Halhal

Halhal nedir diye merak ediyorsanız; özellikle kadınlar tarafından en çok kullanılan ayak aksesuarı olduğunu söyleyebiliriz. Ayak bileğine takılarak kullanılan halhal, yaz mevsiminin vazgeçilmez takıları arasında yer almaktadır. Sandaletlerle ve babetlerle kullanıldığında ortaya son derece güzel görüntülerin çıkmasına neden olan halhalların birçok farklı modeli bulunmaktadır. Siz de kendi tarzınızı ve stilinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız ayak bileğinize halhal takmayı tercih edebilirsiniz. Ayak bileğinizin olduğundan daha zarif görünmesi, kıyafetlerinizin daha şık görünmesi için halhal kullanmayı tercih edebilirsiniz. Halhal fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Halhal çeşitleri arasında gümüş halhallar, taşlı halhallar ve ip halhallar bulunmaktadır. Özel bir yere giderken, topuklu ayakkabılarınızla ya da düz ayakkabılarınızla birlikte giymek için taşlı halhal modellerini tercih edebilirsiniz. Taşlı halhallar, ayakkabıyı daha çok göz önüne çıkarır ve göze daha güzel görünmesini sağlar. Günlük hayatta ise sandaletlerle, spor ayakkabılarla ve babetlerle en çok tercih edilen halhallar, ip halhallardır. Özellikle sezonun en gözde halhal modelleri arasında renkli iplerden tasarlanan ürünler yer almaktadır. Siz de ortaya tarz sahibi ve havalı bir görüntü çıkarmak istiyorsanız, günlük hayatta ip halhal kullanmayı tercih edebilirsiniz. Halhal modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

İp halhallar ayak bileğine bağlanarak kullanılabildiği gibi, gümüş halhallar ve taşlı halhallar da klipsler yardımıyla ayak bileğine bağlanır. Nazar boncuklu, kalpli ve harfli halhallar, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Plajda yürürken ya da açık ayakkabı giydiğinizde, ayaklarınızın daha çok ön plana çıkması için yüzüklü halhal modellerini tercih edebilirsiniz. Yüzüklü halhal, ayak parmağına yüzüğü ve bileğe halhalın takılmasıyla kullanılan modeldir. Ayaklarınızda süsü seviyorsanız ve halhalınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız, altın halhal modellerini tercih edebilirsiniz. Sade ve mini bir elbise giyiyorsanız, kombininize hareket katmak için ayak bileğinize halhal takabilirsiniz. Zarif ve şık bir görüntü ortaya çıkarmak istiyorsanız, halhalları tek başına kullanmanız tavsiye edilmektedir. Tarz sahibi görüntünüzü koruma ya da kendinize yeni bir tarz oluşturmak için aksesuarlar kategorisinde yer alan ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Halhal

için 3,600 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1ATLAS (20)
(1)
(1)
Agatha (125)
Altınbaş (16)
(1)
(4)
Arpaş (6)
Azuris (17)
(3)
(2)
(3)
(4)
Bybeycan (9)
(4)
Denz Takı (15)
(1211)
(1)
ebijuteri (780)
Ege (6)
(1)
(1)
(4)
Estel (22)
(4)
GEN (17)
Glorria (25)
Gumush (162)
(2)
(1)
(1)
(2)
(5)
(1)
(2)
Khailo (35)
kokana (29)
Lacoste (59)
(4)
(1)
meyniii (6)
(1)
(2)
MODEX (37)
Nusret (71)
Ose (53)
Palimor (80)
Promise (36)
(1)
(2)
(1)
(1)
Tevuli (18)
Vip BT (7)
Vip Hediye (14)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden

Gümüş (651)
Bijuteri (251)
Altın (65)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(73)
ve üzeri (84)
ve üzeri (89)
ve üzeri (90)
ve üzeri (92)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL