TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akne, Sivilce, Gözenek

için 2,783 sonuç bulundu.

Akne, Sivilce, Gözenek

Kişisel bakıma verilen önem gün geçtikçe artmaktadır. Bireyler hem sağlıkları hem de dış görünüşleri için bakımlarına önem vermektedir. Ciltlerde istenmeyen oluşumlar başlaması kişilerin canını sıkabilen bir durumdur. Sivilce ve akne ciltteki istenmeyen oluşumlardandır. Özellikle yüz bölgesinde oluşan bu durumlar kişileri rahatsız etmektedir. Her yaştan bireyler için bu durum istenmeyen sonuçlar doğurmaktadır. Toplum içinde kendilerine karşı olan güvende azalma veya kendilerini iyi hissetmeme gibi durumlara yol açmaktadırlar Gözenek oluşumu da kişiler tarafından istenmeyen bir başka durumdur. Ciltlerde bozuk bir görünüme neden oldukları için kişiler bu oluşumlardan kurtulmak isterler. Bu tarz istenmeyen oluşumlar için teknolojiden de faydalanılarak oluşturulan pek çok kurtulma yöntemi bulunmaktadır.

Akne, Sivilce ve Gözenek Bakımları

Akne, Sivilce ve Gözenek Bakımları

Bireyler gelişen güzellik ve bakım anlayışı nedeniyle daha bakımlı olmaktadır. Kendilerine daha fazla özen göstermeye başlayan kişiler pek çok bakım ürünü kullanmaktadır. Makyaj sektörü de oldukça gelişmiş olup pek çok malzeme ile daha şık bir görünüme yardımcı olmaktadır. Özellikle ergenlik çağındaki bireylerin ciltleri konusunda daha hassas ve kırılgan olduğu bilinmektedir. Ergenlik çağında oluşumuna daha sık rastlanılan akne kişileri rahatsız etmektedir. Dış görünüşüne ve bakımına önem veren kişiler bu durumdan rahatsız olmaktadır. En sık ergenlik döneminde rastlanmak üzere her yaşta görülebilen derideki kıl köklerinin ve yağ bezlerinin düzgün çalışmaması sonucu en fazla yüz bölgesinde görülmek üzere belirli vücut bölgelerinde ortaya çıkan bir inflamasyondur. Bazı hormon ve ilaçlar da bu oluşuma neden olabilmektedir. Ciltte kızarıklık ve hafif şişkinlikler gösterme gibi etkilerle başlamaktadır. Uzun süre boyunca geçmeyen türleri de olabilmektedir. Ergenlik çağındaki kişilerin duygusal yönden daha değişik tepkiler gösterebildiği gözlenmektedir. Bu çağlardaki insanlar yüzlerindeki oluşumlar yüzünden psikolojik olarak da zorlanabilmektedir. Bunun doğal bir durum olduğu ve birçok kişide olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Sivilce aslında akneyle aynı tabir sayılabileceği gibi bu rahatsızlığın halk arasındaki ismi denilebilir. Tıbbi ismi yerine halk arasındaki ismiyle bilinmektedir. Bu cilt bozukluğu türü geçmesi zaman alabildiği için rahatsızlık verebilmektedir. Bu oluşumlara dikkat edilmesi, oynanmaması gerekmektedir. Kurcalandığında kalıcı izlere neden olabilmektedir. Kapatıcı makyaj yapılacak olduğu takdirde bu ürünün doğal ve zarar verici maddeler barındırmaması gerekmektedir. Akne nasıl geçer sorusunun birden fazla cevabı bulunmaktadır. Belirli bir süre sonra kendi kendine geçebildiği gözlenmiştir. Kendi kendine geçmesini istiyor iseniz bu oluşumları kurcalamadan ve zarar verebilecek maddeler kullanmadan beklemelisiniz. Bazı tedavi yöntemleriyle de geçebilmektedir. Bir başka can sıkıcı oluşumlar ise siyah nokta ve ciltteki girinti ve çıkıntılardır. Gözenek küçültücü adı verilen ürünler yardımıyla bu oluşumları azaltmak ve zamanla kurtulmak da mümkündür. Kendisiyle barışık bireylerin çok sorun etmediği ancak yine de rahatsız ettiği bu oluşumlar diğer bireylerde hem fiziksel hem de ruhsal bozukluklara yol açmaktadır.

Akne, Sivilce, Gözenek Ürünleri Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akne, Sivilce, Gözenek Ürünleri Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yüzlerde meydana gelen oluşumlar bireyler tarafından istenmemektedir çünkü en çok görülen ve özen gösterilen bölgedir. Bu tarz oluşumlardan korunmak ve kurtulmak için pek çok yol mevcuttur. Cilt temizliğine önem vermek, makyaj malzemelerini gerekmedikçe kullanmamak gibi kişisel önlemler alınmaktadır. Ancak kendiliğinden geçmesi uzun süreler alabilen bu oluşumların bazı durumlarda ilaç tedavisi gerekmektedir. Sivilce kremi en yaygın kullanılan tedavi yöntemi olarak bilinmektedir. Pek çok çeşidi olan bu kremler cilt üzerine sürülebilen bir tür antibiyotik olma özelliğindedirler. Ciltteki bakterileri öldürür ve istenilen sonuca varılmasını sağlar. İstenmeyen oluşumların köküne nüfuz ederek kısa sürelerde kurumalarını sağlamaktadırlar. Cilt tipine göre kişiden kişiye farklılıklar görülebilmektedir. Bu nedenle bir doktor tavsiyesiyle alınacak olan kremler sayesinde daha etkili sonuçlar alınabilmektedir. Başka birine iyi gelen ve tavsiye üzerine kullanılan kremler olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Sivilce için maske ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünler genellikle yüz için kullanılmaktadır. Yüzü tamamen kaplayabilme özelliği gösteren bu ürünler istenmeyen oluşumlarla doğrudan temas halindedirler. Bazı türleri krem şeklinde yayılarak sürülen ve kendiliğinden katılaşmakta olabilen ürünlerdir. Bazı türleri ise direkt katı bir şekilde alınıp yüze uygulanabilmektedir. Her iki türü de ciltte belirli bir süre aralığı boyunca bekletilerek kullanılmaktadır. İçinde barındırdığı maddeler sayesinde ciltteki istenmeyen oluşumlara etki etmektedirler. Düzenli kullanımı sonucu istenmeyen oluşumları azalttığı ve zamanla geçirdiği gözlenmiştir. Sivilce izleri için krem de kullanımına sıkça rastlanan bir üründür. Kendi geçse de izi kalabilen bu rahatsızlıklar bireylerin canını sıkmaktadır. Özellikle çıktığı süreçlerde fazla kurcalandığı takdirde iz kalma özelliği göstermektedirler. Bu kremler ile kalan izlere çözüm sağlamak hedeflenmektedir. İz kalan yerlere yayılarak sürülen bu kremler zamanla izleri azaltır ve belirginliğini kaybetmelerini sağlar. Gözenek sıkılaştırıcı ürünler ise yüzde meydana gelen girinti ve çıkıntılar için kullanılmaktadır. Boşluklu yapıda bir deriniz varsa bu ürünler sizlere yardımcı olacaktır. Daha sıkı ve sağlıklı bir görünüm istenildiği takdirde bu ürünler kullanılmaktadır. Yüzünüzdeki istenmeyen durumlardan kurtulmak ve daha güzel bir cilde sahip olabilmek için bu ürünlerden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Akne, Sivilce ve Gözenek için Çözüm Yolları

Akne, Sivilce ve Gözenek için Çözüm Yolları

Yüzünüzde meydana gelen istenmeyen oluşumlar canınızı sıkabilir. Daha pürüzsüz ve güzel görüntülü bir cilde sahip olmak için pek çok çözüm yöntemi bulunmaktadır. İlaç ve krem gibi kimyasal yöntemler kullanmak istemeyenler için pek çok doğal çözüm yolu vardır. Bitkisel akne tedavisi yöntemleri sayesinde bu oluşumlardan kurtulmanız mümkün olmaktadır. Aloe vera bitkisi bu tedavide kullanılan ürünlerdendir. Aloe vera bol miktarda su içeren ve nemlendirici özellikte bir bitkidir. Bu özellikleri sayesinde cildin kurumasını önler. Doğal bir anti bakteriyel bitki olması nedeniyle de bu oluşumların önüne geçmeye yardımcı olur. Çinko takviyesinin de bu oluşumları azalttığı bazı araştırmalar ile gösterilmiştir. Çinko metabolizmanın düzgün çalışması, hormon üretimi ve bağışıklık sistemi fonksiyonları gibi düzenlemeleri yapmaya yardımcı olur. Uygun miktarlarda tüketimi ile yüzdeki istenmeyen oluşumların azalmasını da sağlamaktadır. Fazla miktarda tüketiminin de zararlı olabileceği unutulmamalıdır. Bal pek çok antioksidan içerdiği bilinen bir anti bakteriyel besindir. Bu tedavide bal kullanarak cildinizi daha pürüzsüz bir hale getirebilmeniz mümkündür. Parmağınızla veya bir pamuk yardımı ile yüzünüze yumuşak bir şekilde bal sürerek bu tedaviyi kolayca uygulamanız mümkündür. Sivilce maskesi yüzünüz için kullanabileceğiniz bir diğer üründür. Kendi kendinize evinizdeki malzemelerle yapabileceğiniz maske çeşitleri bulunmakla birlikte eczane ve marketlerde satılmakta olan kimyasal ve bitkisel içerikli maskeler de bulunmaktadır. Limon, bal, yumurta, tarçın, zerdeçal gibi besinler yardımı ile birçok maske yapabilme olanağınız bulunmaktadır. Eczanelerde satılmakta olan maskelerin de içeriklerine bakıldığında birçok besin kaynağı olduğu görülmektedir. Gözenek sıkılaştırıcı krem ve ilaçlar da yüzünüzdeki boşluklu yapıların önüne geçebilmeniz için sizlere sunulan ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı sayesinde yüzünüzdeki boşluklu yapıyı düzeltip daha sıkı ve sağlıklı bir görüntüye kavuşabilmeniz mümkün olmaktadır. Kişisel bakımına önem vermekte olan pek çok kişi bu ürünleri kullanarak görüntüsünü daha güzel bir hale getirmeye çalışmaktadır. Gözenek sıkılaştırıcı maske de yüzlerdeki boşluklu yapının önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır. Bu ürünler kolay kullanımı ve hızlı etki etmeleri nedeniyle tercih edilmektedir. Yüzlerde oluşan cilt problemleri kişilerin psikolojisinde de sorunlar yaratabilmekte olduğu için önüne geçilmesi önemli sağlık sorunlarıdır. Yüz Bakımı kategorisi üzerinden cilt tipinize en uygun modeli seçip güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

+Burock (16)
111SKIN (5)
3232 (6)
3PRHYME (1)
Abc Derm (1)
Achromin (6)
Acne Free (3)
Acnegun (2)
Acnelica (3)
Agarta (5)
Aisha (1)
Akat (1)
Aloree (1)
Amway (9)
Arganchy (1)
Arifoğlu (1)
Auriga (2)
Avene (51)
Avon (31)
Babe (33)
Babor (1)
Bak (1)
Beaucros (1)
Beauty (19)
Benev (3)
BioAqua (6)
Bioderma (105)
Biolog (1)
BioNike (6)
Bionnex (9)
Biorichi (1)
Biotama (4)
Capicade (2)
Carviens (2)
Caudalie (6)
CeraVe (2)
Cetaphil (1)
Charmzone (2)
CleanRose (1)
Clinera (1)
Clinique (21)
Cosart (2)
Cosmed (19)
Cosmolive (1)
Cosrx (4)
DaraSabun (10)
Darphin (11)
Ddf (6)
Dead Sea (2)
Derma E (1)
Dermacol (3)
Dermaderm (82)
DermaPlus (2)
Dermaprof (2)
Dermoday (6)
Dermokil (4)
Dermoskin (71)
Destek (2)
Diadermine (10)
Disney (1)
(891)
Dr EA (2)
Dr. Saber (1)
Dr.Pen (1)
Drula (1)
Ducray (52)
Ecowell (1)
Elder (1)
Endocare (1)
Equilibra (1)
Ersağ (3)
Farmasi (89)
Farmona (4)
Fazıl (2)
Filorga (4)
Flormar (1)
Forever (5)
Freeman (4)
Fumo (1)
Garnier (13)
Guerlain (1)
Gutto (1)
Harem's (3)
Herbaderm (5)
Humic (1)
Huncalife (7)
Incarose (2)
Innova (3)
İvons (1)
Janssen (5)
Jugend (3)
Juvena (1)
Kiehl's (2)
Klapp (4)
Klavuu (1)
Kuaf (2)
Lacinia (23)
Levana (1)
Lierac (32)
Listerine (1)
Logona (2)
Loreal (2)
LR (30)
Lubex (3)
Luxy Bio (1)
M.Asam (2)
Maia (3)
Massada (3)
Melexder (3)
Mineaderm (6)
Missha (21)
Mizon (2)
Mona Roza (1)
Monteil (1)
Morfose (1)
Murad (12)
Naftaderm (1)
Nascita (8)
Nature's (3)
Naturface (2)
NeoStrata (4)
Neutrogena (56)
Nilera (1)
Nip+Fab (1)
Nivea (12)
No (1)
Noreva (61)
Nuxe (11)
Nüve (4)
Ocean (3)
Ogansia (1)
Omega (1)
Organique (2)
Oriflame (4)
Ostwint (7)
Oxizon (1)
PakFace (4)
Patyka (1)
Payot (1)
Pco (1)
Pikenz (1)
Procsin (3)
Promani (2)
Q&R (1)
Radins (1)
Raqun (1)
Red One (1)
Redist (2)
Ren (1)
Roc (4)
Rosemix (1)
Rosense (2)
Salkom (1)
Sebamed (59)
Selesta (1)
Sephora (1)
She (1)
Shilibao (1)
Shiseido (1)
Silk Inn (1)
Simple (1)
Sirenol (2)
So Saff (2)
Softem (3)
Solante (13)
Solingen (2)
Spacare (1)
Sudsenjoy (2)
Svr (13)
Talya (1)
Tarko (2)
Tend Skin (1)
Thalia (1)
Tisserand (1)
Topicrem (11)
Trina (9)
TTO (16)
Uni (2)
Uriage (17)
Vichy (15)
Zahika (3)
Zenix (6)
ZGTS (2)
Ziaja (7)
Zozu (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cilt Tipi

(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Endişeye Göre

(432)
(390)
(322)
(266)
(183)
(175)
(163)
(156)
(151)
(102)
(98)
(54)
(49)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(818)
(290)
(253)
(220)
(147)
(122)
(91)
(65)
(51)
(49)
(36)
(33)
(29)
(25)
(20)
(16)
(14)
(12)
(12)
(9)
(8)
(7)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün İçeriği

(257)
(188)
(140)
(116)
(105)
(91)
(78)
(75)
(66)
(66)
(59)
(57)
(46)
(44)
(37)
(27)
(19)
(15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(388)
ve üzeri (539)
ve üzeri (571)
ve üzeri (580)
ve üzeri (600)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL