TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bose, Kulakiçi ve Kulaküstü Kulaklıklar

için 54 sonuç bulundu.

Bose Kulakiçi ve Kulaküstü Kulaklıklar

Bose kulaklıklar bir ses ekipmanı firması olarak kurulan Bose’un en kaliteli ürünleri arasında yer alır. Köklü geçmişiyle günümüze kadar gelen markanın ürünlerinin temel özelliği gürültü önleyici olmasıdır. Kablosuz kulaklıklar, kulak içi ve kulak üstü modeller gibi ses sistem ekipmanlarıyla ön plana çıkan markanın yenilikçi duruşu kalıcılığındaki en önemli faktördür. Kulaklıklar sevilen şarkıları üst düzey kalitede dinlemede etkili olan ses araçlarıdır. Sadece şarkı değil film ya da herhangi bir video izleme için tercih edilen bu ekipmanların kalitesi kulak sağlığı açısından önemlidir. Kalitenin dinleme sırasındaki anlaşılabilirlik düzeyini de etkilediği bilinir. Diğer taraftan kulakların fonksiyonel yapısı yanında kişinin giyim tarzıyla uyum içinde olması da beklenir. Bose kulaklık modelleri incelendiğinde kulak yapısına uygun modellerin üretilmesi dikkati çeker. Kişinin tercihine veya ortamın ihtiyacına göre kulak içine ya da çevresine takılan modeller tasarlanırken estetik bir görünüm de markanın önem verdiği konulardandır. Kulaklığın renk ve modelleri günlük stilin tamamlayıcısı olmasında etkilidir.

Bose Kulaklık Özellikleri

Bose Kulaklık Özellikleri

Bose kulaklık özellikleri birden çok etkene göre tasarlanmıştır. Markanın ürünlerinin izolasyon malzemeleriyle sesi geçirmeyecek şekilde tasarlandığı görülür. Çeşitli ortam veya aktiviteler için üretilen Bose kulaklar içinde ilk dikkati çeken gürültü önleyici kulaklık modelleridir. Gürültüyü maskeleme özelliği olan bu modelleri gece uykusunu sorunsuz geçirmek için tercih edebilirsiniz. Bilindiği gibi uyku sırasında duyulan seslerin gecenizi bölme ihtimali vardır. Ayrıca uykuya devam etseniz bile uyku kalitesinin düşmesine neden olabilir. Bu durumu önlemek için gürültü maskeleyici Bose kulaklıkları kullanabilirsiniz. Bu modeller dışarıdan gelen sesi önlediği gibi ekstra alternatifler de sunar. Uygulamasını indirerek gece boyu huzurlu kuş sesleriyle, su sesleriyle ve kamp ateşi sesleriyle uyuyabilirsiniz. Bu modeller dış dünyadaki sesleri tamamen değil sizin istediğiniz ölçüde azaltır. Duymak istediğiniz oranı kendiniz belirleme lüksüne sahipsiniz. Bose kulaklık modelleri arasında ön plana çıkan diğer ürün ise kablosuz kulaklıklardır. Kablosuz kulaklığın diğer adı Wireless kulaklıktır. Bu modelleri markanın güvencesiyle her türlü ortamda özgürce kullanabilirsiniz. Kablo karmaşası yaratmadığı için iyi bir alternatiftir. Kulaklık modelleri içinde en şık tasarımlardan biri kulak içi Bose kulaklık seçenekleridir. Markanın bu modeli özel silikon yapıda ve cilt tiplerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kulağın içine rahatça yerleşen tasarımı ve ilgi çekici görseli ile bu alandaki favori ürünlerden olmayı başarmıştır. Bu modelin kıyafetlerle uyum sağlayan çeşitli renklerini bulabilirsiniz. Ayrıca tasma şeklinde olan kulaklıkları taşıması son derece kolay olup, kablo karmaşası yaratmazlar. Kulak çevresi kulaklık modelleri ise Bose’nin en özel tasarımları arasında yer alır. Aynı zamanda kablosuz olma özelliğine sahiptir. Kablo karmaşası yaratmamasının yanında özgür kullanım avantajı sağlamasıyla dikkati çeker. Ses derinliği ve kalitesi müziği dilediğiniz ses yoğunluğunda dinlemenize imkân tanır. Herhangi bir müzik türünü dinlerken veya film izlerken sorunsuz geçişler sağlar. Modern tasarımlı ve üst düzey teknolojik araçlardır.

Bose Kulaklık Kullanımı

Bose Kulaklık Kullanımı

Bose kulaklık kullanımı hakkında detaylı bilgi edinerek üründen üst düzey istifade edebilirsiniz. Günümüz yaşam şartlarında gürültülü ve yorucu güne dur diyebilmek için büyük bir alternatif olan Sleepbuds kulaklıkların kullanımı son derece basittir. Günün her saati ve dilediğiniz ortamda rahatsız olduğunuz sesleri maskelemek için kullanabilirsiniz. Bu modellerin en önemli yanı ise gece uykusunda kullanılabilmesidir. Gece uykusunun bölünmesini istemeyenler veya kaliteli uyku çekmek isteyenlerin Bose kulaklık modelleri arasından Sleepbuds kulaklıkları tercih etmesi gerekir. Bu kulaklıkları gece yatarken taktıktan sonra ses ayarı yapabiliyorsunuz. Dilerseniz sesleri tamamen maskeleyebilir dilerseniz belli bir oranda duymayı tercih edebilirsiniz. Başka bir özelliği ise özel uygulamayı indirerek gece boyu dışarıdan gelen sesleri kısıp sadece sizin daha konforlu bir uyku geçirmenizi sağlamak için hazırlanan doğa seslerini dinleyebilmenizdir. Bu doğa sesleri arasında kamp ateşi ve odun çıtırtısı sesi, kuş sesleri, su sesleri gibi dinlendirici doğal sesler bulunur. Bose kulaklık özellikleri incelendiğinde dikkati çeken ikinci model kulak çevresi kulaklık modelleridir. Kulak çevresine yerleştirilen modelin kullanımı son derece kolay olup kablo karmaşası yaratmadığı için sporda, işte veya film izlerken en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Tek özelliği görüntüsü ve tasarımı değildir. Aynı zamanda kablosuz özelliğinin bulunması günlük hayatın akışında pratiklik kazandırır. Kulak çevresi Bose kulaklık seçeneğini tercih ettiyseniz kullanım sırasında arama geldiğinde sorunsuz geçişler yapabilirsiniz. Ayrıca sesin iki taraflı kaliteli akışını sağlamada etkilidir. Telefon görüşmesi yaptığınız ortam gürültülüyse veya rüzgârlıysa gelişmiş optimizasyon sistemiyle sesleri görüşme yapacağınız şartlara uyumlamada başarılıdır. SoundSport Free kablosuz Bose kulaklık yorum ve önerileri ise bu modelin portatif ve şık görünümünü ön plana çıkartır. Kablosuz olması ve düğme görünümündeki şık bir tasarıma sahip olması nedeniyle en çok talep gören modeller arasında yer alır. Kulakta yuvarlak bir düğme gibi duran bu modelin kablosuz tasarımı, ses derinliğinin yüksek olması ve katiletili görüşmeler yapabilmenize imkân tanıması önemlidir.

Bose Kulaklık Fiyatları

Bose Kulaklık Fiyatları

Bose kulaklık fiyatları kullanıcıların satın alma işlemlerine başlamadan önce en çok merak ettiği konular arasında yer alır. Kulaklık fiyatları her ürünün kendine has tasarımı ve özel ekipmanları ile ilgilidir. Tercih edilen malzemenin maliyeti kulaklık fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. Bose kulaklık inceleme sonuçlarına bakıldığında su itici özelliği dikkati çeker. Bunun yanında her özelliği kişiselleştirme imkânı sunar. Ses ayarları, dışarıdaki sesin ne kadarını işitmek istediğiniz sizin kontrolünüzdedir. Dolayısıyla Bose kulaklıkları satın aldığınızda standart özellikleri sürdürmek yerine onları kişiselleştirerek kendi tercihlerinizi kullanma fırsatı yakalarsınız. Gürültü maskeleyici kulaklık modellerinin en önemli avantajı sesi tamamen kesmeyip sizin kontrolünüze bırakmasıdır. Dilerseniz yoğun çalışma saatlerinizde veya uyku sırasında gürültüyü tamamen önleyebilir dilerseniz duymak istediğiniz oranı önceden ayarlayabilirsiniz. Ayarlanabilir özellikteki Bose kulaklıkların fiyatlarını etkileyen diğer bir özellik ise özel kablosuz donanımının olmasıdır. Boyun bandı kısmına yerleştirilen fonksiyonel teçhizatlar sayesinde kablo kullanmadan ve herhangi bir karmaşa yaşamadan ürünü günlük konforunuzu sürdürmek için tercih edebilirsiniz. Bose kulaklık fiyat ve standartları tasarım aşamasından itibaren belirlenmeye başlar. Tasarım sırasında kullanıcının rahatlığı, konforu ve ürünün işlevsel olması dikkate alınır. Böylece şık görünümü ve rahatlığı kadar fonksiyonel oluşu ile de ön plana çıkan ürünler hazırlanır. Üretim sırasında tercih edilen malzeme, ekipman ve teçhizatlar ürün fiyatını önemli oranda etkiler. Kaliteli cihazlar kullanılarak üretilen kulaklık modellerinin her birine farklı tasarım detayları eklenebilir. Renk çeşitliliği ve tasma özelliği, kablosuz modellerin boyun bölgesine yerleştirilen teçhizat sistemi ve diğer tüm ayrıntılar Bose kulaklık seçeneklerinin fiyatlandırılmasında etkili olur. Ürünler incelendiğinde ön plana çıkan tasarımların, ergonomik özellikler dikkate alınarak üretilen modeller olması, dünya standartlarında bir üretim gerçekleştirdiğinin göstergesidir. Sektörün öncü markalarından biri olan Bose markasına ait kulaklıkları kullandığınızda kulağınıza gelen seslerin doğal yansımasını hissedersiniz. Kulaklık hissini ortadan kaldıran bu özel modelleri ortaya çıkarmak için doğru ekipman tercihinde bulunmak gerekir. Her bir özellik için harcanan emeğin maliyet değerinin fiyatlara farklı oranlarda yansıdığı görülür. Bose kulaklık fiyatları hakkında detaylı bilgi için sayfamızda inceleme yapabilir ve beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz Kulaklık kategorimiz üzerinden diğer kulaklık modelleri ile alakalı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Bose
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akg (7)
Apple (3)
Avec (1)
Beats (6)
Bose (54)
Denon (7)
(384)
Grado (6)
Harward (1)
JBL (91)
Jvc (8)
Koss (3)
Logitech (8)
Magnat (6)
Oem (1)
Olympus (1)
Philips (62)
Pioneer (6)
Samsung (1)
Schulzz (3)
Sennheiser (26)
Shure (12)
Skullcandy (10)
Sony (64)
Urbanista (1)
Xiaomi (14)
Zumreed (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kulaklık Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL