TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Xbox 360 Aksesuarları

için 158 sonuç bulundu.

Xbox 360 Aksesuarları

Yeni nesil Microsoft oyun konsollarından biri olan Xbox 360 son derece etkili özelliklerle donatılmış, üst düzey görüntü performansı sergileyen özel modellerden biridir. Amerika ve Avrupa ülkelerinden sonra son yıllarda Türkiye'de yüksek satış rakamlarına ulaşan Xbox 360 seri ürünleri ve aksesuarlarının tümünü kategori içerisinde bulabilirsiniz. Yüksek bellek kapasitesi, Fifa 18, PES 2019 gibi popüler oyunların yüklü olduğu Xbox serisi ürünleri arasında, Xbox 360 aksesuarları da yer alır. Birbirinden iddialı gamepadlar, üst düzey Xbox 360 joystick seçenekleri ekonomik fiyat avantajlarından yararlanarak yeni eğlence hayatınıza adım atmanıza yardımcı olur.

Microsoft Xbox 360 Özellikleri

Microsoft Xbox 360 Özellikleri

En az 500 GB bellek kapasitesi sunan Xbox 360 serisi ürünleri, çok sayıda oyunu yüksek grafik performansıyla görüntüleyebilmenizi sağlar. Xbox 360 gamepad aracılığıyla Netflix, Spotify, YouTube ve web tarayıcı platformlar kullanılabilir ve Microsoft Xbox 360 arayüzünde bulunan filmler, diziler, müzikler ve videolar eşsiz bir kaliteyle izlenebilir. Tek dokunuşla bu kanalları kullanabilmeniz için Wi-Fi ve Ethernet bağlantıları da yapabilen Xbox 360, yalnızca oyun deneyimlerini değil tüm TV alışkanlıklarını da yeniden şekillendirebilme potansiyeline sahiptir. DVD sürücüsü ve 3D desteği de olan Xbox 360 modelleri, TV üzerinde yüksek çözünürlük oranlarında filmler izleyebilmenize yardımcı olur. Dolby Digital uzaysal ses atmosferine sahip olan Xbox 360'lar, oyunları veya filmleri üç boyutlu ses sisteminde deneyimlemenizi sağlar. Dolby Digital sinema salonlarında kullanılan ve son yıllarda ev sineması sistemlerinde kullanılan, ses titreşimlerinin oldukça gerçekçi bir şekilde hissedildiği ses sistemidir. Full HD video çözünürlük biçimlerini destekleyen Xbox 360 her açıdan kaliteli görüntüler alabilmenize yardımcı olur. Ekran uzaklığı ve açısı nasıl olursa olsun, Xbox 360 modelleri 360 derece görüntü açıları verebilir. HDMI, USB, Ethernet gibi bağlantı portları bulunan Xbox 360 online oyun platformlarına bağlanarak, online oyuncularla birlikte oyun oynama deneyimini yaşamanızı sağlar.

Xbox 360 Aksesuarları ve Xbox 360 Gamepad Modelleri

Xbox 360 Aksesuarları ve Xbox 360 Gamepad Modelleri

Xbox 360 aksesuarları, çok sayıda seçenek sunan, renk ve fonksiyon bakımından her zevke hitap eden ürünlerdir. Kablosuz gamepad modelleri, Xbox 360 kategorisinde bulunur ve birbirinden zarif tasarımlar içerir. Rahat tutuş avantajı sağlayan bu modeller, ekran karşısında olmak zorunda kalmadan TV'ye daha uzak alanlarda oturarak rahat bir şekilde oyun oynamanıza yardımcı olur. Xbox 360 aksesuarları arasında oyun deneyiminizi en üst seviyeye taşıyacak olan özel Xbox 360 kulaklık seçenekleri bulunmaktadır. 3 boyutlu ses deneyimi yaşamanıza yardımcı olan bu kulaklıklar, oyunların daha keyifli bir hale gelmesini ve patlamaların, silah seslerinin etkileyici bir şekilde hissedilmesini sağlar. Xbox joystick ile birlikte satışa sunulan modellere yönelerek set halinde Xbox 360 satın alabilirsiniz. Ya da Xbox 360 aksesuarlarınızı tamamen kendiniz seçerek özel bir Xbox 360 koleksiyonu oluşturabilirsiniz.

Xbox 360 Controller Çeşitleri

Xbox 360 Controller Çeşitleri

Şarj aleti, batarya, bağlantı kablosu gibi Xbox 360 kol aksesuarları da Xbox 360 kategorisinde sunulmaktadır. Oldukça ekonomik fiyat seçenekleri içeren kol aksesuarları dışında, kategori içerisinde yer alan controller modellerine göz atabilirsiniz. Xbox 360 kol çeşitleri; kullanımı oldukça basit ve kolay olan, pratik bir şekilde oyun hareketleri yapabilmenize yardımcı olan ürünlerdir. Tercihinize göre kablosuz veya kablolu controller seçeneklerini değerlendirerek rahat tutuş avantajı elde edebilirsiniz. Video oyun & konsol kategorisi içerisinde, Xbox 360 controller seçenekleri ve kablosuz Xbox 360 direksiyon modelleri bulunur. Özellikle yarış oyunlarında gerçek bir sürüş etkisi yaratan Xbox 360 direksiyonları, üzerinde bulunan fonksiyon tuşlarıyla oyunlara dair her fonksiyona hakim olmanızı sağlar.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Axcess (3)
(67)
Microsoft (84)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

(74)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(39)
ve üzeri (75)
ve üzeri (86)
ve üzeri (87)
ve üzeri (89)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL