TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

2.El Posta & Pul Koleksiyonu

için 166 sonuç bulundu.

2.El Posta & Pul Koleksiyonu

Mektup gönderiminde zarfın arkasına yapıştırılan pullar, yüzeylerindeki görsellerle ve tarihlerle nostaljik birer nesne olarak günümüzde saklanabiliyorlar. Pul koleksiyonu yaparak zamanda yolculuğa çıkabilir, tarihe ışık tutan pullarla eşsiz bir birikime sahip olabilirsiniz. Pul koleksiyonu fiyatları hakkında bilgi edinerek, belirli dönemlere ait pulları bir arada edinebilir ya da aradığınız pul çeşitlerini teker teker toplayarak kendi koleksiyonunuzu yaratabilirsiniz. Mücevher & Saat kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Pul Koleksiyonu Yapmanın Ayrıcalıkları

Pul Koleksiyonu Yapmanın Ayrıcalıkları

Modern dönemde iletişim teknolojilerinin gelişmesiyle beraber mektuplaşma azaldığından, pulların insan hayatındaki yeri de zamanla silinmeye başladı. Sembolik objeler olarak estetik açıdan dikkat çekici ve tarihe ışık tutan yönleriyle de değeri yüksek olan pulların koleksiyonunu yapmak her birey için bir ayrıcalıktır. Bir hobi olmanın ötesinde pul koleksiyonu yapmak sabır ve hassasiyet gerektirmektedir. Pul koleksiyonu yapmak istediğinizde, koleksiyonunuzun yol haritasını çizmek isteyebilirsiniz. Örnek olarak kişisel koleksiyonunuzu belirli bir yıla, yıllara veya döneme odaklayarak sadece bu zaman dilimlerine ait pulları bir araya getirmeye odaklanabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak belirli figürlerin ya da sembollerin yüzeyinde görüldüğü pulları bir araya getirerek koleksiyonunuzu şekillendirmek isteyebilirsiniz. Kişisel zevkinize ya da isteğinize göre koleksiyonunuzu belirli bir odak etrafında şekillendirmek istediğinizde yol haritanızı oluşturmak da kolay olacaktır. Posta pulu koleksiyonu yapmanın zevkini bir defa yaşadığınızda peşini bırakamayacak, farklı serileri yaratarak birden çok 2.El Antika & Koleksiyon sahip olmak isteyeceksiniz.

Pul Koleksiyonu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pul Koleksiyonu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde internetin yaygınlaşması ve ticaret sistemlerinin çevrimiçi platformlara taşınmasıyla beraber kolaylaşan farklı ürün türlerine ulaşım imkanı paralelinde pul koleksiyonu için özel bir pulu bulabilmek de kolay hale geldi. Kişisel pul koleksiyonu albümü oluşturmak istediğinizde aradığınız pulları farklı satıcılardan temin edebilme imkanına sahipsiniz. Merak ettiğiniz belirli bir seriye ait pul seçeneklerini, tarihi değeri olan pulları ve hatta komple bir koleksiyonu edinebilirsiniz. Koleksiyon haline getirmek istediğiniz pulları kullanılmış ya da damgasız olarak tercih edebilirsiniz. Damgasız pullar, yapıştırılmamış ve üzerine mühür basılmamış pullardır. Bu yönden temiz bir görünümü olan bu pul seçenekleri, parlak bir koleksiyon yaratmak istediğinizde seçiminiz olabiliyorlar. Piyasada yer alan pul alternatiflerinin dönemleri ve bulunabilirlik düzeyleri, fiyatları üzerinde etkili olabiliyor. Genel olarak pul koleksiyon fiyatları edinmeyi düşündüğünüz koleksiyonun hangi döneme ait olduğu, çıkarıldığı dönemde kaç adet basıldığı ve bugün bulunabilirliğine göre değişiyor. Ayrıca edinmeyi düşündüğünüz koleksiyonun içeriğindeki pul sayısı ve pulların temizliği de fiyatlar üzerinde etkili olabiliyor.

Pul Koleksiyonu Yapmaya Başlayın

Pul Koleksiyonu Yapmaya Başlayın

Bir hobi olarak siz de pul koleksiyonu yapmak istiyorsanız o halde pulları toplamaya bir köşeden başlayabilirsiniz. Seri halinde ya da tek tek topladığınız pulları güvenli bir şekilde muhafaza etmeniz gerekiyor. Geleceğe güvenle götürebileceğiniz şekilde saklamanız gereken pullarınızı korumak için pul koleksiyonu defteri edinmeniz gerekiyor. Pul koleksiyonu defterleri, çeşitli ebatlarda ve farklı sayfa yapılarında olabiliyorlar. Büyük bir pul koleksiyonu defteri edinerek uzun soluklu koleksiyonlarınızda tek bir defterden istifade edebilirsiniz. Eğer pul sayısı belli seriler için minimal koleksiyonlar oluşturmayı düşünüyorsanız bu durumda daha küçük boyutlardaki alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Pul koleksiyonu defteri fiyatı da edineceğiniz defterin teknik dizaynına ve boyutuna göre değişkenlik gösterebiliyor. Siz kişisel kullanım ihtiyacınıza göre piyasadaki pul koleksiyonu defterlerini değerlendirerek seçim yapabilir; kendi koleksiyonunuzu özel kılacak bir defterler hobinizi zevkle sürdürebilirsiniz. Zamanın izinden gitmek ve geçmişten bugüne kadar uzanan hikayeleriyle pulları toplamak istiyorsanız siz de ürün sayfamıza ilerleyebilir; pul koleksiyonlarına göz atarak kişisel koleksiyonunuz için beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün – Model Tipi

Yabancı (29)
Hatıra (9)
Yerli (9)
Hayvanlar (6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dönem

(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Kağıt (60)
Yıldız (36)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL