Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Vantilatör

için 411 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vantilatör

Sağlıklı ve güvenli serinletme teknolojisi ile öne çıkan oto vantilatör modelleri, yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından kurtulmanıza yardımcı oluyor. Oto vantilatör fiyatları ise farklı fonksiyonel özellikleri ve gelişmiş donanımına göre uygun aralıklarda seyrediyor.

Vantilatör ile Mükemmel Serinlik

Vantilatör ile Mükemmel Serinlik

Araç çakmak girişli oto vantilatör modelleri, hava sıcaklığının yükselmeye başladığı zamanlarda mükemmel bir ürün haline geliyor. Sıcak ortamlarda serinlik ve ferahlık sunuyor. Tak çalıştır ve kolay kullanım özelliği sayesinde de araç sahibine üstün konfor sağlıyor. Aynı zamanda klima kullanımından doğan yakıt artışından tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Bu sayede kullanıcı bütçesine katkıda bulunuyor. Oto vantilatör markaları, tüketici ihtiyaçlarına çözümler sunan kullanışlı ürünler geliştiriyor. Büyük ebatlı açma ve kapama düğmesi ile donatılan oto vantilatörler, sürücüye kolay kullanım imkanı tanıyor. Bu sayede sürüş sırasında rahatlıkla açabiliyor ya da kapatabiliyorsunuz. İçerisindeki çakmak soketi ise aracının çakmağından gücünü alabilmesi için üretiliyor. Oto vantilatör tavsiye sayfalarında da öne çıkan oto vantilatör ürünleri, hava sirkülasyonu yaparak sigara kokularını da yok etmeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda kirli havayı ve etrafta uçuşan partikülleri yok ederek havayı temizliyor. Bu sayede son derece güvenli ve sağlıklı bir kullanım olanağı tanıyor. Nemlendirme fonksiyonuna sahip olan bazı oto vantilatör modelleri ise özellikle yaz aylarında daha ferah bir şekilde serinlemenizi sağlıyor.

Sessiz ve Konforlu Vantilatör

Sessiz ve Konforlu Vantilatör

Oto vantilatör, modele göre farklılık göstererek aracınızın çakmağından 12 V ya da 24 V enerji alarak çalışıyor. Sağa sola dönebilir olması da etkili bir serinletmeyi beraberinde getiriyor. Böylece her yöne eşit hava üfleyerek daha sağlıklı bir serinleme sağlıyor. Mandal özelliği sayesinde aracınızın her yerine kolaylıkla monte edilebiliyor. Vantuzlu ayakları ile de otomobilin iç camına ya da pürüzsüz ve temiz tüm yüzeylere sabitlenebiliyor. Ergonomik tasarımı ile dilediğiniz yere rahatlıkla konumlanabiliyor. Ayrıca taşıma sırasında herhangi bir zorluk çıkarmıyor. Ayarlanabilir yüksekliği ile de kullanılacağa alana göre dilediğiniz gibi alçaltılıp yükseltilebiliyor. Şık ve ergonomik tasarımlı oto vantilatörler, düşük enerji tüketimi ve güçlü serinletme teknolojisi gibi daha birçok özellik ile donatılıyor. 360 derece dönebilen oto vantilatör, etkili salınım fonksiyonu sayesinde havayı her yere eşit şekilde yaymaya yardımcı oluyor. Böylece boyun tutulması ve baş ağrısı gibi problemlerinde önüne geçerek son derece sağlıklı bir kullanım olanağı sağlıyor. Sessiz çalışma özelliği sayesinde de seyahat sırasında herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Bu sayede sürücünün yola odaklanmasına imkan tanıyor.

Güneş Enerjili Vantilatör

Güneş Enerjili Vantilatör

Güneş enerjisiyle çalışan araç içi soğutucu, oto vantilatör çeşitleri arasında öne çıkıyor. Güneş enerjisiyle çalıştığı için de herhangi bir kabloya ya da pile ihtiyaç duymuyor. Dönüşüm çipi ile güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştürüyor. Bazı markaların güneş enerjisiyle çalışan araba fanlarının, hava temizleme özelliği de bulunuyor. Bu sayede arabanın içinde ferah ve sağlıklı bir hava akışı gerçekleştiriyor. Sevdiklerinizle birlikte daha konforlu bir seyahat imkanı tanıyor. Güneş enerjisiyle çalışan fanlar, araçtaki içindeki sıcak havayı kısa sürede dışarı aktarıyor. Özellikle yaz aylarında aracınızın güneş altında ısınmasını önlüyor. Aynı zamanda otomobilin içinde klima ihtiyacınızı azaltarak yakıttan da tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Oto vantilatör soğutucu modelleri, dayanıklılığı ve su geçirmez özelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Portatif ve kolay kurulabilir yapısı ile araç sahiplerinin tercihi oluyor. Araçtaki havayı, dışarıdan gelen temiz havayla kısa sürede yenileyen ürünler, araç içinde oluşabilecek buharlaşmayı engelliyor. Soğutucu fanlar, güneş enerjisini algıladıktan 1-2 km sonra soğuk hava üflemeye başlıyor. Seyahat ederken kullanabileceğiniz diğer ürünleri de incelemek isterseniz Seyahat Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(35)
ve üzeri (60)
ve üzeri (69)
ve üzeri (70)
ve üzeri (76)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL