. Kız çocukları için, erkekler için de çok sayıda model bulabilmek mümkündür. İster kol çantası, ister el çantası ya da sırt çantası modellerinde plaj çantasına sahip olabilmek için size uygun plaj çantasına karar verin ve tatile gitmenin tadını çıkarın.

 Plaj Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Plaj Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Plaj çantaları yaz sezonunun aranılan çantaların başında gelir ve tüm bir yaz sezonu boyunca size eşlik eder. Uzun ömürlü bir kullanım sağlamak ve çantanızdan maksimum fayda sağlamak istiyorsanız plaj çantanızın sağlam ve kaliteli dayanıklı ürünlerden tasarlanmış olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Plaj çantalarında çadır bezinden üretilen ya da iki kat işlenerek üretilen naylon çantalar diğer plaj çantalarına göre daha uzun ömürlü bir yapıya sahip olmaktadır. Şıklık ve göze hoş görünmesinin öncesinde işlevselliği açısından yüksek kalitede olan plaj çantaları tercih edilmelidir. Alacağınız çantanın hafif materyalli bir çanta kullanmak daha az yük taşımanıza olanak sağlar. Plaja ya da havuza giderken taşınan eşyaların da çok fazla olması dolayısı ile hafif çanta seçimi oldukça önem taşımaktadır. Ayrıca plaj çantası fermuarlı modelde olduğunda daha fazla kullanış imkanı sunar. Çantanın içine konulan eşyalar dışarıya dökülmez ve eşyalarınızın hepsi fermuarın içinde güvenli bir şekilde durur. Fermuar dışında plaj çantalarında işlevselliği artırmak için daha fazla gözü olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı belirli bölümlere göre yerleştirebilir ve her an elinizin altında ulaşabilirsiniz. Ayrıca alacağınız çantanın geniş bir çanta olması da daha fazla eşyayı yanınızda götürmenize olanak sağlayacaktır. Plaj çantası alırken dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de küfe karşı korumalı malzemelerden üretilen çanta seçimidir. Plaj çantası denizde ya da havuz kenarında sıkça ıslanmakta ve nemli ortamlardan kolayca etkilenebilmektedir. Bu nedenle malzemeleri kaliteli ve küfe karşı dayanıklı plaj çantası tercih edilmelidir. Yıkanabilir plaj çantası sayesinde daha uzun ömürlü bir çantaya sahip olabilirsiniz. Kumdan etkilenen, su lekesi olan çantanızı yıkayarak her gün yeni gibi kullanabilir ve bir sonraki yaz sezonunda çantanızı yeniden rahatça kullanabilirsiniz. Plaj çantası alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da askılarıdır. Eşyalarınızı çantanıza doldururken hiçbir ihtiyacınızı unutmak istemez ve hepsini plaja ya da havuza giderken yanınızda götürmek istersiniz. Aksi bir sorunla karşılaşmamak için mutlaka alacağınız plaj çantasının sap kısımlarının dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca sapları yeteri uzunlukta olmalı ve eşyalarınızı taşırken sizi zorlamamalıdır. Plaj çantalarının birbirinden fazla rengi ve modeli bulunmaktadır. Baskılı modeller arıyorsanız baskı kalitesine dikkat etmeli ve kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz. Güneşte renginin solmayacağı bir model seçmeli ve plaj çantanızı dilediğiniz gibi kullanmanın zevkini yaşamalısınız.

 Plaj Çantası İçerisinde Olmazsa Olmaz Malzemeler

Plaj Çantası İçerisinde Olmazsa Olmaz Malzemeler

Yaz tatilinin gelmesi ile yazlık kıyafetler, mayolar, bikiniler, şapkalar, terlikler tekrar ortaya çıkar ve bu eşyaları da koyacak bir çantaya ihtiyaç duyulur. Plaj çantaları, denize ya da havuza giderken yedek deniz kıyafetlerinizi, havlularınızı, güneş kremleriniz gibi kişisel malzemelerinizi koyduğunuz eşyaları taşımaya yarar. Birbirinden farklı plaj çantası modelleri bulunmaktadır. Plaj çantası şeffaf malzemeli modeller de oldukça tercih edilen plaj çantası modelleri arasında yerini almıştır. Eşyaların belirli bir kısmının ya da tamamının görüldüğü şeffaf plaj çantaları sayesinde elinizi attığınız yerde hangi eşyanın olduğunu bilebilir ve rahatça ona ulaşabilirsiniz. Plaja giderken, tatildeki en büyük yardımcınız olan plaj çantalarının içerisinde olmazsa olmaz ürünler havludur. Ayrıca su çok fazla efor harcanan bir aktivitedir. Bu nedenle plaj çantanızda mutlaka bir iki tane atıştırmalık taşımanız size yarar sağlayacak ve enerji verecektir. Plaj çantanıza koyacağınız bir ya da iki şişe su sayesinde de sıvı ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Saç tokası, güneş kremi, güneş gözlüğü ya da şapka malzemeleri ile de gün içerisinde denizin ve güneşin etkilerinden korunabilirsiniz. Ancak sıvı ve akışkan malzemeleri plaj çantanıza koyarken oldukça dikkat etmek gerekir. Bunun yanı sıra sıcakta uzunca bir süre yanınızda bulunacak plaj çantanıza patlama riski olan ürünler de konulmaması gerekir. Akışkan ve dökülebilme olan güneş kremlerini, saç spreylerini, vücut losyonlarını mutlaka kontrol etmeli, kapağını iyice sıkmalı ve plaj çantanızın farklı bir bölümüne koymanız olası bir durumda diğer eşyalarınızın zarar görmesini önleyecektir. Ayrıca kremin yağlı etkisi çantanızda yağlı bir leke bırakabileceği için yıkanabilir ve lekesi kolayca çıkabilen kumaşta plaj çantaları tercih edilmelidir. Çantanıza fazladan birkaç poşet, çanta da ekleyebilirsiniz. Yedek ıslak kıyafetlerinizi ya da eşyalarınızı bu yerlere koyarak plaj çantanızın nemlenmesini ve zarar görmesini engelleyebilir ve çantanızı daha uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Deniz ya da havuz kenarında kitap okumayı seviyorsanız yanınızda sevdiğiniz bir kitabı da bulundurmanız iyi olacaktır. Ayrıca çanta boy oyunlar, dergiler de yaz tatilinin sevilen eşyaları arasındadır ve bu sayede çantalarda yerini almaktadır. Tüm bu eşyaları koyabilmek için geniş ve fazla bölmeli plaj çantalarına ihtiyacınız olacaktır. Aradığınız özellikte ve bütçenize uygun olan plaj çantalarına göz atmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Plaj Çantası Modelleri

Plaj Çantası Modelleri

Her zevke ve ihtiyaca uygun olacak şekilde çantalar üretilmektedir. Çantanın en fazla kullanıldığı alanlardan biri olan plajlar ve havuz kenarlarına uygun olacak şekilde çantalar üretilmekte ve bu çantalar yaz sezonu boyunca çok sık kullanılmaktadır. Deniz kenarında götürülmesi gerekli olan fazlaca eşyaların konulduğu plaj çantalarında olması gereken en önemli özellik dayanıklılık ve hafifliği olmaktadır. Geniş ürün yelpazesi olan plaj çantası modelleri oldukça fazladır. İhtiyacınız ve zevkinize uygun olan birden fazla plaj çantası modellerini araştırmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sağlam dokuma kumaşlı modeller, kaliteli bir şekilde üretilen naylon kalıplı çantalar, silikon çanta modelleri ve örgü ya da sık dokunmuş hasır gibi dokuma plaj çanta modelleri çok sık tercih edilmekte ve bu doğrultuda tasarlanarak yeni modeller piyasada yer almaktadır. Plaj çantası hasır modelleri sık dokunmuş yapıdadır ve oldukça sağlam plaj çantalarıdır. Ebatları fazla olan modellerinde diğer plaj çantalarında olduğu gibi fermuar, büzgü gibi birçok farklı kullanım imkanı vardır. Ağız kısımları açık da olabilen plaj çantalarının bağcıklı modelleri de epey tercih edilmektedir. Aynı zamanda plaj çantalarının şeffaf olan modelleri de bulunmakta ve havuz kenarlarında ve plajlarda oldukça sık görülmektedir. Şeffaf çantaların içi belli bir kısma görülebilir ya da modeline göre tamamen görülebilmektedir. Ebatlarına göre de birbirinden farklı plaj çanta modelleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen modeller arasında büyük ve geniş olanlar ile cepli ve bol gözlü olanlar bulunur. Deniz ya da havuz kenarına giderken eşyaların hepsinin sığması istenir bu nedenle alacağınız büyük boylarda bir plaj çantası size tüm eşyalarınızı kolabilme rahatlığı sunacaktır. Kol çantası ve sırt çantası şeklinde plaj çanta modelleri de piyasada yerini almıştır. Sırt çantaları kullanım rahatlığı açısından daha kolay taşınabilen çantalardır. Ayrıca sırt çantaları dik bir şekilde durabildikleri için güneş kremi, losyonlar ya da sıvı gıdalar gibi akışkan ürünlerin taşınmasında daha güvenlidir. Kol çantaları seçerken çantanın hafifliğine ve dayanıklılığına dikkat ederken mutlaka çantanın saplarının da sağlam malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Konulacak eşyaların ağırlığı ile çantanın sapları ağırlığa daha fazla dayanmayabilir ve sizi istemediğiniz noktada yarı yolda bırakabilir. Bu gibi bir durumla karşılaşmamak için mutlaka alacağınız plaj çantasının sağlarının yeterli uzunlukta ve kalitede olup olmamasına dikkat edin.

Plaj Çantası Hazırlama Teknikleri

Plaj Çantası Hazırlama Teknikleri

Plaj çantaları çok fazla eşyayı taşıyan çanta modellerinden biri olmaktadır. Bu nedenle satın alacağınız plaj çantası da yeterli ağırlığı taşıyabilecek kapasitede ve kalitede olmalıdır. Genelde büyük ebatlarda üretilen plaj çantalarının küçük boy olanları da doğru kullanım ile size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Büyük boy plaj çantası sayesinde eşyalarınızı eksiksiz bir şekilde çantanıza yerleştirebilir ve plajda ya da havuzda unuttum derdine düşmezsiniz. Ayrıca geniş plaj çantalarının sağlamış olduğu konfor ile tek bir çantaya tüm eşyalarınız dilediğiniz gibi sığabilir. Alacağınız çantanın derinliği de dikkat edilmesi gereken bir başka unsurdur. Eşyalarınızı plaj çantasına koyarken akışkan olabilecek krem ya da spreyler için önceden bir poşet geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra aldığınız çantanın küçük ebatlardaki modelini de alarak akıcı malzemelerinizi bu çantaya koyabilirsiniz. Naylon, plastik ya da şeffaf modeldeki plaj çantalarını bu ürünler için tercih edebilir, daha rahat bir kullanım imkanı yaratabilirsiniz. Büyük çantanızın içerisinde aramaya çalışmak durumunda kalmadan küçük çantanızı elinizin altında bulabilirsiniz. Küçük plaj çantalarını aynı zamanda telefon, toka, cüzdan gibi eşyalar koyarak da düzenleyebilirsiniz. Plaj çantanızı bu sayede çok daha düzenli bir hale getirebilmeniz mümkün olmaktadır. Islak eşyalarınızı da yine küçük ebatlardaki naylon ya da plastik modellerdeki plaj çantalarına koyarak çantanızın ömrünün uzamasına yardımcı olabilirsiniz. Büyük çantanız nemlenmeden ve ıslak kalmadan bu sayede korunmuş olacaktır. İşlevselliğine önem verilmesinin yanında şıklığı ve tasarımları da plaj çantasının seçilmesinde önemli rol oynamaktadır. Aldığınız plaj çantasını hazırlarken ona uygun bir mayo ya da bikini giyebilir ve deniz kıyafetlerinizi de çantanız ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Siyah kıyafetlerinizi rengarenk bir plaj çantası ile kombinleyebilir ve terliklerinizi de bu kombine uygun seçebilirsiniz. Giydiğiniz mayo ya da bikini ya da pareo,mayokini gibi kıyafetlerinizde renkli modeller tercih ediyorsanız, plaj çantanızı daha düz ve sade modellerden tercih edebilirsiniz. Baskılı modeller de birbirinden şık olmakta ve plajlarda yerini almaktadır. Bu çantaları güneş ışınlarından korumak ve daha gölge alanlara koymak renginin solmasını ve soyulmasını da önleyecektir. Bu nedenle daha kaliteli ve marka çantalar tercih etmenizde yarar vardır. Çok çeşitli baskı modelleri bulunan plaj çantalarının en çok tercih edilen ananaslı, kaktüslü gibi plaj çantası modelleri ile çantanızı keyifle hazırlayabilir, plajın yolunu tutabilirsiniz.

Plaj Çantası Fiyatları

Plaj Çantası Fiyatları

Tüm çanta modellerinde olduğu gibi plaj çantası modellerinde de çok fazla seçenek vardır. Markadan modele, ebatlarından ürünün üretildiği malzeme yapısına kadar çok farklı fiyat kriterleri plaj çantalarında da bulunmaktadır. Plaj çantası fiyatları değişimini diğer çantalarda olduğu gibi en çok marka etkilemektedir. Bilinen markaların fiyatları daha yüksek olmaktadır. Ancak bütçenize uygun olacak kaliteli ürünler bulabilmeniz mümkündür. Plaj çanta seçiminde işlevselliğinin yanında desenine ve modeline de önem verilir. Bu nedenle birden çok plaj çantası modelleri bulunmakta ve her bütçeye uygun olabilmektedir. Çantanızı almaya karar verirken fiyatını göz önünde bulundurmak doğru bir karardır ancak malzemenin dokusu, suya dayanıklılığı, saplarının sağlamlığı gibi özelliklere de mutlaka dikkat etmek gerekir. Fermuarlı çanta modellerinden birini almanız da eşyalarınızın düşmesini engelleyecektir. Fiyat kriterleri arasında plaj çantasının düz ya da renkli modelde olması, gözlerinin sayısı ve çantanın derinliği de etkili olmaktadır. Şık tasarımlara sahip çantalar, payetli ya da işlemeli modeller, metal aksesuarlar da plaj çantasının fiyatını etkileyen unsurlar arasında yer alır. Hasır ve örgü el işçiliği içeren çantaların fiyatları da yüksek olabilmektedir. Plastik ve naylon malzemeden yapılan plaj çantaları da sezonun trendleri arasında yer alır. Malzemeleri gereği yıkanabilir ve lekeler kolayca çıkabilir. Ayrıca bu çantaların küçük boyutlarına kişisel malzemeler ve ıslak mayo ya da bikiniler rahatça konulabilir. Çantanızı baskılı alacaksanız güneşe karşı dayanıklı olan malzemelerden yapılmış bir çanta seçmeniz uzun süreli kullanım imkanı sunacaktır. Çantada bulunan baskı güneşte solmayacak ve siz de yeni bir çanta alma maliyetine girmemiş olacaksınız. Aynı zamanda çantanın büyüklüğü ve derinliğine de dikkat etmeli ve gözlü olan çantalar tercih edilmelidir. Bu çantalar sayesinde eşyalarınız rahatlıkla düzenli bir şekilde yerleşir ve siz yeni bir çanta daha almak durumunda kalmazsınız. Sap kısımlarının uzun ve sağlam olduğu modeller sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Sırt çantası modelleri de bulunan plaj çantalarının alıcısı oldukça fazla sayıdadır. Sırt çantası kol çantalarına göre daha fazla ağırlığı taşıyabilir ve sizi daha az yorar. Farklı modellerdeki plaj çantalarındaki fiyatları öğrenmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.