TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Halhal

için 2,683 sonuç bulundu.

Halhal

Her geçen gün gelişen modayla birlikte kullanılan aksesuarlar da çeşitlilik göstermektedir. Özellikle kadınların modaya olan ilgisi oldukça ilerlemiş durumdadır. Milattan öncesine dayanan kullanıma sahip halhal modasını yitirmeden günümüze kadar gelmiştir. Bahar ve yaz aylarında kadınların kombinlerini tamamlamakta kullandığı bu aksesuarlar oldukça revaçtadır. Yaz aylarının modayla ilgili program ve dergilerinde sıkça rastlanan bu takılar bazı kadınlar arasındaki zariflik yarışlarında ön plana çıkmaktadır. Halhal altın hammaddesi kullanılarak üretilen modeller de bulundurmaktadır, diğer modellerinden biraz daha pahalı olan bu ürünlerin sosyetede daha çok kullanıldığı görülmektedir. Birçok çeşide sahip olan bu aksesuarlar gördükleri ilgi nedeniyle bir süre daha moda sayfalarında yer alacaktır.

Halhal ile Stilinizi Tamamlayın

Halhal ile Stilinizi Tamamlayın

Kullanımı çok eski zamanlara dayanan bu takılar geleneksel ve modern modanın ortak noktası konumundadır. Çeşitli model seçenekleriyle ister geleneksel ister modern kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kıyafetlerin altına ve özellikle de yaz aylarında giyilen şort ve eteklerle kullanılarak zarif bir görünüm sağlayan bu takılar sayesinde yaz modasına ayak uydurmanız mümkündür. Modayı takip etmeden de kullanabileceğiniz bu ürünlerle kendi tarzınızı yansıtmanız da sizin arzunuza kalmıştır. Halhal çeşitleri göz önüne alınacak olursa stilinizi tamamlayacak olan modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Birçok kadın kullandığı bu aksesuarların bacağını ön plana çıkardığını düşünmektedir. Bacağı ince olan hanımların daha çok tercih ettiği bu takılar zarif duruşlarıyla kişiye şıklık katmaktadır. Birçok seçeneğe sahip bu ürünler arasında en çok tercih edilenlerden birisi de gümüş halhal modelleri olmaktadır. Gümüş hem hammadde olarak hem de renk olarak dikkat çekici bir özelliktedir. Özellikle bu rengi seven kadınlar tarafından tercih edilen bu modeller uygun renkteki kıyafetlerle birbirlerini tamamlayıcı özellik göstermektedir. Ayrıca gümüş modelleri diğer takılarla da uyumlu hale getirmek mümkündür. Bu sayede aksesuarlar arasında bir bütünlük oluşturulup daha şık bir görüntü elde etmek mümkün olmaktadır. Kıyafetleri tamamlamakta en çok tercih edilen modellerden birisi de ip halhal çeşitleridir. Bu ürünler her kıyafete uyum sağlamasının yanı sıra kullanım kolaylığı açısından da tercih edilmektedir. İp modelleri çeşitli renk seçenekleriyle sizlere birçok model sunmaktadır. Bu takılar rahat bir şekilde takılıp çıkarılabilir. Aynı zamanda ayak bileğinizi rahatsız etmeyecek nitelikte olan bu aksesuar tipleri istediğiniz takdirde tüm yaz boyunca bileğinizde durabilir ve sizlerin bir parçası olabilir. İp olduğu için teninizde tahriş edici özellik göstermeyen bu ürünler sayesinde her daim kullanım kolaylığına erişebilirsiniz. İple üretilen modeller size sade geldiği takdirde boncuk halhal modelleri de kullanmanız mümkündür. Çeşitli renk ve desendeki boncuklarla üretilen bu takı grupları farklı modelleri sayesinde sizlere iyi birer aksesuar seçeneği olacaktır. Kolay bir kullanıma sahip bu ürünler aynı zamanda bacağınızı rahatsız etmeyecek nitelikte olup tercih edildiği takdirde kullanıcılarına konforlu bir kullanım sağlayacaktır. Birbirinden konforlu ve şık ürünleri Mücevher & Saat kategorisi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Halhal Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Halhal Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fazlasıyla çeşitlilik barındıran bu aksesuarlar zarif görüntüleriyle dikkat çekmektedir. Ayak bileklerine takılarak kullanılan bu ürünler tamamlayıcı niteliktedir. Yaz aylarının vazgeçilmez takıları arasında olan bu ürünlerin birçok renk ve model seçeneği bulunmaktadır. Etnik bir giyim tarzınız varsa ona göre geleneksel modeller arasından kendinize uygun olanı bulabilirsiniz. Etnik desenlere sahip modelleri sayesinde geleneksel görüntünüze daha da şıklık katabilirsiniz. Boncuklu halhal modelleri çeşit çeşit boncuklardan oluşmaktadır. Bu modeller sahip oldukları renk ve desenler sayesinde her kıyafetle uyum sağlayabilecek nitelik göstermektedir. Boncuklu modellerin tercih edilme sebeplerinden birisi de rahat kullanımıdır. Rahat bir şekilde takılıp çıkarılabilen bu ürünler bilekte de rahatsızlık vermeyerek konforlu bir kullanım sağlar. Aynı zamanda rengarenk görüntüye de bürünebilen bu ürünler plajlarda da kullanıma olanak tanır. Bileği çok sıkmayan bu aksesuarlar bu özellikleriyle de kullanışlı bir yapıya sahiptir. Örgü halhal modelleri de sıkça kullanılan ürünlerden birisidir. Bu ürünler de birçok renk ve desene sahip olabilme özelliği göstermektedir. Kendi tarzınızı yansıtacak örgülü modeli geniş ürün yelpazesi sayesinde bulabilirsiniz. Kombininize en uygun olan ürünü seçip kullanmak kişinin kendi zevkine kalmıştır. Bu takılar rahatlıklarıyla da dikkat çekmektedir. Deride tahrişe neden olmayan yapısıyla kullanıcıyı rahatsız etmez ve konforlu bir kullanım sağlar. Aynı zamanda bu ürünler kendi başınıza da yapabileceğiniz niteliktedir. Birkaç ipli model bir araya getirilip örülerek kendi örgülü modelinizi tasarlayıp kullanabilirsiniz. Akşam veya gece dışarı çıkıldığında şık olmak isteyen kişiler için genellikle altın halhal modelleri ön plana çıkmaktadır. Değerli bir yapıya sahip olan bu modeller şık bir görüntü sağlamaktadır. Bilekteki zarif duruşu sayesinde önemli yerlere giderken tercih edilmektedir. Bu modeller genellikle uzun süreli kullanımlara uygun değildir çünkü yapısı gereği zarar görebilir veya kopma yaşayabilir. Her kesimden bireyin kullanımına uygun olan halhal fiyatları her bütçeye uygunluk göstermektedir. Model çeşitliliğiyle geniş bir ürün yelpazesi bulunan bu aksesuarlar sunduğu seçeneklerle kişilere uygunluk gösterir. Bireyler kendi bütçelerine göre en uygun model ve özellikteki ürünü seçerek kullanabilmektedir.

Halhal Her Daim Yanınızda

Halhal Her Daim Yanınızda

Çok kullanışlı aksesuarlardan olan bu takılar bazı modelleri sayesinde uzun süreli kullanımlara olanak tanır. İpli modeller genellikle malzemede bir sorun yaşanmadığı takdirde uzun süre boyunca çıkarılmadan kullanılabilmektedir. Kişisel beğenilerinize en uygun ve ayrıca tarzınızı tamamlayacak olan bu aksesuarlardan ihtiyacınıza en uygun olanla kıyafetinizi kombinlemek sizlere kalmıştır. Milattan öncesinde dahi kullanıldığına dair kanıtlar bulunan bu ürünler birçok dönemin tarzına uygunluk göstermektedir. Gösterdiği çeşitlilik sayesinde her tarza uygun bir yapıya sahip olup her kişi için kullanışlı bir üründür. Halhal modelleri ayak bileklerinde şort veya eteklerin altına takılarak tamamlayıcı nitelik gösterir. Plaj modasında da kullanılan modelleri bulunmaktadır. Bikini ve mayolarla birlikte kullanılarak sade görüntüye zariflik katma özelliğine sahiptir. Genellikle kadınların stillerini oluştururken bu ürünleri kullandığı görülmekle beraber erkek halhal modelleri de bulunmaktadır. Erkek modasında görülen ilerlemeyle birlikte bazı erkeklerin bu ürünlere ilgi gösterdiği görülmektedir. Özellikle kısa paçalı pantolonlarla kombinlenen bu aksesuarlar şık bir görüntü sağlamaktadır. Aynı zamanda şort ve mayolarla da tarzlarını tamamlayan erkekler bulunmaktadır. Deri modellerinin daha çok tercih edildiği görülmekle birlikte ipli modeller de kullanılmaktadır. Tarihsel gelişimi sırasında bazı bölgelerde güvenlik açısından da kullanıldığı görülmekte olan bu takıların günümüzde de az da olsa bu nedenle kullanıldığı görülebilmektedir. Bahçede veya tarlada çalışan kadınlar çocukları yanlarından kaybolmasın diye zilli takılar kullanarak çocuklarının uzaklaşmasının önüne geçmektedir. Aynı zamanda bu zilli ürünler çıkardıkları sesler sayesinde yılan ve akrep gibi zehirli hayvanların çocuklara ve kadınlara yaklaşmasının önüne geçmektedir. Birçok kullanım alanına sahip halhal gümüş madeniyle yapılan türler de barındırır. Gümüş hem dayanıklı hem de bulunması altına göre daha kolay olan bir madendir. Gümüş rengi sayesinde bireylerin dikkatini çekerek zarif bir görüntü sağlar. Kullanışlı bir renk olması ve maliyetinin çok yüksek olmaması sebebiyle de kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Gümüş halhal fiyatları açısından bütçeleri çok zorlamadığı için birçok kesim tarafından kullanılabilme özelliğindedir. Beğeninize ve tarzınıza en uygun model ve renk seçenekleri için Aksesuar göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1ATLAS (16)
2B Trendy (1)
33tesbih (8)
4n1k (6)
Altınbaş (12)
Angemiel (8)
Arden (1)
Argentum (3)
Axesuar (1)
Aykat (10)
Bu Farklı (39)
Buffer (1)
Chavin (2)
Chillini (11)
Clarxvia (14)
(915)
Dolunay (2)
Dore (1)
E-Kolye (2)
ebijuteri (88)
Ekria (14)
Elmas (1)
ENES (1)
Engingold (2)
Ervanur (1)
Estel (20)
Estiva (11)
Eylultaki (55)
Favori (26)
Getss (23)
giybi (1)
Glorria (4)
Gumush (92)
Haksal (1)
In Love (53)
Jewwel (24)
Kuyumcu (1)
Labalaba (27)
Lapis (1)
Mad (6)
Marka (3)
MODEX (46)
Monemel (1)
MySilvers (24)
Notopelle (4)
Nusret (20)
Oseshop (58)
Pafuli (3)
Promise (7)
Silvetta (7)
Swarovski (1)
SÜSLÜ (4)
Tacs (10)
Takıdan (1)
Tantrona (2)
Tarz (30)
Tevuli (28)
Twelve (1)
Twn (1)
Vegans (1)
Vip BT (23)
Woss (13)
Yeni Takı (32)
Yot Watch (1)
ZZN (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(80)
ve üzeri (98)
ve üzeri (106)
ve üzeri (107)
ve üzeri (111)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL