Nintendo DS, Lite, 3DS

Nintendo DS, portatif el konsolu olarak bilinmekte. 2004 yılında piyasaya çıkan Nintendo DS'in bir tane dokunmatik alt ekranı ve WİFİ bağlantısı bulunmaktadır. Zaten adı da Dual Screen (çift ekran)'dan gelmektedir. Nintendo DS, DS oyunları dışında Gameboy Advance oyunları ile de uyumludur. Nintendo DS'in portatif konsollardaki ünü ve başarısı neredeyse tüm dünya tarafından bilinmektedir. Hatta bu özelliği sayesinde PSP'yi bile geri planda bırakmıştır. DS'in başarısının bir diğer önemli nedeni ise dokunmatik ekranı ve mikrofonu ile oyun oynama keyfini yükseklere taşımasıdır. Bu özelliği sayesinde daha büyük bir oyuncu kitlesine hitap etmektedir. Pictichat özelliği sayesinde başka DS sahipleri ile kablosuz iletişim kurabilme imkanı sunan DS, birçok oyun sever tarafından en sevilen oyun konsolları arasındadır. Üstelik saat, takvim ve alarm özelliği sayesinde son dere kullanışlıdır.

Wii oyun konsolu ile bağlantı özellikleri vardır ve Wii'den demo oyun gönderilebilir ya da oyun içinde çeşitli aktiviteler yapılabilir. Nintendo el konsolu ile oyun oynamak dışında da birçok farklı şey yapabilirsiniz. Çeşitli aparatları sayesinde müzik, video ya da resimlerinizi açabilir, kablosuz ağ bağlantısı ile internette doyasıya gezebilirsiniz. 1000'den fazla DS'e özel ve 1500'e yakın Gameboy Advance oyunlarını oynayabilir, stylus kalemi ile oyunlarda etkileşim gücünü arttırabilirsiniz. Nintendo DS oyunlarını arkadaşlarınızla oynayabildiğiniz gibi dünyanın öbür ucundaki kişilerle de oynayabilirsiniz.

Nintendo DS en çok kullanılan Nintendo modelleri arasında olsa da; Nintendo 2DS, Nintendo 3DS ve Nintendo Lite çeşitleri de bulunmaktadır. Günümüzde en çok rağbet gören Nintendo 3DS'dir. Diğer Nintendo'lara göre Nintendo 3DS özellikleri daha gelişmiştir. Nintendo 3DS fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Uygun fiyatlı bir oyun konsolu arıyorsanız kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Nintendo 2DS'nin dış tasarımları farklı renklerde ve farklı karakterlerde tasarlandığı için oyun oynama keyfini daha da eğlenceli hale getiriyor. Kırmızı, mavi, sarı gibi birçok renk seçeneği bulunan Nintendo modellerinden birini seçerek çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

Nintendo DS, Lite, 3DS

için 46 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Sabit Disk Kapasitesi

(31)
(11)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Bölge Kodu

(44)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

(38)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Marka

(1)
Nintendo (43)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL