ORTA BOY VALİZ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

MÇS Orta Boy Bavul & Valiz

Mçs hayatımızın en önemli ihtiyaçlarından biri olan valizleri, kaliteli malzeme, rahat kullanım ve şık tasarımlarla kullanıcıları için üreten başarılı bir firmadır. Kaliteli Mçs orta boy valiz çeşitlerini tercih ederek seyahatlerinizi konforlu ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Birçok renk ve tasarımı sayesinde içinizdeki stili yansıtacak valizlere Mçs markası sayesinde sahip olabileceksiniz.

Seyahatlerinizde Konforu Mçs Orta Boy Valiz ile Yakalayın

Seyahatlerinizde Konforu Mçs Orta Boy Valiz ile Yakalayın

Seyahatimizin en önemli parçalarından biri valizdir. Giysi ve özel eşyalarımızın genelinin taşınması için gerekli olan valizlerin kaliteli olması ve uzun süre kullanılabilmesi bizim için fazlasıyla önemlidir. İnce detaylarla tasarlanan Mçs valiz orta boy sayesinde seyahatlerinizin daha konforlu geçmesini sağlayabilirsiniz. Valizlerde en önemli özelliklerden bir tanesi, hafifliğidir. Boşken oldukça ağır olan valizler, birde eşyaların yerleştirilmesiyle valizin taşınmasını bir hayli zorlaştırır. Bu kadar ağır valizleri taşımak, sağlık açısından da sorunlar yaratabilir. Mçs orta boy bavul, sağlığınız önemsenerek oldukça hafif olarak üretilmiş bir valizdir. Çekçekli valizler hayatımızı kolaylaştıran valiz modelleridir. Yalnızca sürerek kullanabileceğimiz bu modeller her yere kolaylıkla götürebileceğimiz valizlerdir. Mçs markasının hepsinde çekçek özelliği bulunur. Tekerlekli oluşu sayesinde kolayca sürülebilir ve tekerleklerinin sağlam oluşu sayesinde çok ağır eşyaların bile kolaylıkla taşınmasını sağlar. Mçs valizler dikişlerinin sağlam olması nedeniyle açılma yapmadan tüm eşyalarınızı taşımanızı sağlar. Körüklü de denilen ek kısmı sayesinde ekstra eşyalarınıza kolayca yer açabilirsiniz. Ayrıca Mçs orta boy valiz laptop bölmeli oluşu sayesinde laptopunuzun zarar görmeden taşınmasını sağlar.

Mçs Orta Boy Valiz Sayesinde Tüm Eşyalarınız Güvende

Mçs Orta Boy Valiz Sayesinde Tüm Eşyalarınız Güvende

Hayatımızı bu kadar kolaylaştıran Mçs orta boy valiz modelleri sayesinde, seyahatlerin gidiş ve dönüşleri de keyifli olacak. Orta boy oluşu sayesinde kolaylıkla birçok kıyafet ve kişisel eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Mçs orta boy valiz cepli oluşu sayesinde bazı eşyalarınızı diğer eşyalardan ayırarak saklayabilirsiniz. Havaalanı, otogar gibi yerlerde özellikle yerleştirme esnasında valizler darbe alabilir ve üzerine eşya konabilir. Mçs orta boy valizler darbelere karşı dayanıklı olarak üretildiği için zarar görmez ve eşyalarında zarar görmesini engeller. Tekerlekleri 360 derece dönerek zorlanmadan taşınmasını sağlar. Ayrıca tutma kısmının alüminyum gibi zarar görmeyen maddeden üretilmesi sayesinde oldukça dayanıklıdır. Ayrıca bu valiz üstün güvenlik sistemleriyle üretilmiştir. Kilit sisteminin bulunması sayesinde valizi yalnızca siz açabilirsiniz. Böylece özel eşyalarınızın kaybolma ya da zarar görme riski ortadan kalkar. Mçs orta boy kumaş valiz en çok tercih edilen modellerden biridir. Kumaş oluşu sayesinde kolaylıkla silinerek temizlenebilir.

Mçs Orta Boy Valiz ile Hep Rengârenk

Mçs Orta Boy Valiz ile Hep Rengârenk

Mçs orta boy valiz ölçüleri tercih edeceğiniz modele göre farklılık gösterir. Valizlerin kullanışlı, konforlu ve kaliteli olmasının yanı sıra birçok renk seçeneği de bulunur. Her kişi çok kullandığı eşyalarda renk detaylarına önem verir. Mçs orta boy valiz kumaş ve ABS plastik olmak üzere iki çeşidi vardır. İki malzemede dayanıklı ve silinebilir olması nedeniyle herkes tarafından tercih edilen modellerdir. Mçs orta boy valizlerde siyah, lacivert, gri, bordo, kahverengi gibi klasik kullanışlı valiz renklerini tercih edebilirsiniz. Bu renklerin yanı sıra valizlerin karışması her ne kadar artık mümkün olmasa da önlem amaçlı farklı renkleri tercih edebilir. Bu durumda zevkinize göre; pembe, kırmızı, mor, turuncu, sarı, şampanya, gümüş rengi gibi renkleri de tercih edebilirsiniz. Mçs orta boy valiz fiyat bazı seçeceğiniz durumlara göre değişkenlik gösterebilir. Sayfamız üzerinden modelleri tercih ederek en çok beğendiğiniz modele sahip olabilirsiniz.