Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Leke Giderici

için 1,719 sonuç bulundu.
 • 199,95 TL 189,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  159,90 TL

  % 5
  (47)

  Nivea
  %94
 • 52,90 TL 42,90 TL
  % 19
  (4)

  EirMedikal
  %100
 • 79,90 TL 59,90 TL
  % 25

  EirMedikal
  %100
 • 199,99 TL 119,99 TL
  % 40

  TURAKOZMETİK
  %100
 • 90,00 TL 69,99 TL
  % 22

  TURAKOZMETİK
  %100
 • 359,00 TL
  (1)

  Dermabien
  %100
 • 739,00 TL 702,05 TL
  % 5
  (4)

  GlobalCiltBakım
  %100
 • 779,00 TL 740,05 TL
  % 5
  (1)

  GlobalCiltBakım
  %100
 • 779,00 TL 740,05 TL
  % 5
  (2)

  GlobalCiltBakım
  %100
 • 57,20 TL
  (13)

  Uraw
  %93
 • 185,00 TL 144,90 TL
  % 22
  (1)

  eymensağlıkürünleri
  %85
 • 135,00 TL 129,00 TL
  % 4
  (3)

  Torq
  %100
 • 189,90 TL 174,90 TL
  % 8

  farmalidya
  %100
 • 469,00 TL
  (5)

  Dermabien
  %100
 • 134,50 TL 116,50 TL
  % 13
  (4)

  Recete
  %100
 • 319,00 TL
  (2)

  kirmizibeyazeczane
  %100

Leke Giderici

Kozmetik ürünler, gittikçe kullanımı yaygınlaşan ürünlerdir. Zaman geçtikçe cilt bakımı ve cilt sorunlarını gidermeye yönelik çabalar da gittikçe artmaktadır. Cilt bakımına verilen önem de zamanla artmaktadır. Leke giderici ürünler de yüz bakım ve kozmetik ürünleri arasında sık ve yaygın şekilde tercih edilen ürünler haline gelmiştirler. Günlük hayatın karmaşası ve stresi sonucunda cildiniz yorulabilir ve cildinizde lekeler oluşabilir. Bu lekelerin en ortak görüleni güneş lekesidir. Dış etmenlerle birlikte cildinizin özelliklerine ve yaşınıza göre bu lekelerin oluşması kolay olabilir. Cildiniz hassas olduğunda bu lekelerin ortaya çıkması daha çabuk ve kolay olabilir. Bu lekeler estetik olarak beğenilmez ve insanların yüzünü de olduklarından yaşlı gösterebilir. Bu yüzden genellikle lekesi olanlar leke gidericiürünler ile azaltılabilir ve hatta tamamen giderilebilir. Bu ürünlerin etki etmesi için ise düzenli kullanım gerekmektedir. Aynı zamanda kullanılan leke gidericinin cildinize uygun olması ve doğru şekilde, doğru sıklıkta kullanılıyor olması önemlidir. Leke gidericiler farklı kozmetik ürünler şeklinde olabilir. Leke giderme amaçlı sabunlar, yüz temizleyiciler, kremler, maske, serum, merhem ve jel şeklinde olabilir. Bu ürünlerin arasından kişisel ihtiyaç ve tercihe göre gerekli olanlar seçilerek kullanılabilir. Düzenli kullanım sonucunda bu ürünlerden verim alınabilir ve ürünlerin etkisi gözle görülebilir hale gelir. Leke giderici set şeklinde bulunan ürünlerde ise bu ürünlerin bazıları bir arada bulunur. Böylece bir kerede birden fazla leke giderici ürün tedarik edilebilir ve böylece lekeleri gidermek amacı ile tam bir cilt bakımı uygulanabilir. Set alınmadığında da leke giderici ürünler ayrı ayrı şekilde alınıp kullanılabilir. İki şekilde de düzenli kullanım ve doğru ürünlerin doğru şekilde kullanılması ile yüzdeki lekelerin giderilmesinde bu ürünlerin etkisi olacaktır. Zamanla bu lekelerin görünürlüğü azaltılabilir ve hatta tamamen geçebilir. Lekelerin tamamen geçip geçmemesi lekelerin koyuluğuna, yoğunluğuna ve kullanılan ürünlerin etki seviyesine, aynı zamanda ürünlerin kullanım süresine de bağlıdır. Bu etmenler lekelerin geçme süresini ve geçme seviyesini belirleyebilir.

 Yüz Lekelerini Gidermeye Yarayan Leke Giderici

Yüz Lekelerini Gidermeye Yarayan Leke Giderici

Bazı sebepler ciltte ve özellikle yüzde bazı lekelerin oluşmasına sebep olabilir. Bu lekelerden en yaygın olanlar güneş lekesi ve akne lekesidir. Bu lekelerin yüzde oluşması aslında oldukça yaygın bir durumdur. Bu lekelerin oluşumu bazı önlemler alınarak bir nebze önlenebiliyor olsa da bazı durumlarda önlenmesi zorlaşmaktadır. Bu zamanlarda da lekeler oluştuktan sonra bazı leke giderici ürünlerin doğru ve düzenli kullanımı ile lekelerin tonu açılabilir, lekeler kısmen ya da tamamen giderilebilir. Lekelerin leke giderici kozmetik ürünler ile giderilmesi hedeflendiğinde dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. Yüzünüzdeki lekenin nedenine ve türüne göre ürünler kullanmakta fayda olacaktır. Aynı zamanda kullanacağınız ürünün yüzünüze uygun olması da önemlidir. Bu durumlara dikkat edildiğinde leke giderici ürünlerden maksimum verim alınabilir. Leke giderici cilt bakım ürünleri oldukça çeşitlidir. Bu ürünlerin içinde sabunlar, maskeler, jeller, kremler, losyonlar gibi oldukça fazla çeşitte ürün bulunmaktadır. Tercihe ve ihtiyaca göre bu ürünlerden biri yada birkaçı birden kullanılabilir. Leke giderici kitapların aynı zamanda leke gidermek dışında da etkileri olabilir. Örneğin leke giderici nemlendirici krem ürünleri leke gidermek için kullanılırken aynı zamanda cildinizi de nemlendirir ve bu kremin yanında ayrı bir nemlendirici kullanmanız gerekmez. Buna benzer şekilde leke giderici ürünlerin beyazlatıcı etkisi de bulunabilir. Beyazlatıcı etkisi ile aslında bu ürünler ciltteki lekelerin rengini açarak azalması veya yok olmasına yardımcı olmaktadır. Leke giderici beyazlatıcı krem ürünleri cildinizdeki lekeleri gidermenize yardımcı olacağı gibi cildinizin daha açık renkte ve parlak olmasını sağlar. Bu ürünler arasından ihtiyaca, tercihe ve üründen beklentinize göre tercih yapılabilir. Leke giderici ürünlerin arasında oldukça fazla çeşitte ürün bulunmaktadır. Farklı içeriklere, farklı kullanım şekilleri ve hedeflere sahip birçok leke giderici ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin arasından size, cildinize ve ihtiyacınıza en uygun leke giderici bütçenize uygun fiyatlarda kolayca bulunabilir. Özellikle içinde bulunulan çağda bunu yapmak daha kolay ve pratik bir hale geldiğinden bu işlem oldukça hızlı ve pratik şekilde halledilebilir. Farmasi leke giderici ürün çeşitleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Leke Giderici Krem ve Losyonların Yüze Etkisi

Leke Giderici Krem ve Losyonların Yüze Etkisi

Dış etkenler veya genetik sebepler yüzde bazı lekelerin oluşmasına sebep olabilir. Bu lekeler farklı renklerde, farklı koyuluklarda ve büyüklüklerde olabilirler. Güneş lekesi ve akne lekesi gibi lekeler oluştuktan sonra yüzün daha yorgun ve yaşlı gözükmesini sağlayabilir. Bu yüzden genellikle bazı leke giderici kozmetikler ile bu lekelerin giderilmesi için uğraşılır. Leke giderici ürünler çok çeşitlidir ve her ürünün farklı içeriği, farklı kullanım şekli ve sıklığı vardır. Bu çeşitlerin arasından sizin ihtiyaç duyduğunuz leke giderici ürünü bulmak zor olmayacaktır. Leke giderici ürünler alınacağı zaman içeriğine dikkat edilmelidir. Aynı zamanda alınan leke giderici ürünün kaliteli bir ürün olduğuna da dikkat etmekte fayda vardır. Leke giderici krem önerileri ya da leke giderici serum önerileri gibi yerlerden kullanıcıların leke giderici kremler, losyonlar, maskeler hakkında ne düşündüğü, ürünü önerip önermediği öğrenilebilir. Bu yorumlar sayesinde kullanıcı gözünden ürünler görülebilir ve birinci ağızdan ürünlerin olumlu ve olumsuz yanları, özellikleri hakkında bilgi edinebilir. Bu bilgiler edinildikten sonra alınacak olan leke giderici ürün veya ürünler hakkında daha iyi şekilde fikir sahibi olunabilir ve daha kolay ve alınacak ürüne doğru şekilde karar verilebilir. Leke giderici ürünler maske, merhem, krem, losyon, jel, ampul, serum gibi farklı türlerde ve kullanım şekillerinde olabilmektedir. Hatta leke giderici kremler bile gece ve gündüz kremleri olarak ayrılabilirler. Bunun sebebi leke gidermek için ürünlere eklenen maddelerin gün ışığı ile tepkime elde edip etmemesidir. Gece kullanılan ürünlerin uzun süre gün ışığına maruz bırakılmaması gerekir ve bu yüzden bu ürünler geceleri kullanılır. Gündüz ürünlerinde ise bu tam tersidir. Leke giderici ürünlerin leke gidermek dışında nemlendirmek, cilt beyazlatmak gibi özellikleri de olabilir. Sizin leke giderici ürünlerinizden bunlar gibi bir beklenti veya isteğiniz varsa bu ürünlerden tercih edebilir ve bir üründe birden fazla etki görebilirsiniz. Bu çeşitlerin arasından size en uygun olan mutlaka bulunacaktır. Oldukça fazla çeşitlere sahip olan bu leke giderici ürünler ayrı ayrı alınabileceği gibi birden set şeklinde de alınabilir. Bepanthol leke giderici ve ürün seçenekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Her Yüz Tipine Uygun Leke Gidericiler

Her Yüz Tipine Uygun Leke Gidericiler

Leke giderici kremler, serumlar, maskeler ve diğer her türdeki kozmetik ürün ve merhemler alınırken ve kullanılırken önem verilmesi gereken bazı hususlar vardır. Her şeyin başında sağlık geldiğinden cildinize ve cilt tipinize uygun leke giderici ürünleri kullanmanız önemlidir. Cildiniz hassaslık seviyesi, lekenizin türü, koyuluğu gibi sebeplere dikkat edilmelidir. Alınan leke giderici ürünlerin içeriklerine dikkat ederek leke giderici ürünleri almanız ve kullanmanız hem cilt sağlığınız açısından hem de bu ürünlerden sonuç almanız bakımından önemlidir. Leke giderici kremler aynı zamanda leke gidermek dışında da özelliklere ve kullanım amaçlarına sahiptirler. Leke giderici kremlerin temel prensibi ciltte oluşan koyulukların ve lekelerin renk tonunu açmaktır. Bu şekilde oluşan lekelerin rengi gittikçe açılır ve lekeler azatılabilir, tamamen ortadan da kaldırılabilir. Leke giderici ve beyazlatıcı kremler için cildin rengini açma amacı ortak olduğundan içeriklerinde ve kullanım amaçlarında da benzerlik görülebilir. Leke açıcı krem ürünleri oldukça sık ve yaygın şekilde kullanılan ve etki alınabilen leke giderici ürünlerdendir. Leke giderici kremler kendi içlerinde de farklı özelliklere sahip birçok ürüne sahiptir. Örneğin leke giderici gece kremi içeriğinde genellikle güneşle uzun süre temas etmemesi gereken maddeler içerir bu yüzden geceleri kullanmak uygun olmaktadır. Tercihe bağlı olarak leke giderici kremlerin gündüz kremleri ya da gece kremleri kullanılabilir. Leke giderici güneş kremi ürünleri ise bir üründe iki kullanım şekli ve farklı faydalar sunmaktadır. Bu kremlerden kullandığınızda hem leke giderici krem hem de güneş kreminizi sürmüş olursunuz ve iki ayrı ürün kullanmanıza gerek kalmaz. Güneşten koruyucu yüksek olan leke kremleri ile var olan lekelerinizi giderebilirken güneş koruma faktörü ile de oluşabilecek olan lekelerin önüne geçebilirsiniz. Lekeler dış etkenlerden oluşabileceği gibi genetik faktörlerden dolayı da oluşabilir. Lekelerin görüntüsü beğenilmediğinde bu büyük bir sorun olmayacaktır. Leke giderici ürünlerin doğru ve düzenli kullanımı sonucu lekelerin giderilmesi sağlanabilir. Size en uygun leke giderici ürünleri tedarik ederek siz de yüzünüzde, ellerinizde bulunan, farklı sebeplerden oluşabilen lekelerinizi azaltabilir ve hatta tamamen yok edebilirsiniz.

 Uygun Fiyatlı ve Her Bütçeye Uygun Leke Gidericiler

Uygun Fiyatlı ve Her Bütçeye Uygun Leke Gidericiler

Leke giderici ürünler, ciltte dış etkenler yada genetik özelliklerden oluşabilen lekelerin giderilmesi için oldukça yaygın şekilde kullanılan ürünlerdir. Görünüş olarak veya sağlık sebeplerinden bu lekelerinin giderilmesini isteyen kişiler leke giderici ürünleri kullanabilir. Leke giderici ürünler oldukça çeşitlidirler. Serumlar, sabunlar, jeller, merhemler, kremler, maskeler, ampuller gibi çok fazla çeşitte ve farklı içeriklerde leke giderici ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin arasından kişiye en uygunu ve tercih ettikleri alınarak kullanıldığında ve bu kullanım doğru ve düzenli bir şekilde olduğunda bir süre içinde sonuç alınabilir. Leke giderici ürünlerden etki almak ürünün içeriğine, etki seviyesine bağlı olduğu gibi kişinin lekelerinin koyuluğu, büyüklüğü, derecesi, leke türü ve cilt tipine göre değişim gösterebilir. Ürünler farklı ciltlerde farklı zamanlarda etki gösterebilir. Herkesin cildi farklı özelliklere sahip olduğundan ve herkesin de genetik olarak farklılıkları bulunduğundan bir ürünün farklı kişilerde farklı sonuçlar veriyor olması doğal olacaktır. Leke giderici ürünler içerik, kullanım şekli ve özellikler açısından oldukça çeşitli olduğu gibi fiyat açısından da geniş bir yelpazeye sahiptirler. Böylece leke giderici ürünler arasından tüm bütçelere uygun ürünler bulunabilir. İhtiyacınız olan ve kullanmak istediğin ürün çeşidini kolayca bulabilir ve uygun fiyatlara, bütçenizi aşmadan satın alabilirsiniz. Bütçenize uygun ve kaliteli bir ürün aldığınızda cildinizde leke gidericinin etkileri görüleceği gibi aynı zamanda bu ürünlerin bütçenize de katkısı olmuş olur. Leke giderici ürünler tek tek satın alınabileceği gibi bazen set şeklinde de satılabilmektedir. Bu set şeklinde satılan leke giderici ürünlerden de size uygun olduğunu düşündüklerinizi alabilirsiniz ve set şeklinde satılan ürünler bazen daha uygun fiyatlara denk gelmektedir. Leke giderici krem alınırken ürünler hakkında tam olarak bilgi ve fikir sahibi olunabilmesi için bu ürünlerin özellikleri dışında yorumları da okunabilir. Leke giderici güneş kremi kullananlar veya leke giderici serum kullananlar gibi araştırmalar sonucu çıkan kullanıcı yorumlarından ürünler hakkında bilgi edinebilir. Bundan sonra alınacak olan ürüne karar vermek daha kolay olur ve alınacak olan ürün veya ürünlere daha doğru şekilde karar verilebilir.

 Leke Gidericilerin Çeşitleri ve Kullanım Şekilleri

Leke Gidericilerin Çeşitleri ve Kullanım Şekilleri

Leke giderici ürünlerde oldukça fazla çeşitlilik bulunur. Leke giderici jeller, merhemler, kremler, serumlar, ampuller, maskeler bu ürünlerin çeşitlerine örnektir. Leke giderici ürünlerin biri kullanılabileceği gibi daha fazla etki görmek için birden fazla ürün de kullanılabilir. Leke gidermeye odaklanılmış bir cilt bakımında yüz köpük,jel veya leke giderici sabun türünde bir ürün ile temizlendikten sonra leke giderici tonik ile silinebilir ve sonrasında da leke giderici ampul kullanılabilir. Sonrasında da tercihe bağlı leke giderici merhem veya kremler kullanılabilir. Bu ürünler genellikle günlük kullanım için uygun ürünlerdir ve bir süre düzenli kullanım gerektirirler. Leke giderici yüz maskesi ürünleri de farklı içeriklerde olabilirler. Bu maskeler de günlük kullanımdan çok haftada birkaç kez gibi sıklıklarla kullanılırlar. Bu kullanım sıklığı kişiden kişiye, tercihe ve ihtiyaca göre değişebilir. Leke giderici ürünler düzenli ve doğru şekilde kullanıldığında etki görülebilir. Bu ürünleri kullanmayı günlük rutin haline getirmek düzenli ve sürekli kullanımın sabitlenmesi ve lekelerin giderilebilmesi için yardımcı olabilir. Lekelerin giderilmesi için alınacak ürünler tek tek seçilip alınabileceği gibi set olarak da alınabilir. Genellikle aynı markanın leke gidermeye yönelik ürünlerinin setler halinde satıldığı da görülebilir. Bu setlerden alındığında da efordan ve zamandan tasarruf edilebilir. Kullanacağınız ürünleri bir kerede set şeklinde almak kolay ve pratik olabilir. Aynı zamanda bu ürünlerin içeriği de benzeyeceğinden size uygun olan bir ürünün diğer formlardaki leke giderici ürünleri de yüksek ihtimalle size uygun olacaktır. Üstelik set şeklinde satılan ürünler normal fiyatlarına göre daha uygun fiyatlarda olabilmektedir ve bu da bütçenize katkıda bulunur. Lekelerinizin giderilmesi için kullandığınız ürünlerin sağlıklı olması ve doğru şekilde, düzenli şekilde kullanılması önemlidir. İhtiyacınız olan ürünlerin uygun fiyatlı bulunabilmesi leke giderici ürünlerin hem özellik hem fiyat açısından sahip olduğu çeşitlilik sayesinde kolay olacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Nivea (7)
Bepanthol (9)
Bioderma (60)
Tritone (8)
Farmasi (44)
Sinoz (2)
Achromin (55)
Dermoskin (38)
Dermaderm (124)
Herbaderm (31)
Dermokil (30)
Fazıl (25)
Ducray (24)
Caudalie (17)
Vichy (16)
Darphin (13)
Mineaderm (13)
Topicrem (13)
Jeunesse (12)
Beauty (10)
DaraSabun (10)
Babe (9)
Coresatin (9)
Avene (8)
Lierac (8)
Procsin (8)
Softem (8)
Janssen (7)
Palmer's (7)
Solaris (7)
Agarta (6)
Ahava (6)
Amway (6)
Bionnex (6)
NeoStrata (6)
Clarins (5)
Cosmed (5)
Derma E (5)
Missha (5)
Svr (5)
Buffer (4)
Dermoday (4)
Eucerin (4)
Fitotera (4)
Forever (4)
Maia (4)
Massada (4)
Melexder (4)
Nuxe (4)
Uriage (4)
Aroma (3)
Bio Asia (3)
Carviens (3)
Clinique (3)
Esteder (3)
Harem's (3)
Kiehl's (3)
Markazen (3)
Mizon (3)
Nocicept (3)
Noreva (3)
Nuvilva (3)
Redist (3)
Salkom (3)
Abc Derm (2)
Avon (2)
BioNike (2)
Bioder (2)
Bodycare (2)
Capicade (2)
Clinians (2)
Destek (2)
Dr.EA (2)
Fade Out (2)
Farmona (2)
Gutto (2)
Huncalife (2)
Innova (2)
Juvena (2)
Kozmetra (2)
Loreal (2)
Monteil (2)
Murad (2)
Nature's (2)
Shiseido (2)
Sudsenjoy (2)
Van Allen (2)
ZGTS (2)
+Burock (1)
3232 (1)
Acnelica (1)
Allbio (1)
Avedien (1)
Bak (1)
Bayer (1)
Bebak (1)
Benev (1)
Biolog (1)
Claderm (1)
Clinera (1)
Davidoff (1)
DermaPlus (1)
Dermacol (1)
Dermatech (1)
Dermofly (1)
Dr. Helix (1)
Dr.Pen (1)
Ebaderm (1)
Ecowell (1)
Ersağ (1)
Escabel (1)
Flormar (1)
Glows (1)
Hc Care (1)
Heimish (1)
Incia (1)
Ixora (1)
Jammila (1)
Klapp (1)
Lacinia (1)
Lafune (1)
Loft (1)
McG (1)
Ncare (1)
Neutrevo (1)
Nutralen (1)
Organicum (1)
Ozmetic (1)
Patyka (1)
Payot (1)
Psodex (1)
Raqun (1)
Red One (1)
Ruute (1)
Scream (1)
Sirenol (1)
Swisscare (1)
Teoxane (1)
Uraw (1)
Verona (1)
Xmile (1)
Zahika (1)
Ziaja (1)
(584)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(429)
(262)
(237)
(175)
(95)
(68)
(41)
(41)
(36)
(31)
(25)
(25)
(20)
(18)
(14)
(6)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Endişeye Göre

(333)
(137)
(114)
(110)
(100)
(100)
(86)
(86)
(85)
(80)
(64)
(52)
(23)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün İçeriği

(159)
(117)
(116)
(91)
(84)
(55)
(49)
(47)
(44)
(42)
(35)
(28)
(28)
(17)
(10)
(7)
(6)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(236)
ve üzeri (339)
ve üzeri (364)
ve üzeri (369)
ve üzeri (390)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL