ABİYE & PORTFÖY ÇANTA

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Abiye & Portföy Çanta

Abiye çanta günümüzde özellikle düğünlerde, nişanlarda veya özel günlerde sıklıkla kullanılan aksesuarlar arasındadır. Abiye elbiselerinizin tamamlayıcıları olan bu parçalar kombininizi tamamlamaya yardımcı olmaktadır. Abiye bir kıyafet giydiğinizde yanınızda taşımak isteyeceğiniz eşyaları şık bir çantanın içine koyarak hem şık hem pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Abiye çanta modelleri seçenekleri de oldukça fazladır. Hemen pek çok renk ve modelde ürün bulmanız oldukça kolaydır. Pembe, kırmızı, mavi ve gümüş gibi birçok renk modelleri bulunmaktadır. Özel günlerde ve az eşya taşımak istediğiniz zamanlarda Abiye el çantaları tercih edebilirsiniz. Kıyafetinizi daha da göz alıcı bir hale getirecek olan bu modeller kombininiz için vazgeçilmez parçalar haline gelmektedir. Kahverengi ve katlanabilir şık modeller, gümüş ve ufak tokalı modeller ve kırmızı pullu modeller olmak üzere birbirinden farklı seçenek ürünler arasında yer almaktadır. Portföy çanta modelleri ise daha fazla eşya almanızı sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Genelde dikdörtgen veya kare şeklinde olan bu çanta modelleri ise hem günlük hem de gece dışarı çıkmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kısa ipli modeller, uzun ve omuzdan asılabilir modeller gibi birçok değişik model yine bu kategori içerisinde bulunmaktadır. Rahatlığınıza göre tercihinizi yapabilir ve akşamınızı farklı desenlerle, renklerle canlandırabilirsiniz. Gün içerisinde her şeyinizi taşımaya yardımcı olan bu çantaları kullanırken pratikliğin tadına varabilirsiniz. Makyaj malzemeleri veya yanınızda olması gereken hijyen ürünlerini yanınızda taşımak için bu modeller vazgeçilmez tamamlayıcılardır.

Abiye ve Portföy Çanta ile Hem Şıklık Hem Pratiklik

Abiye ve Portföy Çanta ile Hem Şıklık Hem Pratiklik

Portföy çanta kullanımı günümüzde pek çok kullanıcı tarafından sıkça tercih edilmektedir. Gündüz veya gece fark etmeksizin kullanıma oldukça uygun olan abiye portföy çanta modelleri hem sizin rahatlığınızı hem de şıklığınızı üst seviyeye taşımaktadır. Eşyalarınızı kolayca taşıyabilmek ancak aynı zamanda da şıklığınızı sağlayabilmek adına oldukça kullanışlı modeller sunulmaktadır. Abiye çanta ayakkabı kombin yaparak da kıyafetlerinizde mükemmel aksesuar uyumunu yakalayabilirsiniz. Aynı renkte ayakkabı ve çanta uyumu ile şıklığınızı daha da artırabilirsiniz. Dilerseniz aynı renk dilerseniz farklı renk ayakkabı çanta kombinlerinizi kıyafetinizle uyumlu hale getirebilirsiniz. Örneğin; siyah abiye kıyafetlerinize kırmızı bir çanta ve ayakkabı tercih edebilirsiniz. Sade ve tek renk giyinmek istediğinizde ise kıyafetlerinizle aynı renk çantanızı ve ayakkabınızı tercih ederek şık bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Büyük portföy çanta modelleri gün içerisinde yanınıza daha fazla eşya almak istediğinizde adeta kurtarıcınız olmaktadır. Yanınızda götürmeniz gereken önemli eşyalarınız veya yalnızca makyaj malzemesi götürmeniz gerektiğinde bile bu modeller sayesinde eşyalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Günlük portföy çanta modelleri ise hemen her kombininize uyum sağlayarak modelleri sunmaktadır. Kahverengi ve yeşil tonlarının ağırlıkta olduğu katlanabilir fermuarlı modeller de sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Abiye çanta siyah modelleri hemen hemen her kıyafete ve kombine uyum sağlayan klasik ve kurtarıcı seçeneklerden birisidir. Pullu ve gösterişli modellerden sade seçeneklere kadar pek çok farklı ürün klasik siyah sevenlerin tarzına uyum sağlayabilecek geniş ürün skalasını sunmaktadır. Renk ve model çeşitliliğine ek olarak fermuarlı, tokalı veya mıknatıslı olarak açılıp kapanabilir modeller de kullanıcılarıyla buluşturulmaktadır. Abiye kıyafetlerin vazgeçilmez renkleri arasında yer alan parlak gümüş ve altın renklerine uyum sağlayan metalik renkteki çantalar hemen her abiye kıyafetle rahatlıkla kombinlebilmektedir. Bej portföy çanta modelleri ise özellikle pastel tonlarında, daha sade ve şık kombinlerde çokça kullanılan tamamlayıcı aksesuarlar arasında yer almakta ve balo, davet, özel gün kutlamalarında kurtarıcı rol oynamaktadır. Çanta modellerinde kullanılan geometrik şekillerden kare ve dikdörtgen seçenekleri özellikle eşyalarınızı taşırken daha kullanışlı bir yapı sağlamaktadır. Çantanızın içerisinde cüzdanınızı, hijyen ürünlerinizi, makyaj malzemelerinizi ve özel eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır.

Abiye ve Portföy Çanta Şıklığı ile Kombinlerinizi Tamamlayın

Abiye ve Portföy Çanta Şıklığı ile Kombinlerinizi Tamamlayın

Spor portföy çanta modelleri de günlük hayatta çokça tercih edilen modeller arasında kalıcı yerini almaktadır. Özellikle gün içerisinde rahat bir kıyafet giydiğinizde spor bir şıklık yaratmanıza yardımcı olmaktadır. Hem rahat hem de şık olmak istediğiniz zamanlarda tercih edebileceğiniz bu çantalar spor kombinlerinizi daha şık ancak rahat bir görünüme kavuşturmaktadır. Spor modellerde günlük kıyafetlerinize kolayca uyum sağlayabilecek siyah, beyaz veya gri gibi renklerin yanı sıra pastel, neon veya canlı renk modelleri de ön plana çıkmaktadır. Spor kıyafetlerinize uyum sağlayan bu modeller özellikle eşyalarınızı daha rahat ve pratik şekilde muhafaza etmenize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kolayca açılıp kapanabilir olması da pratik bir işlev sağlarken eşyalarınızın dökülmesini de önlemektedir. Çantalarınızı rahat bir şekilde yanınızda taşıyabilmeniz amacıyla eklenen ip, zincir ve lastik gibi sapları da ayrıca modellere uyum sağlamakta ve spor görünümünü zenginleştirmektedir. Renkli veya klasik renklere sahip modellerin yanı sıra günümüz modasına uyum sağlayan ve modern bir görünüme sahip olan şeffaf portföy çanta çeşitleri de bulunmaktadır. Modayı yakından takip etmenizi sağlayan şeffaf modeller sayesinde hem modern hem de şık bir görünümle kıyafetlerinizi tamamlayabilir, son dokunuşunuzu yapabilirsiniz. Küçük abiye çanta modelleri ise özellikle yanınızda daha az eşya taşımak istediğiniz zamanlarda kıyafetinizi adeta küçük bir aksesuarla tamamlamanıza yardımcı olmaktadır. Küçük boyutlarda tasarlanan bu çanta modellerinizin içerisine anahtarınızı, telefonunuzu ve paralarınızı koyabileceğiniz şekilde dizayn edilmektedir. Siyah, kırmızı ve gümüş veya altın gibi modeller ön plana çıkarken değişen moda ile birlikte neon veya pastel tonlardaki seçenekler de dolaplardaki yerlerini almaktadır. Sade kıyafetlerinizi hareketlendirmek için pullu veya simli modeller ile kıyafetlerinize etkili bir dokunuş yapabilirsiniz. Abiye çanta gümüş modeller ise pek çok kullanıcının zevkine hitap eden hemen hemen her kıyafete uyum sağlayabilen aksesuarlardandır. Gümüş çanta modelleri arasında zincir detaylarına sahip seçenekler de kullanıcılar arasında popüler olmaktadır. Bazı modeller ise bazı modeller ise düz siyah renk üzerinde altın veya gümüş taşlarla bezeli şekillerde tasarlanmaktadır. Yeşil abiye çanta modelleri koyu tonlarından açık seçeneklerine kadar farklı ürünleri kullanıcılarına sunmakta ve çeşitli alternatifler yaratmaktadır. Farklılığı ve uyumlu rengiyle hemen hemen her kıyafette tercih edebileceğiniz modeller arasında sayılmaktadır. Diğer bir yandan katlanabilir modeller de ürün çeşitliliğine katkı sağlamakta, klasik modellere oldukça modern ve şık alternatifler sağlamaktadırlar. Hem geceye uyarlayabileceğiniz hem de gündüz günlük olarak kullanabileceğiniz seçenekler arasındadır.

Abiye ve Portföy Çanta Geniş Ürün Yelpazesi

Abiye ve Portföy Çanta Geniş Ürün Yelpazesi

Çantalarınızı tercih ederken dilerseniz elde taşıyabileceğiniz dilerseniz tutma saplarına sahip seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Altın ve gümüş renklerden elde edilen zincirlerin deri veya diğer kumaşlarla bir araya getirilerek tasarlanan sap seçenekli modelleri de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Zinciri değişen veya sapları çıkarılabilen modellerden herhangi renkte olan bir çantanızın sap veya zincirini değiştirip kendinize ve zevkinize uygun bir ekleme yapabilir, ürünlerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Şeffaf, beyaz, gümüş veya siyah olan sık kullanılan renklerdeki çantalarınızı kişisel zevkinize uygun zincir seçenekleri ile zenginleştirebilirsiniz. Geceleri kullanabileceğiniz modellerin yanı sıra gün içerisinde alışverişe gittiğinizde veya arkadaşlarınızla gezmeye çıktığınızda kullanabileceğiniz çanta modelleri de ürünler arasında yer almaktadır. Abiye omuz çantası modelleri de günlük hayatınızda veya gece eğlencelerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz konforlu ve pratik modeller arasında yer almaktadır. Örneğin bir konserde veya eğlencede rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıyabileceğiniz bu modeller aynı zamanda son derece şık alternatifleri de sizlerle buluşturmaktadır. Hemen hemen her tonda rengi geniş ürün yelpazesi içerisinde barındıran bu modeller sıklıkla kullanmak isteyeceğiniz parçalar arasındaki yerlerini almaktadır. Kolaylıkla taşınabilir ve yanınızdaki eşyalarınız ağırlık yapmayacak şekilde omzunuza asabilirsiniz. Omuzdan asmalı modeller genellikle büyük çanta modellerinde bulunmasına rağmen küçük modellerde de omuz çantası haline getirilebilen modeller bulunmaktadır. Gün içerisinde spor bir yere giderken veya arkadaşlarınızla buluşurken rahat edebileceğiniz, hemen hazırlayıp çıkabileceğiniz çanta modelleri arasında bulunmaktadır. Bu modeller içerisinde sizlere sunulan sade alternatifleri daha hafif ve günlük kombinlerinize kolayca uyarlayabilirsiniz. Aynı zamanda yanınıza alacağınız eşyalarınızı da kolayca muhafaza edebilirsiniz. Kilitlenebilen veya fermuarla kapatılan bu modeller eşyalarınızın dökülmesini, çalınmasını veya kaybolmasını engellemeye yardımcı olmaktadır. Değişen ve gelişen moda akımlarına rağmen abiye kıyafetlerinizle uyum sağlayan çanta modelleri her daim dolaplardaki yerini korumaya devam etmekte ve gecenin kurtarıcı parçaları olmaktadır. Siyah, altın ve gümüş uzun zincirli omuz çanta modelleri fazlasıyla günümüzde popülerliğini kaybetmeyen ürünler arasında yer almaktadır. Abiye gece çantası modelleri sade kıyafetlerinizi hareketlendiren veya gösterişli kombinlerinizi tamamlayan en önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Hemen hemen her renk tonlarında ve çeşitli modellerde üretilen ve kullanıcılarla buluşturulan bu modeller arasında farklı tarzlarda açılıp kapanan seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Abiye ve Portföy Çanta Modelleri ile Işıldayın

Abiye ve Portföy Çanta Modelleri ile Işıldayın

Son zamanların en sık tercih edilen ve gece kıyafetlerinin vazgeçilmez tamamlayıcıları arasında yer alan diğer bir aksesuar seçeneği ise clutch çanta seçenekleridir. Özellikle gece kombinlerinin vazgeçilmez parçaları arasında olan bu çantalar pek çok kişinin dolabında kalıcı bir yer kazanmayı başarmaktadır. Elde taşınan ve adeta şıklığınızı tamamlayan bu modeller özel yemeklerde, eğlencelerde veya davetlerde tercih edebileceğiniz modellerdendir. Gümüş, altın, pullu, sade, yumuşak veya sert tabanlı birbirinde farklı çeşit modeller bulunmaktadır. Küçük, orta veya büyük ebatlarda üretilebilen bu modeller içerisinde eşyalarınızı kolayca bulabilirsiniz. Clutch çanta modelleri zarf tipi çanta seçenekleri arasında yer almakta ve içerisinde taşıdığınız eşyalarınızın da daha korunaklı muhafaza edilmesine yardımcı olmaktadır. Ayakkabılarınızla kombin hale getirebileceğiniz bu çantalarınızı yalnızca abiye kıyafetlerinizle değil kotlarla veya diğer pantolonlarınızı da kombinleyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Çantalarınızın bir köşesinde yer alan taşıma kulpu ile de çantalarınızı taşıyabilir, konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Genellikle kombinlerinizi yaparken hem estetik hem konforlu seçenekleri tercih ederek şık ve rahat bir görünüm elde edebilirsiniz. Resmi ve klasik pantolon gömlek takımlarınızı clutch modellerdeki çantalarınız ile tamamlayarak uyumlu bir görünüm yakalayabilirsiniz. Clucth, portföy veya abiye çantalarınızı yalnızca gece kıyafetlerinizle değil diğer kombinlerinizle de bir araya getirerek farklı tarzlar yaratabilir, kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Gün içerisinde arkadaşlarınızla rahat ama güzel bir şekilde oturmak isterseniz spor veya portföy ama abiye tarzına yakın modelleri tercih edebilirsiniz. Sade ve tek parça kıyafetlerinizi farklı renklerdeki bir çanta, ayakkabı ve takı gibi aksesuarlarla daha hareketli bir hale getirebilirsiniz. Siyah bir elbise üzerine gümüş takılar, gümüş ayakkabı ve gümüş bir clutch çanta ile hem sade hem gösterişli bir görünümü kolayca yakalayabilirsiniz. Şıklıktan ziyade eğer rahatlığa veya fazla eşya taşımaya özen gösteren biriyseniz spor modelleri veya büyük portföy modelleri tercih de tercih etmek sizin elinizde. Portföy çanta ölçüleri ise oldukça geniş bir ürün çeşitliliği sağlamaktadır. Küçük modellerden orta modellere orta modellerden büyük seçeneklere pek çok farklı ebatta portföy modelleri kullanıcılarına sunulmaktadır. Daha fazla eşya koymak isteyen kişilerin tercih ettiği büyük modeller genellikle dikdörtgen şekilli olarak üretilmekle beraber farklı seçenekler de sizlerle buluşturulmaktadır. Diğer bir yandan daha küçük ebatlı seçenekler arasından da tercihinizi yaparak kendi zevkinize ve konforunuza uygun bir modeli kombininize dahil edebilirsiniz.

 Abiye ve Portföy Çanta Özellikleri

Abiye ve Portföy Çanta Özellikleri

Kendi tarzınızı ve zevkinizi yansıtabileceğiniz kombinlerinizi dilediğiniz gibi yaparken kullandığınız aksesuarların önemi oldukça büyüktür. Her ne kadar bir kombinin veya tarzın en gösterişli kısmı kıyafetler olarak değerlendiriliyor olsa da çanta gibi aksesuarlar da tarzınızı küçük bir dokunuşla oldukça değiştirebilmektedir. Farklı kullanım alanlarında ve tarzlarda kullanabileceğiniz çeşitli el çantaları pek çok kişinin dolabından ayırmadığı aksesuarlardan biridir. Kullanıcılarıyla buluşturulan çanta modelleri yalnızca renk ve modellerine göre değil elde edildikleri malzemelere göre de farklılık gösterebilmektedir. Sıklıkla kullanılan modeller arasında deri, pul işlemeli, payetli veya kadife gibi seçenekler yer almaktadır. Özellikle kış aylarında veya kadife kıyafetlerle oldukça uyum sağlayan kadife abiye model çantalar koyu renk tonlarında çokça tercih edilmektedir. Bordo, koyu yeşil, siyah gibi tonlarıyla ön plana çıkan kadife modellerin yanı sıra taşlarla zenginleştirilen kadife çantalar da bulunmaktadır. Deri modeller ise özellikle portföy ve clutch modellerinde sıklıkla kullanılan malzemeler arasında yer almaktadır. Yaz kış olmak üzere her mevsim kullanışlı olan bu modeller hemen her tarz kıyafete de rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Düz deriden desenli modellere kadar pek çok şekilde şekillendirilebilen farklı tasarımlar olarak sizlere sunulan bu modellerin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Çantalarınızı nemli bir bez yardımıyla rahatlıkla temizleyebilir, ilk günkü şıklığını koruyabilirsiniz. Bunun yanı sıra şeffaf abiye çanta gibi plastik malzemelerden elde edilen yeni modaya uyum sağlayan seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde kolayca temizlenebilen bu modeller de nemli bir bez yardımıyla silinebilmektedir. Çantalarınızın içerisinde yer alan minik gözlere dilerseniz anahtarlarınızı, paranızı veya kartlarınızı ayırarak koyabilir, eşyalarınızı rahatça bulmak için pratik bir yerleşim sağlayabilirsiniz. Çantalarınızı kullanmadığınız zamanlarda muhafaza etmek için içerisine gazete kağıdı koyarak ve çizilmelerini önlemek için ayrı bir torbaya yerleştirerek muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede çizilmelere, eskimelere veya dökülmelere karşı daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı elde edersiniz. Abiye çanta fiyatları ise geniş ürün yelpazesi kadar çeşitli bir skala sunmaktadır. Kullanılan malzemelere, modellere, büyüklüklere hatta açılıp kapanma özelliklerine göre farklılık gösteren fiyatların oldukça çeşitli olması farklı bütçelere de hitap etmelerine yardımcı olmaktadır. Kişisel kullanımınız için oldukça kurtarıcı olan bu parçaları satın alarak dilerseniz kendinizi dilerseniz sevdiklerinizi memnun edebilir, özel günler için oldukça etkili bir hediye seçimi yapabilirsiniz. Kendinize veya sevdiklerinize en çok tercih edilen ve pek çok tarza uyum sağlayabilen klasik modellerden veya gösterişli ve farklı seçeneklerden hediye ederek dolaplarınızı renklendirebilirsiniz. Uzun süren davetlerde makyajınızı tazeleme ihtiyacı hissedebilir, yanınızda kişisel eşyalarınızı taşımak isteyebilirsiniz. Bu nedenle dilediğiniz büyüklükteki alternatiflere göz atarak siz de stilinizi hem kullanışlı hem de şık çantalarınız ile tamamlayabilir, makyaj malzemelerinizi veya kişisel eşyalarınızı dilediğiniz şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Siz de kombinlerinizi tamamlayacak birbirinden farklı portföy, abiye veya clucth modellerdeki çantalardan dilediğinizi tercih edebilir, dolabınızda bu özel parçalara yer açarak vazgeçilmez aksesuarlarınıza ekleyebilirsiniz.