SIVI SABUN

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • 11.11

  Cevher Sıvı Arap Sabunu 950 ml.

  13,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO 11.11

  Omniwash SD-400 20 Litre Köpük Sıvı El Sabunu

  (7)

  199,00 TL

  159,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO 11.11

  Omniwash SD-60 20 lt Sıvı El Sabunu Nemlendiricili

  (8)

  169,00 TL

  139,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO 11.11

  Omniwash SD-400 5 Litre Hijyenik Köpük Sıvı El Sabunu

  (428)

  77,00 TL

  49,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO 11.11

  Omniwash SD-60 5 Litre Sıvı El Sabunu Nemlendiricili

  (77)

  74,00 TL

  49,99 TL

Sıvı Sabun

Sıvı sabun kullanımında kalitesiz içerikli sabun seçiminin sağlığınıza birden fazla olumsuz yan etkisi olduğu aşikar. Kişisel bakım söz konusu olduğunda en önemli unsurlardan biri olan el temizliğine ancak ve ancak doğru el sabunu kullanımı ile erişilebilir. Birbirinden sağlıklı ve kaliteli burada sizleri bekliyor.

Sıvı Sabun Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Sıvı Sabun Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Sıvı sabun satın almadan önce tam olarak ne aradığınızı ve karşılığında ne satın aldığınızı bilmenizde fayda var. Çoğunlukla bitkisel yağlar ve potasyum hidroksit gibi kimyasallar ile etkileşime girerek elde edilen sıvı sabunlar, söz konusu el temizliği olduğu zaman pek çok beklentiyi aynı anda karşılama potansiyeline sahip olmalıdırlar. Doğal veya organik sıvı sabun tercihi, kimyasal oranı yüksek olan sabunlara nazaran tercih edilmeli, tercihen bitki özlü ya da zeytinyağlı sıvı sabun kullanılmalıdır. Bununla birlikte sıvı sabun kullanıldığı sırada bolca köpük çıkartmalı; ne de olsa eldeki mikrop ve bakterileri yok etme konusunda bir sıvı sabunun en etkili silahı köpüğüdür. Sıvı sabun seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus da sabunun içerisindeki pH değeridir. pH dengesi yüksek olan sabunların özellikle deri ve saç üzerinde olumsuz etkisi olduğundan ötürü ideal seviye olan 7-9'un üzerinde pH değeri olan sabunların tercih edilmemesi gerekmektedir. Sertifikalı, güvenilir ve kaliteli bir markadan tercih edeceğiniz sıvı sabun ile her daim temiz ve hijyenik ellere sahip olmanız mümkün.

Doğru El Yıkama Tekniği Nedir?

Doğru El Yıkama Tekniği Nedir?

Hem kendinizi hem çevrenizi mikroplardan, bakterilerden ve çeşitli kimyasallardan koruyabilmek için ellerinizi yıkıyor olmanız çok önemli. Gün içerisinde ellerimizde öylesine çok bakteri birikiyor ki, düzenli el temizliği yapılmaması durumunda bu bakteriler ciddi sağlık sorunlarına zemin hazırlayabiliyor. Ellerinizin kirli olduğunu hissettiğiniz anlarda ellerinizi yıkamanız gayet doğal; ancak bazı durumlarda el yıkama opsiyonel değil, zorunlu bir hal alıyor. Yara sarmak, yemek pişirmek, hasta bakımı yapmak, çocuk bezi değiştirmek, çöp atmak, hayvan sevmek, hapşırmak ya da lenslerinizi çıkarmak gibi aktivitelerden sonra ellerinizi düzgünce yıkamanız şart. Pekiyi eller nasıl yıkanır? Sabunu uygulamadan önce ellerinizi ılık su ile ıslatın. Ardından elinize katı ya da sıvı sabun alarak sabunun avuçlarınız arasında iyice köpürmesini sağlayın. 20 saniye boyunca avuçlarınızı, parmaklarınızı, parmak aralarınızı ve bileklerinizi sabun köpüğü ile ovalayarak temizleyin. Ovma işlemi tamamlandıktan sonra ellerinizi iyice durulayın ve üzerinde sabun kalmadığına emin olun. Yıkadığınız ve temizlediğiniz ellerinizi, tercihen pamuklu ve kuru bir havlu ile kurulayın. Eğer ortak kullanım alanına sahip bir tuvalette ellerinizi yıkadıysanız, lavabo musluğunu bir kağıt havlu yardımıyla kapatın ki oradan ellerinize mikrop bulaşmasın. Etrafta kağıt havlu bulamadığınız takdirde dirseğinizi kullanarak da musluğu kapatmanız mümkün.

Sıvı Sabun Markaları & Fiyatları Ne Civarda?

Sıvı Sabun Markaları & Fiyatları Ne Civarda?

Kategorimizde bulunan sıvı sabun çeşitleri, pek çok farklı marka ve fiyat seçeneği ile beğeninize sunuluyor. Farmasi, Sebamed, Dove, Hobby, Duru, Protex, Hacı Şakir, Le Petit Marseillais, Activex ve Palmolive sıvı sabun çeşitleri, bu kategoride bulabileceğiniz ürünlerden sadece bazıları. Besleyici, nemlendirici, arındıran, canlandıran ve dezenfekte eden etkileri ile her ihtiyaca ve tercihe göre bir sıvı sabun seçmek sizin elinizde. İhtiyacınıza göre tekli olarak satın alabileceğiniz sıvı sabunlar ile birlikte uzun süreli kullanım vaat eden sıvı sabun setlerinden ya da kiloluk sıvı sabun şişelerinden de temin etmeniz mümkün. Birbirinden uygun sıvı sabun fiyatları ve kalileli, mis kokulu sabun çeşitleri için doğru adreste olduğunuz kesin. Daha fazlaı kişisel bakım ve hijyen ürünü için tek yapmanız gereken Banyo Ürünleri kategorimizi ziyaret etmek.