TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Nintendo Wii

için 79 sonuç bulundu.

Nintendo Wii

Özgün oyunlarıyla oyun dünyasına aşina olmayanları bile ekran başına kilitleyen Nintendo Wii konsol minimal tasarıma sahip eğlence platformu olarak fark yaratıyor. İlk olarak 2006 yılında piyasaya sürülen Nintendo Wii, tüm dünyada en yüksek satış rakamlarına ulaşan oyun konsolları arasında yer alıyor. 2012 yılında bir üst model olan Nintendo Wii U konsolunu üreten firma, dijital oyun dünyasındaki popülaritesini hâlâ koruyor.

Nintendo Wii Özellikleri

Nintendo Wii Özellikleri

Nintendo Wii özellikle aksiyona dayalı oyunlarıyla öne çıkıyor. Minimal tasarıma sahip olan konsol, eğlenceli ve sportif oyunlarıyla biliniyor. Üretildiği yıl oyun dünyasının çığır açan yeniliklerini sunan konsol, sıradan oyun oynama anlayışını terk ederek daha harekete dayalı bir oyun platformu yaratıyor. Küçük büyük demeden herkesi içine çekebilecek oyunlara sahip olan Nintendo Wii’nin Remote adı verilen hareket algılayıcı uzaktan kumandası bulunuyor. Wii Remote, bir adet uzaktan algılayıcı sensör ile çalışıyor. Televizyon ekranının hizasına sabit olarak yerleştirilen sensör, 10 metre uzaklığa kadar sinyal alabiliyor. Böylece oyun oynama deneyimi dar bir yerleşime kısıtlı kalmayarak geniş bir alana yayılıyor ve çok oyunculu oyunlar için uygun hareket alanı yaratılıyor. Ayrıca Wii Remote, konsolun menü arayüzünde de kolaylık sağlıyor. Remote kumandasının serbest hareketlerine göre ekranda yön değiştirebilen imleç, hassas yönlendirmeleri dahi gerçekleştirebiliyor.

Nintendo Wii Sports

Nintendo Wii Sports

Nintendo Wii oyunları, konsol dünyasındaki özgün yerini koruyor. Ağırlıklı olarak çok kişili oynamak için tasarlanmış oyunlar, oyuncuların fiziksel hareketlerine göre düzenleniyor. Nintendo’nun geliştirdiği Wii Sports, tenisten bowlinge, golften beyzbola kadar pek çok spor oyununu kapsıyor. Böylece oyuncular eğlenirken sportif faaliyette bulunuyor. Nintendo Wii konsolu, içine daha fazla spor oyunu katılan yeni Wii Sports Resort oyun serisi ile de öne çıkıyor. Wii Sports Resort’un Cycling, Swordplay, Table Tennis, Power Cruising, Frisbee gibi yeni spor oyunları bulunuyor. Wii Sports Resort oyunları Remote koluna takılan Wii Motion Plus aparatıyla oynanıyor. Wii Motion Plus aparatı sayesinde oyuncunun eliyle yaptığı en hassas hareketler bile Remote tarafından algılanıyor.

En İyi Nintendo Wii Oyunları

En İyi Nintendo Wii Oyunları

Nintendo Wii oyun konsolu, spor oyunları dışında sadece Nintendo konsollarına özel olarak üretilen Super Mario, Zelda gibi oyun serileriyle de biliniyor. Nintendo’nun geçmiş konsolları için üretilmiş klasik oyunlarıyla birlikte oyun dünyasının en güncel eserleri de Nintendo oyun konsolu içinde kendine yer buluyor. Remote kolunun yüksek hassasiyetiyle daha fazla opsiyonellik kazanan Wii oyunları, tüm dünyada en çok oynanan oyunlar arasında bulunuyor. Kirby's Epic Yarn, nostaljik platform oyun türüne yeni bir bakış getiren Nintendo Wii oyunu olarak öne çıkıyor. Donkey Kong Country Returns, SNES’in kült haline gelmiş oyun serisinin modern bir yorumu olarak sunuluyor. Bununla beraber Xenoblade Chronicles, Legend of Zelda: Twilight Princess ve Super Smash Bros da en iyi Nintendo Wii oyunları arasında konumlanıyor. Nintendo’nun bir önceki oyun konsolu GameCube’den oldukça güçlü olan Nintendo Wii, ATI Hollywood 90 nm CMOS işlemciye sahip bulunuyor. 512 MB belleğe sahip olan konsol, SD kart girişiyle 2 GB’a kadar yükseltilebilir hafıza sunuyor. 480p çözünürlük sunan Nintendo Wii, 4:3 veya 16:9 ekran oranında seyredilebiliyor. Konsolda yer alan CD okuyucusu sayesinde GameCube oyunlarını Wii’de oynamak da mümkün oluyor. Ayrıca konsolda 4 adet Nintendo GameCube kol girişi ve 2 adet GameCube Memory Card girişi, 2 adet 2.0 USB girişi ve AV komponent çıkışı yer alıyor. Ek olarak konsol, dahili Wi-Fi özelliğiyle internete bağlanma avantajı da sunuyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Crytek (1)
Disney (2)
(40)
Nintendo (31)
Ubisoft (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Oyun Türü

Macera (9)
Aksiyon (8)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Sınıflandırması

(15)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Bölge Kodu

(20)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (30)
ve üzeri (32)
ve üzeri (33)
ve üzeri (33)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL