BEZ & ALIŞVERİŞ ÇANTASI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
2,500 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Bez Çanta & Alışveriş Çantası

Çevreyi korumak adına kullanılabilecek en faydalı aksesuar ürünlerinden biri olan bez çanta üretildiği hammadde özelliklerine göre de doğal yapıda olan bir çantadır. Hammaddesine göre tamamen doğal ortamda çözünen pamuktan ya da geri dönüşümlü malzemelerden üretilmektedir. Ham bez kumaşından üretilen çantalar, kadınların en çok kullandıkları aksesuarlar arasında yer alır. Aynı zamanda plastik azaltıcı politikalar ve çevre kirliliğe önlem olması amacıyla da bez çantanın kullanıcı sayısı fazlasıyla artmıştır. Nefes alabilen, anti bakteriyel özelliklere sahip organik kumaş olan bez çantalar sayesinde geleceğe daha temiz bir çevre bırakmak mümkündür. Kullanıcısının daha çok artması için bez çanta modelleri daha fazla üretilmekte ve her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşmaktadır. Teşvik etmek amacı ile fuarlarda, etkinliklerde de bez çantalar içerisinde misafirlere broşürler ya da hediyelikler verilmektedir. Bu çantaların giderek daha fazla kullanıcıya ulaşması da naylon ve plastik poşet tüketimini azaltmaktadır. Marketlerde ve pazarlarda giderek yaygın şekilde kullanılan ve dayanıklılığı fazla olan bez çantalarının taşıyabildiği ağırlık da epey fazladır. Sağlam kumaş özelliği ve sapları sayesinde yük taşıma konusunda çok dayanıklıdır. Maliyetli değildir ve bütçe konusunda kullanıcıyı zorlamaz. Uzun süre kullanım imkanı sunar ve yıkanabilme özelliği sayesinde kirlendiğinde tekrar tekrar yıkanabilir. Baskılı ya da yazılı motifler sayesinde birbirinden farklı modele sahiptir. Herkesin zevkine ve bütçesine uygun bez çanta modelleri ile doğanın canlanmasına ve zararlı plastik çöplerinden kurtulmasına yardımcı olunur. Pamuk gibi doğal malzemelerden üretilmiş olması sayesinde geri dönüştürülebilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. Alışverişte, okulda, sporda çok fazla kullanılan bir çanta çeşididir. Spor zamanı kıyafetlerinizi, spor ayakkabılarınızı koyabilir ve eşyalarınızı rahatça taşıyabilirsiniz. Okul defterlerinizi, kitaplarınızı tarzınıza uygun olarak sırt ya da kol modelli bez çantalarda taşıyabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam yapıdadır. Sahip oldukları dokuma özelliği sayesinde iç göstermezler. Bu sayede kolaylıkla alışverişlerinizi yapabilir ya da kişisel eşyalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. İşlevselliği fazla olan bez çantaların küçük büyük her kesimin alıcısı vardır. Çocuklar için de oldukça işlevsel çantalardır. Oyuncaklarını, sevdikleri eşyalarını rahatça bu çantalarda taşıyabilirler. Yetişkin insanlar için de poşetin yerini almış ve her yerde rahatça kullandıkları çantalardan biri haline gelmiştir.

 Neden Bez Çanta Kullanılmalı?

Neden Bez Çanta Kullanılmalı?

Bez çantaları günlük kullanım için oldukça ideal çanta türlerinden biridir. Özellikle doğa dostu olması ve çevreye zarar vermemesi sebebi ile kullanıcı sayısında epey bir artış görülmektedir. Her alanda rahatça kullanım imkanı sunan bez çantalar sayesinde rahatça hareket edebilirsiniz. Sahip olduğu geniş kullanım alanı dışında, bez çantalar oldukça dayanıklı kumaşlardan elde edilmiştir. Ayrıca bez çantalar içerdiği anti bakteriyel yapısı ve nefes alabilen özelliği sayesinde kullanıcıya uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunmaktadır. Dünyanın plastik yüzünden çok fazla kirlenmesi ile plastik poşet kullanımını azaltıcı politikalar izlenmiş ve bu da bez çantanın kullanımının giderek genişlemesine yol açmıştır. Bez çantalar, gıda ürünleri, temizlik malzemeleri gibi birçok alışveriş ürünlerinin taşınmasında poşetin önüne geçen kullanışlı ve ideal çantalardan biri haline gelmiştir. Su geçirmez yapıları sayesinde de bez çantanın içerisinde bulunan eşyalar korunmuş olur. Ayrıca bez çantalar, plastik poşetlere oranla daha uzun ömre sahiptir. Kullanılmasının en önemli sebeplerinden biri de insan ve çevre sağlığına karşı duyarlı bir malzemeden üretilmiş olmasıdır. Tek kullanımlık olmayan bu çantaları her pazar ya da market alışverişlerinde rahatça kullanabilirsiniz. Baskılı modelleri doğal ve sağlığa zarar vermeyen boyalar kullanılarak üretilir. Oldukça dayanıklı olan bez çantaları ile ağır olan eşyalarınızı rahatça taşıyabilirsiniz. Bez çanta modelleri farklı renklerde ve baskılar ile birbirinden farklı desende çok fazla sayıda bulunmaktadır. Kendiniz de ham bir bez çanta üzerine baskı ve desenler yapabilir, sevdiğiniz renklerde boyayarak özgün tasarımlar elde edebilirsiniz. Bez çantaların sapları da oldukça işlevseldir. Ağırlık konusunda fazlasıyla güvenebileceğiniz bez çantaların sapları da çok çeşitte bulunur. Boynunuza asabileceğiniz uzun saplar, çift askı sayesinde sırta takabileceğiniz saplar ya da kola takılacak saplar ile birçok modelde bez çanta kullanıcının beğenisine sunulur. Bez çantanın sahip olduğu kalın dokuma kumaş sayesinde içini göstermeme özelliğine sahiptir. Bu sayede alışverişlerinizde, kişisel eşyalarınızda, spor malzemelerinizde bez çantayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca spor malzemesi olarak ayakkabılarınızı da bez çantanızda taşıyabilirsiniz. Okul malzemelerinizi, kitaplarınızı da yine bez çantanız ile rahatça okula götürebilirsiniz. Aynı zamanda hediye etmek ya da reklam vermek için de yine bez çantalar çok sık tercih edilmektedir. Ürünlerinizin tanıtımını bez çantaya logo basarak kullanıcıların ilgisini çekebilirsiniz.

 Bez Çantada Kumaş Çeşitleri

Bez Çantada Kumaş Çeşitleri

Alışverişler sırasında birçok plastik poşet kullanmak yerine bir tane kaliteli bez çanta bile kullanmak insan sağlığına ve doğaya oldukça yarar sağlar. Ek olarak plastik poşetler fazla ağırlığa maruz kaldığında yırtılarak satın alınan ürünlerin kırılması ve dökülmesi gibi zarar görmesine sebep olabilir. Bunun yanı sıra bez çantalar, fazla yük taşıma kapasitesine sahiptir ve bu sayede güvenli bir alışveriş deneyimi sağlayarak birçok kullanıcıya faydalı bir alışveriş imkanı sunar. Bez çantaları organik olduğu için geri dönüştürülebilir bir üründür ve doğa dostudur. Bez çanta tasarımları çevreye zarar vermeyen su bazlı maddelerden ya da kök boyalarından üretilir. Bu boyalar doğaldır ve insan sağlığına da zararlı etkileri yoktur. Ham bez çantaların bir diğer adı da kanvas çantadır. Pamuktan elde edilmiş kumaşlar kullanılarak imal edilirler ve her tarzda baskıyı bu çantalara uygulayabilmek mümkündür. Tekstil boyaları ile de boyanabilen bez çantalarında çok sayıda model bulunabilir. Bez çanta ya da torba imal edilirken kullanılan çeşitli kumaş türleri bulunmaktadır. Ham bez kullanılan çantalar, kumaşın boya ya da kimyasal herhangi bir işleme tutulmamış hali ile üretilmiştir. Ham bez kumaşı, %100 pamuk ya da pamuk polyester pamuk karışımından üretilebilir. Kanvas çantalara her türlü baskı yöntemi uygulamak mümkündür. Tela ya da diğer adı ile elyaf veya nonwoven kumaşından üretilen bez çantalar, kumaşının özelliği dolayısı ile herhangi bir dokuma ya da örme işlemine gerek olmadan liflerin birbirlerine bağlanması ile oluşur. Bu çantalar daha çok fuar, promosyon ürünleri gibi özel amaçlar için kullanılır. Maliyeti diğer bez çanta kumaşlarına göre daha düşüktür. Dayanıklıdır ve baskı yapımına uygundur. Alışveriş çantası olarak da kullanılan bez çantası modellerinden biridir. Bez çanta yapımında kullanılan bir başka kumaş çeşidi de dokuma kumaştır. Dokuma kumaş, ipliklerin birbirlerinin alt ve üstünden geçerek oluşturulan kumaş adıdır. İmperteks kumaşı ise sık dokunmuş, naylon bir kumaştır. Su geçirmez bir yapıya sahiptir. Polyesterden üretilmiş, ince dokulu çantalardır. Plastiği andırsa da organik malzemelerden üretilmiştir. Bu bez çantalar daha çok plaj çantası olarak kullanılmaktadır. Birçok farklı kumaş kullanılarak üretilen bez çantalarının kullanım alanları da oldukça fazladır. Organik yapıda olan ve çevreye yarar sağlayan bez çantalarının gelecek nesillere de katkısı büyük olmaktadır. Siz de ihtiyacınıza uygun olacak bez çantasını almak isterseniz sayfamızı inceleyebilir ve birbirinden güzel baskı çeşitlerine sahip bez çantaları uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

 Bez Çanta Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bez Çanta Hangi Alanlarda Kullanılır?

Poşet kullanımını azaltmak ve plastik kirliliğine son vermek amacı ile bez çanta kullanımında artış yaratılmaya çalışmakta ve çevreyi temiz tutmak istenmektedir. Bu gibi çevresel faktörlerden dolayı da bez çanta kullanımı giderek artmaktadır. Doğa dostu olan bez çantalarının kullanılmasının artması ile birlikte plastik ve naylon poşet kullanımı azalmakta ve bu sayede çevresel kirlilikler en aza indirgemeye çalışılmaktadır. Birçok farklı alanda kullanılabilen ve tek kullanımlık olmayan bez çantalarından siz de bir tane alarak hem çevreye hem de bütçenize yardımcı olabilirsiniz. Gıda ve giyim alışverişinde başta olmak üzere, sporda, plajda da bez çanta modellerine çok sık rastlanmaktadır. Geri dönüşümlü bir ürün olması sebebiyle de çok sevilen bez çantaları hediye çantası olarak da kullanabilir ve bu sayede sevdiğiniz kişiye hediyeniz ile birlikte kullanışlı bir çanta da hediye etmiş olursunuz. Küçük bez çanta modelleri hediye vermek için çok kullanışlı bir modeldir. Bez çantasına kendiniz de bir şeyler işleyebilir ya da aksesuar takarak özelleştirebilirsiniz. Makyaj çantası, kalemlik olarak da kullanılan küçük boy bez çantalarınızı her yerde yanınızda götürebilirsiniz. Fermuarlı, düğmeli ya da bağcıklı olacak şekilde birbirinden farklı modellerde bez çanta bulabilmek oldukça mümkün. Bez çanta fermuarlı olması sayesinde eşyalarınızın dökülme ya da kaybolma durumları ortadan kalkar. Daha güvenli bir şekilde çantanızı ve eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Pazarlama ve reklamcılık alanlarında da fazlasıyla bez çantalara başvurulur. Marka adı, logo ve mesajları bu çantalara bastırılır ve böylece tüm kullanıcılara verilmek istenen hizmet ulaşmış olur. Fuar ve kongrelerde firmaların broşürleri, hediyelikleri, dergileri gibi eşyalarda da yine en çok bez çantalara başvurulmaktadır. Okul çantası olarak da çok sık tercih edilmekte olan bez çantalarının her yaşa uygun olacak baskı ve yazı modelleri bulunmaktadır. Pikniklerde ya da doğa gezintilerinde de çok kullanışlı olan çanta modelleri arasında yer alan bez çantalarının büyük boy olanları sayesinde piknik malzemelerinizi ve kişisel eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Plaj çantası olarak kullanabilir, havlu ya da ıslak kıyafetlerinizi bu çantalara koyarak rahat bir taşıma kolaylığı sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size hitap eden ve zevkinize uygun olan bez çantaya karar verip satın almak. Sonrasında çantanın hafifliği ile kendinizi çok özgür hissedeceksiniz.

 Bez Çanta Özellikleri ve Avantajları

Bez Çanta Özellikleri ve Avantajları

Bez çanta, insan sağlığına faydalı ve çevre için koruyucu bir üründür. Dünyayı kirleten ve çevresel zararlar veren plastik ve naylon poşetler, insan sağlığını da bozan kanserojen maddeler içermektedir. Bez çantalar ise pamuk gibi doğal maddelerden ya da geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmektedir. Sahip olduğu bu özellik sayesinde bez çantalar doğaya tekrar geri dönüştürülebilir şekilde katkı sağlar ve gelecek nesile yaşanılabilir bir dünya bırakılmış olur. Pamuktan üretilen bez çantalar doğada kısa sürede kaybolur. Bu sayede canlılara ve doğaya zarar vermez. Bez çantalar uzun süre kullanılabilir, yıkanabilir özelliklere sahiptir. Bu sayede bir çanta ile uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Plastik poşet ve naylon torbaların aksine bez çantaları daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Alışveriş sırasında, okul eşyalarınız, defter ve kitap taşıma anında size güvenli bir kullanış imkanı sunar. Çok fazla ağırlık taşıyabilecek yapıya sahipir. Sapları dayanıklı ve sağlamdır. İç göstermez özelliği sayesinde alışveriş sırasında insana daha fazla rahatlık sunar. Çok kullanışlı ve pratik çantalardır. Dışarı çıkarken günlük kullanımda rahatlıkla tercih edilen bir çanta modelidir. Ayrıca şık tasarımları ile de çok fazla tercih edilen modelleri bulunmaktadır. Bez çanta baskılı modelleri sağlığa zarar vermeyen tekstil boyaları, su bazlı boyalar ya da geleneksel kök boyalar kullanılarak üretilmektedir. Canlılar için sağlık problemleri oluşturmaz. Çok fazla bez çanta modelleri ve kullanım alanları bulunmaktadır. Bu sayede her alanda çantanızı özgürce kullanabilirsiniz. Aldığınız bez çantayı kendiniz de boyayabilir ve yaratıcılığınız ile özgün tasarımlar elde edebilirsiniz. Kullanım yerine uygun olacak şekilde bez çanta ölçüleri de farklılık gösterir. Büyük ve küçük ebatlarda birbirinden farklı modelde bez çanta modelleri bulunmaktadır. İhtiyacınız ve zevkiniz doğrultusunda alacağınız bez çantayı istediğiniz her yerde uzunca bir süre rahatça kullanabilirsiniz. Bez çantalar, hava geçirgen yapıda, nefes alabilen, uzun ömürlü ve anti bakteriyel özelliklere sahip su geçirmez kalitesine sahip bir çanta çeşididir. Alacağınız bez çantayı uzun ömürlü bir şekilde kullanabilir ve hem bütçenize hem de doğaya katkı sağlarsınız. Modellere bakmak ve birbirinden güzel bez çanta çeşitlerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Doğa Dostu Bez Çanta Fiyatları

Doğa Dostu Bez Çanta Fiyatları

Farklı kumaş malzemelerinden üretilen birden fazla bez çanta modelleri bulunmaktadır. Kullanım alanlarının genişlemesi ile daha fazla üretilen ve üretilmeye devam eden bez çantalarının da fiyat aralığı oldukça geniştir. Bez çanta fiyatları ve bütçenize uygun modelleri için sayfamızı inceleyebilir ve aradığınız bez çantayı satın alabilirsiniz. Bez çantalar sahip oldukları organik yapıları sayesinde boyama işlemine ve baskılamaya tabii tutulabilir. Bez çantalara her türlü baskılama tekniği uygulanabilir. Baskının boyutu, uygulanma tekniği de fiyatın değişmesinde rol oynayan bir unsurdur. Aynı zamanda baskı dışında boyama yapılarak da farklı modellerde bez çantalar imal edilmektedir. Bu çantaların da fiyatları da marka ve kaliteye göre değişkenlik gösterir. Ham bez çantaların rengi doğaldır. Kendine ait doğal ham bir rengi vardır. Ayrıca boyanabilmeleri sayesinde çok farklı renkte de modelleri bulunabilmektedir. Baskı uygulanan ya da boyama yapılan bez çantalar, rahatça çamaşır makinesine atılabilir ya da elde yıkanabilir. Her yaşa ve kesime uygun olan bez çantalarının renkleri arasında siyah olan modelleri de bulunur. Bez çanta siyah modelleri erkek kullanıcılar için de oldukça kullanışlıdır. Tasarımları ile her geçen gün yenilenen bez çanta modellerine eklenen UV dijital baskı modelleri de eklenmiştir. Bu baskılı bez çanta modelleri estetik olarak çok şık görülmektedir. Baskılı modellerin her yaştan kullanıcıları vardır ve bu modelde çantalar çok beğenilmektedir. Kullanıcısı her geçen gün artan bez çantalarını kullanmak bütçeye de dost olmaktadır. Tek kullanımlık plastik poşetlerin aksine uzun ömür boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı bir çanta olan bez çantalarının farklı detayları da bulunmaktadır. Bağcık ya da fermuar gibi detay eklenen bez çantalarının da fiyatları kalite ve markasına göre değişkenlik gösterir. Ağzı büzgülü ya da fermuar eklenen bez çantalarının kullanım rahatlığı oldukça fazladır. Okulda, alışverişte, gezilerde çok sık kullanılmakta ve kullanıcılara sağlamlığı ile güven vermektedir. Bu modeller sayesinde eşyalarınız kaybolmaz ya da içlerinden dökülmez. Sırt çanta görünümünde olan bez çantalar okul çantası olarak öğrencilerin yeni gözdesi olmayı başarmıştır. Logolu, desenli, baskılı gibi birçok modelde hatta yazılı motifler ile çok fazla modeli bulunan bez sırt çantaları sayesinde her öğrenci kendi zevkine en uygun olan bez çantanın sahibi olabilmektedir. Her bütçeye uygun olan bez çantaları bütçenize göre uygun fiyatlar ile rahatlıkla satın alabilirsiniz.