KADIN CÜZDAN & KARTLIK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Cüzdan & Kartlık

Kağıt para, madeni para, kredi kartları ve kartvizitleri bir arada tutmak için kullanılan cüzdanlar kadınlar için gündelik hayatta sıklıkla kullanılan küçük çanta modellerindendir. Kadın cüzdanları çoğunlukla deri, suni deri, süet malzemelerden üretilir. Genellikle kadın cüzdanlarının içinde kağıt paraları, madeni paraları ve kartları koymak için ayrı bölmeler bulunur. Bununla beraber sadece bozuk paraları koyabileceğiniz mini cüzdan modelleri de vardır.

Kendimize Uygun Cüzdanı Nasıl Seçebiliriz?

Kendimize Uygun Cüzdanı Nasıl Seçebiliriz?

Cüzdan alırken birkaç ufak noktaya dikkat ettiğiniz takdirde uzun ömürlü ve kaliteli kullanım elde edersiniz. Cüzdan seçimi yaparken çantanıza uygun ölçüde modeller tercih edebilirsiniz. Ortalama bir kadın cüzdanının genişlik ölçüsü 20 cm, yükseklik ölçüsü ise 10 cm’dir. Derinliği kalıba göre değişebilir. Genelde kol ve sırt çantaları içinde kullanılan cüzdanları çantanızın iç hacmini göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz. Uzun ömürlü cüzdan kullanımı elde etmek için hakiki deri ile üretilenleri alabilirsiniz.Deri cüzdanlar sağlam yapıda olduğu için yüzeyinde kolay kolay yırtılma, kopma gibi durumlar ile karşılaşılmaz. Derinin dışında, suni deri, süet malzemeli cüzdanlar sıklıkla kullanılan modeller arasındadır.

Pratik Kadın Cüzdanları

Pratik Kadın Cüzdanları

Cüzdanı tamamlayan önemli bölüm ağız kısımlarıdır. Bu yüzden kendinize uygun cüzdan seçeceğiniz zaman ağız kısımlarına da dikkat etmenizde fayda var. Kemik ve metal fermuarlı kadın cüzdan modelleri sıklıkla kullanılır. Bu fermuarlar sağlam yapılıdır. Cüzdanların uzun ömürlü kullanıma sahip olması için fermuarlarını hızlı açıp kapamamanız gerekir. Eğer cüzdanı fermuarlı olarak kullanmak istemezseniz açma kapama kısımlarını klipsli, mıknatıslı, yapışkanlı, tokalı modellerin birinden tercih edebilirsiniz. Cüzdan tercihi yaparken dikkat etmeniz gereken bir başka konu da körük kısmıdır. Körük, cüzdanın tam ortasında olan yerdir. Bu bölüm pileli şekile sahiptir. İçine koyduğunuz paranın miktarına göre körük bölümü genişleyebilir. Cüzdanın içinin tamamını doldurarak kullanacaksanız birden fazla körük bölmesi olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Kartvizitlikte Kartlarınızı Rahatça Saklayın

Kartvizitlikte Kartlarınızı Rahatça Saklayın

Kartlarınız cüzdana sığmayacak kadar fazla ise ya da onları ayrı bir yerde kullanmak istiyorsanız kadınlara özel üretilen kartvizitlikleri tercih edebilirsiniz. Geniş içerikli kategorimiz size en iyi modeli seçmeniz konusunda yardımcı olacak. Kadınların günlük hayatta kullandığı kadın kartvizitlik modellerinde de farklı seçenekler bulunur. Bazı kartvizitlikler metal kutu şeklinde olurken bazıları da cep cüzdanlarına benzer. Cep cüzdanı şeklinde olan kartvizitliklerin genelde ağız kısımları kapalıdır. Bir de küçük not defterini andıran kartvizitlikler vardır. Bunları da ister masa üstünde ister çantanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadın cüzdan kartvizitliğini gün içinde yoğun bir şekilde kullanacaksanız kolay açılır modelleri tercih edebilirsiniz. Cüzdan ve kartvizitlik tercihinizde olduğu gibi diğer çanta ihtiyaçlarınızı da karşılamak isterseniz Kadın Çanta kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.