KADIN CÜZDAN & KARTLIK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  HKY Çok Kullanışlı İsme Özel Kadın Cüzdan

  (9)

  139,90 TL

  97,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kadın Zımba Detaylı Midi Cüzdan

  99,00 TL

  49,90 TL

 • C11 Armine Vizon Baskılı Cüzdan

  268,98 TL

  140,28 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  vagave El Yapımı Hakiki Deri Cüzdan | İsme Özel | 4 Renk

  (1)

  249,99 TL

  194,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  El Yapımı Gerçek Deri Kartlık Bayan Cüzdan HL1190

  425,00 TL

Kadın Cüzdan ve Kartlık

Günlük yaşantılarda kişilerin kullanımını gerçekleştirdiği ve rutin işlemlerinin bir parçası olan birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Bu ürünler kimi zaman temel ekipman kimi zaman da aksesuar ürünleri görevi üstlenmektedir. Özellikle kadın kullanıcılar için ürünlerin kullanım nitelikleri ve sundukları özellikler, dış görünüm ve estetik açıdan büyük bir önem arz etmektedir. Gün içerisinde tüm işlemler ve gereksinimler için ihtiyaç duyduğunuz en temel şeyler şüphesiz para olarak bilinmektedir. Para kullanımı ile her işi, işlemi ve ihtiyacı gidermek mümkündür. Paraların karışmaması ve güvenle muhafaza edilmesinde kullanılan ürün seçenekleri ise cüzdanlar olarak bilinmektedir. Cüzdanlar her ne kadar tek bir başlık adı altında toplanıyor olsalar da kendi içlerinde birçok farklı ürün seçeneği, özellik ve görünüm nitelikleri ile çeşitlenmektedir. Bu doğrultuda geliştirilmiş olan kadın cüzdan model seçenekleri sundukları dayanıklı kullanım özellikler ve şık tasarımları ile sık sık tercih edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır.

 Birbirlerinden Şık Görünümleri ile Kadın Cüzdan Modelleri

Birbirlerinden Şık Görünümleri ile Kadın Cüzdan Modelleri

Günlük hayatta tüm ihtiyaçların giderilmesinde kullanılan para birimlerinin muhafaza edilmesi ve korunması hiç kuşkusuz tüm kişiler tarafından büyük bir önem arz etmektedir. Tüm kullanıcılar özellikle de kadınlar rutin hayatlarında birçok farklı malzeme, ürün ve aksesuar kullanmakta olup bu nedenler doğrultusunda da yanlarında kadın çanta taşıma alışkanlığı kazanmış olan bir grup olarak bilinmektedir. Kadın çantaları geniş hacim ve kapasite sunan, içerisinde birçok eşya ve aksesuarın barınmasına olanak sağlayan aksesuar seçenekleri olarak da adlandırılmaktadır. Kadın çantalarında ise elbette en temel ekipmanlar kadın cüzdan modelleri olarak bilinmektedir. Kadın cüzdan modelleri tüm çantalarda kullanımı gözlemlenen ve çantalar içerisinde bulunan diğer ürünler ile paraların ve ekstra ekipmanların karışmasını önleyen bir kullanım ve pratikliği kişilere sunmaktadır. Kadın cüdan model seçenekleri sundukları bu konforlu ve kolay kullanım seçeneklerinin dışında aynı zamanda şık bir görünüm ve tasarım ile de geliştirilmiştir. Kadın cüzdan markaları kişilerin günlük hayatlarında ve rutin işlemlerinde gereksinim duyacağı her durumu ve özelliği değerlendirerek tasarlamış oldukları cüzdan model ve ürün seçenekleri ile her ne kadar aynı amaca ve işleve hitap ediyor olsalar da birbirinden farklı birçok ürün seçeneği sunmakta ve kişilere geniş seçim olanakları sağlamaktadır. Hiç şüphesiz kadınlar için ürünlerin sunduğu özellik ve kullanım seçenekleri kadar görünüm ve estetik nitelikleri de büyük bir önem taşımakta ve seçim aşamasında büyük bir kriter görevi görmektedir. Bayan cüzdan seti kategorisi içerisinde bulundurduğu ürün seçenekleri ve model yelpazesi ile her kullanıcının estetik ve kullanım taleplerine yüksek bir uyumluluk gösteren ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir. Çantalarda sürekli olarak kullanılan ve temel aksesuarlardan biri olarak bilinen kadın cüzdan modelleri temel olarak; üretiminde kullanılan ana malzeme, boyut ve göz seçenekleri, fermuar sistemleri, renk, desen ve model seçenekleri doğrultusunda değişkenlik göstermekte olup kişilere birbirinden farklı ürün seçenekleri sunmaktadır.

 Kadın Kartlık Model Seçenekleri Nelerdir?

Kadın Kartlık Model Seçenekleri Nelerdir?

Kadın çantaları içerisinde, kişilerin gün içerisinde ihtiyaç duyabileceği birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra aksesuar, ekipman gibi seçenekler de çantalar içerisinde kendilerine yer bulmaktadır. Kullanımı dahilinde kişilerin hayatlarını kolaylaştıran ve büyük bir konfor sunulmasına olanak sağlayan birçok aksesuar seçeneği bulunmakta olup, kadın kartlık ürün seçenekleri de bu kategoride yer almakta ve birçok kolaylığı kişilere sunmaktadır. Kadın kartlık modelleri birçok kartvizit, kredi kartı, kimlik, ehliyet ve tüm kart tipinde bulunan ürünlerin içerisinde bulunmasında kullanılan ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Kartlık kullanımı cüzdan içlerinde para veya ekstra ürünler ile kartların birbirinde karışmasını önlemektedir. Bu nedenler doğrultusunda büyük bir konfor alanı sunmaktadır. Kadın kartlık modelleri temel olarak aynı amaca hizmet eden ve ortak işlev gösteren ürün seçenekleri olmasının yanı sıra birçok farklı kriter dahilinde çeşitlilik gösterebilmektedir. Gün içerisinde kişilerin kullanımına gereksinim duyduğu başta ise; kimlik, ehliyet, banka veya kredi kartı ürün seçeneklerinin kusursuz bir şekilde muhafaza edilmesinde ve depolanmasında kurtarıcı bir çözüm yöntemi görevi gören kadın kartvizitlik ürünleri, kişilere kolay ve pratik kullanım seçenekleri sunar. Bunun yanı sıra birbirinden şık ve titizlikle düşünülerek geliştirilmiş ürün seçenekleri ve modellerinden oluşmaktadır. Kadın kredi kartlık kullanımı ile tüm kart ve kart tipinde bulunan ekipmanların birbirine karışması, kaybolması veya ekstra olumsuz bir durumun önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Kadın kartlık modelleri de genel olarak üretiminde kullanılan temel ana malzeme türü, sahip olduğu kart kapasitesi ve ölçü seçeneklerine göre değişir. Renk, model ve desen seçenekleri, fermuar sistemleri gibi birçok etken unsur dahilinde çeşitlilik göstermekte olup, kullanıcılara geniş bir ürün portföyü sunmaktadır. Kadın kartlık modellerinin bu denli birbirinden farklı görünümlere sahip ürün seçeneklerinden oluşuyor olması her kullanıcı tipinin; teknik, özellik ve estetik bir görünüm anlamında kendisine ve taleplerine en yüksek oranda uyumluluğu gösteren ürün seçeneklerini tercih edebilmesine imkan sunmaktadır.

 Kusursuz Tasarım Seçenekleri ile Kadın Cüzdan Modelleri

Kusursuz Tasarım Seçenekleri ile Kadın Cüzdan Modelleri

Kadınlar için dış görünüm oldukça uzun hazırlık süreçleri, büyük bir önem ve titizlik gerektiren bir süreçtir. Dış görünümün; temiz, şık ve birbirleriyle uyumlu parçalardan oluşuyor olması hem kusursuz hem de göz dolduran kombin seçeneklerinde etkin bir rol oynamaktadır. Neredeyse her kadın kullanıcı tarafından kullanımı gözlemlenen, her kadın çantası içerisinde kendisine bir yer bulan kadın cüzdan modelleri, özellik ve estetik görünüm özellikleri doğrultusunda binlerce ürün seçeneğinden oluşmaktadır. Bunu takiben de geniş bir kullanım kataloğu sunmaktadır. Kadın cüzdan ve kartlık modellerinin gösterdiği çeşitlilikte şüphesiz en temel kriterlerden biri üretim malzemesi olarak bilinmektedir. Kadın cüzdanları genellikle birinci kalite kumaş sistemlerinden titizlikle geliştirilen ürünler olarak bilinmekte ve görünümde büyük bir arz eden kumaş seçenekleri birçok renk, desen ve doku ile değişkenlik gösterebilmektedir. Kadın cüzdan modelleri içerisinde kullanımı gözlemlenen kumaş türleri kadar deri cüzdan kadın modelleri de büyük bir ilgi görmekte ve güvenle tercih edilmektedir. Kadın deri cüzdan modelleri; birinci kalite deri malzemesinden titizlikle geliştirilmiştir ve kişilere uzun ömürlü, dayanıklı bir kullanım sunar. Aynı zamanda çok şık görünüm seçenekleri ile de göz dolduran bir kullanım vadeden ürün seçenekleri olarak adlandırılmaktadır. Kumaş ve deri üretim malzemesine göre gösterilen çeşitlilikte tıpkı kadın cüzdan modellerinde olduğu gibi kadın kartlık modellerinde de etkili olmakta ve deri kartlık kadın ürün seçenekleri her kullanıcı tarafından büyük bir ilgiyle tercih edilmektedir. Kadınlarda kartlık ve cüzdan kullanımı hiç şüphesiz büyük bir önem gerektiren ve her kullanıcıda gözlemlenen bir durumdur. Bununla beraber bazı kullanıcılar ise ayrı ayrı kartlık ve cüzdan ürünlerini kullanmak yerine kadın cüzdan kartlık ürün seçeneklerini tercih edebilmektedir. Kadın cüzdan kartlık modelleri geniş bir cüzdan görünümüne sahip olan fakat içerisinde hem cüzdan bölmeleri hem de kartlık ve kartvizitlik alanı bulunduran ürün seçenekleri olarak bilinmekte ve iki farklı kullanımının tek bir aksesuarda toplanmasında büyük bir rol oynamaktadır. Kişiler talep ve isteklerine göre dilerlerse ayrı ayrı kartlık ve cüzdan modellerini tercih ederek birbirlerine karışmasını önleyebilir dilerlerse kartlık ve cüzdanları tek bir aksesuarda buluşturabilirler. Kişilere tekil bir kullanım sunan cüzdan kartlık modellerini tercih ederek güvenle kullanıma başlayabilmektedir.

 Konforlu Çanta Kullanımı İçin Kadın Cüzdan Modelleri

Konforlu Çanta Kullanımı İçin Kadın Cüzdan Modelleri

Kadın çantaları içerisinde günlük hayatta birçok ürün ve aksesuar bulunmaktadır. Bu aksesularlar temel olarak kişilerin hayatını kolaylaştıran ürün seçenekleri sunmaktadır. Bu kadar fazla ekipman genel anlamda ürünlerin birbirine karışmasına neden olabilmekte ve çanta içlerinde aksesuar ve ekipmanların kolaylıkla bulunamamasına ve karmaşıklıkta büyük bir rol oynamaktadır. Tam da bu doğrultuda her ürün skalası için farklı kullanım olanakları sunan aksesuarlar tercih ederek ürünleri aynı çatı altında toplayarak karmaşıklığın önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Bu nedenler doğrultusunda kadın el cüzdanı ve kadın kartvizitlik modellerinin birleşmesi ile geliştirilmiş olan kadın kartlık cüzdan modelleri kullanıcılar tarafından tercih edilebilir ve çoklu bir kullanım gerçekleşebilmektedir. Kadın cüzdan modellerinin seçim aşamasında hiç şüphesiz en büyük etken ve belirleyici unsur kullanacak kişinin zevk, istek ve görsel beklentileri olarak bilinmektedir. Görünüm seçeneklerine göre birbirinden farklı ve çeşitli binlerce ürün seçeneği ile hizmet veren kadın cüzdan modelleri arasında siyah kadın cüzdan seçenekleri büyük bir ilgiyle tercih edilmektedir. Renk seçenekleri arasında her parça, çanta ile uyumluluk gösterebilen bir renk tercihi aranabilir. Kullanıcılar genellikle siyah kadın cüzdan modellerine ilgi duymakta ve beğeni ile kullanmaktadır. Siyah ve beyaz seçenekler en temel ve her parça ile bütünlük sağlayan modeller olmasının yanı sıra aksesuar kullanımında imza parçaları seven kişilere hitap eder. Renkli seçenekler tercih eden kişiler için tüm renk skalalarına ait kumaş ve deri cüzdan modelleri bulunduğu bilinmekte ve kadın cüzdan mavi, pembe, sarı, turuncu ve kırmızı cüzdan modelleri gibi tüm renk seçenekleri göz alıcı bir kullanıma olanak sunmaktadır. Renk seçeneklerinin yanı sıra kadın cüzdan modellerinin kişilere sunduğu bu geniş ürün çeşitliliğinde boyut ve kapasiteleri de en önemli etkenler arasında bulunmaktadır. Cüzdan modellerinin sahip olduğu genişlik ve boyutu; içerisine yerleştirilebilen ürün seçeneklerinin sayısını doğrudan etkilemekte olup bu durum her kullanıcı için değişikliğe neden olmaktadır. Çok daha az eşya ve karttan oluşan, küçük ve sade bir görünüm tercih eden kullanıcılar küçük kadın cüzdan model seçeneklerini tercih etmekte olup küçük kadın cüzdan modelleri kişilere; kolay taşınabilme, az yer kaplama gibi birçok avantajlı kullanımı da beraberinde sunmaktadır. Boyut ve ölçü olarak daha geniş seçenekler de bulunabileceği gibi cüzdan modelleri şekil olarak da değişkenlik gösterebilmekte olup en sık gözlemlenen ürün seçenekleri; dikdörtgen kadın cüzdanları ve kadın kare cüzdan seçenekleri olarak bilinmektedir. Kişiler kendi istek ve zevklerine en uygun kadın cüzdan modelini tercih ederek konforlu ve şık bir kullanıma geçiş yapabilmektedir. Sayfamızdan Guess cüzdan ve kartlık modellerine bakabilirsiniz.

 Kadın Cüzdan Modellerinin Fiyatları Nelerdir?

Kadın Cüzdan Modellerinin Fiyatları Nelerdir?

Kadın cüzdan ve kartvizit aksesuarları her ne kadar tek bir başlık adı altında toplanan ürünler olsa da kendi içlerinde birçok belirleyici ve etken unsur dahilinde sınıflandırılmakta olup kullanıcılara bu nedenle geniş seçim aralıkları ile hizmet vermektedir. Üretim malzemesi, görünüm özellikleri, marka ve model seçenekleri, şekilleri, boyut ve hacim kapasiteleri gibi kriterler kullanımı sık sık gözlemlenen kadın cüzdan ve kartvizitlik modelleri arasında çeşitlilik oluşumuna neden olmakta ve farklı kullanım seçenekleri sunmaktadır. Kullanılma şekillerine göre de değişkenlik gösteren kadın cüzdan ve kartlık modellerinin bazıları düğme sistemine sahip olabileceği gibi birçoğu kadın fermuarlı kartlık modellerinde olduğu gibi fermuar sistemi ile muhafaza edilen ve kullanılan ürün seçenekleridir. Fermuarlı kadın kartlık ve fermuarlı kadın cüzdan modellerinde aksesuarlar içerisinde bulunan kartvizit ve paraların tamamı çok daha güvenli bir şekilde muhafaza edilebilmekte ve korunma kalitesini arttırmaktadır. Kadın cüzdan fiyatları tıpkı ürün seçeneklerinde oluşan farklılıkta neden olan etken unsurlar doğrultusunda kişilere birbirinden farklı fiyat seçenekleri sunmakta ve geniş bir fiyat aralığı ile hizmet vermektedir. Tüm unsurlar fiyat bilgi ve aralıklarının belirlenmesinde büyük bir rol oynamakta olup bu denli geniş bir fiyat aralığı sunulması her ekonomik durum, sınıf ve bütçe aralığında bulunan kullanıcı tiplerinin kendilerine uygun geliştirilmiş ve beklentilerine hitap eden kadın cüzdan veya kadın kartlık modelini tercih edebilmesine olanak sunmaktadır. Kadın cüzdan modelleri ve kadın kartlık ürün seçeneklerinin kullanımı ile kişiler çok daha düzenli, karmaşadan uzak, kolay bulunabilir bir çanta kullanımına geçiş yapmakta olup aynı zamanda şık bir aksesuar da edinmektedir. Hem çanta içlerinde sunduğu kolaylık; dizayn ve organize işlemlerinin kolaylaşması hem de her görünüme uyum sağlayan kusursuz aksesuar parçaları olması sebebiyle her dönemde kadın cüzdan ve kartlık modelleri büyük bir ilgi görerek tercih edilmektedir.

Kadın Cüzdan Boyutları Ne Kadar?

Kadın cüzdanları sunduğu kolay ve pratik kullanım kadar estetik görünüm özellikleriyle de tercih edilmesine neden olan aksesuar seçenekleri olarak bilinmektedir. Kadın cüzdanlarının şık ve etkileyici görünümlere sahip olması bu ürünlerin yalnızca bir cüzdan olarak değil aynı zamanda tarz bir aksesuar olarak da tercih edilmesine ve kombinlerde öne çıkan parçalardan biri olmasına olanak sunmaktadır. Kadın cüzdanları birbirinden farklı ve çeşitli birçok etkili unsur dahilinde çeşitlenerek kişilere geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Bu çeşitliliğe neden olan kriterlerden biri de elbette kadın cüzdanlarının boyut özellikleri olarak bilinmektedir. Kadın cüzdanları genellikle standart bir kullanıma göre geliştirilmiş olan aksesuarlar olmasının yanı sıra çok daha büyük ve geniş kapasiteye sahip veya daha küçük ve portatif cüzdan seçeneklerine gereksinim duyan kullanıcılara da rastlamak mümkündür. Kadın cüzdan boyut ve tipleri genellikle tüm çanta tasarımlarında taşınmaya uygun ölçülerde bulunmaktadır. Daha küçük çanta içleri için genellikle kare ve küçük kadın cüzdanlarının kullanımı önerilse de büyük ve yüksek kapasiteye sahip çanta seçeneklerinde dikdörtgen ve geniş cüzdan modellerinin tercih edilmesi çok daha sıklıkla gözlemlenmektedir.