KADIN EVRAK ÇANTASI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
143 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Kadın Evrak Çantası

Günümüz iş dünyasında çok daha fazla tercih edilen evrak çantaları kadınlar ve erkekler için aranan çanta modellerinden biri olmaktadır. Evrak çantaları, kişisel eşyaları koymanın dışında iş yaşantısında veya resmi yerler için kullanılan evrak, dosya, doküman gibi önemli belgelerin muhafaza edilmesi dışında kitap ve kişisel eşya gibi birçok ürünün yerleşebileceği bir çanta türüdür. Eski zamanlarda daha çok erkeklerde görmeye alışık olduğumuz bu çanta modelleri, yeni modern tarzları ve şık detayları ile kadın çanta severlerin de tercih ettiği çanta modellerinden birisi olmuştur. Kadın evrak çantası, klasik görüntüsünün yanında maskülen ve şık bir duruş sergilediği için birçok iş kadının yanında taşımaktan memnun olduğu bir çanta çeşididir. Çanta üzerinde bulunan kulplu tutamaç sapları, fermuar kapatmalı ve omuzda taşınmayı sağlayan ek askı aparatları ile satılan bu evrak çantaları geniş iç hacimleri sayesinde günlük yaşantıda insanların yanında bulundurması gereken çoğu eşyayı içinde barındırabilir. Modellerine göre değişiklik gösteren kadın evrak çantalarının bazı modellerinde belirli inç değerine kadar laptop bölmeleri de bulunmaktadır. Birçok çanta çeşidinin unisex olarak kullanılabildiği bu evrak çantaları, cinsiyete göre belirli formlarda da oluşturulmuştur. Kadınlara hitap edecek mavi, kırmızı, pembe gibi alternatif renklerde ve kazayağı, mermer görünüm, çiçek, leopar gibi desenlerde tasarlanan kadın evrak çantaları çeşitleri ile birçok kadın müşterinin yüzünü güldürmektedir. İhtiyacınıza uygun bir kadın evrak çantası arıyor ve araştırıyorsanız sayfamıza göz atabilir, kişisel zevkinize uygun bir kadın evrak çantasına sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Evrak Çantası Modelleri

Kullanışlı Evrak Çantası Modelleri

Genelde çalışan kadınların daha sık tercih ettiği bir çanta modeli olan evrak çantaları, özel davetlerde, toplantılarda da oldukça sık kullanılmkatadır. Evrakların kırışmasını önlemek amacı ile imal edilen evrak çantaları zamanla laptopların, kişisel eşyaların da konulduğu bir çanta halini almıştır. Birçok çanta modellerinde olduğu gibi kadın evrak çantası modelleri de çok çeşitlidir. Düğmeli, fermuarlı ya da klipsli olacak şekilde birbirinden farklı modelleri bulunur. Bunun yanı sıra genel anlamda evrak çantaları dört farklı modelde tasarlanarak üretilmektedir. Bunlar, bölmeli evrak çantaları, klasik yani bond tarzı evrak çantaları, çekçekli evrak çantaları ve el evrak çantaları şeklindedir. Teknolojinin iş hayatındaki yerinin artması ile diz üstü bilgisayarları da iş ortamında taşınması gereken bir duruma gelmiştir. Bilgisayar taşımaya uygun evrak çantaları da bu ihtiyaçtan dolayı çok fazla üretilmektedir. Laptop bölmeli evrak çantaları kadınların tam da aradığı bu ihtiyaca cevap vermektedir. Bir bölmesine diz üstü bilgisayarın rahatça sığdığı bölmeli çantanın diğer gözüne de evraklar ya da kişisel malzemeler rahatça konulabilir. Çekçekli çantalar ise bavula benzer bir görünüme sahiptir. Çekçekli evrak çantalarına çok fazla eşya konulabilir. Ayrıca bu çantaların taşınması da kolaydır. Bond evrak çanta olarak adlandırılan klasik evrak çantaları çok sık kullanılan çanta türlerinden biri olmaktadır. Görünüşü sert, tasarımları itibari ile kilitli bir yapıya sahiptir. El evrak çanta modellerinde tutma askı vardır ve bu çantalar bu askılar ile kullanılır. İp askısı bulunmayan bu çantalar, daha minimal ölçülerdedir. Bölme sayısı da fazladır. Evrak çantalarının tasarlandığı kumaş türleri de farklılık gösterebilir. Kumaş desenlerde ya da deri kadın evrak çantası modelleri çok sık tercih edilir. Farklı renkte modeller, baskılı çeşitler de evrak çanta modelleri arasında yer alır.

 Evrak Çantası Kullanım Alanları

Evrak Çantasının Kullanım Alanları

Daha çok erkek kullanıcıların en büyük aksesuarları arasında bulunan evrak çantalar, iş dünyasında çalışan birçok kadın ve erkek müşterisinin yanında okula giden pek çok öğrencinin de işini kolaylaştırmaktadır. Notlar, evraklar, kitaplar ve bazı modellerinde bilgisayar bölmelerinin de bulunduğu bu evrak çantaları, eski klasik görüntüsünü koruyor olsa da modern çizgiler ve akıllı tasarımları ile çağa uyum sağlamayı da başarmıştır. İç cep kısımlarının sayısı ve genişliği kadar birçok kişi için dış görünüm de önemli olmaktadır. Kıyafetlere uyumlu renklerde ve tarzlarda tasarlanan şık evrak çantası modelleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunan evrak çantaları, bir iş toplantısında, bir organizasyonda veya avukatlık, öğretmenlik gibi işlerde oldukça fazla kullanılmaktadır. Meslek grupları dışında, bilgisayar ile ders çalışan veya sınavlara katılan birçok öğrencinin okul zamanlarında en büyük destekçisi olmaktadır. Kitap, not ve evrak bölmelerinin dışında bazı modellerde bulunan laptop kısımları, bilgisayarların her daim kullanıcıların yanlarında olması sebebi ile müşterilerin evrak çantalarını tercih etme sebeplerinden birisi olmaktadır. Genellikle deri malzemenin kullanıldığı evrak çantalar, derinin dışında, organik pamuk kullanılan kumaş, dayanıklı G-1000 kumaşı, polyester ve polyester naylon karışımlı materyallerden üretilmektedir. Eski görünümü koruyan kadın evrak çantası vintage modelleri, klasik duruşunun yanında nakış işleme, logo gibi detaylara sahip motifleri ile de evrak çantalarına farklı bir hava katmaktadır. Üretildiği malzemenin cinsine göre darbe ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Su geçirmez özelliğine sahip modeller de evrak çantasının türüne göre farklılık göstermektedir. Son zamanlarda gelişen teknoloji çanta yapımlarında kullanılan malzemeleri de ertkilemektedir. Bazı evrak çanta modellerinde HiTeck havacılık teknolojisi ile üretilen modeller bulunmaktadır. Carbon fiber teknolojisine sahip bu evrak çanta modelleri, teknolojiyi yakından takip eden birçok kadın ve erkek çanta severin de yüzünü güldürmektedir.

Uygun Evrak Çantası Fiyatları

Uygun Evrak Çantası Fiyatları

Evrak çantası satın almadan önce mutlaka ihtiyacınızın ve kullanım amacınızın ne olduğuna karar vermeniz gerekmektedir. Her tarzda ve zevkte bulunabilecek bayan evrak çantası modelleri bulunmaktadır. Taşınması istenen eşyalar sadece evrak ya da dosya ise daha ince ve dosya tipinde bulunan evrak çantası modellerinden satın alabilirsiniz. Tablet ya da diz üstü bilgisayar taşıma amacı var ise bu durumda ekstra koruma kılıfının olduğu, laptop bölmeli evrak çantası modellerine bakabilirsiniz. Satın almadan önce su geçirmez özelliklere sahip modelleri incelemekte de fayda vardır. Olumsuz hava koşullarında ya da olası su dökülmelerinde çantanızda bulunan evraklar ya da bilgisayar bu sayede korunmuş olacaktır. Aynı zamanda sürekli kullanılacak olan bu çantaların her kıyafetiniz ile uyumlu olmasını istiyorsanız siyah ya da taba gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Kullanışlı ve aradığınız tarza uygun olmasının yanında bütçenize de uygun modelde evrak çantası arıyor olabilirsiniz. Diğer çanta modellerinde olduğu gibi kadın evrak çanta modellerinde de her bütçeye uygun çanta çeşitleri bulunur. Fiyat kriterleri marka, ürün kalitesi ve kumaşına göre farklılık göstermektedir. Aradığınız model, kadın evrak çantası deri malzemelerinden tasarlanmış bir çanta modeli ise bu durumda piyasada diğer malzemelerden üretilmiş çanta fiyatlarına göre biraz daha yüksek fiyatlar ile karşılaşmanız mümkün. Suni deri çantalar ekonomik açıdan daha uygundur. Kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz çantaya karar vermek ekonomik açıdan da sizi rahatlatır. Dikişleri ve kumaşı kaliteli, sapları dayanıklı ve sağlam kalitede bir evrak çantası ile uzun yıllar eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Bilgisayar taşımak için evrak çantası bakıyorsanız bu durumda diğer evrak çantası modellerine göre daha yüksek fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Ürün çeşitlerine bakmak ve aradığınız modedeki evrak çantasını satın almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.