Mücevher Kutusu

Bir diğer adı takı kutusu olan mücevher kutusu, kadınlara ve erkeklere özel tasarlanmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere takıları ve mücevherleri zarar görmeden muhafaza etmek için kullanılır. Mücevher kutusu modelleri arasında bulunan işlemeli olanlar, adeta sultanların mücevher kutularını aratmayacak şekilde tasarlanmıştır. Mücevher kutusu satın almak için sayfamızdaki ürünlere bakabilir ve mücevher kutusu fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Özenerek seçtiğiniz ve satın aldığınız mücevherlerinizi muhafaza etmek için en ideal yöntem mücevher kutusudur. Mücevher kutusu çeşitleri arasında saat kutusu, yüzük kutusu yer almaktadır. Kol saatlerinizi muhafaza etmek, çizilmesini ve zarar görmesini engellemek için kol saati kutusunda saklamanız önerilir. Kol saati kutusu çeşitleri arasında genellikle 15 saat kapasiteli olanları bulunmakta. Erkek mücevher kutusu modelleri daha sade olarak tasarlanırken, bayan mücevher kutusu modelleri daha süslü yapıdadır.

Chavin markası tarafından üretilen deri saat kutusunun üzeri camlıdır ve saatinizi en konforlu şekilde muhafaza etmenize olanak sağlar. North West markası tarafından üretilen saat kutusunun beyaz ve siyah renkleri bulunmaktadır. Mobilyalarınızın rengine uyum sağlayan saat kutusunu satın olarak evinizde de uyum sağlayabilirsiniz. Saat kutunuza yeni bir saat eklemek için saat kategorimize göz atabilirsiniz. En değerli yüzüklerinizin bir arada durmasını ve gerek duyduğunuzda anında ulaşmak için yüzük kutusunda saklayabilirsiniz. Yüzüklerinizi eğlenceli şekilde muhafaza etmek için ayakkabı şeklindeki ya da koltuk şeklindeki renkli yüzük organizer modellerini tercih edebilirsiniz.

Evinizde dağınık bir ortam yaratmadan takılarınızı ve mücevherlerinizi saklamak üzere üretilen takı kutularının birbirinden farklı renkleri ve modelleri bulunmaktadır. Elbise görünümünde olan takı organizer, tüm kolyelerinizi, küpelerinizi ve bilekliklerinizi bir arada tutmaya yarayacak. Aynalı takı kutuları ve çekmeceli takı kutularının kullanımı daha kolay ve pratik olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilenler arasında yer almaktadır. Aynalı takı kutusu, taktığınız mücevherlerinizi görmenize imkan sağlarken, çekmeceli takı kutusu da daha pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Takı kutusu modelleri arasında büyüklü/küçüklü olanlar mevcuttur. Siz de ihtiyacınız olan takı kutusu modeline sahip olmak için kategorimizdekilere bakabilirsiniz. Takı kutusu satın almak için sayfamızda bulunan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi birkaç tık ile satın alabilirsiniz. Takı kutusu fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Mücevher Kutusu

için 1,117 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1ATLAS (6)
(5)
2B Trendy (367)
(4)
(1)
(3)
(4)
(1)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
bijuzeyn (32)
(1)
Chavin (60)
(2)
(1)
(388)
(2)
(2)
(1)
(1)
Gumush (19)
(2)
(1)
(1)
(5)
(5)
(1)
(2)
Promise (11)
(1)
(2)
Q&Q (62)
(1)
(1)
(1)
(5)
(1)
(1)
(1)
(2)
(4)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
ZZN (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(101)
ve üzeri (130)
ve üzeri (143)
ve üzeri (145)
ve üzeri (152)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL