Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Havuz

için 8,636 sonuç bulundu.

Havuz

Bahçenizi güzelleştirmek için yapabileceğiniz birçok şey var. Modern mobilyalarla dekora etmek, ağaç dikip ve çiçek ekip onları çitlerle çevirmenin yanı sıra bir de havuz eklemek. Havuz inşa etmek için ihtiyacınız olan her şeyi bahçe ve çiçek malzemelerinin arasında bulabilirsiniz.

Havuz Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Havuz Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Havuzlar, bir bahçede veya uygun başka alanlarda inşa edilen insan yapısı su birikintileridir. Bahçe havuzları ise genelde küçük boyutlu yapılardır ama elbette alanınıza göre istediğiniz boyutta havuz inşa edebilirsiniz. Yüzme havuzu yapacaksanız zemin döşemesinden su tesisatına ve suyun dezenfekte edilmesine kadar pek çok ayrıntıyı bir arada düşünüp halletmeniz gerekecek. Sadece çocuklar için bir yüzme havuzu yaptırmak istiyorsanız mevsimsel olarak kaldırıp kurabileceğiniz geçici çözümleri, mesela şişme havuzu da ihtimaller arasına katabilirsiniz. Doğal havuz yaptırmak istiyorsanız bunun için gereken su, bitki ve balıkları temin etmeniz ve su kaybını en aza indirmenin yanı sıra canlıların gerekli oksijeni ve mineralleri alabilmesi için suyun dolaşımını sağlamanız lazım.

Bahçe Havuzu Yapmak İsteyenlere İpuçları

Bahçe Havuzu Yapmak İsteyenlere İpuçları

Bahçede havuzun göze hoş göründüğüne şüphe yok ama havuz yapımı sırasında bir ayrım sizi bekliyor: Doğal havuz mu yapacaksınız yoksa yüzme havuzu mu? Çünkü ikisinin malzeme listesi birbirinden oldukça farklı. Yüzme havuzunda sizin ve sevdiklerinizin sağlığını ve güvenliğini düşünmeniz gerekir. O yüzden, yüzme havuzunun inşaatı kadar sürdürülmesi de büyük önem taşır. Balkona veya terasa bir havuz inşa etmek isterseniz alt katlarda su sızıntısı veya nem olmaması için izolasyona fazlasıyla itina göstermelisiniz. Doğal havuz inşa etmek isterseniz yaşadığınız bölgeye uygun bitki ve balıkları seçmenin yanı sıra suyun pH derecesini kontrol altında tutmaya da gayret etmelisiniz.

Bahçede Havuz Maliyeti Ne Kadar?

Bahçede Havuz Maliyeti Ne Kadar?

Havuzlu ev birçok kişinin hayali ama bahçede havuzun maliyetinin mutlaka hesaba katılması gerekli. Havuz fiyatları sadece yapımı değil bakımı da kapsar. İster doğal havuz ister yüzme havuzu yaptırın, ikisinde de suyun temiz tutulması şart. 3M, Atlas, Yeni Özel, Kale, 3MK ve diğer birçok markanın ürettiği havuz malzemelerine tek tek göz atmanızda fayda var. Havuzunuzun tesisatının ve diğer temel unsurlarının kaliteli malzemelerle ve büyük bir ustalıkla halledildiğine emin olduktan sonra sıra havuz filtresi, havuz pompası, havuz süpürgesi (veya havuz kepçesi), havuz güvenlik alarm cihazı, pH düşürücü toz, emiş ızgara, havuz motoru, yosun önleyici, havuz merdiveni, toz klor ve ihtiyacınız olan diğer ürünleri edinmekte. Sağlık ve güvenlik malzemelerini tamamlamanızın ardından su geçirmez ve suda yüzebilen hoparlör gibi eğlenceli dekoratif ürünlere de göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1001fidan (6)
A.O.K. (3)
Abb (1)
ABC (2)
Action (1)
Akplast (1)
AKTES (11)
AKYIL (1)
Alfa (103)
Antech (96)
Aquantum (73)
Astor (4)
Astra (13)
Astral (387)
Atlas (79)
Attlas (32)
BAHÇECİ (1)
Bereket (5)
BKS (1)
BRTR (32)
BSPOOL (16)
C (14)
Cata (4)
Deep Blue (243)
(2097)
Dolphin (47)
Dreampool (34)
E-Havuz (104)
Efesteel (21)
Ekonef (3)
End (1)
Erkalıp (22)
Evim (1)
Fintech (112)
Fitvalf (5)
Galaxy (1)
Garden (3)
GEMAŞ (1485)
Green (2)
Hay (4)
Henkel (1)
İmpo (5)
İTHAL (35)
Kale (14)
Kripsol (167)
Lamotte (40)
Lazzi (23)
Lorex (2)
Maratem (7)
MEGAMAN (2)
Megapool (83)
Messner (5)
Midas (10)
Mitreapel (15)
momentum (3)
Mossaica (49)
Nortek (7)
Nozbart (352)
Oase (8)
Omega pool (37)
Osram (4)
Pentair (1)
Pina (4)
Plastim (4)
Pond (1)
Powerpool (16)
Safir (3)
Safran (2)
Seko (6)
Selen (1)
Selenoid (92)
SFS (1)
Sinada (85)
Stil (1)
Sumak (2)
Supertrim (2)
Testonic (45)
TÜM (1)
Vortex (1)
Waterfun (514)
Waterlight (10)
WTR (37)
Zen (1)
Zodaic (111)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(460)
ve üzeri (577)
ve üzeri (611)
ve üzeri (615)
ve üzeri (634)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL