TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Piercing & Hızma

için 4,790 sonuç bulundu.

Piercing & Hızma

Piercing, cildin altındaki yağ veya kıkırdak tabakasının delinmesi ile gerçekleştirilen takı türüdür. Vücudun birçok farklı bölgesine uygulanabilen piercing takıları titanyum, gümüş, çelik gibi birçok farklı malzemeden hazırlanmış olabilir. İlkel çağlardan beri kullanılagelen bir süs tarzı olan piercing’in burun bölgesine uygulanan versiyonuna hızma denir. Genellikle burun kanatlarına yapılan hızma takısı, piercing modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir.

Piercing Çeşitleri Nelerdir?

Piercing Çeşitleri Nelerdir?

Burun bölgesine yapılan hızma modelleri dışında vücudun birçok farklı bölgesine uygulanabilen piercing malzemeleri titantum, gümüş, altın, çelik ya da plastikten olabilir. Titanyum ve altın en sağlıklı piercing malzemelerindendir. Kulak piercing çeşitleri, kulağın 12 farklı bölgesine uygulanabilen bir piercing çeşididir. Piercing burun bölgesinde, kanatlar haricinde burun köküne de uygulanabilir. Bir diğer popüler piercing modeli göbek piercingi, eski Mısır’dan beri kullanılan bir takı modeli. Bunun dışında kaş, dudak, dil ve genital organlara piercing uygulanabilir. Kategorimiz üzerinden her tür materyalle hazırlanmış vücudun her bölgesi için ayrı piercing modellerini inceleyebilirsiniz.

Piercing ve Hızma Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Piercing ve Hızma Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Piercing bir beden süsleme sanatıdır. Ancak iğneyle delinip yapılan piercingin bakımı yapılmalıdır. Özellikle ilk haftalarda piercing uygulanmış bölgenin, darbe almamasına özen gösterilmeli. Piercing uzmanının söylediği antibakteriyel sabun ve jel önerileri günü gününe uygulanmalıdır. Piercing ve hızma alırken ise, kaliteli bir malzemeden bir model aldığınıza emin olun. Sonrasında bakteriyel bir ortam oluşmaması için, piercing uygulanan bölgenin temizliğinde dikkat edin ve altın, titanyum gibi daha kaliteli malzemelerden piercingi tercih edin. Bunun dışında hızma piercing alırken, boyutlarına bakabilirsiniz. Her bölgenin farklı bir piercing tipi olduğu gibi farklı ebatlardaki modelleri de var. Kullanmak istenilen piercing modelinin boyutunu, kişisel zevkler ve delim işlemi uygulanmış bölgenin boyutları belirler. Bu yüzden piercing alırken mutlaka boyutlarına ve üretildiği malzemeyi inceleyip öyle alışverişinizi tamamlayınız.

Piercing ve Hızma Modelleri Nelerdir?

Piercing ve Hızma Modelleri Nelerdir?

Kategorimizde birçok farklı markanın farklı modelleri bulunmaktadır. Cerrahi çelikten plastiğe kadar çeşitlilik gösteren piercing hızma çeşitleri arasında delim gerektirmeyen sahte piercing modelleri bulunmaktadır. Takıp çıkartabilen bu takma piercing modelleri, geçici olarak kullanılabilen modellerdir. Bunun dışında kategorimizde, çelik taşlı kulak, burun, dudak piercing çeşitleri, sallantılı göbek piercingleri, çelik dil piercingleri, halka hızma modelleri gibi farklı alternatifleri bulabilirsiniz. Burun hızma modelleri içinde, halkalar ve tek taş figürleri en çok buruna takılan piercing çeşitlerindendir. Yine altın piercing ve altın hızma modelleri hem sağlık açısından hem de trend olduğu için çok tercih edilen modellerdendir. Altın modellerde, genellikle taş olarak pırlanta seçilir. Her bütçeye uygun piercing aksesuarları ve daha fazlası için Aksesuar kategorimize bakabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(512)
ve üzeri (583)
ve üzeri (619)
ve üzeri (624)
ve üzeri (643)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL