TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şölen, Süpermarket

için 130 sonuç bulundu.

Şölen Şeker ve Çikolata

Şeker ve çikolata; bayramların vazgeçilmezi, her eve hediye olarak giden ya da misafirlere sunulan temel bir ikramlıktır. Nişan, söz veya kız isteme gibi özel günlerde özenle seçilip, heyecanla alınan hediyelik şeker ve çikolatanın lezzeti ise çok önemlidir. Süpermarket ürünlerinin vazgeçilmezlerinden biri olan Şölen, bu özel günlerin ve bayramların daha tatlı geçmesi için kaliteyi ve lezzeti buluşturduğu birçok çeşidiyle sıklıkla tercih edilen bir çikolata ve şeker markasıdır. Birbirinden farklı Şölen ürünleri sadece özel günlerde, bayram ve davetlerde sunulan şık, lezzetli ve kaliteli çikolata ve lokumların markası değildir. Ayrıca her gün çocukların ya da büyüklerin sevdiği ve zevkle yediği çikolataların da markasıdır. Gün içinde, canınız bir çikolata çektiğinde ya da atıştırmalık tatlı bir şeyler istediğinizde ya da kan şekeriniz düştüğünde, ihtiyacınız olan tatlıya ulaşabileceğiniz Şölen de birbirinden farklı çikolata ve tatlı atıştırmalıkları ile herkesin damak tadına uygun ürünler bulunur. Tadı olsun görsel tasarımı olsun Şölen, her zaman dikkat çeken bir markadır. Özellikle çocuklar için ürettiği farklı tasarımdaki eğlenceli çikolataları ve göz alıcı ürün paketleriyle de farkını ortaya koyar. Ayrıca Şölen markasının çatısının altında birbirinden farklı markalar da yer alır. Bu markalar da kendi içlerindeki farklı tatlarda, aromalarda ve içeriklerdeki ürünlerle herkesin sevebileceği çikolataları ve atıştırmalıkları üretir. Sayfamızda çok geniş seçenek yelpazesinde yer alan Şölen ürün çeşitleri, ikramlarınız için, bayramlarda yüzleri güldürüp, ağızlarda bırakılacak o güzel lezzet için sizlere sunulmuştur. Özenle hazırlanmış paketlerinin şıklığıyla da severek alınır ve ailelerle paylaşılır.

Şölen Çikolata ve Şeker Çeşitleri

Şölen Çikolata ve Şeker Çeşitleri

Şölen çeşitleri, içinde barındırdığı birbirinden çeşitli markalarla sevilen çikolataların, günlük tatlı atıştırmalıkların, ikramlık lokumların ve çikolataların markasıdır. Sunduğu geniş çeşitlilik ile büyükten küçüğe herkesin damak tadına uygun ürünler sunar. Şölen Luppo ile günlük tatlı ihtiyacınız karşılanır. İş yerinde, okulda ya da dışarıda, keyfinize göre yiyebileceğiniz lezzetli sandviç keklerdir. Sunduğu üç farklı çeşidi ile ailede herkesin sevdiği kek olarak bilinir. Oldukça dikkat çekici ve albenisi olan bir paketlemeye sahiptir. Paketine bakıldığında anında canınızın çekebileceği Şölen Luppo’lar, bar kekiyle gün içinde de çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz ve istediğiniz an yiyebileceğiniz şekilde paketlenmiştir. İçindeki marshmallow ile kakaolu ıslak kekin inanılmaz buluşması, vazgeçilmez bir lezzet haline gelir. Bunun dışında Şölen ikramlık ve hediyelik ürünleriyle de geniş bir yelpazeye sahiptir. Birbirinden farklı, lezzetli ve özel sunumları ile var olan Şölen, evlerde yerini alır. Şölen Octavia sadece damaklara değil, paketleri ile gözlere de hitap ederek şık ve lezzetli bir hediyelik olur. Pirinç patlağı ile çikolatanın uyumunu sevenler için üretilmiş olan Octavia farklı çikolatalar karıştırılarak yapılır. Hindistan cevizli krema dolgulu pirinç patlaklı veya Hindistan cevizli çikolata gibi birbirinden değişik çeşitleri de vardır. Klasik tatları severleri de düşünerek hazırlanan Şölen MiLango ise Karim Rashid tarafından geleneksel lezzetleri bir araya getirerek üretilir. Antep fıstığı parçalarıyla ağızda tam anlamıyla Antep fıstığının hissedildiği, Antep fıstıklı krema dolgulu sütlü çikolata; fındık parçacıklı fındıklı krema dolgulu sütlü çikolata gibi ağır ve dolgun tatları içinde bulundurur. Şölen MiLango çikolata mayhoş tatları sevenleri de düşünerek portakal parçacıklı kakao krema dolgulu bitter çikolata ve frambuaz parçacıklı frambuazlı krema dolgulu sütlü çikolata da üretir ve kalitesiyle çikolata severlerin ilgisini üzerine çeker.

Şölen Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şölen Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çikolata ve lokum alışverişinde dikkat edilmesi gereken bazı husular vardır. Özellikle hediyelik ya da ikramlık olarak alınan çikolata ve lokumların lezzetli ve kaliteli olduğundan emin olmak gerekir. Damak tadınıza uygun çikolatayı belirlerken, çikolatanın kakao miktarı, şeker miktarı, içeriğindeki yağlar ve ek malzemelere bakmak ilk önceliktir. Kaliteli bir çikolatanın kakao miktarı oldukça fazladır. Bu miktar %95 oranındadır. Bu durumda ürünlerin kakao miktarına bakmak kalitesiyle ilgili bilgiyi almayı sağlar. Fakat çikolatanın ortalama kakao miktarına sahip olması da yine lezzet ve kalite açısından yeterli olabilir. Şeker oranları için durum biraz daha farklıdır. Az ya da çok şekerli tatların sevilmesine göre sütlü ya da bitter ürünler tercih edilebilir. Sütlü çikolatalar bitter çikolatalara göre daha şekerlidir. Burada seçim tamamen zevkinize kalır. Bitter çikolatanın içerisinde fazla şeker var ise o çikolatalar pek tercih edilmeyebilir. Çikolatadaki yağlar konusu ise oldukça hassastır. Alırken dikkat edilmesi gereken, içeriğinde trans yağların olup olmamasıdır. Çikolatalarda kullanılması gereken yağlar, kakao yağlarıdır. Çikolata alırken ürünün içeriğini incelerseniz, sonrasında lezzeti konusunda sorun yaşanmazsınız. Lokumlar da ise durum yine benzer şekildedir. Lokumların kıvamı ve şekeri ayrıca tazeliği oldukça önemlidir. İyi pişmiş bir lokum dişe yapışmaz. Ayrıca kaliteli bir lokum yenirken ağza çiğ nişasta tadı da gelmez. Eğer böyle bir tat gelirse bu lokum damak tadı açısında iyi değildir. Buna ek olarak lokumun lezzeti için sık olması ve içerisindeki malzemelerin ağızda tam olarak hissedilmesi önemlidir. Gıda & şekerleme ürünleri alınırken, müşterilerin sağlıklarına çok fazla dikkat etmeleri gerekir. Çünkü kalitesiz ürünler ciddi sağlık problemlerine yol açabilir. Kurumsal ve bilindik ürünlerin kullanılması sağlık açısından çok daha iyi olacaktır. Şölen ürünleri de bunları dikkate alarak üretim yapar ve müşterilerinin arzu ettikleri lezzete ulaşmalarını sağlar. Herkesin Şölen çikolata veya lokum çeşitlerinden alacağı tat ve doyumu en üst seviyede tutar.

Şölen Çikolata Lokum Fiyatları

Şölen Çikolata Lokum Fiyatları

Kaliteli ve lezzetli Şölen çikolata ve lokum fiyatları çeşitlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Ürünlerin içeriği, kullanılan malzemelerin miktarı ve kalitesi fiyatların belirlenmesinde rol oynar. Çikolatalar için kullanılan kakao miktarı, şeker miktarı ve yağlar; lokumlar için de kullanılan şeker miktarı, iç malzemeleri için kullanılan meyveler fiyatlarda belirleyicidir. Şölen, kullandığı kaliteli malzemeler ve lezzeti yanı sıra klasik tatların yanında farklılıkları da içinde barındırarak yapmış olduğu üretim fiyatları üzerinde etki eder. Şölen, alışık olunan tatlardan ve görünümden daha farklıdır. Yenilikçidir ve farklı tatları bir araya getirerek ağızda bir şölen oluşturur. Şölen Lokkum gelenekselliğinin yanında yenilikçiliğiyle de bir örnektir. Sütlü çikolata kaplamalı fıstık Şölen Lokkum fiyatı farklı seçeneklerde olduğu için klasik lokum fiyatlarıyla arasında farklılık olabilir. Bununla birlikte Şölen’in diğer ürünlerine baktığımızda Şölen MiLango fiyatları paketleriyle birbirinden ayrılır. Kutuların gramları birbirinden farklıdır. Şölen MiLango toplamda 4 çeşit çikolataya sahiptir ve bunların her biri için iki farklı paket seçeneği bulunur. İster 292 gr’lık hediyelik paketlerden isterseniz de 2.5 kg’lık ikram paketlerden alabilirsiniz. Fiyatlar bu şekilde gramına ya da kilosuna göre değişir. Şölen Octavia ürünü ise sütlü çikolata pirinç patlaklı krema dolgulu çikolatası ile oldukça popülerdir ve fiyatları yine alınan pakete göre değişiklik gösterir. 500 gramlık şık kurdeleli paket, 260 gramlık kare ince paketleri, 900 gramlık ve 2 kg’lık paketlerine kadar seçenekleri bulunur. Böylece alınabilecek ya da gereken ve istenilen miktarda farklı seçeneklere sahiptir. Bir yere giderken, özel bir günde ya da bayramda ne kadar çikolataya ya da lokuma ihtiyaç varsa o kadar gramlık ya da kiloluk alabilme seçeneği sunar. Şölen ürünlerinde çeşitliliği ile herkesin bütçesine ve isteğine göre çikolata bulunur. Sizde bayramınız Şölen olsun isterseniz sayfamızdan kendinize veya sevdiklerinize en özel Şölen hediyelik şeker & çikolata ürünlerini satın alabilir ve keyifle yiyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Şölen
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (692)
45 (899)
5 yıldız (354)
:Pip&Nut (412)
ABC (1344)
Abuzer Ayhan (138)
Ace (204)
Adnan Efendi (263)
Aksu Vital (1001)
Aksuvital (261)
Aktar Diyarı (2525)
Aktarix (185)
Aktarland (275)
Akzer (300)
Altıncezve (275)
Amway (593)
Antik (137)
Ariel (319)
Arifoğlu (908)
Awe Cemre (450)
Ayhan Ercan (207)
Balen (1868)
Balparmak (181)
Bayer (694)
Bağdat (668)
Beta Tea (393)
Beybi (210)
Beyorganik (463)
BİNGO (985)
Bingo (178)
Bio Vitals (161)
Bio Yaşam (164)
Biotama (695)
Bizim (145)
Blue Ocean (220)
Bolçi (139)
Botalife (811)
Burcu (198)
BURCU (169)
Carpex (371)
Cemilefendi (501)
CEYMOP (173)
Chrysamed (140)
Cif (664)
Cook (206)
Dardanel (170)
Defne Doğa (404)
Dermosoft (350)
Destek (530)
Dilşeker (154)
Discover (335)
Diversey (494)
(41813)
Dİğer (13452)
(12732)
Dodo (140)
Dolphin (326)
Domestos (736)
Domol (182)
Doğadan (326)
Doğbes (169)
Doğuş (1272)
Dr Oetker (466)
Dr. Gusto (348)
Duru (467)
Ege Lokman (141)
Elit (410)
Elvan (219)
ERMOP (233)
Ernet (394)
Ersağ (203)
Esila (1102)
ESPRESSOMM (137)
Eti (875)
Euro (457)
Ev Yapımı (756)
Eğriçayır (162)
Fairy (776)
Familia (173)
Fanus (144)
Farmasi (449)
Febreze (230)
Figenes (293)
Filiz (214)
Finish (861)
Fiskobirlik (166)
Flora (191)
FLOREX (485)
Flute (596)
FO (504)
Fo (327)
FOCUS (273)
Free Comfort (278)
FRICO (140)
Furkan (338)
Gano (139)
Gençay (295)
Gespetto (211)
Glade (369)
Gurmepark (696)
Gusse (158)
GÜRBÜZLER (174)
Gürbüzler (146)
Gürsoy (132)
Güzel Gıda (150)
HARIBO (141)
Hayfene (395)
Heinz (309)
HEKİMHAN (574)
Hekimhan (530)
HEM (1280)
İngro (240)
Jacobs (405)
Kafem (181)
Karden (746)
Kent (390)
KENT (148)
Kenton (1112)
Kırıntı (242)
Knorr (377)
Komili (294)
Koroplast (650)
Koska (235)
Koza (143)
Krk Gıda (158)
Leka (281)
Lipton (980)
Lokman (692)
Lokman Aktar (375)
LokmanAVM (162)
Lucihz (204)
Mabel (235)
Maranki (160)
Maratem (342)
Marc (144)
Mecitefendi (1445)
Mindivan (413)
Mişa (143)
Moloko (349)
Montana (144)
Mr. Muscle (246)
Nahita (192)
naturpy (262)
Nbase (210)
Nescafe (811)
Nestle (766)
Nilem (189)
Nivalis (417)
Nuka (674)
Nurs (633)
Nursima (188)
Ofçay (274)
Omo (348)
OSSO (166)
OTS Organik (587)
Oze (164)
Ozon (210)
Pakmaya (180)
Palex (250)
PAREX (491)
Parex (141)
Parmak (217)
Pelara (153)
Peros (152)
Persil (210)
Perwoll (164)
Peyman (173)
Piknik (165)
Pınar (286)
POLMİX (199)
PORÇÖZ (191)
Poxy (367)
Pril (450)
Raid (167)
Rasayana (378)
Ravel (179)
Reis (144)
Rulopak (244)
Sarızeybek (153)
Scotch Brite (259)
Selpak (581)
Sera (148)
Seyidoğlu (180)
Shiffa Home (750)
Shiffahome (614)
Silva (292)
Sinangil (165)
SOFORA (139)
Solo (229)
Story (318)
Syngenta (173)
Söke Un (284)
Tadım (185)
Talya (478)
Tariş (236)
Tat (310)
Tatlı Meyve (813)
Tchibo (226)
Tex (270)
The LifeCo (410)
Tisan (135)
Titiz (526)
Torku (702)
Türkiye (161)
UMAY HERBAL (207)
Uniqua (181)
Vanish (199)
Vatan (213)
Vernel (250)
Vesile (136)
VHP (188)
VİKİNG (390)
Vileda (704)
Vivident (193)
Yayla (343)
Yazar (156)
Yedier (366)
Yedigözeler (804)
Yemmiş (158)
Yenigün (335)
Yudum (139)
Yumoş (521)
Yöresel (495)
Zambak (240)
Çaykur (1149)
Çınar (256)
Ögem (141)
Öncü (242)
Öz Can (143)
Ülker (1373)
Şekeroğlu (176)
Şener (212)
Şifa Ana (159)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(16)
(14)
(12)
(10)
(9)
(8)
(7)
(6)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

12'li Set (7)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL