Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

220V Dönüştürücü

için 324 sonuç bulundu.

220V Dönüştürücü

220 V dönüştürücüler, uzun yolculuklardaki seyahat keyfinizi artırıyor. Gelişmiş teknolojisi ve sunduğu çözümler sayesinde yol boyunca film izleyebiliyor, müzik dinleyebiliyor ya da bilgisayarınız üzerinden acil işlerinizi halledebiliyorsunuz. Yüksek güç kapasitesi sunan ve elektronik cihazlarınızın çalışmasını sağlayan oto 220 V dönüştürücü fiyatları ise farklı fonksiyonel özelliklerine göre ulaşılabilir aralıklarda seyrediyor.

220V Dönüştürücü ile Keyifli Seyahat

220V Dönüştürücü ile Keyifli Seyahat

12 V 220 V dönüştürücü ( araç için ), aracınızın çakmak girişindeki gücünü önemli ölçüde artırıyor. Araç için tasarlanan bu dönüştürücüler, çakmak girişindeki 12 V olan gücü 5000 W kapasiteye kadar çıkarabiliyor. Bu sayede aracınızda; TV, DVD ve VCD gibi cihazların yanı sıra 5000 W güç isteyen tüm cihazları çalıştırmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda arabanızı temizlemek için kullandığınız elektrik süpürgesi gibi yüksek elektrik gücüne ihtiyacı olan makineleri de bu dönüştürücüler sayesinde rahatlıkla çalıştırabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra aracınızla seyahat ederken televizyon izleyebiliyor ya da çocuklarınız için çizgi film açarak daha keyifli bir seyahat deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Geliştirilmiş oto 220 V inverter dönüştürücü ile 5000 W kapasiteye kadar çalıştırmak istediğiniz tüm elektronik cihazları kolaylıkla çalıştırabiliyorsunuz. Oto 220 V dönüştürücüler, ultra kompakt ve taşınabilir yapısı sayesinde seyahatlerinizin vazgeçilmezi haline geliyor. Hafif ve sağlam tasarımı ile de kullanım kolaylığını beraberinde getiriyor.

Yüksek Performanslı 220V Dönüştürücü

Yüksek Performanslı 220V Dönüştürücü

Yolculuk sırasında bilgisayarınıza ihtiyaç duyabiliyor ya da şarj bitmesi gibi problemler yaşayabiliyorsunuz. Bu durumlarla karşılaştığınız zaman oto araç içi inverter, mükemmel bir çözüm sunuyor. Seyir halindeyken mola vererek araştırma yapmanız ya da maillerinizi düzenli olarak kontrol etmeniz gerektiğinde bu dönüştürücüleri kullanabiliyorsunuz. Şarj özelliğini de beraberinde getiren bu dönüştürücüler, kullanıcının yüzünü güldürmeyi başarıyor. 220 V dönüştürücü sayesinde bilgisayarınızı, aracınızın çakmak girişinden güç alarak kolaylıkla çalıştırabiliyor ve işlerinizi hızla halledebiliyorsunuz. Ancak dönüştürücü satın almadan önce kaç W enerjiyi dönüştürebildiğine dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü her marka ve modelin özellikleri birbirinden farklılık gösteriyor. Bu nedenle öncelikle ihtiyacınız olan enerjiyi belirlemeniz ve buna göre dönüştürücü seçmeniz büyük önem taşıyor. Bunun yanı sıra oto 220 V inverter çeşitleri; hafif ticari, otomobil ve panelvan gibi birçok araç türüne de mükemmel bir uyum sağlıyor. Entegre fan sistemleri ise aşırı ısınmada otomatik olarak devreye girerek cihazı soğutuyor ve maksimum performans almanızı sağlıyor.

220V Dönüştürücü ile Daha Fazla Konfor

220V Dönüştürücü ile Daha Fazla Konfor

220V dönüştürücüler araçlarda bulunan akülerden gücünü alıyor. Bu nedenle cihazlarda kısa devre koruması yer alıyor. Koruma özelliği sayesinde de aşırı yükleme olması durumunda cihazınız otomatik olarak kapanıyor ve kendini korumaya alıyor. İnvertör üzerindeki 220 V priz ile farklı bir adaptöre gerek kalmadan, elektrikli cihazlarınızı kolaylıkla bağlayabiliyorsunuz. USB girişi ile desteklenen araç 220 V dönüştürücü; akıllı telefon, tablet, bilgisayar, kamera ve benzeri elektronik ürünler ile kamp ürünleri ve dağcılık gibi ürünleri de kullanım imkanı tanıyor. Aynı zamanda USB girişi sayesinde cihazlarınızı şarj edebilmenize yardımcı oluyor. Böylece yolculuk sırasında akıllı cihazlarınızı ve yeni nesil dizüstü bilgisayarlarınızı kesintisiz şekilde kullanabiliyorsunuz. Düşük voltaj koruması ise aracınızın aküsünü ve elektronik cihazlarınızı koruyor. Aşırı güç koruması sayesinde de elektrik akımı hızla yükselip düşerse otomatik olarak kendisini kapatıyor. İlgili özellik, aracın veya cihazların zarar görmesinin önüne geçiyor. Aşırı sıcaklık koruması ise cihazın içindeki sıcaklık çok yükseldiği zaman otomatik olarak kapanmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra kademeli güç artışı da hassas elektronik aletleri korumanıza imkan veriyor. Ayrıca aracınıza uygun diğer aksesuar ürünlerini de incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (39)
ve üzeri (50)
ve üzeri (53)
ve üzeri (55)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL