Kulaklık

için 3,659 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kulaklık

Kişisel müzik tutkunlarının vazgeçilmez aksesuarı olan kulaklıklar ile istediğiniz ses seviyesinde müzik dinleyebilir, toplu taşıma araçlarında kimseyi rahatsız etmeden en sevdiğiniz radyo programlarını takip edebilirsiniz. Kulaklıklar ile akıllı telefondan, tabletten, laptopdan istediğiniz parçaları yüksek ses ile dinleyebilirsiniz. Kulaklıkların özellikleri arasında yer alan stereo ses özelliği ile en yüksek ve pürüzsüz ses kalitesi ile müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Kulaklık çeşitleri arasında birçok kulaklık modeli bulunmaktadır. Kablolu kulaklık, kablosuz kulaklık, bluetooth kulaklık, kafa bantlı kulaklık, su geçirmez kulaklık, kulak içi kulaklık gibi birçok çeşidi bulunan kulaklıkları; Beats, Sony, Philips, Samsung, Nokia, Jabra, HTC, LG, Ttec gibi birçok marka üretmekte ve kullanıcılara sunmaktadır.

Kulaklık fiyatları, cihazların özelliklerine ve modellerine göre değişiklik gösterirken; en iyi kulaklıklar arasında yer alan Sennheiser stereo kulak içi kulaklıklar birçok kullanıcı tarafından en iyi kulaklık tavsiyeleri arasında yer almaktadır. Mikrofonlu Logitech kulaklıklarla, bilgisayarınız veya tablet bilgisayarınızın bağlı olduğu internet hattı üzerinden ücretsiz VOIP aramaları yapabilir ve kendi konferans görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Renkli kulaklık modellerinin de bulunduğu Nokia kulaklıkları ile telefonunuzun renklerine uyumlu bir kulaklığa sahip olabilirsiniz. Beats marka mp3 kulaklıkları ile en iyi müzik deneyimine ulaşabilirsiniz.

Akıllı telefonlarla, tabletlerle ve laptoplarla uyumlu olarak kullanılabilen ve en net ses deneyimini sunan Philips kulak içi stereo kulaklıklar ile dışarıdan gelen sesleri engelleyerek en net ses deneyimine ulaşabilirsiniz. Jabra bluetooth kulaklığı birçok akıllı telefon ile kullanabilirsiniz. Jabra kulaklık modelleri ile sürüş keyfinizi bozmadan ve telefonunuza herhangi bir müdahalede bulunmadan gelen çağrıları cevaplayabilir ve aramalar yapabilirsiniz. Kablosuz 3D Creative oyuncu kulaklığı ile en net ses deneyimini oyunlarda deneyimleyebilir; en son oyunları üç boyutlu ses deneyimi ile oynayabilirsiniz. Oyunlardaki aksiyon sahnelerini en yüksek ses seviyesinde ve gerçeklik algısıyla oynamanıza olanak sağlayan Logitech gaming kulaklıklarla multiplayer oyun deneyiminizi en yüksek seviyelere çıkabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(630)
Philips (434)
Sony (327)
JBL (158)
Bose (86)
Pioneer (69)
Akg (50)
Sennheiser (47)
Denon (43)
Jvc (43)
Avec (36)
Logitech (23)
Beats (8)
Koss (8)
Tdk (8)
Kawai (7)
(5)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kulaklık Tipi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran

(664)
(19)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(273)
ve üzeri (417)
ve üzeri (459)
ve üzeri (467)
ve üzeri (480)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL