Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Çakmak Soketleri

için 703 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çakmak Soketleri

Otomobillerde elektrik enerjisini rahatlıkla kullanma imkanı tanıyan çakmak soketleri, farklı çeşitleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Birden fazla giriş paneli sayesinde araçta bulunan diğer yolcular da soketlerden yararlanıyor. Araç içerisinde geçirilen zamanı daha eğlenceli bir hale getiren araç çakmak soketi, acil ihtiyaç halinde de kurtarıcı oluyor. Tek girişin yetersiz kalması halinde çoğaltıcı tasarımlar kullanılarak günlük ihtiyaçlar karşılanabiliyor. Modellerdeki çeşitlilik, kullanıcıya farklı çözümler bulmada yol gösterici oluyor.

Otomobil Çakmak Çoklayıcı Modelleri

Otomobil Çakmak Çoklayıcı Modelleri

Yaygın bir kullanım alanına sahip tekli tasarımların yanı sıra iki ve üç girişli modelleri ile de öne çıkan araç çakmaklık şarj cihazı, dijital elektronik aygıtların sürekli çalışır durumda kalmasını sağlıyor. 5 V ile 24 V arasında değişen güç kaynağı ise farklı cihazların kolaylıkla çalıştırılmasına ve şarj edilmesine zemin hazırlıyor. Cep telefonları gibi navigasyon cihazlarından tablet ya da dizüstü bilgisayarlar için de oto çakmak soket ucu kullanılabiliyor. Ürünlerin renk seçenekleri ise araç içi ile uyumlu olmasını sağlıyor. Araç içerisinde şarj olanaklarından yararlanmak isteyenler için geliştirilen çakmak soketlerinde USB port girişi de görülebiliyor. Dayanıklı yapıları ve işlevsel yetenekleri ile uzun yıllar kullanılabiliyor. Çakmaklığa yerleştirilen soket modelleri aracın çalışması ile birlikte gerekli olan gücü soket ucu yardımıyla sağlıyor. Şarj edebilen soket çeşitleri aynı zamanda araç içi telefon tutucu olarak da kullanılabiliyor. Telefon tutucu özelliğe ihtiyaç duymayanlar için ise sade tasarıma sahip modeller de seçenekler arasında yer alıyor.

Araç İçi USB Çevirici Soket Modelleri

Araç İçi USB Çevirici Soket Modelleri

Şarj edebilir özelliği olan çakmak soketlerinin dışında daha geniş ihtiyaçlara cevap veren tasarımlara gereksinim duyanlar için geliştirilen araç içi USB çevirici çakmak soketi, aynı anda birden fazla dijital cihazın şarj edilmesine olanak veriyor. İç ve dış kullanım için uygun olan USB çevirici, her araç için uygun özelliklerde üretiliyor. Araç içinde herhangi bir radyo kanalına bağlı kalmaksızın özgür bir şekilde müzik dinleme keyfini yaşatan çevirici modellerden tam verim almak için entegre olduğu araçları da dikkate almak gerekiyor. Cihazın çalışması için kullanıcıya yol gösterici detayları bulunan oto çakmak fişi LEDli tasarımlar kullanım bakımından da pratiklik sağlıyor. Aydınlatma sistemi aracılığı ile dijital ekrandan sokete bağlı olan cihazın doluluk oranından adaptörün kaç volt ile çalıştığına dair tüm veriler ekrana yansıyor. Farklı güce sahip şarj cihazlar, bağlanan cihaz için en ideal akım gücünü ayarlayabiliyor. Böylece dijital cihazların akım gücünden kaynaklı bir hasara uğraması da engelleniyor. Araç içerisinde USB dönüştürücüler ile eller serbest modunu dilediği gibi kullanmak isteyen kullanıcılar için de cazip seçenekler bulunuyor.

Araç İçi Çakmak Soketlerinde Fiyat Aralığı

Araç İçi Çakmak Soketlerinde Fiyat Aralığı

Şarj etme özelliğinin yanı sıra telefon tutucu gibi detayları ile de farklı ihtiyaçları karşılayan araç çakmaklık fiyatları; marka, model ve donanım bakımından çeşitlilik gösteriyor. Verimli ve pratik bir kullanım deneyimini kullanıcı ile paylaşan ürünler, akıllı telefonlarda çizilme probleminin yaşanmasını da engelliyor. Kablo özelliklerine göre kendi içerisinde de çeşitlilik gösteren soketlerde kablo uzunluğu da değişiyor. Özellikle sarmal bir yapıda üretilen çeşitlerdeki kablo uzunlukları kullanıcının ihtiyacına göre belirlenebiliyor. Multimedya içeriklerinden ve iletişimden gün boyu uzak kalmak istemeyenlerin kurtarıcısı olan çakmak oto çakmak adaptörü modellerinin birçoğu yüksek gerilim, kısa devre ya da aşırı ısınmaya bağlı sorunların oluşmasına izin vermeyecek biçimde tasarlanıyor. Seçtiğiniz ürünün sağladığı özelliklere ve kapsamına göre çakmak adaptörü, çoklayıcı ve USB çevirici modellerinin fiyatlarında değişiklik ortaya çıkıyor. Zengin ürün seçeneği her ihtiyaca cevap vermeyi hedefliyor. Aracınızda kullanabileceğiniz diğer aksesuarları da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(102)
ve üzeri (145)
ve üzeri (161)
ve üzeri (162)
ve üzeri (169)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL