TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kumpas

için 1,560 sonuç bulundu.

Kumpas

Kumpas uzunluk, dış ve iç çap, derinlik gibi birimleri ölçmek için kullanılan bir ölçme aletine verilen addır. Kumpas hassas ölçümler yapmak için kullanabileceğiniz bir ölçme aletidir. Kumpas kullandığınızda aynı zamanda yükseklik de ölçebilirsiniz. Kumpas günümüzde pek çok sektörde kullanılmakta olan gerekli bir ölçme aletidir. Teknik resim, sanayi ürünlerinin üretimi, makine imalat endüstrisi gibi iş kollarında ve sektörlerde sıklıkla kullanılan bir ölçüm aleti olan kumpas aynı zamanda sizin de hassas ölçümler için kullanabileceğiniz bir cihazdır. Kumpas tarihi itibariyle eski bir alettir; ancak günümüz teknolojisi sayesinde kumpas çeşitleri gitgide artmıştır.

<strong>Dijital Kumpas Nedir?</strong>

Dijital Kumpas Nedir?

Dijital kumpas, kumpas çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Dijital kumpas ile yapacağınız ölçümlerde ayrıntılı ve sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Dijital kumpas çeşitleri iç çap, dış çap ve derinlik ölçebilen ölçüm cihazlarıdır. Hem inch değerinden hem de metrik değerden ölçümler yapmanıza olanak tanıyan dijital kumpas çeşitleri en iyi dijital kumpas markaları güvencesiyle birlikte mağazalarımızdan kolaylıkla satın alınabilir. Su geçirmez ve LCD ekranlı dijital kumpas çeşitleri her koşulda doğru sonuçlar almanızı sağlar. Pek çok dijital kumpas karbon çelik malzemeden imal edildiği için dayanıklılık konusunda ise şüphe götürmez. Eğer siz de bir dijital kumpas alarak ölçümlerinizi dijital kumpas ile yapmayı tercih ediyorsanız, kategorimizde bulacağınız dijital kumpas çeşitleri ve en uygun dijital kumpas fiyatları arasından ihtiyacınıza uygun ürünü zahmetsizce sepetinize ekleyebilirsiniz.

<strong>Mekanik Kumpas Nedir</strong>, Çeşitleri Nelerdir?

Mekanik Kumpas Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Mekanik kumpas, aynı zamanda sürgülü kumpas olarak da anılan kumpas çeşitlerinden biridir. Verniyerli kumpas da bu kumpaslar için kullanılan bir diğer isimdir. Sürgülü kumpas ya da verniyerli kumpas çeşitleri ile hassas derinlik, boy ve yükseklik ölçümleri de alabilirsiniz. Zor bölgelerde ölçüm almak için faydalanabileceğiniz kumpas çeşitlerinden olan mekanik kumpas (sürgülü kumpas) çeşitli ölçüm aralıklarına sahiptir ve dilediğiniz ölçüm aralığına sahip verniyerli kumpas türlerine mağazalarımızın geniş ürün yelpazesi içinden ulaşabilir ve hızlıca satın alabilirsiniz.

<strong>Derinlik Kumpası</strong>

Derinlik Kumpası

Derinlik kumpası ile delik ve kanal gibi derinlik çeşitlerini ölçebilirsiniz. Sürgülü kumpaslar ile benzerlik gösteren derinlik kumpasları aynı zamanda dijital ve mekanik modelleri ile sitemizde bulunmaktadır. Siz de en uygun kumpas fiyatları sayesinde alışverişinizden kârlı çıkmak isterseniz, sitemizdeki kumpas çeşitlerini ve kumpas fiyatlarını inceleyerek bütçenize en uygun kumpas modelini satın alabilirsiniz. BTS, Bosch gibi markaların kumpas çeşitlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. Diğer ölçüm cihazlarını incelemek için buraya tıklamanız yeterli!Derinlik kumpası ile delik ve kanal gibi derinlik çeşitlerini ölçebilirsiniz. Sürgülü kumpaslar ile benzerlik gösteren derinlik kumpasları aynı zamanda dijital ve mekanik modelleri ile sitemizde bulunmaktadır. Siz de en uygun kumpas fiyatları sayesinde alışverişinizden kârlı çıkmak isterseniz, sitemizdeki kumpas çeşitlerini ve kumpas fiyatlarını inceleyerek bütçenize en uygun kumpas modelini satın alabilirsiniz. BTS, Bosch gibi markaların kumpas çeşitlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. Diğer ölçüm cihazlarını incelemek için buraya tıklamanız yeterli!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (23)
Abac (1)
Accud (13)
Afacan (1)
Agatec (1)
Asimeto (131)
Astor (15)
Ban-co (1)
Bay-Tec (7)
Baytaş (1)
Beta (2)
BMI (1)
Bosch (1)
BTS (48)
Ceta Form (9)
Dasqua (11)
Dewelli (1)
(936)
Dwt (2)
DWT RBT (5)
Fisco (1)
Format (2)
GPS (1)
Hikoki (32)
İTHAL (5)
İzeltaş (14)
Leo (3)
Mastech (1)
Mercure (4)
Meşem (19)
Realözs (9)
Retta (2)
Rico (1)
Rigol (1)
Sgs (4)
Sonax (1)
Stanley (1)
Tegfari (3)
Temak (1)
Tomax (23)
Unior (2)
Wert (15)
Xp (1)
Yamer (3)
Çetin (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(41)
(29)
(21)
(10)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç Türü

(46)
(22)
(19)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(89)
ve üzeri (143)
ve üzeri (164)
ve üzeri (173)
ve üzeri (189)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL