Abiye & Portföy Çanta

Bir düğüne ya da bir davete giderken, kişisel eşyalarınızı yanınızda taşımak için abiye elbiselerinizle uyum sağlayan abiye çanta modellerini kullanabilirsiniz. Abiye çanta modelleri, tıpkı abiye ayakkabıları ve abiye elbiseleri gibi süslü tasarımlarda üretilmektedir. Davet elbiseniz ya da balo elbiseniz abiye değilse ve çanta modelini daha sade tutmak istiyorsanız, portföy çanta modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Portföy çanta modelleri arasında taşlı ve süslü tasarımlara sahip olanları bulunurken, oldukça sade olanları da bulunmaktadır. Gece dışarı çıkarken ya da bir arkadaşınızın doğum günü partisine giderken, cüzdanınızı ve telefonunuzu yanınızda taşımak için siyah portföy çanta kullanmayı tercih edebilirsiniz. Siyah, neredeyse tüm kıyafetlere uyum sağladığı için siyah abiye çanta en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Portföy çanta modelleri aynı zamanda gece çantası olarak da bilinmektedir.

Mini elbiselerle ve uzun elbiselerle uyum sağlayan portföy çanta markaları arasında: İnci, Mudo, Matmazel, Mango, Koton, LCW, Mudo gibi ünlü markalar yer almaktadır. Elbisenizin modeline göre çantanızın nasıl olacağına karar verebilirsiniz. Portföy ve abiye çanta modelleri arasında: deri görünümlü, saten görünümlü, taşlı ve payetli olanlar bulunmaktadır. Çok sade ve düz renk bir mini elbise giymeyi tercih ediyorsanız, taşlı bir abiye çanta kullanmayı tercih edebilirsiniz. Taşlı abiye çantalar arasında; siyah taşlı, gümüş rengi taşlı ve altın rengi taşlı ürünler bulunmaktadır. Bu nedenle abiye çanta seçiminizi yaparken takılarınızı ve ayakkabılarınızı da göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Gümüş rengi bileklik takıyorsanız ve siyah ayakkabı giyiyorsanız, altın rengi bir çanta kullanmanız hiç de uyumlu olmayacağı için tüm bunların uyumlu olmasına özen göstermeniz tavsiye edilir.

Abiye çanta çeşitleri arasında yer alan süet çantalar, zarif ve sade bir görüntü oluşturmak isteyen kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Bazı abiye çanta modellerinin kenarlarında, omza asmak için zincir askıları bulunsa da genelde abiye çantalarda askı bulunmaz ve elde taşınırlar. Vakko çanta modelleri, tarzına ve görüntüsüne özen gösteren kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Portföy çanta modelleri arasında çok farklı boyutlarda ve şekillerde üretilenleri bulunmaktadır. Bazıları dikdörtgen görünümünde üretilirken, bazıları silindir veya kare şeklinde olabilmektedir. Bazılarının kapanma şekli fermuarlı iken, bazılarının ise klipsli tokalıdır. Portföy çanta fiyatları ve modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Abiye & Portföy Çanta

için 1,880 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1996 (13)
(4)
37numara (115)
ALPE (12)
(2)
baginn (9)
(4)
(1)
(1)
Berramore (13)
(5)
BRS BAGS (49)
(2)
(1)
Desan (13)
(1)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Jacquline (28)
(4)
(4)
(1)
Marjin (99)
(1)
matmazel (55)
(1)
(2)
Mçs (121)
(1)
Noemi (42)
(1)
(1)
Pianoluce (31)
(5)
(2)
Rosa (10)
(3)
(3)
(4)
(1)
VOO (69)
(1)
YSMN (144)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Numara

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(79)
ve üzeri (95)
ve üzeri (97)
ve üzeri (99)
ve üzeri (99)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL