Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Toplam Başlık Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Özellik

Başka bir kelime deneyin

Mod

Başka bir kelime deneyin

Temizleme Hareketi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Elektrikli Diş Fırçası

için 413 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Elektrikli Diş Fırçası

Diş ve ağız bakımı küçük yaşlardan itibaren alışkanlık edinilmesi gereken önemli bir konudur. Diş fırçalama alışkanlığı bireylere çocuk yaşlarda alıştırılması gereken çok önemli bir davranıştır. Kişiler ağız bakımını günlük olarak ve düzenli bir şekilde yapmalıdır. Düzenli yapılan bir ağız bakımının ve diş fırçalamanın diş sağlığına faydalı olduğu görülmektedir. Sadece diş sağlığı değil aynı zamanda diş eti sağlığını da olumlu yönde etkilemektedir. Özellikle yemek yedikten sonra dişlerde ve ağız içinde biriken yemek artıklarının güzelce temizlenmesi gerekir. Bu nedenle diş temizliğinde seçeceğiniz fırçanın özenle seçilmesi gerekmektedir. Tercih edeceğiniz ürün derinlemesine temizleme konusunda başarılı olmalıdır. Elektrikli diş fırçaları, dişlerin derinlemesine temizlenmesine büyük bir rol oynar. Manuel fırçalara göre daha fazla yere ulaşan ve dişi daha doğru kavrayarak doğru bir basınç uygulayan elektrikli diş fırçaları tercih edilmesi ağız ve diş sağlığınızı olumlu yönde etkiler.

Elektronik Diş Fırçası

Elektronik Diş Fırçası

Elektronik diş fırçası manuel fırçalara göre dişleri daha doğru kavrar ve temizler. Elektronik diş fırçası manuel fırçadan daha kullanışlı bir üründür. Elektrikli diş fırçası kullananlar tarafından çok beğenilen bir üründür. Elektrikli diş fırçası ağız ve diş sağlığı için diş hekimleri tarafından kullanılması önerilen bir üründür. Diş sağlığınız için bu cihazın kullanılması önerilir. Elektrikli diş fırçası şarjlı bir üründür. Bu ürünü kullanmak için öncelikle şarj etmeniz gerekir. Elektrikli diş fırçası şarjlı olması nedeniyle kolay kullanıma sahiptir. Bir kere şarj ettikten sonra uzun süre kullanılabilir. Şarjlı diş fırçası bu anlamda kolay kullanımı olan bir üründür. Şarjlı diş fırçası ürünü diş hekimleri tarafından önerilen bir üründür. Diş hekimleri elektrikli diş fırçası tavsiye ederken manuel olan fırçalara karşılaştırma yaparlar. Diş ve ağız sağlığı için manuel fırçayla göre elektrikli diş fırçası tavsiye ederler. Ağız sağlığı ve diş bakımı küçük yaşlardan itibaren önemsenmesi gereken bir konudur. Diş fırçalama alışkanlığı küçük yaşlarda kazanılması gereken bir alışkanlıktır. Ağız sağlığı için günlük ve düzenli olarak dişleri ve ağız içini temizlemek gerekir. Düzenli olarak dişleri fırçalamak diş ve diş eti sağlığına katkı sağlar. Özellikle gün içerisinde tüketilen öğünlerden sonra dişlerde ve ağız içinde birikmiş olabilecek yemek artıklarını doğru bir şekilde temizlemek gerekir. Temizleme işlemi sırasında dişlere ve diş etine zarar vermemeye dikkat etmek gerekir. Bu konuda önemli olan doğru bir dış fırçası tercih etmektir. Uzmanlar ve diş hekimleri ağız sağlığı için elektrikli olan diş fırçalarını önermektedir. Bu cihazlar manuel diş fırçalarına göre daha iyi bir temizlik yaparken aynı zamanda daha doğru da bir temizleme işlemi gerçekleştirir. Bu önerileri dikkate alarak manuel fırça kullanımı bırakıp elektrikli olan diş fırçalarına yönelen kişiler elektrikli fırçanın etkilerini hızlı bir şekilde görmeye başlayabilir. Etkilerini kısa bir süre içerisinde hissettiren bu cihaz uzun vadede de diş, diş eti ve ağız sağlığına olumlu katkılar sağlar. Elektronik olan diş fırçaları bu nedenle ağız sağlığı için çok fazla tercih edilen ürünler arasındadır.

Elektrikli Diş Fırçası Kullanımı

Elektrikli Diş Fırçası Kullanımı

Elektrikli diş fırçası kullanımı kolay ve pratik olan bir üründür. Elektrikli diş fırçası kullanımı satın alınan modele göre değişiklik göstermektedir. Ürünün hem modeli hem de markası bu konuda önemlidir. Ürünün kullanımı hakkında en doğru bilgiyi edinmek için ürünle birlikte gelen kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır. Bu konuda kullanım kılavuzuna başvurmak en doğru yol olacaktır. Elektrikli diş fırçası kullananlar bu kılavuzu okuduktan sonra doğru bir kullanım imkânına erişebilirler. Elektrikli diş fırçası kullananlar tarafından oldukça önerilen bir üründür. Kullanıcılar ürünün etkisini kısa bir zamanda görebildiklerini için tavsiye ederler.Elektrikli diş fırçası diş eti çekilmesi gibi diş sorunları olmasını uzun vadede engeller. Ağız sağlığını koruyan bir ürünüdür. Bu nedenle elektrikli diş fırçası diş eti çekilmesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalınmadan kullanılması gereken bir üründür. Elektrikli diş fırçası ikili olarak satın alınabilecek bir ürünüdür. Elektrikli diş fırçası ikili olarak alındığında daha uygun fiyata gelir. Hem kendinize hem eşinize ya da aileden bir bireye satın alabilirsiniz. Elektrikli diş fırçası 2 li alındığı zaman daha uyguna denk gelir. Bu nedenle tüketiciler elektrikli diş fırçası 2 li ürün almayı tercih ederler. Elektrikli olan diş fırçası, şarj edilebilir diş fırçası veya pilli diş fırçası olarak da bilinir. Bu fırça ağız ve diş sağlığına önem veren kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Manuel kullanımı olan diş fırçalarının aksine bu ürün ile dişinizi fırçalarken işinizi şansa bırakmazsınız. Ürün kolay kullanıma sahiptir. Hafif bir yapıdadır. Hafif bir yapıda olan bu ürün aynı zamanda pratik bir kullanıma sahiptir. Ürün aynı zamanda diş plaklarını temizleme konusunda yetersiz kalan manuel fırçaların aksine oldukça başarılıdır. Ürünün birden fazla modeli bulunur. Her modelin sunduğu özellikler aynı değildir. Bu ürünler birden çok ayarda kullanılabilir aynı zamanda sertlik derecesi ayarlanabilir. Sertlik derecesi ayarlanabilen bu ürünlerde istenilen hızda fırçalama da yapılabilir. Ürünün çıkarılabilir başlığı sayesinde düzenli olarak başlık değiştirilebilir ve tek bir cihaz alarak sadece başlık değiştirerek uzun yıllar ürün kullanılabilir.

Elektrikli Diş Fırçası Faydaları

Elektrikli Diş Fırçası Faydaları

Elektrikli diş fırçası faydaları dikkate alındığında çok kullanışlı bir üründür. Uzun süre kullanılabilecek bu ürün diş ve ağız sağlığı için önemlidir. Manuel kullanımı olan diş fırçalarına göre elektrikli diş fırçaları faydaları daha fazladır. Manuel fırçalar ile ulaşılamayan yerlere bu fırça kolayca ulaşır ve daha güzel bir temizleme işlemi yapar. Seçeceğiniz diş fırçasının derinlemesine temizlik konusunda iyi olmasına dikkat etmeniz gerekir. Elektrikli olan diş fırçaları şarj edilebilir bir özelliktedir. Bu sayede bir kere şarj ederek uzun süre kolayca kullanabilirsiniz. Elektrikli diş fırçası aile seti olarak da alınabilecek bir üründür. Diş fırçası alırken elektrikli diş fırçası aile seti olarak almak tüm ailenin bu ürünü kullanmasına etken olur ve herkesin ağız ve diş sağlığı korunmuş olur. Elektrikli diş fırçası siyah olarak tercih edilebileceği gibi elektrikli diş fırçası pembe olarak da tercih edilebilir. Farklı renk ve modellerde ürün bulunması sebebiyle yediden yetmişe herkese hitap edebilme özelliğindedir. Elektrikli diş fırçası siyah renk olan modeli genellikle erkekler tarafından kullanılan bir modeldir. Yine elektrikli diş fırçası pembe rengi de kız çocukları tarafından sevilen ve tercih edilen bir üründür. Ürün farklı fırçalama modlarına ve ayarlanabilir bir sertliği sahiptir. Bu nedenle de manuel fırçalardan daha kullanışlıdır. Ürün aynı zamanda değiştirilebilir başlıklara sahiptir. Değiştirilebilir başlık sayesinde özel olarak temizlemek istediğiniz bölgeleri de zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Ürünün kullanımı modellere ve markalara göre değişkenlik gösterir. En doğru yöntem ürün ile birlikte gelen kullanım kılavuzunu incelemektir. Kullanım kılavuzu bu anlamda en doğru yöntemi gösterecektir. Yine de bu ürünlerin benzer çalışma prensipleri vardır. Bu prensiplerden bahsedecek olursak öncelikle fırça şarj edilmelidir. Benzer temel ilke ve kullanımı olan bu ürünlerin şarj edilmiş olduğundan emin olduktan sonra size uygun bir fırçalama modu seçmelisiniz. Uygun fırçalama modu kişiden kişiye göre değişebilir. Yavaş, hızlı mod, yuvarlak hareketlerle fırçalama modu gibi farklı modlara sahip olan bu üründen sizlere uygun olan modunu seçmelisiniz. Sonrasında herhangi bir fiziksel güç uygulamanız gerekmez. Ürünü çalıştırıp diş yüzeyinizde gezdirmeniz bu aşamada yeterli olacaktır.

Elektrikli Diş Fırçası Nasıl Kullanılır

Elektrikli Diş Fırçası Nasıl Kullanılır

Elektrikli diş fırçası nasıl kullanılır diye incelediğimizde her modele göre farklılık gösterdiğini görebiliriz. Elektrikli diş fırçası nasıl kullanılır olduğunu merak edenler için modellerde temel prensiplerin aynı olduğu söylenebilir. İlk olarak ürün şarj edilmiş olmalı sonrasında istenilen fırçalama modu seçilmeli ve ürüne fiziksel bir güç uygulamadan diş yüzeyinde gezdirme işlemi yapılmalıdır. Kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Şarj edildikten sonra uzun süre kullanılabilir. Çıkarılabilir başlıklarının olması avantajdır. Ürünü bir kere alıp uzun yıllar boyunca arada bir başlığını değiştirerek kullanabilirsiniz. Bu sayede uzun vadede çok uygun fiyata denk gelen bir üründür. Elektrikli diş fırçası ucu bahsedildiği gibi ara ara değiştirilmesi gereken bir üründür. Diş hekimleri düzenli olarak diş fırçalarının değiştirilmesini gerektiğini söylerler. Ancak elektrikli olan bu ürünle cihazı değiştirmeden sadece elektrikli diş fırçası ucu alarak bu başlık kısmını değiştirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede cihazı çok daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ağız sağlığına dikkat ettiğiniz gibi diş fırçasının da temizliğine dikkat etmek gerekir. Cihazın başlığını ürünü dişleri fırçaladıktan sonra su yardımıyla temizlemeniz gerekir. Ürün üzerinde bakteri ürememesi için macunu ve pis bir şekilde bırakılmamalıdır. Dişlerin temizliği yapıldıktan sonra üründe temizlenmelidir. Elektrikli diş fırçası başlık kısmı temizlenmesi gereken bir üründür. Özellikle elektrikli diş fırçası başlık kısmı ağız içine girdiği için bu bölgenin temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Uzmanlar diş fırçasına macun sıkmadan önce fırçanın ıslatılmaması gerektiğini söylerler. Yine diş fırçasına çok fazla macun sıkılmaması da önerilir. Bu konular dikkate alındığında doğru bir fırçalama yapmak mümkün olacaktır. Diş fırçalama önerileri ve elektrikli diş fırçası önerileri bu anlamda dikkate alındığında doğru bir temizlik yapılmış olacaktır. Ağız ve diş sağlığı için uzmanların da önerdiği elektrikli diş fırçası önerileri dikkate alınmalıdır. Elektrikli diş fırçası birden fazla modu bulunduğu için farklı modlarda çalıştırma imkânı olmasıyla çok yönlü bir üründür. Diş, diş eti ve ağız bakımı için uzun vadede olumlu sonuçlar doğurur. Bu nedenle ağız ve diş sağlığınızı daha iyi korumak için elektrikli olan bu fırçalardan edinebilirsiniz.

Elektrikli Diş Fırçası Fiyatları

Elektrikli Diş Fırçası Fiyatları

Elektrikli diş fırçası fiyatları modelden modele göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle ürünle ilgili tek bir fiyat mevcut değildir. Farklı modellerin farklı fiyatları bulunur. Elektrikli diş fırçası fiyatları ikili modellerde daha uyguna gelmektedir. Elektrikli diş fırçası yorum aldığında bunlar olumlu yöndedir. Kullanıcıların çoğu bu ürünü kullandıktan sonra eski manuel kullanımı olan fırçalara geri dönüş yapmazlar. Elektrikli diş fırçası yorum yapılan ve birçoğu olumlu yönde olan yorumlar içerir. Ürün bu anlamda çok kullanılan ve beğenilen bir üründür. Elektronik ürüne alışanlar genellikle manuel ürünlere geri dönüş yapmazlar. Elektrikli diş fırçası özellikleri fazla olan bir üründür. Birden fazla modda çalışabilen elektronik olan bu ürün ağız ve diş sağlığı için kullanılması gereken bir üründür. Elektrikli diş fırçası özellikleri beğenilen bir üründür. Birden fazla modeli olmasıyla farklı kitlelere de hitap eden bir üründür. Otomatik diş fırçası manuel kullanım olan fırçalara göre daha kullanışlıdır. Otomatik diş fırçası sadece başlıklar değiştirilerek uzun yıllar kullanıldığı için manuel kullanımı olan ürünlere göre daha uzun süre kullanılır. Ürünü kullanırken cihazın temizliğine de dikkat etmeniz gerekir. Uzun süre kullanabilmek için doğru bir temizlik yapmanız gerekir. Ürünü evde kullanırken kapak kullanarak saklamamalısınız. Ürün ıslak kalacağı için 0zerinde bakteri üreyebilir. Ürünü her kullanım sonrası suyun altında tutarak temizlemelisiniz. Bu işlemi yaparken diş fırçası temizleyici ürünlerden de yararlanabilirsiniz. Ürünü temizledikten sonra açık bir şekilde kurumaya bırakarak saklayabilirsiniz. Elektrikli diş fırçalarını incelemek ve uygun fiyata kolayca satın alabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Diş Fırçası Nasıl Kullanılır?

Elektrikli diş fırçasının birden fazla marka ve modeli bulunur. Bu nedenle ürünün hem modeli hem de markası kullanımı konusunda farklılık gösterir. En doğru kullanım şeklini ürünün yanında ürünle birlikte gönderilen kullanım kılavuzundan öğrenebilirsiniz. Yine de ürünlerin benzer çalışma prensipleri vardır. Ürün kullanılırken öncelikle şarj edilmelidir. Ürünün şarj edildiğinden emin olduktan sonra diş fırçalamak için istenilen mod seçilmelidir. Uygun mod seçildikten sonra ürünü çalıştırıp diş yüzeyinizde gezdirmeniz yeterli olacaktır. Ürünü kullanırken ekstra bir fiziksel güç uygulamanız gerekmez. Elektrikli diş fırçası kullanımı kolay olan bir üründür. Şarjı dolduktan sonra sürekli şarj aparatına takılı durması gerekmez. Bir kere şarj edildikten sonra uzun süre şarj etmeden kullanılabilir.

Elektrikli Diş Fırçası Nasıl Temizlenir?

Elektrikli diş fırçaları kullanım sonrası temizlenmesi gereken ürünlerdir. Doğru temizlenmemiş bir ürün ağız sağlığına zarar verebilir. Düzenli olarak dişleri fırçaladıktan sonra fırçanın da temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Fırça üzerinde kalan yemek artıkları bakteri oluşumuna neden olabilir. Fırçayı kullandıktan sonra suyun altına tutarak temizleme işlemi yapabilirsiniz. Daha iyi bir temizleme için ise fırça temizleyici ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir başka nokta da ürünü kullandıktan sonra herhangi bir kapakla ürünün ıslakken kapatılmamasıdır. Islak halde kapalı kalan ürün var olan nemle bakteri oluşumuna neden olabilir. Bakteri oluşumu istenmeyen bir durumdur. Bakteri oluşmaması için ürünün doğru temizlenmesine ve saklanmasına dikkat edilmelidir.

Elektrikli Diş Fırçası Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Elektrikli diş fırçası alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bunlardan biri ürünün tasarımıdır. Farklı markalarda farklı modellerde elektrikli şarj aletleri mevcuttur. Bu ürünlerin tasarımları birbirinden farklıdır. Tasarım dişin yapısına uygun olmalıdır. Kullanışlı ve konforlu bir tutuş olmalıdır. Bu nedenle tasarım önemli bir konudur. Tasarımın yanı sıra elde duruşu da önemlidir. Ürünün gövde kısmı ele tam oturmalıdır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken ve en önemli olan konulardan biri de kıl yapısıdır. Diş fırçaları yumuşak kıl yapısı, orta sertlik te kıl yapısı ve sert kıl yapısı çeşitleri olan bir üründür. Ürünü alırken tercih edeceğiniz başlıkların sizlere uygun olan kıl yapısında olmasına dikkat etmelisiniz. Orta sertlikteki fırçalar ve sert yapıdaki fırçalar uzun vadede diş erlerine zarar verebilir. Bu konu diş fırçası alırken dikkat etmeniz gereken bir noktadır.

Elektrikli Diş Fırçası Başlığı Ne Kadar Sürede Değiştirilmeli?

Elektrikli diş fırçası başlıkları çıkarılıp takılabilir ürünlerdir. Bu sayede bir kere cihaz alıp uzun yıllar sadece başlıkları değiştirip kullanabilirsiniz. Elektrikli diş fırçasının başlıkları ara ara değiştirilmelidir. Diş fırçaları ağız içinde biriken yemek artıklarını temizlediği için bakteri oluşumuna elverişli yerlerdir. Yine ürün ıslak kaldığı zaman da bakteri oluşumu görülebilir. Bu nedenle en geç 6 ayda bir başlığın yeni bir başlık ile değiştirilmesi gerekir.