Kategoriler

Marka

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Altın Aksesuar

için 227 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Altın Halhal

Özenle seçilen kıyafetler ile bir kombin oluşturulduğunda son dokunuş olarak takı kullanılmaktadır. Takı ve aksesuarlar bilek, boyun, parmak gibi farklı alanlarda tercih edilebilmektedir. Ayak bileğinde zarif bir duruş sergileyen halhallar birçok birey tarafından takılmaktadır. Etek, pantolon, şort gibi kıyafetler ile uyum sağlayarak kullanabileceğiniz bu aksesuarlar farklı materyallerden üretilmektedir. Göz kamaştırıcı etkiye sahip altın materyalinden üretilen halhallar sıklıkla kullanılmaktadır. Çeşitli detaylar ile desteklenen altın halhal çeşitleri sayesinde kendi zevkinize uygun bir modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Detaylar arasında; yıldız, nazar boncuğu, damla, anka kuşu, plaka gibi farklı ekler yer almaktadır. Halhal zincirinde sallanan bu ekler aksesuara farklı bir hava katmaktadır. Özellikle yaz mevsiminde farklı kesim ve modellerdeki; elbise, şort ve etekler ile bir araya getirerek güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Özenle tasarlanan bu aksesuarlar sade tasarımları ve süslenmiş halleri ile ikiye ayrılmaktadır. Dilerseniz sade bir zincir halinde tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra boncuk, desen ve değerli taşlar ile zenginleştirilmiş modelleri de değerlendirebilirsiniz. Tarzınız ile uyum sağlayacak altın halhal modelleri genellikle 14 ayar olmaktadır. Altın materyali cilde zarar vermeyen doğal bir ürün olduğu için kullanan kişilerin beğenisini toplamaktadır. Ürünler, kararma yapmayan dayanıklı ve kullanışlı olan materyalleri sayesinde uzun bir süre memnuniyetle kullanabileceğiniz şekilde tasarlanıp üretilmektedir. Ayak bileğine istenen zarifliği katan aksesuarların her biri el emeği içermektedir. Takı ve aksesuarların yeri önemli bir yere sahip olduğu için bu konuda işçilik de oldukça gelişmiştir. Altın halhal bileklik modelleri de ince iş ve emek ile oluşturulmaktadır. Günlük hayatınızda bileğinizden çıkarmak istemeyeceğiniz modelleri, giyim tarzınıza ve kombin farklılıklarınıza göre değiştirebilirsiniz. Değişik giyim stillerine uyum sağlayabilecek takılar arasından kullanım amacınıza uygun olanları kolaylıkla bulabilirsiniz. Hangi ürünü kullanacağınıza karar verirken birlikte kullanacağınız diğer aksesuarlara ve takılara da göz atmakta fayda bulunmaktadır. Böylelikle maksimum uyumu sağlayabilirsiniz. Bir bileğe birden fazla aksesuar da takabilirsiniz. Kullanımı tamamen sizin zevklerinize ve tercihlerinize kalmaktadır. Dilediğiniz şekilde tercih edebileceğiniz bu aksesuarlar dikkat çekici v ile sizlere birçok seçenek sunmaktadır.

Altın Halhal Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Altın Halhal Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Takı ve aksesuarlar hem günlük yaşamın hem de özel davet ve buluşma gibi etkinliklerin vazgeçilmezleri arasındadır. Kadın ve erkek fark etmeksizin pek çok bireyin kullanmayı tercih ettiği aksesuarlar birbirinden farklı model ve çeşitleri ile değişik tarzlara hitap edebilmektedir. Kolye, küpe, yüzük gibi takıların yanı sıra sıklıkla tercih edilen takılardan bir diğeri halhallar olmaktadır. Ayak bileğine takılan bu aksesuarlar, zarif ve şık görünümleri ile kullanan kişilere farklı bir hava katmaktadır. Halhallar da elbette diğer takı ve aksesuarlar gibi farklı materyaller ile üretilerek kullanmak isteyenlere birden fazla seçenek sunmaktadır. Bu seçeneklerden biri sıklıkla tercih edilen altın halhal çeşitleri olmaktadır. Aksesuarlar 14 ayar değerindedir. El emeği içeren aksesuarlar ince ve kalın zincir olarak iki farklı şekilde tercih edilebilmektedir. İnce zincirli modeller, bileğin zarif görünmesini isteyenler tarafından kullanılmaktadır. Kalın zincirleri iddialı ve güçlü bir görünüm için tercih etmek isteyebilirsiniz. Zincir fark etmeksizin aksesuarların sahip olduğu detaylar bulunmaktadır. Zincirlere eklenen sallantılı detaylar; farklı değerli taşları, özel motifleri ya da boncuk gibi objeleri içerebilmektedir. Renkli taşların sırayla dizili olduğu bir zinciri spor kombinlerinizde ve günlük yaşamınızda daima kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra şans sembolleri içeren aksesuarlar da hiç çıkarmadan kullanılan modeller arasındadır. Güneş, ay, kalp, deniz yıldızı, yıldız, kelebek, fil gibi birbirinden farklı zevklere hitap edebilen bu aksesuarlar tüm göz alıcılığıyla karşınıza çıkmaktadır. Çeşitli şekillerde detaylandırılarak süslenmiş olan tasarımların yanı sıra sade modelleri de kolaylıkla bulabilirsiniz. Çeşitli figürler ile zenginleştirilen altın rengi halhal modelleri arasından kendi tarzınıza uygun olan modeli seçebilirsiniz. Kombinlerinizde aksesuar kullanarak giyiminizi daha etkili ve dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Sade tasarımları tercih ederek yalın ve duru bir tarz yakalayabilirsiniz. Altın halhal fiyatları kullanılan altının ayarı, ürünün tasarımı ve işçiliği gibi farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir.

Sizi Zarif Gösterecek Altın Halhallar

Sizi Zarif Gösterecek Altın Halhallar

Ayak bileği için tasarlanan halhallar herkes tarafından tercih edilebilecek takı çeşitlerinden biridir. Rahat kullanımı ile dikkat çeken bu aksesuarlar kullanan kişiye konfor sunarken aynı zamanda farklı bir hava katabilmektedir. Şık kombinlerin bir parçası haline gelen aksesuarlar farklı materyallerden üretilmektedir. Doğal ve değerli bir materyal olan altın, ince işçilik ile aksesuar haline getirilmektedir. 14 ayar olan bu aksesuarlar zincir formundaki görünümü ile her yere uyum sağlayabilmektedir. Gösterişli olmayı sevenler için çeşitli şekillerde detaylandırılmış olan takılar uygun olmaktadır. Özel davetlerde, buluşmalarda ve gece etkinliklerinde parıltı saçan sarı altın halhal modellerini kullanabilirsiniz. Hangi ürünü kullanmak istediğinize karar verirken sevdiğiniz renklerden yola çıkabilirsiniz. Sarı, pembe, mavi, kırmızı, yeşil altın halhal çeşitleri arasından tarzınıza uyan birini bulabilirsiniz. Farklı renklerin yanı sıra farklı figürlerin zincire sıralı şekilde dizili olduğu takılar da oldukça ilgi çekmektedir. Aksesuara farklı bir hava katan figürler, ürünlere zengin bir görsellik katmaktadır. Çıplak ayak bileğine takılan bu aksesuarları tercih ederken; kullanacağınız zamanı, yeri ve kendi tarzınızı değerlendirmenizde fayda vardır. Böylelikle sizin için en uygun ürünün hangisi olduğuna kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde; etek, elbise ve şortlar ile halhallar güzel bir uyum yakalamaktadır. Bunların yanı sıra farklı kumaşlarda pantolonlar ile de uyumlu hale getirilerek kullanılması mümkündür. Farklı giyim tarzları ile kullanılabilen altın halhalları kullanırken kolye, bileklik, küpe gibi diğer aksesuarlarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Halhal kullanımında en önemli püf nokta ayak bileğinin çıplak ve görünür olmasıdır. Halhalları; topuklu ayakkabılar, spor ayakkabılar, terlik ve sandaletler ile tercih edebilirsiniz. Her bir ayakkabı türü için uygun olabilecek altın halhal bulunmaktadır. Altın pullu halhal farklı ayakkabı türleri ile kullanılabilecek modellerden biri olmaktadır. Bunun yanı sıra taşlı, figürlü, nazar boncuklu gibi farklı tasarımlara sahip olan aksesuarları da dilediğiniz kombininiz ile birlikte tercih edebilirsiniz. Ürünler, ayak bileklerine göre ayarlanabilir şekilde üretilmektedir. Böylelikle isteğinize göre aksesuarın bol ya da sıkı şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayak bilekleriniz altın halhallar ile zarif bir görünüme sahip olacaktır.

Özenle Tasarlanan Altın Halhallar

Özenle Tasarlanan Altın Halhallar

Geleneksel bir takı olan halhalın geçmişi oldukça eski zamanlara dayanmaktadır. Eski zamanlarda farklı anlamlar taşıyan sembolik aksesuar günümüzde estetik bir görünüm kazanmak için kullanılmaktadır. Farklı materyallerden üretilen halhallar arasında alerji ve kaşıntı yapmayan, kararmayan ve kolayca zarar görmeyen modeller altından üretilenler olmaktadır. Altın kullanılarak üretilen modeller, uzun ömürlü kullanım sağlamasından ve kendine has bir kaliteye sahip olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Aksesuarlar herkesin zevkine uygun olabilmesi açısından farklı tasarımlar ile üretilmektedir. Aynı zamanda farklı tarzlara sahip bireylerin stillerine uyum sağlayabilmek adına da çeşitlilik oluşturulmaktadır. Altın halhal zincir, ince ve kalın olarak iki şekilde tercih edilebilmektedir. İnce zincir zarif ve narin bir görünüm katmaktadır. Kalın zincir etkili ve güçlü tarzların oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Takılarınızı her iki şekilde tercih ederek stilinizde değişiklikler yaratabilmeniz mümkündür. Ayak bileğinizin yapısına ve duruşuna göre de zincir seçimine karar verebilirsiniz. Zincir seçimine karar verdikten sonra ürünlerin tasarımlarına göz atabilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesi bulunduğu için seçim yaparken beğenilerinizi ve bütçenizi temel alabilirsiniz. Detaylı takılar kullanmayı sevenler sallantılı figürler içeren modelleri tercih edebilir. Yaz mevsiminde tatile gittiğinizde; deniz yıldızı, çapa, güneş gibi figürleri bulunduran modeller ilgi çekici olmaktadır. Günlük yaşamda kullanmak isteyenler için; kalp, çiçek, fil, nazar boncuğu, altın plaka, damla, yıldız gibi figürler ile süslenen modeller de yer almaktadır. Sıklıkla tercih edilen altın halhal modellerinden bir diğeri ise değerli taşlar ile zenginleştirilenlerdir. Özel günlerde, çeşitli etkinlik ve davetlerde, buluşmalarda yapılan kombin ile uyumlu olabilecek birçok altın halhal bulunmaktadır. Şans sembollü ve nazar boncuklu altın halhallar her tarz ile kolaylıkla bir araya gelebilecek ürünlerdir. Renkli taşlara sahip olan altın halhal modelleri günlük yaşamda salaş bir tarz yaratmak için kullanılabilmektedir. Sarı, beyaz, pembe, kırmızı, yeşil altın halhal fiyatları ürünün tasarımına göre farklılık içerebilmektedir. Aynı zamanda altın halhalların fiyatlandırması altının ayarına, tasarıma ve işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. Modeller arasından kendi bütçenize ve zevkinize uygun olanları kolaylıkla bulabilirsiniz. Etek, elbise, şort ve pantolonlar ile kombin haline getirilerek ve diğer aksesuarlar ile zenginlik katılarak kullanılabilen altın halhallar kullanmak isteyenlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sıcak havalarda hazırladığınız renkli kombinlerinizi aksesuarlar ile zenginleştirebilirsiniz.

Her Tarz ile Uyum Sağlayan Altın Halhallar

Her Tarz ile Uyum Sağlayan Altın Halhallar

Takı ve aksesuarlar kombinlerde tamamlayıcı özellik göstermektedir. Tarzınızı giydiğiniz kıyafetlerin yanı sıra kullandığınız takı ve aksesuarlar ile de gösterebilirsiniz. Tarzınızı göstermek için tercihinizi halhallardan yana kullanabilirsiniz. Ayak bileğine takılan halhallar farklı materyallerden üretilmektedir. Aynı zamanda birçok farklı şekilde tasarlanarak kullanmak isteyen bireylerin beğenisine sunulmaktadır. İsteğe bağlı olarak tek ya da çift ayak bileğine takılarak ya da tek ayak bileğine birden fazla takılarak kullanılabilmektedir. Kullanışlı ve etkileyici halhallar aynı zamanda kaliteli ve sağlam olmaktadır. Altın materyali oldukça değerlidir ve takıların yapımında sıklıkla kullanılmaktadır. Uzun bir süre memnuniyet ile kullanabileceğiniz bir takı arıyorsanız gönül rahatlığı ile altın halhalları tercih edebilirsiniz. Halhal, özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bir sanat haline getirilmiştir. Geçmişten beri yapılan halhal üretimi büyük bir el işçiliği istemektedir. Dilerseniz Mardin altın halhal modellerine de göz atabilirsiniz. El işçiliği ve tasarıma göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Geleneksel işçiliği modern bir tarz ile buluşturarak kendi eşsiz tarzınızı oluşturabilirsiniz. Aksesuar tasarımlarında zincire takılan farklı figürler yer almaktadır. Kimi modellerde birden fazla figür sıralı bir şekilde dizili halde olurken kimi modellerde yalnızca bir adet figür zincirden sallanmaktadır. Kişisel tercihe ve zevklere göre aksesuarlar arasında seçim yapılmaktadır. Ürün zenginliği kişinin kendi tarzını dilediği şekilde yansıtmasına yardımcı olmaktadır. Genellikle altın halhal 14 ayar özellikli olmaktadır. Halhalların fiyatlarındaki değişiklik ayara göre de belirlenmektedir. Almaya karar verdikten sonra bütçenize göre kaç ayar olması gerektiğini de seçebilirsiniz. Altından üretilen aksesuarların sıklıkla tercih edilmesinin birçok sebebi bulunmaktadır. Alerji yapmaması, kararmaması, kolaylıkla bozulmaması gibi kalitesini belli eden özellikler altın materyalini değerli hale getirmektedir. Böylelikle sahip olacağınız altın halhal ile de uzun bir süre kombinlerinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Beyaz altın halhal severek kullanılan modellerden biridir. Farklı bir tarz denemek isteyenler beyaz altın modellerden de tercih edebilmektedir. Şans daima sizinle olsun isterseniz şans sembollerine sahip olan ve yonca bitkisi ya da at nalı figürleri bulunan aksesuar modellerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Nazar boncuğu taşıyan modeller de sıklıkla tercih edilmektedir. Günlük yaşamda bileğinizden hiç çıkarmayıp aksesuarınızın daima sizinle olmasını ve size şans getirmesini sağlayabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesine Sahip Altın Halhallar

Geniş Ürün Yelpazesine Sahip Altın Halhallar

Dünya genelinde yaygın bir kullanıma sahip olan bu aksesuar, ayak bileği için tasarlanan bir takı ürünüdür. Ayak bileğinde zarif bir duruş sergilemek ve şık kombinleri tamamlamak adına tercih edilen aksesuarlar çeşitli tasarımları ile herkesin dikkatini çekmektedir. Tarihi oldukça uzun bir zaman öncesine dayanan halhal, eskiden sembolik bir ifade sergilerken günümüzde yalnızca aksesuar olarak kullanılmaktadır. Sade ve gösterişli tasarımlar içeren ürünler, değerli bir maden olan altından üretilmektedir. Farklı materyaller ile üretilen aksesuarlar da bulunmaktadır. Altın halhal yapı itibari ile dayanıklı bir duruş sergilemektedir. Aynı zamanda cilde herhangi bir zarar vermemesi ve kendine özgü parlaklığı ve kalitesi insanların beğenisini kazanmaktadır. Bunun yanı sıra uzun bir süre sıkıntı yaşamadan kullanabilme fırsatı elde edebilirsiniz. Su ile temas ettiğinde zarar görmemesi özellikle tatile gidildiğinde deniz ve havuza girerken kullanılmasına izin vermektedir. Halhal genellikle yaz mevsiminde ve tatillerde kullanılan bir aksesuar olduğu için bu durum kullanan kişilere avantaj sağlamaktadır. Altın halhal modelleri çeşitli figürler ile süslenerek zengin bir görünüme kavuşturulmaktadır. Figürler oldukça geniş bir çeşitlilik göstermektedir. Renkli taşlar, dalga ve plaka gibi figürler, çeşitli bitki ve hayvan figürleri, sembolleştirilmiş figürler ve daha fazlası altın halhalların tasarımında yer almaktadır. Kişisel zevklere göre birbirinden farklı halhal seçimi yapılabilmektedir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olması kullanmak isteyen kişilere fırsat sunmaktadır. Böylelikle tarzınızı yansıtan ve aynı zamanda bütçenize uyan aksesuarları daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra aksesuar seçiminizi spor ve günlük yaşama göre ya da şık ve özel davet gibi etkinliklere uyumlu olacak şekilde yapabilirsiniz. Taşlı ve ışıltılı ürünleri; gece davetlerinde ve özel etkinliklerde tercih ederken sevimli figürlere sahip olan modelleri günlük yaşamınızda sürekli olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz bitki ve hayvanların figür haline getirilerek takınıza eklenmiş olan tasarımları ürün çeşitliliği arasında bulabilirsiniz. Her biri büyük bir özenle hazırlanan ve tasarlanan altın aksesuarlar arasından kişisel zevk ve tercihlerinize uygun olan modelleri seçebilirsiniz. Aksesuarların altından üretilmesi fiyatlarda değişiklik yaratsa da uzun ömürlü kullanım imkânı bunu dengelemektedir. Kullanan kişilerin memnuniyetini sağlamak için özenle tasarlanan aksesuarlardan istediğiniz performansı elde edebilirsiniz. Altın halhal fiyatları ve modelleri ile birlikte sayfamızda yer almaktadır. Aradığınız ürünü bulduğunuzu düşünüyorsanız hemen sepetinize ekleyebilirsiniz!