Elektrikli Diş Fırçası

Elektrikli diş fırçası, adından da anlaşılacağı gibi prize takılarak şarj edilebilen bir üründür. Gövdesinin ucunda, her üç ayda bir değiştirilmesi gereken fırçası bulunur. Şarj edilebilen sağlam gövdesi uzun süre kullanım imkanı sunar. Elektrikli diş fırçalarının kıl yapısını, ağız ve diş yapısına uygun olarak seçmeniz gerekmektedir. Böylece ağız ve diş temizliğinizi gerçekleştirirken oluşabilecek problemlerin önüne geçebilirsiniz. Şarj edilebilen diş fırçası kolay ve pratik kullanımı ile ağız ve diş temizliğini oldukça kolaylaştırır. Şarj edilebilir diş fırçaları temizleme hareketini yaparken, sizin sadece fırçayı tüm yüzeylerde gezdirmeniz yeterlidir. Manuel fırçalara göre daha etkili ve kolay diş temizleme imkanı sunar.

Şarj edilebilir diş fırçası, diş fırçalama alışkanlığınızı iyileştirmenize yardımcı olur. Dişlerinizi çok sert fırçaladığınızda basınç sensörleri alarm vermeye başlar. Zamanlayıcısı sayesinde ağızını her bölümünü ne kadar süreyle fırçaladığınızı takip etmenize olanak sağlar. Dijital hatırlatıcıları ile fırça başlığını değiştirme zamanının geldiğini bildirir. Böylece ağız ve diş temizliğinizi en etkili şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Zaten yoğun tempoda akan hayatınızda bir de diş fırçanızı düşünmeyin. Bırakın diş fırçanız sizi yönlendirsin, gerekli uyarıları ve hatırlatmaları yapsın; siz keyfinize bakın. Fırça başlığınız eskidiğinde hemen yeni bir tane elektrikli diş fırçası başlığı ile değiştirebilir ve elektrikli diş fırçanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hassas dişler için geliştirilmiş modu sayesinde, hassas dişlere sahip olanlara kolay kullanım imkanı sunar. Beyazlatma etkisi ile diş etlerine masaj etkisi bulunan elektrikli diş fırçaları ile beyaz dişlere kavuşurken ağız sağlığınızı koruyabilirsiniz. Elektrikli diş fırçasının altında bulunan tutucusu ile diş fırcanızı banyo tezgahında muhafaza edebilirsiniz. En çok tercih edilen elektrikli diş fırçası markaları arasında Oral-B, Braun ve Colgate yer alıyor. Oral-B elektrikli diş fırçası, bakteri plağını temizlemeye yardımcı olur. Diş etlerini korurken, etkili bir şekilde diş temizliğini gerçekleştirir. Kullanımı kolay tek bir fırçalama ayarı ile pratik bir temizleme imkanı sunar. Elektrikli diş fırçası fiyatları, markalara ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Öne Çıkanlar

Elektrikli Diş Fırçası

için 542 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
Braun (30)
Colgate (11)
(80)
(3)
Oral-B (386)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(175)
ve üzeri (229)
ve üzeri (233)
ve üzeri (233)
ve üzeri (236)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL