ANTİ AGİNG KIRIŞIKLIK KARŞITI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Christian Breton Anti Ageing Altın Ve Havyar Özlü Krem Set

  690,00 TL

  SEPETTE %20 İNDİRİM

  552,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Filorga Global Repair Besleyici Bakım Kremi 50 ML

  999,99 TL

  649,49 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Christian Breton Lüks Anti Aging Gündüz Kremi 50 ML

  1.050,00 TL

  SEPETTE %20 İNDİRİM

  840,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Christian Breton Onarıcı Gece Kremi 50 ML

  699,00 TL

  SEPETTE %20 İNDİRİM

  559,20 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Christian Breton Elmas ve Havyar Özlü Yüz Kremi 50 ML

  690,00 TL

  SEPETTE %20 İNDİRİM

  552,00 TL

Kategoride öne çıkanlar i

Anti Aging Kırışıklık Karşıtı

İnsanlar, var olduklarından bu yana yaşlanmayı önlemek, en azından onu yavaşlatmak için ellerinden geleni yapmışlardır ve yapmaya devam etmekteler. Anti aging, yani kırışıklık karşıtı ürünler de bu çabanın en verimli meyveleri arasında yer alır.

Anti Aging Nedir?

Anti Aging Nedir?

Anti aging, birebir kelime anlamı ile “yaşlanma karşıtı” demektir. Anti aging, yaşlanmayı durduran veya geciktiren cilt işlemleri için kullanılır. Bu işlem öncelikle yüzde ve sonrasında eller veya boyun gibi vücudun yaşlanmayı derhal belli eden diğer bölgelerinde uygulanabilir. Bebeklik, çocukluk ve genç yetişkinlik çağlarınızda cilt hücrelerini kuvvetli ve elastiktir, ayrıca yeni hücreler üretebilir. Yıllar geçtikçe vücudunuzun hücreleri yenileme ve yeni hücre üretme becerisi zayıflar, hücre ölümleri başlar, bu da yaşlanma sürecini getirir. Yaşlanmayı yüzde yüz engellemek mümkün değil ama özellikle ciltteki etkilerini, mesela kırışıklıkları yavaşlatmak veya yaşlılık lekelerini gidermek olası. O yüzden yüz bakımında anti aging kremleri oldukça yaygındır. Bu kremler yüzün geneli için veya göz altı gibi özel bölgeleri için üretilebilir.

Anti Aging Kremleri Nasıl Kullanılır?

Anti Aging Kremleri Nasıl Kullanılır?

Anti aging kremlerini alıp kullanmakta bir sıkıntı yok ama ürünün yüzünüzle uyum içinde olması onlardan istediğiniz verimi alabilmeniz için şart. Anti aging kremleri anti aging göz kremi, anti aging güneş kremi ve anti aging el kremi gibi birçok farklı formda satılır. Bunların hepsinin formülü birbirinden ayrıdır. Göz altı için olan bir kremi yüz için kullandığınızda bir zarar görmeyebilirsiniz ama bir yarar da görmeyebilirsiniz. Uygulamayı parmaklarınızla veya pamukla yapabilirsiniz. Uygulama sıklığını ürün bilgilerinden mutlaka kontrol edin. Kırışıklık karşıtı ürünler arasında krem dışında anti aging serumlar da hafif ama etkili bir seçenek olarak karşımıza çıkar.

Anti Aging Krem Fiyatları

Anti Aging Krem Fiyatları

Anti aging krem fiyatları çok geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Farklı markalar, farklı formüller ve farklı hacimler böyle bir çeşitliliği getirmiştir. İnsanlarda anti aging ürünlerine karşı bir şüphe bulunabilir, bazı ürünlerin abartıldığı konusunda haklılar da. Fakat bir üründen istediğiniz sonucu elde edememeniz onun işe yaramaz olmasından çok sizin cilt yapınızla uyumlu olmadığını da gösterebilir. O yüzden en azından birkaç ürünü birkaç ay deneyerek sonuçları karşılaştırmaktan çekinmeyin. Sonuçta anti aging kremleri ve serumları uzun süren araştırma geliştirme çalışmalarının sonunda dermatolojik olarak test edilir ve bu iddiayla piyasaya sürülür. Dermaderm, Loreal, Diadermine, Roc ve daha birçok markanın anti aging, yani kırışıklık karşıtı kremleri burada. Yüz bakımı kategorisinde leke giderici başta olmak üzere diğer ürünlere de göz atmayı ihmal etmeyin.