KADIN DÜZ TOPUKLU BOT

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Düz Bot

Soğuk kış aylarında ısınmak insanlar için biraz zorlayıcı bir hale geliyor. Mevsimsel değişimler sonucu günümüzde giyim tarzında farklı gelişmeler meydana gelmiş olup moda hızla ilerliyor. Kadınların farklı tarzlarına göre seçim yapmaları ve bu seçimleri doğrultusunda eşsiz görünümleri gözler önüne seriliyor. Soğuk, karlı ve yağışlı havalar için kış aylarına özel tasarlanmış kadın kullanıcıların beklentileri göz önünde bulundurularak her kesime uygun kadın düz taban bot modelleri ortaya çıkıyor. ilk olarak kalite ilkesi benimsenmiş ve su geçirmez özelliği ile konforlu adımlar sağlanıyor. Kadınlar tercihleri doğrultusunda düz taban botları daha sık kullanıyor olup her mevsime göre farklı özellikli botlar tercih ediyor. Etkileyici tasarımları ile son zamanlarda oldukça popüler olan bu kadın ayakkabı modeli çeşitli özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Günümüzde meydana gelene bazı rahatsızlıklar sonucu yürüme biraz güç bir durum olabiliyor. İnsanlar işi gereği ya da günlük koşuşturma ile sürekli ayakta kaldığı zamanlarda düz taban botlara ihtiyaç duyabiliyor. Böyle zamanlarda hem rahat hareket sağlayıp hem de gün sonunda ayakların daha az yorgunluk hissetmesine yardımcı olan düz tabanlı bot modelleri kurtarıcı olup ayak konforu ve rahatlığı ile sağlıklı yürüyüşlere olanak sağlıyor. İşe giderken, gezmeye çıkarken ya da istenilen her ortam için uygun olarak kolay ve pratik kullanım sunuyor. Kadınların eşsiz tarzlarından ödün vermemeleri ve şıklığını diledikleri gibi korumaları açısından farklı zevklere uygun olarak tasarlanıyor. Klasik ya da spor tarzı tercih eden kullanıcılar için; çeşitli renk, çeşit, tür ve özellik ile geniş ürün yelpazesi sunuluyor. Kışlık kadın botları, yağışlı havalarda rahat kullanım imkanı sağlayarak postal, fermuarlı yada bağcıklı olup çeşitli modeller ile kolay kullanım fırsatı sunuyor. Kendine özgün tarza sahip kadınlar, günlük yaşantıları gereği giyim tarzına uygun parçayı seçerek eşsiz kombinasyon oluşturulabiliyor. İç yüzey kalitesi ve dış tasarımının estetiği ile tüm dikkati üzerine toplayan kadın bot modelleri, dayanıklılığı ve su geçirmez yapısı ile ilgi odağı oluyor. Ürünler üzerinde kullanılan materyaller ile insan sağlığını koruyarak ve aynı zamanda ayakkabı içinde sıcaklığı dengede tutan özel malzemeler ile istenmeyen durumların engellenmesi sağlanıyor. Kadınlar için özel tasarlanan bot modelleri ülkede dünya üzerinde birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Özel Tasarım Kadın Düz Bot Çeşitleri

Özel Tasarım Kadın Düz Bot Çeşitleri

Mevsim geçişleri ve hava koşullarına uygun olarak çeşitli ürünler ortaya çıkarılıyor. Bu ürünler farklı amaçlar doğrultusunda piyasaya sürülerek kullanıcı ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı oluyor. İnsanların eşsiz tarz ve seçimlerine göre tasarlanan kadın düz bot modelleri, klasik ve spor olarak değişik modeller ile kullanıcı beğenisine sunuluyor. Beklenti ve istekleri ile kullanıcı kendi ihtiyacına uygun olan tasarımın yanı sıra göz zevkine göre hazırlanan ürün modelini seçiyor. Her kesime uygun renk, çeşit, tür ve özellik sunulan bu özel tasarım ayakkabı modellerinden biri kar botu olup, yağışlı ve karlı günlerde kullanıcısına eşlik ediyor. Rahat ve konforlu adımlar için sağlam zeminler hazırlayan ve bunun yanı sıra iç yüzeyinde bulunan kürkü ile sıcaklık dengesini ayarlayan bot modeli, eşsiz bir tasarım sunuyor. Termo kauçuk kaymaz ve kırılmaz taban sayesinde kalitesini gözler önüne sererken aynı zamanda su geçirmez özelliği ile tüm ilgiyi üzerine topluyor. Kar botu modeli fermuarlı bir şekilde tasarlanmış olup kolay kullanım imkanı sunuyor. Bir diğer kadın bot modeli ise 1. sınıfı ithal malzeme kullanılarak hazırlanmış olup kusursuz bir kalite ile gözler önüne seriliyor. İç yüzeyinin %100 doğal tekstil malzemesi ve aynı zamanda ultra yumuşak iç tabanı ile konforlu adımlar atılmasını sağlıyor. Antibakteriyel ortopedik iç taban teknolojisi sayesinde rahatlık hissi veren bu bot modeli ayak sağlığını koruma altına alıyor. Karlı ve yağışlı günler için tasarlanmış olup kauçuk kaydırmaz özelliği ile kullanıcısını güvende hissettiriyor. Tasarımcılar tarafından özel hazırlanan bu ayakkabı modeli renk tonları ve farklı çeşitleri ile birçok tarza uygunluk gösteriyor. Kış aylarında gündelik olarak rahat bir kullanım sağlayan bir diğer model, kışlık su geçirmez bot modeli olup 2 cm topuk boyu ile düz taban sayesinde rahat ve dik bir duruş sağlıyor. Spor tarzı daha çok seven kadınlar için tasarlanan bu model, dış görünüşü ve 1. sınıf kalitesi ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Termo kaymaz taban yapısıyla güvenli analar oluştururken iç yüzeyinin sıcak astar materyali ile ayak sıcaklık dengesini koruyor. Kadın kışlık bot modeli, suni deri ile özel olarak tasarlanmış ve kusursuz kalitesi ile kullanıcı tercihine sunuluyor. Ürün seçenekleri üzerinden Ella kadın düz bot modellerini keşfedebilirsiniz.

 Sağlam Botlar ile Güvenli Adımlar

Sağlam Botlar ile Güvenli Adımlar

Dünya üzerinde değişen ekosistem ile birlikte her şey değişiklik gösterirken aynı zamanda çevresel faktörler sebebiyle mevsimsel gelişmelerde de farklılık ortaya çıkabiliyor. Mevsimlerin artık eskisinden daha farklı bir işleyişi olup kış aylarında adeta bahar havasıymış gibi bir hava yaşanabiliyor. Bu koşullar ile giyim tarzı ve kullanıcı tercihlerinde de değişim ortaya çıkabiliyor. Özel olarak tasarlanan kadın düz taban bot modelleri, mevsimsel özelliklerine göre farklı amaçlar ile hazırlanmış ve birçoğu çok amaçlı kullanıma uygunluk ile tasarlanıyor. Gün içinde yaşanan hava değişimi ile hazırlıklı olan bu botlar her an kullanım olanağı sunarak adeta kurtarıcı bir parça haline geliyor.Kadın düz taban bot modelleri arasında bulunan postal modeli, kalın topuk özelliği ile kolay kullanım imkanı sağlıyor. Kovboy tarzı da denilen sonbahar ve kış aylarına uygun bot modeli, farklı tarzdaki kadınlar için özel üretiliyor. İç yüzeyinde bulunan aster ve normal kalıbı ile ayak şeklini kolaylıkla alırken aynı zamanda 3 cm’lik topuk boyu ve kaydırmaz termo tabanı ile güvenli ortamlar hazırlıyor. Postal modeli dış yüzeyinin suni deri ile kaplanması sonucu kaliteli yapısı ile tüm ilgiyi üzerine topluyor. Eşsiz tarzın farklı modelleri ile kendine özel alanlar oluşturan kadınların sıklıkla tercih ettiği Bot modeli, nubuk deri ve tarçın rengi ile büyüsü altına alıyor. Kalın tabanı ve kaydırmaz özelliğinin yanı sıra yağışlı günlere meydan okuyan bu tasarım, yuvarlak burun özelliği ile ayak konforuna yardımcı oluyor. Kullanıcı tercihine göre sezonu olmayan bu ayakkabı düz taban ve rahatlığı ile her sezonda kullanım imkanı sunuyor. Çevresel koşulların etkisi ile günlük koşuşturmaca insanı oldukça fazla etkiliyor. Yoğun olan kadınların bazen daha rahat ayakkabı modelleri tercih ederek hareket alanlarını genişletmesi gerekiyor. Hem rahatlığına hem de güzelliğine oldukça önem veren kadınlar için tasarlanmış comfort bot modeli, 4 cm dolgu topuk modeli ile estetik bir görünüm sağlıyor. Esnek termo tabanı ve standart kalıbı ile ayak rahatlığı sağlanan bu model, lastik taban özelliği ile kullancılara hareket özgürlüğü sunuyor. Bunun yanı sıra kolay giyilebilen ve yaka yastıkları ile bileğinize rahatsızlık vermeyen model, aynı zamanda kaliteli suni deri özelliği ile aşınmaya dayanıklı bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. BUTIGO kadın düz bot modelleri arasından da tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz!

 Kadın Düz Bot Seçenekleri ile Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Kadın Düz Bot Seçenekleri ile Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Ürünler, günümüzde kullanılan pek çok farklı donanımlar ile kullanıcılara sunuluyor. Bu ürünlerin kalite standartlarında tasarlanması ve kullanıcısına en üst seviyede hizmet sunması amaçlanmış olup aynı zamanda kontrol ve analizleri yapılarak piyasaya sürülüyor. Kadınların kendileri için özel olarak seçim yapmaları ve her konuda özel düşünmeleri farklı yaşam tarzı oluşturuyor. Tasarımcıların istek ve beklentiler ile hazırlamış olduğu birbirinden zevkli tasarım modelleri birçok kesime hitap ediyor. Kadın düz topuklu bot çeşitleri su geçirmez uzun bot modeli ve diğer modeller için dayanıklı bir yapı sunuyor. Su geçirmez bot modeli yağışlı günler için kolay ve konforlu kullanım alanları oluştururken suni deri ve yazı baskıları ile farklı bir tasarım oluşturuyor. Taban materyalinde kullanılan poliüretan ve bunun yanı sıra 3 cm yüksekliği ile ayaklar için rahat bir zemin hazırlıyor. Su geçirmez bot modeli standart kalıp ile hazırlanmış ve ayak ölçülerine göre uygun olan bir model olup yağışlı zamanlar için ideal kullanım sağlıyor. Tarzını farklı ve daha minimalist yansıtan kadınların tercihi waterproof bot modeli ise, düz deseni ve topuksuz düz tabanı ile konforlu adımlar için zemin oluşturuyor. Yağmurlu havalar için özel tasarlanmış olan bu model, yuvarlak burun özelliği sayesinde ayak parmaklarına rahatsızlık vermiyor. Aynı zamanda ayakkabı içinde kullanılan özel materyyaller sayesinde sıcaklık dengesi sağlanırken suni deri görüntüsü ile eşsiz bir kalite yansıtıyor. Renkleri ve çeşitleri kullanıcılar için alternatif sunularak geniş ürün yelpazesinde sunulan bu ürünler çeşitli modeller ile gözler önüne seriliyor. Spor tarzını gösterişli yansıtmaktan hoşlanan kadınların tercih ettiği beyaz lastikli spor bot modeli, topuk yüksekliği ile kaliteli yürüyüşler sunarken aynı zamanda kauçuk iç yüzeyi ile sıcaklık dengesi korunuyor. Düz taban beyaz lastikli bot, yuvarlak burun özelliği ile ayak üzerinde rahatsızlık oluşturmuyor. 3 cm yükseklik sayesinde günlük kullanıma uygunluk sağlarken kadınlar için aynı zamanda rahatlık avantajı sağlayabiliyor. Suni deri ile kaliteli yapısının kusursuz görünümü ile kullanıcısına iyi hissettiriyor. Giy çık özelliğinde olup uğraştırmayan bir diğer ayakkabı modeli ise rahat kalıp düz taban bot oluyor. Rahat kalıbı sayesinde kolay giyilebilirlik sağlayan bu model aynı zamanda gün içerisinde hareket özgürlüğü sunuyor. Yumuşak hakiki derisi ile kauçuk özelliği sayesinde ayakkabı içindeki denge sağlanırken aynı zamanda ortopedik konfor özelliği sunuyor.

Özel Tasarımların Modern Görünümü

Özel Tasarımların Modern Görünümü

İnsanlar yakın çevresi, aile ortamı, iş arkadaşları ve bunu gibi birçok kişi ile gün içinde iletişim halinde bulunuyor. Bu iletişim çerçevesi bazen günlük olaylar ile gelişirken bazen de özel günler ve resmi işler ile süregeliyor. Dış görünüşün insanlar üzerindeki etkileri davranış ve diğer birçok potansiyeli etkilediği gibi insanların iyi görünmesi gerekiyor. Günümüzde kadınlar için özel olarak tasarlanan bu ayakkabılar günlük yaşam içinde spor bir tarz sunarken resmi ve iş kurumları gibi yerlerde genellikle klasik tarzı öne sürüyor. Dolgu topuk anatomik kadın bot modeli, bunlardan biri olup rahat kullanım sağlarken aynı zamanda etkileyici bir görüntü oluşturuyor. Kadınların duruşuna özgüven sağlayan bu ayakkabı modeli, hakiki deri özelliği sayesinde kaliteli yapısını gözler önüne seriyor. 4 cm topuk boyu ile hazır taban tasarımı ve bunun yanı sıra fermuarlı kolay kullanımlı ofis ayakkabısı sunuluyor. Buna benzer olan bir diğer hakiki deri model, siyah rengi ve hafif sivri burun ile farklı tarzlara eşlik ediyor. Ofis içinde kullanıma uygunluk sağlayan bu özel tasarım bot modeli birçok kullanıcı tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Bağcıksız modelin direkt giyimi sağlanırken tüm bu özelliklerin yanında kolay kullanım imkanı sunuyor. Kadın siyah düz topuklu bot modelleri siyah rengi ile asil ve kusursuz bir duruş sağlarken farklı renk seçenekleri ile alternatif sunuyor. Taba rengi kadın bot modeli, renkler ile tarzını yansıtmayı tercih eden kullanıcıların seçimleri için oluşturuluyor. Fermuarlı ve kullanışlı yapısının yanı sıra hakiki deri özelliği sayesinde dayanıklı bot modelleri tasarlanıyor. Kadınlar için özel tasarlanmış ve kullanıcılar için tatmin edici seçenekler sunarken her kesime hitap eden taba rengi bot modeli, konforlu adımlar için zemin hazırlıyor. Gelişmiş seçenekler ile ihtiyaca ve beklentiye uygun olarak tasarlanan ürünler kullanıcı memnuniyeti ile geniş bir kitle oluşturuyor. Süet düz taban bot modeli, daha sade kombinlerden hoşlanan kadınlar için özel olarak tasarlanıyor. Soft ve sade bir görünüm sağlayan bu bot modeli düz kaydırmaz taban özelliği ile güvenli alanlar oluştururken aynı zamanda her türlü kullanım için ideal bir tasarım olarak görülüyor.

 Soğuk Havaların Tamamlayıcı Tasarımları

Soğuk Havaların Tamamlayıcı Tasarımları

Modern dünya üzerinde yenilenen birçok şey ile birlikte insanların yaşam tarzı da değişiyor. Değişen bu yaşam tarzı ile birlikte stil ve görünüşlerinde farklılık yapan kadınlar kendilerine özen göstermekten oldukça fazla hoşlanıyor. Soğuk kış günlerinde kadınlar için özel tasarlanmış modern tasarımların kadınlar üzerindeki etkisi farklı sonuçlara sebep oluyor. Modern tasarımlardan bir tanesi olan hakiki deri bot modeli, kırmızı rengi ile elsiz br tasarım sunuyor. Klasik tarzı benimsemiş olan kadınların kaliteli ve etkileyici bir görünüm ile şıklık ve konfor bir arada sunmasına yardımcı oluyor. Su geçirmez ve kaydırmaz tabanı sayesinde güvenli ortamlar için zemin hazırlayan bu özel tasarım modeli, kullanıcıların en özel anlarına eşlik ediyor.Kadın düz topuklu uzun bot modellerinden bir diğeri ise suni deri ile tasarlanmış olup kendinden desenli yapısı ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Kusursuz tasarımın dayanıklı yapısı ve iç yüzey kalitesi ile ayak sağlığını korurken aynı zamanda işlevsel özellikleri ile kolay kullanım olanağı sunuyor. İç ve dış yüzeyinin hazırlanmasında kullanılan materyaller ile insan sağlığına öncelik verilerek alerjen maddelerin olmamasına özen gösteriliyor. Kullanıcısının isteklerini göz ardı etmeyen üretici, bunun yanı sıra zararlı maddelere karşı koruma kalkanı oluşturuyor. Kış aylarının sıklıkla tercih edilen modeli termal kadın bot modelidir. İç ve dış yüzeyinde kullanılan hakiki deri ile tamamı deri olan tasarım bot modeli, kaliteli yapısı ile göz kamaştırıyor. Kauçuk taban materyali sayesinde sıcaklık dengesini sağlarken aynı zamanda kaydırmaz özelliği ile güvenli adımlar için zemin oluşturuyor.