Piercing & Hızma

Piercing, cildin altındaki yağ tabakasının ya da kıkırdağın delinmesi sonucu takılan takılardır. Bilinen diğer adıysa hızmadır. Hızmanın kısaca küpe gibi vücudu süsleme sanatı olduğunu söyleyebiliriz. En bilindik kullanım alanları arasında göbek, kulak kıkırdağı, burun, dudak ve çene gibi delinebilmesi mümkün olan yerler vardır. Piercing çeşitleri arasında birbirinden farklı onlarca model ve renk bulunmakta. Siz de zevkinize ve tarzınıza göre dilediğinizi satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Piercing değişimi yaparken, ürünün steril olmasına dikkat etmenizde yarar olacaktır. Aksi durumda iltihap ya da mikro kapabilirsiniz. Piercing satın almak istiyorsanız, kategorimizde yer alan piercing fiyatlarını inceleyerek kendiniz için en güzelini satın alabilirsiniz.

Piercing çeşitleri arasında: Nostril piercing, Septum piercing, Bridge Piercing, Labret piercing, Medusa piercing, Yanak piercing, Austin Bar piercing yer almaktadır. Nostril piercing, burnun yan tarafına takılır. Septum piercing, burun duvarlarından geçirilerek kullanılır. Bridge Piercing, burunun üst kısmına, gözlerin arasına takılır. Medusa piercing, üst dudağın ortasına takılarak kullanılır. Siz de piercing yaptırmaya karar verdiyseniz, piercing isimlerini ve nerelere takıldığını öğrenerek uzman birine yaptırabilirsiniz. Piercing yapan kişiler bu konuda uzman değilse, mikrop kapma gibi çeşitli tehlikelere maruz kalabilirsiniz. Özellikle kulak kıkırdağına yapılacak olan piercing son derece tehlikelidir. Kulak kıkırdağı sakıncalı bir yer olduğu için bunu yapacak kişinin uzman olması gerekmektedir. Bunun için dövmeci stüdyolarındaki profesyonel kişilere danışabilirsiniz. Piercing deldirme işlemini yaptırdıktan sonra dilediğiniz piercing modelini yenisi ile değiştirebilir ve tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Hızma, çoğunlukla burnun yan tarafına takılarak kullanılır. Özellikle yöresel bölgelerde hızma kullanımı fazlasıyla yaygındır. Halkalı ya da iğne şekline sahip olanları daha çok tercih edilmektedir. Pırlanta, altın ya da gümüş gibi değeri yüksek maddelerde imal edilenler, düğünlerde yöresel kıyafetleri tamamlamak için kullanılır. Siz de hızma satın almak istiyorsanız hemen kategorimizde yer alan hızma modellerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Yöresel bölgelerde altında da fazlasıyla tercih edildiği için altın takılar kategorisinde yer alan ürünler de ilginizi çekebilir. Günümüzde en çok tercih edilen vücut süsleme ürünleri arasında vücut takıları yer almaktadır. Bele ve sırta takılabilen vücut takılarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Piercing & Hızma

için 2,621 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
2B Trendy (19)
(2)
(1)
(1)
Ariş (10)
Bee One (18)
(2)
(4)
(3)
Chavin (27)
Dejavu (113)
(2)
(490)
ebijuteri (27)
(1)
(3)
(1)
Gumush (11)
Lachida (9)
(1)
MODEX (11)
Moulin Rouge (233)
(1)
Solfera (137)
(1)
(3)
(4)
(1)
Zeus (28)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden

Çelik (1131)
Gümüş (296)
Altın (138)
Bijuteri (15)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(353)
ve üzeri (391)
ve üzeri (404)
ve üzeri (408)
ve üzeri (416)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL