Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Dönem

Başka bir kelime deneyin

Malzeme

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

2.El Antika Mücevher Saat

için 280 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Antika Mücevher Saat

İhtişamı temsil eden mücevherler geçmişten günümüze işlenerek kıyafetlerin ve diğer çeşitli nesnelerin üzerine eklenerek kullanılmıştır. Değerli taşlardan yapılan çeşitli süs eşyaları da birer mücevher niteliğindedir. Ziynet eşyası olarak; kolye, küpe, saat, yüzük, broş en çok tercih edilenlerdendir. Antika mücevher ve takı çeşitleri uzun yıllardır kombinlerin tamamlayıcı şık parçalardır. Antika takı seçenekleri ile tarzınız ne olursa olsun; maskülen, spor, klasik görüntüler yakalayabilirsiniz. Daha özel günler için taşlı, işlemeli ve parlak modeller tercih edebilirsiniz. Yakalarınızı süsleyecek olan birbirinden güzel antika broş çeşitlerini de özel günlerde değerlendirebilirsiniz. Birbirinden farklı anlamlar taşıyan motifler ve çiçek desenleri, takıların üzerine özenle işlenir ve onları manevi olarak daha anlamlı hale getirilir. Mücevher takılarınızı güvenli ve özenli bir şekilde saklamalı uzun ömürlü olması için temizliğine önem göstermelisiniz. Taşlı ve parlak olmasına rağmen daha zarif mücevherler hemen hemen her kombininize uyum sağlar. Üzerinizde taşımaktan büyük keyif alacağınız değerli taş içeren antika takılar vazgeçemeyeceğiniz parçalardan olur. Bileklerinize yakışacak olan en nadide aksesuarlardan birisi de çeşitli saatlerdir. Tarzını korumayı başaran ve günümüzün modern kıyafetleriyle bir bütünlük oluşturabilecek antika saat çeşitleri de şık giyiminizi daha elegant gösterir. Klasik tarzınızla kombinleyeceğiniz saat çeşitleri ise havanızı tamamen değiştirir. Uzun yıllar korunarak günümüze ulaşabilmiş olan değerli antika mücevher fiyatlarını sayfamızdan inceleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Kombinlerinizi Antika Takılar ile Tamamlayın

Kombinlerinizi Antika Takılar ile Tamamlayın

Bir zaman ölçme aracı olarak kullanılan saatler, bu faydalı işlevinin yanı sıra aynı zamanda birer aksesuardır. Antika saat üretildiği dönem göz önüne alındığında teknolojinin henüz çok fazla gelişmemiş olduğu düşünülebilir. Bu sebeple henüz yaygın olmadığı gibi gelişmemiş olan; pil, batarya ve elektrik teknolojisi ürünler üzerinde bulunmuyordu. Bu saatler mekanik olarak çalışır ve bir diğer adıyla 'kurmalı saat' olarak bilinir. Bu cihazlar içerisinde bulunan zemberek yayı el gücüyle sıkıştırılır ve depolanan enerji ile çalışması sağlanır. Bu prensiple çalışan modellerde çalışma süresi modelden modele farklılık gösterebilir. Bir başka mekanik saat çeşiti de harekete bağlı olarak çalışan türdür. Bu tip antika kol saatleri hareket halinde düzenli olarak işlevini sürdürür. Altın, gümüş gibi değerli materyallerden üretilen kol saatlerinin yanı sıra metalik olarak üretilen modeller de beğeninize sunulur. Daha klasik ve maskulen tarzlara hitap eden deri kordonlu modeller de seçenekleriniz arasında yer alır. Kolda ne çok büyük ne de çok küçük kalmayacak şekilde ortalama ideal boyutlarda tasarımları yapılır ve üretilir. Birbirinden farklı antika saat markaları farklı renk, model ve materyaller kullanarak çeşitli saatler üreterek kullanıcılarına modellerini sunar. Üzerinde elmas, yakut gibi değerli mücevherler bulunan antika pırlanta saat modelleri özel günlerinizi taçlandırır. Şıklığınıza şıklık, zerafetinize zerafet katacak olan değerli saat çeşitlerinden kişisel zevkinize hitap eden en uygun modele sayfamızdan inceleyerek ulaşabilirsiniz. Tok bir malzeme olduğu kadar kolay işlenebilme özelliğiyle sıklıkla tercih edilen pirinç malzeme, bakır ve çinkonun karıştırılmasıyla elde edilir. Sarı renkteki görünüşü pirinçten yapılmış eşyaların daha lüks görünmesini sağlar. Gerek kol saati gerekse dekoratif masa modelleri olarak siz de işlemeli antika pirinç saat seçeneklerini tercih ederek kaliteyi ve gösterişi aynı anda yakalayabilirsiniz. Çok değerli 2. el antika koleksiyon ürünlerini korumak ve daha uzun ömürlü kullanılmalarını sağlamak için alkol, deterjan, kolonya gibi bir takım kimyasallar içeren maddelerle temasından kaçınmalısınız.

Her Kullanıma Uygun Antika Saatler

Her Kullanıma Uygun Antika Saatler

İnsanoğlu üretmeye ve dünyayı keşfetmeye başladığı andan itibaren zamanın ölçümünden yararlanmanın ne kadar önemli olduğunu kavrar. Bu sebeple saatler devamlı olarak göz önünde olması gereken nesnelerdir. Bu ihtiyaç; saatlerin çeşitlerini kullanım alanına göre artırdığı gibi kullanıcısının beğenisine göre de farklı modellerle artırarak ürün yelpazesi genişlemesini sağlar. Saat çeşitlerini; duvar, masa, kol, cep saati gibi saymak mümkün. Antika cep saat kolunda saat taşımak istemeyenler veya çalıştığı iş nedeniyle kolunda aksesuar bulundurması doğru olmayanlar için en uygun saat seçeneklerinden birisidir. Darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı cam bulundurur. Cepte ağırlık etmesi istenmediğinden dolayı oldukça hafif şekilde üretilirler. Uzun yıllar kullanım için paslanmaz çelik zincir ve işlemeli gövdesi bulunur. Antika guguklu saat duvara asılarak kullanır. Çoğunlukla ahşap ve ağaç oyması şeklinde yapılır. Üzerine işlenen hayvan ve çiçek motifleri sebebiyle saate adeta doğanın içerisinden kopup gelmiş izlenimi verir. Saatin bu farklı havası konumlandırıldığı ortama da geçer. Masa üzerinde yerleşik olarak konumlandırabileceğiniz antika masa saat çeşitleri de aynı emek ve işçilikle özenle işlenir. Kimi modellerde saat etrafına yerleştirilen bölmelerle farklı amaçlara da hizmet etmesi sağlanan antika masaüstü saat modelleri tüm bunların yanında gözünüzün önünde şık bir aksesuar niteliği de taşır. İstediğiniz vakti size hatırlatması amacıyla her zaman ihtiyaç duyulan alarm sistemi antika çalar saat çeşitlerinde de bulunur. Sahip olduğunuz modeli çalmasını istediğiniz vakte ayarlayarak zamanı geldiğinde bunu size alarm sayesinde hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede önemli ve hatırlanması gereken zamanları kaçırmadan geri kalan işlerinize gönül rahatlığı ile odaklanabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve işlevlerde olan antika saat çeşitlerini dilerseniz üzerinizde bir aksesuar olarak taşıyabilir, dilerseniz yerleşik olarak dekor amaçlı değerlendirebilirsiniz. Bu ürünleri sevdiklerinize verebileceğiniz anlamlı birer hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Antika Saat ve Takılar ile Vintage Tarzını Yakalayın

Antika Saat ve Takılar ile Vintage Tarzını Yakalayın

Uzun yıllar önce üretilen ve günümüzde gerekli bakımları yapılarak kullanıcılara sunulan antika saat satış fiyatları alıcısını memnun eder. Üretim tarihleri değişkenlik gösteren bu ürünlerin hepsinin ortak noktası antika sıfatını alabilecek kadar eski ve değerli olmasıdır. Sayıca az bulunmaları antika ürünleri değerli kılan özelliklerden birisidir. Kısıtlı olan hammadde çeşitleri bir arada farklı kombinasyonlarla kullanılarak farklı görünüm, renk ve malzeme tipine sahip olan çeşitli ürünler elde edilir. El işçiliği ile antika modellerin üzerlerine uygulanan çeşitli imge, sembol ve motifler ürününün diğerlerinden ayrılmasını sağlar. Bu farklılıklar ürünlerin tek ve özgün olmasını sağladığı gibi değerini artırır. Antika saat modelleri birbirinden farklı renk, desen ve tarza sahiptir. Bu çeşitlilik kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi olarak sunulur. Çok çeşitli modellerden biri de antika platin cihazlardır. Renk ve görünüş olarak gümüşle oldukça benzerlik gösterir. Üzeri zarif işlemelerle donatılır. Modellerin dişli çarklarının oluşturduğu iç mekanizmasının görülebildiği modeller de mevcuttur. Kimi modellerde zaman dışında gün ve ayı da gösterenleri de vardır. Saatinizin işlevinin daha fazla olmasını dilerseniz siz de bu fonksiyonel modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Beğendiğiniz veya kalitesinden memnun kaldığınız özellikle bir malzeme seçiminiz varsa dilediğiniz her malzemeden üretilmiş bir antika saat bulabilmeniz mümkün. Antika ürünleri alıp kullanabileceğiniz gibi yalnızca koleksiyon maksatlı da alıp muhafaza ederek koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz. Antika saatleri alırken üretim tarihlerine de sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Vintage giyimlerinizde havanızı değiştirecek olan birbirinden farklı antika seçenekleri ile tanışabilirsiniz. Tüm bu kriterlerinizi belirledikten sonra sayfamızda dilediğiniz ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun olduğunu düşündüğünüz antika saat fiyatlarını sayfamızda karşılaştırarak bütçeniz için en doğru kararı kolayca verebilirsiniz.