Kategoriler

Kampanyalar

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (97)
4 yıldız ve üzeri (145)
3 yıldız ve üzeri (163)
2 yıldız ve üzeri (168)
1 yıldız ve üzeri (176)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Diğer Seyahat Ürünleri

için 1,464 sonuç bulundu.

Diğer Seyahat Ürünleri

Seyahat ederken konforunuzu sağlayacak pek çok materyal vardır. Özellikle uzun araba seyahatlerinde ihtiyacınız olacak bazı malzemeler edinmeniz gerekebilir. Arabayla uzun seyahatler veya kamp yapanların tercih ettikleri başında araba yatağı gelmektedir. Arabanızın içerisinde kullanabileceğiniz, evinizdeki yatağın konforunda araba yatakları bulunmaktadır. Uzun araba yolculuklarında kurtarıcı olan bu ürünler cazip fiyatlara sahiptir. Şişme yatakların pek çok modeli mevcuttur. Arabanıza sığacak boyutlarda şişme yataklar, konforlu bir seyahat için ihtiyaç duyacağınız ürünler arasındadır. Arabanızın arka koltuğuna yerleştirebileceğiniz bu ürünler, şişme olduğu için şişirilmemiş haliyle bagajınızda çok az yer kaplayacak türden malzemelerdir. Araba yatağı dışında araç boyun yastığı gibi seyahat ürünleri de temin edebilirsiniz.

Araba Yatağı Ürünleri

Araba Yatağı Ürünleri

Aracınızla seyahat ederken konforunuzu da göz önünde bulundurmalısınız. Özellikle uzun yolculuklar yapan seyahat severler için pek çok materyal bulunmaktadır. Uzun yolculuklarınızda arabanızda geceyi geçirmek araba yatağı ile mümkün. Böylece otelde konaklamaya ihtiyaç duymadan, seyahatiniz süresince bir araç içi şişme yatak satın alarak arabanızda konaklayabilirsiniz. Araba yatağı temin ederek otel masraflarından kurtulabilirsiniz. Bu materyallerin pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Araba yatağı ile geceyi konforlu bir şekilde aracınız içerisinde geçirebilirsiniz. Araç içi şişme yatak, arabanın arka koltuğunda kullanılmaktadır. Bu materyaller sadece yolculukta değil, piknikte, kampta, dış alanlarda yatak veya minder olarak kullanılabilmektedir. Uzun yolculuklarda araç içinde konforlu bir gece geçirmek için tasarlanmış bu materyaller, pratik ve oldukça hafiftir. Taşıması, şişirmesi ve söndürmesi oldukça kolaydır. Araba yatağında kullanılan materyaller oldukça dayanıklıdır. Bazı materyaller 250 kg ağırlığa kadar kapasiteye sahiptir. Çocukların ön koltuklar arasındaki boşluğa düşmelerini önleyen güvenlik bloğu bulunmaktadır. Tüm araç modelleri ile uyumlu materyalleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler yüksek kaliteli PVC malzemeden üretilmiştir. Dilerseniz şişme araba yatağı seti alternatifini de inceleyebilirsiniz. Bu materyallerde paket içerisinde bir adet araç içi şişme yatak, bir adet koltuk arası aparatı, iki adet yama, iki adet yastık ve bir adet hava kompresörü bulunmaktadır. Farklı renk ve ebat seçenekleri olan şişme araba yatağı seti ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bir yatakta iki kişi birden rahatlıkla yatabilmektedir.

 Araç Boyun Yastığı Materyalleri

Araç Boyun Yastığı Materyalleri

Seyahat ederken ihtiyacınız olan farklı materyaller olacaktır. Araç boyun yastığı ürünleri uzun yolculuklarda boynunuz ağrımadan rahatça seyahat etmenizi sağlamaktadır. Farklı renklerde olan bu materyalleri zevkinize uygun olarak kolaylıkla temin edebilirsiniz. Araç boyun yastığı kumaş açısından birbirinden farklı çeşitler mevcuttur. Yumuşak, nefes alabilen ve aşınmaya karşı dayanıklı modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar, yorgunluğu giderir ve şoföre rahat bir sürüş imkanı sağlar. Ergonomik olarak dizayn edilmiş ürünlere göz atabilirsiniz. %100 visco olan araç boyun yastığını inceleyebilirsiniz. Bu materyaller, omuriliğinizi koruyarak, doğru bir sürüş pozisyonu sağlamaktadır. Dilerseniz ortopedik araç boyun yastığına da göz atabilirsiniz. Araç boyun yastığı kumaş seçenekleri arasında bambu olan ürünler ön plana çıkmaktadır. Araçta bulunduğunuz süre boyunca, boynunuzu silindirik bambu boyun yastığı modeli ile destekleyebilirsiniz. Bu sayede sağlığınız için bazı tedbirler almış olursunuz. Ortalama insan başı ağırlığı 8 kg olup, bu ağırlık omurga disklerinin ezilerek fıtıklaşmasına sebebiyet vermektedir. Boyun kökünü bir boyun yastığı ile desteklemek, boyun omurga disklerine binen yükü hafifletmektedir. Bu sayede boyun fıtığı oluşumu önlenmiş olur. Zaten boyun fıtığınız varsa ilerlemesini önler. Boynun doğal kıvrımını destekleyen bu materyaller boyun düzleşmesini engellemektedir. Düzleşme zaten başlamış ise silindirik rulo şeklinde ki araç boyun yastığı, boyun kıvrımının yeniden kazanılmasına yardımcı olmaktadır. Oturuş pozisyonu ve sürüş sırasında yola odaklanmanın etkisi ile duruş bozukluğu oluşabilmektedir. Duruş bozukluğu, boyun kaslarını olumsuz etkileyerek boyun tutulmalarına yol açmaktadır. Zaten boyun tutulması var ise araç boyun yastığı ile tutulmanın kolay atlatılması söz konusudur. Dik oturuş pozisyonunda araç kullanmak veya yolcu koltuğunda oturmak boynu yormakta ve boyun ağrılarına sebep olmaktadır. Araç başlıkları boynu dinlendirmek için yetersiz olduğundan bir araç boyun yastığı satın alarak boyun ağrılarını önleyebilirsiniz. Bu yastıklar başınızı destekleyerek boyun yükünü azaltır ve ağrıların oluşmasını önlemektedir. Ayrıca sürücüyü dinlendiren bu ürünler yorgunluğa bağlı yol dikkatsizliklerini azaltmaktadır. Dolayısıyla sürüş konforunu ve rahatlığı arttırmaktadır. Aynı zamanda yol güvenliği de dolaylı yoldan sağlanmış olur. Araç boyun yastığı isimli olarak da satışa sunulmaktadır. Dilediğiniz isme uygun modeli satın alabilirsiniz. Araç boyun yastığı fiyatları ürünün kalitesine, kumaşına ve markasında göre değişmektedir.

 Seyahat Ederken Konfor Sizinle

Seyahat Ederken Konfor Sizinle

Arabanızla seyahat ederken ihtiyaç duyacağınız birtakım materyaller olacaktır. Akü takviye kablosu, en çok ihtiyaç duyulan şeyler arasındadır. Akü takviye kablosu 1200 amper en çok aranan ürünler arasında gelmektedir. Bu materyaller sayesinde, seyahatleriniz esnasında akü bittiğinde veya arabanızı çalıştıramadığınız zamanlarda başka bir akü veya güç kaynağına bağlanmasını sağlamaktadır. Akü takviye kablosu ürünleri, yerli ve ithal marka otomobillerde, ev ve ofislerde de kullanılacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Akü takviye kablosu 1200 amper ürünleri üç katmandan oluşmaktadır. Uzun kablosu ile kullanışlı bir şekilde tasarlanmıştır. %100 bakır iletkenler kullanılmaktadır. Büyük maşası ile çok daha pratik bir kullanım sağlamaktadır. Kullanım sırasında elleriniz ile maşalar temas etmemesi için izole edilmiştir. Bu materyali kullanırken önce eksi sonra artı uçları bağlamanız gerekmektedir. Eğer akü takviye kablosu kullanırken takviye araba üzerindeki aküden yapılıyorsa takviye yapılan aracın çalışır halde tutulması gerekmektedir. Acil durumlar için her araba da bulunması gereken akü takviye kablosu özellikle uzun seyahatlerde önlem amaçlı temin edilmesi gerekilen bir üründür. Akü takviye kablosu 600 amper bir başka en çok arananlar arasındadır. Sistem olarak 1200 amper ile aynıdır. Akü takviye kablosu fiyatları için ürün seçeneklerini ziyaret edebilirsiniz. Seyahatlerinizde kullanabileceğiniz materyallerden bir diğeri ise, bagajdaki eşyaları sabitlemek için araç bagaj kancasıdır. Düşük maliyetle yüksek verim alabileceğiniz bu materyaller sayesinde bagajınızda bulunan eşyaları sabitleyebilirsiniz. Bagaj düzenleyici çanta ürünleri ile bagajınızda tuttuğunuz eşyaları rahatlıkla organize edebilirsiniz. Kaliteli kalın halı malzemeden üretilmiş bu ürünler, geniş iç hacmi sayesinde bagajda ki bütün malzemeleri dağılmadan toplu bir şekilde tutmaya yaramaktadır. Leke tutmayan ve kolay temizlenebilme özelliğine sahip bu ürünlerle bagajınızı düzenli tutabilirsiniz. Seyahatlerinizde kullanabileceğiniz bir diğer ürün ise termos çantadır. İster sıcak ister soğuk ürünlerinizi muhafaza etmenizi sağlar. Seyahatinizde soğuk içecekler taşıyorsanız, bu termos çantalar sayesinde ne kadar uzun yolculuk yaparsanız yapın içecek ve yiyeceklerinizi bozulmadan koruyabilirsiniz. Piknik ve plaj gibi yerlerde sıcak veya soğuk gıdalarınızı uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Bu termos çantalar kullanılmadığı zamanlarda katlanma özellikleri ile yer tutmaz ve kolayca temizlenme özelliğine sahiptir. Araç yatağı, boyun yastığı, akü takviye kablosu ve diğer pek çok seyahat materyallerine ürün seçenekleri üzerinden ulaşabilirsiniz.