KADIN PORTFÖY & CLUCTH ÇANTA

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bayan Portföy Kartlık Cüzdan / 2422 Taba

  525,00 TL

  315,00 TL

  SEPETTE %5 İNDİRİM

  300,00 TL

 • Gaintart Nakışlı Portföy Clutch Çanta

  250,00 TL

 • Dc And Marvel friends Clutch Astarlı Cüzdan El Çantası

  89,90 TL

  69,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO 6

  Bagmori Lastik Nakışlı Portföy Askılı Çanta

  209,90 TL

  139,90 TL

 • Cool Panda Clutch Astarlı Cüzdan El Çantası

  89,90 TL

  69,90 TL

Kadın Portföy Clutch Çanta

Çantanın tarihi çok eski zamanlara dayanır. Kullanıldığı dönemlerde kullanım amacına göre heybe, torba gibi farklı isimler almıştır. Tarih boyunca farklı çanta modellerine hem Türk hem de Urartu, Sümer ve Mısır tarihinde rastlamak mümkündür. Zamanında geleneksel motiflerle zenginleştirilen çantalar, zamanla yerini daha batı tarzı modellere bırakmıştır. Çanta, farklı modelleriyle özellikle kadın modasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Erkek kullanıcıların da farklı model çanta kullanmaya başlaması, çanta kategorisine kadınlar için tasarlanan feminen modellere ek olarak daha maskülen tarzın girmesini de beraberinde getirmiştir. Clutch çanta, boyut olarak genellikle büyük bir zarfı andırır. Koltuk altında ya da elde taşımaya uygundur. Daha spor kombinlere olduğu kadar klasik kıyafetlerle elde ya da koltuk altında kullanıldığında oldukça şık durur. Deri, hasır, suni deri, tekstil, plastik gibi farklı materyallerin taş, deri aksesuar, işleme gibi farklı aksesuarlarla zenginleştirilmesi ürünlere görsel bir zarafet katar. Kadın portföy clutch çanta, elde taşınan, omuza asılan, çapraz askılı, sırt askılı, bavul gibi zengin ürün gamı içinde kendine iyi bir yer bulur. Kullanımda kolaylık sağladığı gibi farklı kombinlere uyumuyla da öne çıkar. Kıyafetlerde olduğu gibi çantalarda da abiye, spor, klasik gibi sınıflandırmaların olması kadınlara gardırop hazırlama sırasında yardımcı olur. Bunun yanında doğadaki her renkten çanta rengi olması da kombin yapmayı kolaylaştırır. Materyal olarak deriden plastiğe kadar uzanan doku zenginliği sezona, mevsime, gidilecek yere göre çanta seçme konusunda kullanıcılara yardımcı olur. En beğenilen modellerden olan kadın portföy çanta, boyut olarak diğer çanta modellerine göre daha küçük olarak tasarlanmıştır. Genellikle askısı ve sapı olmayan, elde taşınan çanta türüdür. Zarif ve şık tasarımları, elbiselerle olan uyumuyla daha çok davetlerde ve özel günlerde tercih edilir. Kullanımı kolay olan kadın portföy clutch çanta oldukça sevilir. Cüzdan niyetine kullanılabilen bir modeldir. Ayrıca sadece telefon ve küçük bir cüzdan sığacak şekilde tasarlanan modelleriyle fonksiyonel olmasının yanında şık bir kombin yaratma konusunda da kolaylık sağlar. Daha çok parlak, kadife gibi gösterişli formları davet kombinlerinin vazgeçilmezidir. Siz de kadın portföy clutch çanta ürünleri arasından ihtiyacınız olan modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip, değişik tarzlardaki tüm ürünleri görmek için kadın çanta sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kadın Portföy Clutch Çanta Nedir, Özellikler Nelerdir?

Kadın Portföy Clutch Çanta Nedir, Özellikler Nelerdir?

Kadın portföy clutch çanta genellikle elde taşınan çanta formudur. Kadın portföy clutch çanta modelleri, sezonsuz olduğu kadar mevsimine göre de tercih edilebilen çeşitlere sahiptir. Sonbahar ve kış aylarına uygun bazı modellerde yer alan ince metal askı, ürünlere farklı bir görsel zarafet katar. Bu modeller kıyafetin formuna göre elde ya da omuzda taşıma olanağı verir. Kadın portföy ve clutch çanta nedir, sorusuna zarif tasarımı ve şık görseliyle cevap veren modeller, kullanılan malzeme ve kilit, cep gibi farklı detaylarla da kullanıcılarının beğenisini kazanır. Sonbahar ve kış aylarında kullanılmak üzere tasarlanmış kadın portföy clutch çanta modelleri; koyu tonları, deri malzemesi ve fermuarlı bölmelerden oluşan yapısıyla dikkat çeker. Deri ve siyah, lacivert gibi koyu renklerin aynı üründe birleşmesi ürüne şık bir hava katar. Birçok model astarı ve birden fazla bölmesiyle oldukça kullanışlıdır. Hemen hemen her rengin başarıyla kullanıldığı modeller, oldukça dikkat çekicidir. Bazıları cüzdan formunda tasarlanır. Kapama kısmının geometrik bir şekle sahip olduğu ürünler, farklı detaylarla süslenebilir. Kadın portföy clutch çanta cüzdanda taşıyabileceğiniz kart, kimlik gibi değerli eşyaların yanında başka bir gözünde cep telefonu taşımaya da olanak sağlar. Böylece sadece bir portföy çanta dışarı çıkarken yeterli olur. Kadın portföy ve clutch çanta modelleri zengin ürün skalasıyla kullanıcılarına seçme şansı tanır. Moda trendlerini yakalayarak da kadınların her ortamda şık görünmesine imkan verir. Spor kıyafetten abiyeye kadar zengin ürün skalasının olması sayesinde kullanıcılar her ortamda kullanabilecekleri kadın portföy clutch çanta modellerine ulaşabilirler. Küçük olması, sadece önemli eşyaları taşımaya yaraması çantanın en belirgin özelliklerindendir. Bunun yanında farklı boyutlarda olması kullanılacak yere göre seçim yapmaya olanak sağlar. Ayrıca sadece kıyafete uygun olması değil, çantanın modaya uygun olması da kullanıcı seçimini belirleyen önemli bir kriter olarak öne çıkar. Klasik tarzlarda daha yalın çizgileri olan siyah, lacivert kahverengi gibi renkler dikkat çeker. Kadın portföy ve clutch çanta taşlı, simli, altın yada gümüş renginde kilit detayı olan tasarımlarıyla da gösterişten hoşlananların beğenisini kazanır. Yalnızca aksesuar olarak da kadın portföy clutch çanta tercih edilebilir. Parlak kumaşlı çantalar kombinin en gösterişli parçası olabilir. Böylece daha sade formda aksesuar kullanarak kombinler tamamlanabilir. Kadın portföy clutch çantanın genellikle ayakkabı ve kemer ile uyumlu olmasına özen gösterilse de ton sür ton ya da kontrast geçişler de tercih edilir.

Yaratıcı Tasarımlarıyla Kadın Portföy Clutch Çanta Modelleri

Yaratıcı Tasarımlarıyla Kadın Portföy Clutch Çanta Modelleri

Kadın portföy clutch çantaların klasikleşmiş zamansız modelleri kadınların günlük hayatını kolaylaştırır. Bu tür ürünler muntazam formu ve küçük boyutuyla gardıroplarda fazla yer kaplamaz. Hem içine kişisel eşyaların sığması hem de renk, model ve doku olarak zengin alternatife sahip olması ürünlerin diğer avantajları arasındadır. Kadın portföy ve clutch çanta günlük kullanımına oldukça sık tercih edilir. Kot ya da kanvas pantolon, topuklu bir ayakkabı ve beyaz gömlek üzerine kadın portföy clutch çanta eklendiğinde kombin tamamlanmış olur. Sezonsuz olarak tasarlanan kare örgü formundaki modeller, spor kıyafetlerle olduğu kadar yazlık elbiselerle de zarif bir görsel sunar. Bazı modellerin omuz çantası olarak kullanılabilmesi ise ayrıca avantajdır. Ceket gibi klasik kombinlerde portföy olarak elde kullanımı tercih edilirken; yazlık elbiselerde, beyaz basit tişörtlerde omuzda veya çapraz olarak kullanıldığı da görülür. İlkbahar ve yaz ayları için tasarlanmış, %100 dokuma kumaşından üretilen modeller de vardır. Süet astarı ve fermuarlı olan bu modeller oldukça kullanışlıdır. Astarsız ve tek bölmeli olarak tasarlanan kadın portföy clutch çanta modellerinde mıknatıs ile kapanan türler de bulunur. Kadın portföy ve clutch çanta markaları kullanıcı beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapar. Göze hitap eden modellerde süet ya da deri üzerine parlak parçalar da yer alabilir. Bu tür kadın portföy ve clutch çanta abiye kıyafetlerle daha çok tercih edilir. Kadınlar, özel eşyalarını koyabilecekleri bazı abiye çanta modellerinin muntazam formunu beğenirler. Kadın portföy clutch çanta abiye modellere kıyafetlere görsel bir bütünlük katar ve kombini daha şık bir seviyeye taşır. Kullanıcılar kadın portföy clutch çanta rengi olarak ise daha çok elbiselerin rengine uygun modelleri tercih ederler. Kimi zaman ise çantanın kombinde öne çıkmasını da isteyebilirler. Yaratıcı tasarımlara imza atan kadın portföy clutch çanta modelleri bu tarz durumlarda ön plana çıkar. Çarpıcı modeller işlevselliğinin yanında gözleri üzerine toplayan aksesuar görevi de görür. Bu haliyle kadın portföy clutch çanta abiye kombinlerin vazgeçilmezi olarak gardıroplarda yerini alır.

Tarz Kombinlerin Vazgeçilmezi: Kadın Pörtföy Clutch Çantalar

Tarz Kombinlerin Vazgeçilmezi: Kadın Pörtföy Clutch Çantalar

Çanta, günümüz dünyasının olmazsa olmaz parçalarındandır. Kombin denince akla diğer kıyafet ve aksesuarlarla birlikte mutlaka çanta gelir. Her kadının ayrı bir tarzı vardır. Bazı kadınlar kıyafet kombini yaparken çantanın modeline, rengine ve dokusunda dikkat ederler. Spor bir kıyafetle birlikte kullandıkları bir çantayı genellikle abiye bir kıyafetle kullanmazlar. Çantanın büyüklüğünden askılı olup olmaması, rengine kadar birçok kriter kombin yaparken dikkate alınır. Böyle zamanlarda kadın portföy clutch çanta şıklığı ve dokusuyla kombinlere son imzayı atabilir. Sadece modeli değil kadın portföy ve clutch çanta renkleri de kullanıcılara geniş tercih olanağı sunar. Klasik renklerden canlı tonlara kadar zengin bir skalada yer alan ürünler farklı kombinler yapmak isteyenlere alternatifler sunar. Kıyafet ve çanta kombini aynı zamanda bir tarzın göstergesidir. Her ortamın kendine has bir kıyafet kodu vardır. Bazı iş alanları kıyafet kodu konusunda oldukça hassastır. Özellikle bazı ofis ortamlarında giyilen kıyafet detayları önceden belirlenmiştir. Bununla birlikte son zamanlarda ofis kombinleri de biraz daha spor şık bir forma kaymıştır. Bu durum ise kadın portföy clutch çantaların çok farklı şekillerde kullanılmasına olanak sağlar. Aynı zamanda hayat stillerinin ve alışkanlıkların değişen dünya düzenine göre yeniden şekillendiği de bir gerçektir. Bu gerçekten yola çıkarak kadın portföy clutch çanta modellerinin artık çok fazla kullanım alanı bulduğu aşikardır. Kadın portföy ve clutch çanta siyah tonları ile klasik tarzlarla daha çok kullanılır. Bununla birlikte kontrast renk kullanımı da oldukça popülerdir. Siyah kadın portföy clutch çanta, açık renk bir kot pantolon beyaz düz bir tişört ve siyah bir topuklu ayakkabıyla birlikte tercih edilebilir. Bu tarz, kadınlara hem spor hem de şık bir görünüm kazandırır. Her bir parça, özellikle siyah clutch çanta, zamansız olduğundan kullanıcılar bu tip kombinlerle her dönem şık olmayı başarırlar. Bunun yanında nude ayakkabı ve nude kadın portföy clutch çanta ile yapılan kombinler de akıllarda kalır. Bazı modellerin uzun saplı bazı modellerin ise elde taşıyacak şekilde kısa saplı olması farklı avantajlar yaratır. El sapı şeklinde tasarlanan model bileğe takılarak çok rahat taşınır. Omuz askılı model ise hem omuzda hem de çapraz takılarak spor şık bir kıyafetle çok rahat kombinlenir. Kadın portföy clutch çanta blazer bir ceket altına giyilen spor bir pantolonla kombinlenebilir. Bu durumda ise boyut olarak biraz daha büyük ve elde taşınacak kadın portföy clutch çanta tercih edilir. Yazlık tiril tiril elbiselere yakışan ise rengârenk ve omuzda taşınan çanta modelleridir. Kullanıcılar zengin ürün portföyü içinden kombinleyebilecekleri bir kadın portföy clutch çanta modeli bulabilirler. Gardıroplarında yer alan birden fazla modelle ise değişik kombinler yapabilmenin avantajını yaşarlar.

Her Zevke Uygun Kadın Portföy Clutch Çanta Modelleri

Her Zevke Uygun Kadın Portföy Clutch Çanta Modelleri

Kadın portföy ve clutch çanta cüzdan şeklindeki modeller oldukça kompakt bir tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra kadın portföy clutch çanta cüzdan formu farklı renkleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Cüzdan şeklinde tasarlanan modellerde telefon bölmesinin olması ise ayrıca avantajdır. Kadın portföy clutch çanta modelleri, farklı dokularının yanında makine işçiliği, el işçiliği gibi farklı form ve üretim tekniğiyle de dikkat çeker. Her bir modelin kendine has bir tasarımı ve havasının olması en ayırt edici özelliğidir. Ayrıca astarlı astarsız, fermuarlı, kapaklı gibi fiziksel özellikleri ürünlerin kullanıcı dostu olarak tasarlandığının kanıtıdır. Bunun yanında kredi kartı, kağıt ve bozuk para bölmesi gibi farklı bölmelerinin olması kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Ayrıca fermuarlı, kapaklı gibi bölme yapıları da ürünün işlevselliğini anlatmak için yeterlidir. Dikdörtgen şeklinde tasarlanmış kadın portföy clutch çanta modellerinin yanında daha küçük modeller de benzer işlevlere sahiptir. Kadın portföy ve clutch çanta cepli modellerde ise bazen iç bölmelerin haricinde çantanın dışında da ayrıca bir cep detayı yer alır. Bu tür çantaların en önemli avantajı el altında bulunması gereken eşyaların çantanın içine değil de cep kısmına konulabilmesidir. Pratik kullanım açısından oldukça önemli bir avantajdır. Ayrıca fonksiyonel olmasının yanında ürüne farklı bir görsel zenginlik katar. Bazı kadın portföy clutch çanta modellerinde cep öndeyken bazı modellerde ise arkada yer alır. Her durumda cep ikinci bir bölme anlamına gelir. Özellikle birden fazla kişisel eşyayı bir arada taşımak gerektiğinde bu durum eşyalara hızlıca erişebilme olanağı sağlar. Ayrıca önemli bir iletişim aleti olan telefonun farklı bir bölmede saklanabilmesi de önemli bir detaydır. Çok gözlü formlarının yanında tek gözlü modelleri de renkli kumaş, deri ya da plastik dokusuyla dikkat çeker. Bu modeller tek bölmeli olsa da işlevselliğinden bir şey kaybetmez. Her kombine uyan renkleri ise göz doldurur. Kadın portföy clutch çanta modellerinde baskılı, taşlı, parlak gibi detayların öne çıktığı ürünler gösterişli kombinlere eşlik eder. Yalın tasarıma sahip modeller ise kombinlere ayrı bir zarafet katar.

Kadın Portföy Clutch Çanta Modellerinin Fiyatları

Kadın Portföy Clutch Çanta Modellerinin Fiyatları

Deriden tekstile kadar farklı materyallerden üretilen kadın portföy ve clutch çanta fiyatları, modele ve kullanılan materyale göre değişir. Kullanıcılar çanta seçimi yapmadan önce kullanım amaçlarını belirlerler. Bu da bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun kadın portföy clutch çanta modelini seçmelerinde kolaylık sağlar. Günlük kullanım için basit baskılı tekstil modeller iyi bir tercih olabilir. Bunun yanında cüzdan şeklinde tasarlanmış modeller ya da biraz daha büyük boyutlu çeşitler de günlük kullanım için alternatiftir. Özel günlerde bazı kadınlar taş detaylı, parlak ve gösterişli modelleri tercih ederler. Bazı kullanıcılar ise tercihlerini daha sade modellerden yana kullanırlar. Fonksiyonel olarak bakıldığında kadın portföy clutch çanta önemli ihtiyaçların taşınmasına destek olan bir konteynerdir. Boyutu içine konulacak eşyaya göre değişir. Her durumda gerek cüzdan gerekse portföy şeklinde üretilen kadın portföy clutch çanta modelleri kullanıcılarına ihtiyaçları olan maksimum faydayı sağlayacak şekilde üretilmiştir. Birçok modelde özel olarak telefon bölmesi bulunması bunun bir örneğidir. Kadın portföy ve clutch çanta telefon bölmeli olarak tasarlanan modellerin telefon bölmesi ön yüzünde ya da orta kısımda yer alır. Kullanıcılar kadın portföy clutch çanta modeli seçerken birçok kriteri göz önünde bulundururlar. Kadın portföy clutch çanta seçimi sırasında sorulan sorulardan bazıları; kaç bölmesi var, telefon bölmesi var mı, bozuk para, kağıt para ve kredi kartı bölmesi var mı gibi sorulardır. Karar sürecinde ise çantanın hangi amaca hizmet edeceği önem taşır. Elde ya da koltuk altında taşınabilen biraz daha büyük modellerin kullanıldığı yerle omuz askılı ya da el askılı modellerin kullanılacağı yer zaman zaman farklıdır. İşe giderken daha büyük kadın portföy ve clutch çanta modeli tercih edilirken, alışverişe giderken cüzdan şeklindeki model iş görür. Siz de hem işlevi hem de şık tasarımıyla her ortamda tarzınızı ön plana çıkarmayı vadeden kadın portföy clutch çanta modelleri hakkında daha fazla bilgi alabilir; ihtiyacınız olan modeli sepetinize ekleyerek, online alışveriş avantajlarını yaşayabilirsiniz.