Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Havuz

için 2,680 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • ÜCRETSİZ KARGO

    İyon Topu

    (4)
    720 TL
    +
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Havuz

Hem yüzmek için hem de süslemeler için peyzajda önemli bir yeri olan kısımlardan biri havuzdur. Havuzlar, çeşitli amaçlarda kullanılır ancak en çok bilinen yüzme amaçlı olarak kullanılmasıdır. İçerisinde insanların girip çıktığı bir alanın da farklı kişilerden bulaşabilecek mikropları barındırma olasılığı yüksektir. Bu anlamda havuzların düzenli bir şekilde bakımı oldukça önem taşır. Havuz bakımını bir görünen yüzü olan fiziksel bakım bir de mekanik bakım olarak iki konuda ele almak mümkündür. Fiziksel bakımın içerisinde havuzlarınızı daha temiz kılabileceğiniz klor tabletleri yardımı ile yapabileceğiniz temizlik yer alır. Bu tabletler, havuzun başarılı bir şekilde klorlanması konusunda sizlere yardımcı olabilir. Çeşitli klorlama teknikleri vardır. Bunlara uygun farklı ekipmanlar da piyasada bulunur. İhtiyaçlarınıza yönelik bir ürünü tercih ederek bu üründen uzun süreli verim alma konusunda araştırma yaparak uygun malzemeleri bulabilirsiniz. Havuzlarda düzenli temizlik ve bakım olduğu müddetçe herhangi bir bulaşıcı hastalık ya da mikrop olması ihtimali de minimuma düşecektir. Bu da havuza giren bireylerin sağlıklı ve konforlu bir şekilde burada yüzmesine olanak sağlayacaktır. Havuz kimyasal fiyatları bu anlamda, temizleyecek olduğunuz alanın kirlilik oranına ve çeşitli kimyasal özelliklerine göre değişiklik gösterir. Havuzlarda aşırı yıpranmanın önüne geçmek için düzenli bakımın ve kontrolün şart olduğunu göz önüne alınacak olursa doğru bir şekilde temizlenip düzenlendiğinde bu alanlarda keyifli ve konforlu zaman geçirmek mümkün olacaktır. Bunun için ilk olarak temin etmeniz gereken havuzdan bir miktar içerisinde test yapabileceğiniz ekipmanlar almaktır. Test ekipmanları olarak geçen çeşitli ürünleri edinerek havuzunuzun kalitesini ve çeşitli değerlerini başarılı bir şekilde ölçme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu bakımdan kaliteli bir havuz çöktürücü sizlerin havuz temizliği konusunda ihtiyacınızı karşılayabilecek ekipmanlar arasında yerini alabilir. Havuz çöktürücüler, havuzlarda bulunan filtrelerin ya da kumlar gibi ince partiküllerin çözünmediği zamanlarda bu katı malzemeleri dibe çöktüren ürünlerdir. Bu anlamda da temiz ve kaliteli bir havuz deneyimi için kullanıcıların muhakkak tercih etmesi gereken toz ve kir parçalarını çöktürmeye yarayan ürünlerdir.

Havuz Malzemesi Özellikleri

Havuz Malzemesi Özellikleri

Havuzların sağlıklı bir şekilde kullanımında kaliteli ve dayanıklı malzeme tercihleri büyük önem taşır. Havuz içerisinde bulunan suyun düzenli aralıklarla sirkülasyon ile değiştirilmesi bu anlamda temiz su içerisinde yüzmek kadar önemlidir. Çünkü bu temiz suyu sizlere sağlayan çeşitli malzemeler olmazsa suyun temiz olması da imkansızdır. Bu bakımdan havuz ızgarası fiyatları kullanıcıların en sık tercih ettiği ürünler arasında ortalama fiyatlara sahip olan bir malzemedir. Kaliteli ve dayanıklı bir ızgaraya sahip olan havuz, atık suyu ya da çeşitli atık malzemeleri buradan uzaklaştırır. Bundan dolayı da bir diğer isim olarak havuz tahliye ızgarası olarak bilinen bu ürünlerin düzenli bir şekilde kullanımı oldukça önemlidir. Havuzların kenarlarında bulunan bu ızgaralar aynı zamanda süzülen suyun dışarıya taşmaması konusunda da oldukça önemli bir göreve sahiptirler. Bu bakımdan bir oluk girişi görevi gören bu ürünler, havuzların düzenli ve temiz kullanımı noktasında atlanmaması gereken kritik detaylar arasında yerini alır. Su içerisinde bulunan çeşitli atıkların ya da engellerin bu alanlardan uzaklaştırılması bu anlamda önemli bir konudur. Havuzların daha temiz ve sağlıklı olması için klorlama işlemi son derece önemlidir. İhtiyaçlarınıza uygun seçenekleri bulabileceğiniz birçok farklı havuz kloru malzemesi vardır. Bu konuda da tablet klor fiyatları arasında ihtiyaç duyduğunuz ürünü, kullanılacak alanın özelliklerine ve yapısına göre tercih etmeniz önemlidir. En uygun seçenekteki ürüne karar verdikten sonra havuz tablet klor kullanımı konusunda da bilgi sahibi olmanızda yarar vardır. Havuzların kimyasal olarak temiz bir duruma gelmesine yardımcı olan havuz klorları, sizlerin sağlıklı bir deneyim yaşaması adına bu anlamda önemli ürünler olarak piyasada yerini alır. Kullanacak olduğunuz klor seviyesini minimum ölçüde tutarak havuzlarınızı başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bunun yanında elektroliz denilen yöntemle de havuzlarınızı sağlıklı bir şekilde klorlamak mümkündür. Bu konuda seçecek olduğunuz temizleme yöntemine karar vererek havuzunuzu pratik bir şekilde arındırabilirsiniz. Havuzlara atılacak klor değeri havuzun açık ya da kapalılık özelliğine göre değişir. Bu konuda Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı değerler miktarı göz önünde tutulmalıdır.

Havuz Bakımı Nasıl Yapılır?

Havuz Bakımı Nasıl Yapılır?

Havuzların düzenli bir şekilde temizlenmesi insan sağlığı bakımından dikkat edilmesi gereken oldukça önemli bir konudur. Havuz bakımı konusunda dikkatli ve titiz bir temizlik yapıldığında bu alanlar çok daha sağlıklı bir hale gelir. Bu bakımdan havuz kimyasalları seti temin etmek sağlıklı ve güvenli bir havuz sağlamak adına sizler için oldukça faydalı olacaktır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de bu kimyasalların doğru ve dengeli bir biçimde kullanılmasıdır. Havuzların düzenli bir şekilde temizlenmesi oldukça önemli bir konudur. Bu bakımdan havuz bakımı konusunda da özel bir önem göstermek gereklidir. Havuzların düzenli olarak temizlenmesi konusunda da kaliteli ve nitelikli kimyasalların kullanılması muhakkak bir uzman kontrolünde yapılmalıdır. Havuz içerisinde kimse yokken kimyasalların burada kullanılması ve bu sayede havuzların temizlenmesi konusuna özen gösterilmelidir. Suyun içerisine yosunları yok etmek için ya da çeşitli maddelerin arındırılması için farklı kimyasallar konulur. Bu sayede klor tablet ile dezenfeksiyon konusunda güvenlik önlemlerini doğru bir şekilde alabilirsiniz. Kimyasalların insan cildine zararlı olmasından dolayı havuz içerisinde yüzücü olmadan bu temizlik işleminin yapılması önem taşır. Bu bakımdan havuzların kullanımında düzenli dezenfeksiyon ve temizlenme önemlidir. Havuzların düzenli bir şekilde bakılmasında çeşitli fiziksel ve kimyasal dezenfeksiyon işlemlerinin yanında havuz plastik ızgara modelleri sık sık tercih edilen temizleme ürünleri arasındadır. Metal malzemelerin havuz ızgaralarında kullanılması uzun vadede çözünmeye neden olarak suya zararlı kimyasallar yayabilir. Bu anlamda da plastik seçeneklerin tercih edilmesi daha sağlıklı olandır. Bundan dolayı havuz tahliye ızgarası kullanmak, havuzların düzenli bir şekilde arıtılmasında oldukça önemli malzemelerdir. Doğru bir ızgara tercih etmek bu bakımdan havuzun kalitesi bakımından sizlerin konforlu kullanımı bakımından önemlidir. Havuzun her kullanımdan sonra düzenli olarak temizlenmesi, uzun süreli sağlıklı kullanım bakımından oldukça kaliteli bir kullanım sunar. Her havuzun belirli bir hacmi ve içerisinde bu hacme göre olan su miktarı olduğu için, buranın düzenli olarak belirli bir miktar klorla arıtılması gereklidir. Bu bakımdan tablet klor 10 kg olarak sizlere fayda sağlayabilecek ortalama bir miktardır. Düzenli aralıklarla suyun hacmine oranlayarak bu kloru karıştırmak, açık ve kapalı havuzda sizlerin daha konforlu bir deneyim yaşaması konusunda önemlidir.

Havuz Malzemesi Modelleri

Havuz Malzemesi Modelleri

Havuzlarda serinlemek ve yüzmek amacıyla sağlıklı ve konforlu bir deneyim sağlamak istiyorsanız havuzun kimyasal olarak arındırılması önemlidir. Havuz kimyasalları toz klor seçenekleri, klor seçenekleri içerisinde tercih edilebilecek ürünler arasındadır. Toz klorlar, havuzları temizlemek adına oldukça uygundur. Havuzun suyunda bulanıklaşma gibi durumlarla karşılaşılıyorsa, havuzlara şok klorlama işlemi yapılmalıdır. Bu anlamda da klorun dozu normal klorlama işlemine göre daha fazla olacaktır. Havuzların kaliteli ve nitelikli bir şekilde temizlenmesi için havuz kimyasalları ph düşürücü doğru kullanıldıktan sonra sizlerin ihtiyacını görecektir. Haftada bir kez düzenli olarak havuz temizleyicisi kullanılmalıdır. Bu şekilde havuz düzenli olarak temizlendikten sonra özel filtreleri temizlemek de sizler için sağlıklı bir kullanım sağlamak adına önemlidir. Havuzun düzenli olarak test edilmesi, ph dengesi konusunda oldukça mantıklıdır. Çünkü içerisinde insanlar girip çıktıkça, havuzun ph dengesi ve içerisindeki kimyasal oranı değişir. Bu anlamda havuz taşma kanalı ızgarası temiz bir havuza sahip olmak için kaliteli bir ürün olarak karşınıza çıkacaktır. Bu ızgaraya sahip olduktan sonra havuzlarınız taşma riskinden uzak bir kullanım sergileyecektir. Bu da sizler içerisinde bulunduğunuz zaman suyun yayılması konusunda engel olacaktır. Havuzların yanlarına yerleştirilen bu ızgaralar, rahat bir deneyim için oldukça kaliteli ürünlerdir. Konforlu bir şekilde yüzmek için, suyun mikroplardan ve çeşitli atıklardan arındırılması bu anlamda önemlidir. Havuzunuzun temiz ve berrak görünmesi konusunda düzenli temizliğe önem vererek sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu bakımdan yalnızca klor kullanmak yerine bu kirliliği engelleyen çeşitli malzemelerin kullanımı son derece mantıklıdır. Havuz ızgara çeşitleri farklı malzemelerden yapılmakla birlikte havuzların arıtılması konusunda sizlere faydası olacak ürünler arasındadır. Kaliteli bir havuz ızgarası ile havuzdaki fazla suyu ve atıkları kolay bir şekilde süzebilirsiniz. Havuzların kenarlarında bulunan bu ızgara modelleri sayesinde daha temiz ve güvenli bir havuz kullanma deneyimi yaşayarak sizler de konforlu bir şekilde yüzebilirsiniz. Bunun yanında havuzun içerisinde bulunacak pek çok insandan geçebilecek potansiyel hastalıkların bulaşma riskini de önleyebilirsiniz. Havuzlar ortak kullanım alanlarıdır. Bundan dolayı düzenli olarak temizlenmesi konforu için en önemli konular arasındadır. Havuzun renginde bulanıklaşma gibi bir anormallik görüyorsanız, bu konu havuzunuzun düzenli temizlik vaktinin geldiğine işaret eder. Bu bakımdan da havuzların bakımı konusunda gerekli malzemeler içerisinde yosun önleme, klorlama ve daha pek çok temizleme işlemini kolay bir şekilde yapmak mümkündür.

Havuz Temizliği Nasıl Yapılır?

Havuz Temizliği Nasıl Yapılır?

Havuzların ortak kullanım alanı olduğunu ve içerisinde pek çok insanın girip çıktığını düşününce, düzenli olarak temizlenmesini bir gereklilik olarak görmeniz gerekir. Çünkü içerisinde pek çok farklı fiziksel ve kimyasal atık birikerek bu alanın renginin ve fiziki yapısının değişmesine neden olacaktır. Bu bakımdan düzenli havuz temizliği sizler için oldukça önemlidir. Havuz kimyasalı bu konuda havuzlarınızda bulunabilecek çeşitli atık kimyasalların arındırılması konusunda temizlik adına tercih edebileceğiniz kaliteli bir ürün olarak karşınıza çıkar. Bu bakımdan da havuzların düzenli olarak temizlenmesi ve içerisinde bulunabilecek insanların sağlık koşulları düşünülerek arındırılması önemlidir. Dolayısıyla da havuz kimyasallarının kullanımı sizler için ciddi bir önem taşır. Kimyasallar, genel anlamıyla fazla kullanıldığında su içerisine giren bireylerin cildini tahriş edebilecek şekillerde olabileceği gibi az kullanıldığı zaman da suyu yeterince arıtmayabilir. Bundan dolayı doğru oranda belli bir ölçüde kullanmak sizler için önemli olacaktır. Havuz kimyasalları yosun önleyici özelliklerde de karşınıza çıkar. Suyun dibine çöken partiküller bir süre sonra havuz içerisinde yosun gibi istenmeyen tabakalara neden olabilir. Bu anlamda da yosunları önlemek için kaliteli bir kimyasal maddeden faydalanmak sizler için kurtarıcı olacaktır. Dolayısıyla kaliteli ve konforlu bir havuz deneyimi yaşamak istiyorsanız, düzenli olarak temizlenmesi konusunda yosun önleme kimyasallarından da belli aralıklarla faydalanmanız önem taşır. Bu bakımdan kaliteli bir havuz ızgarası kullanmanın yanında yosun temizleme kimyasalları kullanmak sizlerin temiz ve sağlıklı bir alanda yüzmesi bakımından önemlidir. Havuzun etrafı ve içerisi düzenli aralıklarla temizlenmelidir. Bundan dolayı da çevresindeki ve içerisindeki atıkların belli aralıklarla temizlenmesi önemlidir. Havuza dışarıdan girebilecek çeşitli atıklar, zaman içerisinde bu alanda çözünebileceği için havuzdaki iri materyaller kepçe ya da süzgeç gibi malzemelerin yardımıyla temizlenebilir. Diğer malzemeler de elektroliz denilen suyun arıtılması yöntemiyle temizlenmeye uygundur. Bu malzemeler, fiziksel boyutu büyük olanlar kadar gözle görülecek malzemeler değildir. Bundan dolayı bunların arıtılmasında elektroliz yöntemi uygundur.

Havuz Malzemesi Fiyatları

Havuz Malzemesi Fiyatları

Yaz aylarında serinlemek için havuza girmek oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Bu anlamda eğlenirken bir yandan da mikroplara maruz kalmamak için, bu alanların düzenli olarak temiz tutulması önemlidir. Paslanmaz havuz ızgrası havuzlardaki suyun yapısından etkilenmeden, bu alandaki fazlalık suyun ve atıkların temiz bir şekilde uzaklaştırılması konusunda yardımcı olur. Bu anlamda paslanmayan özellikte olması da bu ürünlerin tercih edilmesi konusunda sizlere büyük bir avantaj sağlar. İlerleyen dönemlerde küf ve pas tutmama garantisi olan bu ürünler, sizlerin rahat ve pratik kullanması konusunda havuz deneyiminde kolaylık sağlar. Suyun pH değerini havuzun bazı özelliklerine göre ayarlayarak havuzlarda eğlenmenin yanında sağlıklı bir yüzme aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz. Bu anlamda çeşitli su sporlarına ya da su aktivitelerin sahiplik eden bu alanların düzenli olarak kirden ve mikroplardan arındırılması, oldukça önemlidir. Ortalama her 3 günde bir havuz suyunun değiştirilmesi, sağlıklı bir kullanım bakımından yarar sağlayacaktır. Bu anlamda düzenli temizlik konusunda havuz ızgara ölçüleri de dikkate alınarak su sirkülasyonunun sağlanması önemlidir. Suyun içerisinde bulunan ve bu alandan uzaklaştırılma ihtiyacı olan çeşitli atık malzemeler insan sağlığı için ilerleyen süreçte tehdit boyutuna gelebileceğinden dolayı, bu alanların düzenli olarak arıtılması ve sağlıklı hale getirilmesinde havuzların ızgaraları farklı ölçülere sahiptir. Havuzun hacmi ve büyüklüğü hesaplanarak kullanılacak alan için en uygun ölçüde havuz ızgarası edinerek bunu havuzun yanlarına kolay bir şekilde yerleştirmek mümkündür. Sayfamızdaki ürünler arasında bulabileceğiniz havuz ızgaraları, bu anlamda konforlu ve eğlenceli bir havuz aktivitesi için herkesin sağlığını koruyan önlemler arasında yerini alır. Farklı havuz ızgara modelleri bulunmakla birlikte sizler için en uygun model, renk ve koşullar baz alınarak bu modellere dilediğiniz şekilde karar vermeniz mümkündür. Bu anlamda da sağlıklı ve güvenli bir havuz aktivitesi istiyorsanız, düzenli olarak temizliği yapılan alanlarda bunu gerçekleştirmeniz önerilir. Bu konuda çeşitli fiziksel ya da kimyasal temizlik koşullarını tam olarak sağlamanız gerekir. Bahçe ve çiçek sayfamızda yer alan ürünler arasında birçok farklı seçeneği bulabilir, tercihlerinizi yapabilirsiniz.