Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kupa & Bardak

için 5,488 sonuç bulundu.

Kupa & Bardak

Otomobillerde kullanılan en önemli aksesuarlar arasında araba kupası ve araba bardak çeşitleri gelmektedir. Seyir halindeyken eve uygun tasarlanan bardak ve kupa çeşitlerinden kullanmak doğru değildir. Çabuk kırılabilen ve uzun süreli kullanıma karşı dayanıklı olmayan bardak ve kupa çeşitleri sürekli hareket halinde olan otomobillere uygun değildir. Bu nedenle hem günlük hem de uzun seyahatler için araba kullanımına uygun bardak ve kupa çeşitlerinden almak gerekir. Araba içi bardak ve kupa kullanımında cam olmayan, kırılması zor modelleri tercih etmek gerekir. Özellikle termos tipi bardaklar, kahve ve çay gibi sıcak içeceklerin uzun süre sıcaklığını korumasını sağlarken, yaz mevsiminde de soğuk içeceklerin soğuk kalabilmesini sağlamaktadır.

Araç İçi Kupa & Bardak Ne İşe Yarar?

Araç İçi Kupa & Bardak Ne İşe Yarar?

Sürekli seyahat eden ya da gün içerisinde trafikte uzun vakit geçiren sürücüler için araçta konforlu bir şekilde içecek tüketebilmek oldukça önemli hale gelmektedir. Kahvaltısının ardından vakit geçirmeden işe gitmek için yola çıkan sürücüler çay ya da kahvesini arabada içmeye devam etmek isteyebilir. Aynı şekilde uzun süre araç kullanacak kimseler de otomobil içi kullanıma uygun bir bardak ve termos ile uzun saatler boyunca içeceklerini soğuk ya da sıcak olarak muhafaza edilmiş şekilde içmek isteyebilir. Her iki durumda da dayanıklı bir bardak edinmek oldukça önemlidir. Araç içi kullanıma özel olarak üretilmiş olan termos özellikli bardak ve kupalar bu amaçla rahatlıkla kullanılabilir. Araç içi bardak sayesinde arabada geçirdiğiniz süreyi daha konforlu hale getirebilir, çok daha güvenilir ve kolay bir şekilde içeceğinizi içebilirsiniz. Araba bardağı kolaylıkla temizlenebilir, dayanıklı olması nedeniyle düştüğünde ya da herhangi bir yere çarptığında dahi kırılmaz ve uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.

Otomobil Kupa & Bardak Çeşitleri

Otomobil Kupa & Bardak Çeşitleri

Araç içinde kullanılan bardak ve kupa çeşitleri evde kullanılan ürünlerden farklı özelliklere sahip olmalıdır. Normal kullanıma uygun cam ya da ince seramik bardaklar darbeye dayanıklı olmamalarının yanı sıra açık olmaları nedeniyle herhangi bir fren yapma halinde ya da acil durumda içeceğin sürücünün üzerine ya da araba zeminine dökülmesine neden olabilir. Bu amaçla otomobile uygun kupa ve bardak çeşitlerinin tercih edilmesi gerekir. Bu noktada araba için termos bardak tercihi en doğru karardır. Sıcaklığı uzun süre muhafaza etme özelliğine sahip olan, ergonomik ve kapalı termos bardaklar, arabada kahve ya da çay keyfi yapmayı kolaylaştırmaktadır. Bu özel tasarım araba bardak termos ile yanınızda taşıdığınız içeceğinizi ister seyir halindeyken isterseniz trafik durduğunda rahatlıkla içebilirsiniz. Bu tür bardaklar kolay taşınabilmeleri nedeniyle pikniğe ya da deniz kıyısına giderken de tercih edilebilir. Bu şekilde benzer durumlarda kolay kırılabilen ürünlerin kullanımına da son verilebilir.

Araba Kupa & Bardak Fiyatları

Araba Kupa & Bardak Fiyatları

Yolda olmayı seven sürücülerin en büyük yardımcılarından olan araç içi termos bardaklar, büyük kullanım avantajı sunan ürünlerdir. İster arabada, ister deniz kıyısında isterseniz de yürüyüşte yanınızda taşıyabileceğiniz bu bardak çeşitleri yaz ve kış mevsimlerinde içeceklerinizi istediğiniz sıcaklıkta içebilmenizi mümkün kılar. Araba kahve bardağı ile soğumuş ve lezzetini kaybetmiş bir kahve yerine taze ve sıcak kahve içmek kolaylaşmaktadır. Paslanmaz çelikten yapılan termos bardak ve kupalar, geniş kapasiteleri ve araç içi bardak tutucu bölmeye uygun yapılarıyla da oldukça fonksiyoneldir. Araba içi kupa ve bardaklar uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. Siz de bu geniş termos ve bardak seçenekleri içerisinden beklentinize ve bütçenize uygun bardaklardan satın alabilir, yazın ve kışın arabada konforlu içecek keyfinin tadına varabilirsiniz. Eğer aracınızla seyahat ederken rahatça kullanabileceğiniz diğer ürünleri de incelemek isterseniz Seyahat Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(91)
ve üzeri (108)
ve üzeri (114)
ve üzeri (114)
ve üzeri (123)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL