Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Altın Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Marka

Maden Rengi

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin

Zincir Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Altın Set & Takım

için 1,526 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Altın Set ve Takım

Altın set ve takım çeşitleri, içerisinde yer alan birçok sayıda aksesuarı ile yer almaktadır. Maden cinsinin ham altından işlenerek meydana geldiği setler, kadın kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda birçok sayıdaki set tasarımı ürünlerin çeşitliliğini arttırmaktadır. Özel günlerde, çeşitli davetlerde, düğün, nişan, kına gecesi ve söz merasimi gibi farklı zamanlarda tercih edilmektedir. Genellikle takım olarak yer alan ürün tekli olarak da kullanılabilmektedir. Kişiye özel ayarlanabilir bağlama haznesi bulunmaktadır. Altın set modelleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda şekillenmekte ve kendini yenilemektedir. Birçok gümüş, beyaz altın ve sarı altın materyalinde modeli bulunmaktadır. Ürünün takılıp çıkarılması oldukça basit ve pratiktir. Kullanıcının hareket kabiliyetini engellememektedir. Söz konusu altın set modellerinin kullanım alanları ve nasıl kullanacağı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Oldukça değerli materyallerden meydana gelen ürünler kullanıcıya şık bir görünüm oluşturmaktadır. Takı aksesuarı olarak adlandırılan altın setler birçok marka ve model muadili ile sayfa üzerinde yer almaktadır. Özel günlerde abiye kıyafetler, setler ve altın takılar ile kombin oluşturmaktadır. Altınların gram ağırlıkları ve altın ayar miktarı gibi çeşitli faktörler setlerin şeklini oluşturmaktadır. Baget tasarımı ile kullanıcılara sunulan setler, üç parçadan oluşmaktadır. Setlerin içerisindeki taşlar baget formludur. Baget formu yumuşatılmış dikdörtgen tasarımına sahiptir. Çoğunlukla gümüş renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Setlerin içerisinde kolye, yüzük, küpe ve bileklik yer almaktadır. Tercihe göre kullanıcı setlerin içerisindeki aksesuarlarda değişiklik oluşturabilmektedir. Kullanıcı kolye, yüzük ve küpenin yer aldığı seti tercih edebileceği gibi kolye, bileklik yüzük veya kolye, bileklik ve küpe setlerini tercih edebilmektedir. El işçiliği ile meydana gelen setler, çoğunlukla 14 ayar altın ayarına sahiptir. Kolye zincir uzunlukları maksimum 45 cm boyutunda ve kişiye göre ayarlanabilir formu ile yer almaktadır.

 Dikkat Çekici Tasarımları ile Altın Set ve Takımları

Dikkat Çekici Tasarımları ile Altın Set ve Takımları

Kullanıcıların kombin oluşturarak kullandığı tüm altın takım ve setleri dikkat çekici bir tasarım oluşturmaktadır. Üretildiği materyalin gram oranı ve altın ayar miktarı farklı boyutlarda olduğu için altın set takımları ve fiyatları değişiklik göstermektedir. Takımların içerisindeki aksesuar sayısı, boyutu, değerli taş hacmi ve altın oranı ürünün tasarımını etkilemektedir. Su yolu, İtalyan ezme zincir yapısı, burgu tasarım, örgü zincir, çiçekli kolye tasarımı, akik taşlı setler, kırmızı ve yeşil taşlı takımlar, topaç uçlu değerli taş tasarımı ve benzeri modeller setlerin çeşitlenmesini sağlamaktadır. Ürün kullanıldığı kıyafet ile uyum sağlamaktadır. Dolayısıyla altın set takımı tüm kombinlere uyum sağlayacak model ve renk tasarımları ile mevcuttur. Söz konusu takımlar birçok kategori başlığı altında yer almaktadır. Ürünün yer aldığı kategoriler şu şekildedir; mücevher & saat, altın takılar, altın seti & takımı ve taşlı set bölümleridir. 14 ayar altın ayarına sahip olan takımlar çoğunlukla 19,98 gram ağırlığındadır. El işçiliği ile üretilen ürünler çeşitli pres, döküm ve örgü zincir özelliklerine sahiptir. Ürünün zincir özelliği taşın modeline ve şekline göre çeşitlilik göstermektedir. Setlerin kullanımlarına göre ağırlığı, tipi, maden cinsi ve taş cinsi genel olarak benzer özellik göstermektedir. 8 ayar altın oranına sahip olan setler ise çoğunlukla 5,35 gram ağırlığındadır. Taşların ve ürünün genel gram ağırlıkları birebir üretim olduğu için farklılık oluşturabilmektedir. Değerli mücevher setleri tekli olarak veya ikili, üçlü takımlar halinde kullanılmaktadır. Altın set 22 ayar ve 14 ayar oranı ile yer almaktadır. 22 ayar altın oranına sahip olan setler, 14 ayar ile 8 ayar altın oranına göre gram olarak daha ağır özelliktedir. Aynı zamanda taş miktarları ve ürünlerin boyutları altın ayar yapısını ve ürünün toplam gram ağırlığını etkilemektedir.

 Altın Set ve Takım Modelleri

Altın Set ve Takım Modelleri

Setlerin içerisinde yer alan altın materyali ürünün değerini arttırmaktadır. Dolayısıyla setler birçok farklı kategoride yer almaktadır. Söz konusu takımlar, taşlı, taşsız veya incili modelleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Taşlı set takımları, kolye ve bilekliklerin tamamında bulundurduğu taş detayları ile yer almaktadır. Genellikle pırlanta taş tasarımı ile yer alan ürün beyaz altın, pembe altın ve son olarak sarı altın seçenekleri ile mevcuttur. Değerli mücevher taş detaylarını bulunduran setler günlük ve özel davet kullanımları ile çeşitlenmektedir. Özel günlerde tercih edilmek üzere yer alan setler görkemli ve hacimce büyük değerli taş bulundurmaktadır. Kullanıcıların gereksinimleri doğrultusunda günlük kullanıma uygun olan set modelleri yer almaktadır. Bu tarzdaki tasarımlar, daha küçük taş detaylarına sahiptir. Bu sayede ürünün rahat ve pratik kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Taşlı, taşsız ve inci detayına sahip olan setler takım veya tekli olarak temin edilebilmektedir. Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda birçok model şekillenmekte ve yenilenmektedir. Altın set kolye tekli olarak veya set halinde tercih edilebilmektedir. Kullanıcı isteği doğrultusunda ürünlerin üçlü takım olarak temin edebilmek mümkündür. Kolyelerin ve takım olarak yer alan mücevherlerin, Trabzon hasır taşlı seti, zümrüt ve yakut gibi değerli taşlara sahip olan tasarımları yer almaktadır. Set takımlarının sade ve görkemli modelleri bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılara geniş bir seçenek yelpazesi sunmuş olur. Altın ikili set tasarımları kolye ve bileklik, kolye ve küpe, küpe ve bileklik, kolye ve yüzük, küpe ve yüzük, bileklik ve yüzük olmak üzere altı farklı seçenek ile yer almaktadır. Setlerin tasarımları ve taş modelleri değişiklik göstermektedir. Taşsız set olarak yer alan modellerde zincir detayı dikkat çekmektedir. Genellikle örgü, hasır, burgu ve benzeri çeşitli zincir modelleri ile yer almaktadır. Çoğunlukla 14 ayar altın oranına sahip olan modeller, gümüş ve altın tasarımları ile mevcuttur.

 Özel Günlerde Tercih Edilen Altın Set ve Takımlar

Özel Günlerde Tercih Edilen Altın Set ve Takımlar

Birçok özel günde ve çeşitli davetlerde tercih edilen altın takım ve modelleri uzun vadede yatırım ürünü olarak da tercih edilmektedir. Aynı zamanda hediye alternatifi sunan setler gelişen tasarımları ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Değerli mücevher setleri, ürünlerin içerisinde yer alan taş miktarına göre çeşitlilik göstermektedir. Genellikle geniş boyutlardaki gerdanlıklar hasır taşsız tasarımları ile yer almaktadır. Sade bir görünüme sahip olan setlerin kolye, küpe, bileklik ve yüzük dahil olmak üzere birçok aksesuarı bulunmaktadır. Taşsız olarak tercih edilen tasarımların bakım ve kullanımı oldukça kolaydır. Muhafaza edilecek olan ortamın kumaş ve çizilmez örtüsü ile saklaması tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda taşsız set takımları, Trabzon hasırları, çeşitli modeldeki zincir setleri, gerdanlık setleri, hasır örme, burgu örme ve tuğralı kolye tasarımları ile yer almaktadır. Altın set modeli kullanılacağı alana, günlük kullanımı, özel davet kullanımına göre çeşitlilik göstermektedir. Ürünlerin altın oranları ve renk miktarları güncellenen takı teknolojisi ile beraber gelişmektedir. Çeşitli boncuk tasarımlarına yer veren kolye modelleri, günlük kullanımda rahat ve sade bir görünüm oluşturmaktadır. Altın ve incinin kombinasyonu ile bir araya gelen set modelleri bulunmaktadır. Bu tasarımdaki setler ikili, üçlü veya daha fazla sayıdaki aksesuarları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Zarif bir görünüm oluşturan inci set, beyaz altın ve sarı altın ile kombinasyon oluşturabilmektedir. Söz konusu ürünlerin çeşitliliği set tasarımlarına göre farklılaşmaktadır. İnci set tasarımlarında kolye, bileklik, küpe ve yüzük aksesuarları bulunmaktadır. Kullanıcının tercihi doğrultusunda ürünlerin adetleri ve çeşitliliği değişiklik göstermektedir.