Filtreleri Temizle
Marka
Malatya Pazarı

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

A&A
MYK
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Malatya Pazarı Kuru Yemiş

için 2 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Yazar Lüx Karışık Kuruyemiş 5 KG

  2.902,03 TL SEPETTE 2.852,03 TL
  570.41 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Yazar Karışık Kuruyemiş 1 KG

  525,46 TL SEPETTE 475,46 TL
  475.46 TL / KG
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Malatya Pazarı

1870’li yıllarda üretime başlayan Malatya Pazarı, kuruyemiş sektörünün güçlü markaları arasında yer almaktadır. Markanın farklı türlerde üretilen kuruyemişleri, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Geniş ürün yelpazesinde sunulan ürünlerin üretimi, sağlıklı ortamlarda gerçekleştirilir. Kuru meyve, lokum, baharatlar, ya da kestane şekeri ve helva gibi yöresel lezzetler üreten Malatya Pazarı, tüketicilerin tercih ettiği markalar arasında yer alır. Kuru meyveler, vitamin ve mineral kaynağı olup besleyici özelliktedir. Vücut için birçok konuda faydalı olabilecekleri dile getirilir. Malatya Pazarı lokum çeşitleri arasında farklı tatlarda sade, çikolatalı ve güllü lokum gibi seçenekleri bulunur. Vücut sağlığını destekleyebilecek Malatya Pazarı kuruyemişleri, sağlıklı ara öğün olarak tercih edilebilecek atıştırmalıklardır. Markanın sunduğu kuruyemiş çeşitleri arasında Antep fıstığı, badem ve çekirdek çeşitleri gibi ürünler bulunur. Malatya Pazarı karışık kuruyemiş seçenekleri arasında farklı kuruyemişlerin bir araya getirildiği paketlere ulaşılabileceği gibi kuru meyve ve kuruyemiş karışımlarını içeren paketlere de rastlamak mümkündür. Malatya Pazarı ürünleri arasından damak tadına hitap eden atıştırmalıklar tercih edilerek vücut için gerekli besin değerlerinin alınması sağlanabilir. Malatya Pazarı kuru yemiş çeşitleri kimi zaman bazı tatlıların ya da yemeklerin yapımında kullanılabilir, tariflere sağlık ve lezzet kazandırabilir. Kategori içerisinden markanın kuruyemiş ürünlerine ulaşabilirsiniz. Farklı alternatifleri incelemek için kuru yemiş sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Taze ve Lezzetli Malatya Pazarı Fıstık Seçenekleri

Taze ve Lezzetli Malatya Pazarı Fıstık Seçenekleri

Hem kuruyemiş olarak tüketilebilen hem de yemeklere lezzet kazandırabilen fıstık çeşitleri, çok yönlü kullanıma sahiptir. Keyifli anlara eşlik eden Malatya Pazarı fıstık, farklı seçenekler ile tüketicilere sunulur. Çam fıstık olarak da bilinen dolmalık fıstık, Türk mutfağında birçok tarifin içerisinde kullanılmaktadır. Çam fıstığı, fıstık çamının kozalaklarının yenilebilir kısımlarından elde edilir. Malatya Pazarı çam fıstık dolmalık, besin değeri yüksek ürünler arasında yer alır. Çam fıstığı düzenli tüketildiğinde birçok fayda sunabilen bir üründür. İçerdiği yağ asidi ile açlık hissini bastırabilir. Demir ve protein içeriğiyle enerjinin yükselmesine yardımcı olur. Kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucu özelliği de vardır. Çam fıstık, dolma dışında çeşitli yemeklerin yapımında kullanılabilir. Malatya Pazarı çam fıstık, pilavların, salataların ya da çeşitli sebze-et yemeklerinin içerisinde konulabilir. Malatya Pazarı ürün çeşitleri arasında ayrıca Antep fıstığı bulunur. Malatya Pazarı Antep fıstık çeşitleri kavrulmuş, toz, file ve pirinç Antep fıstığı seçeneklerinden oluşur. Antep fıstığı lezzetli bir Malatya Pazarı çerezi olmasının yanı sıra sağlıklı bir atıştırmalıktır. Antep fıstığı, lif ve protein açısından zengin bir kaynaktır. İçerisinde bolca antioksidan ve B vitamini bulunur. Malatya Pazarı kavrulmuş iç Antep fıstık hem lezzetli hem de yüksek besin değerine sahip bir üründür. File fıstık, özel makinelerde tüm fıstığın boyuna dilimlenmesi ile elde edilen bir üründür. Malatya Pazarı file Antep fıstık, baklavadan çikolataya, dondurmadan lokum ve helvaya kadar birçok alanda kullanılabilir. Kuruyemiş olarak da tüketilebilen Malatya Pazarı pirinç Antep fıstık, Antep fıstığının kesilmesi ve dilimlenmesi ile elde edilir. Çikolata, helva, tatlı ve dondurma yapımında tercih edildiği görülür. Protein deposu olarak görülen Siirt fıstığı, Siirt ili ve çevresinde yetişen bir besindir. Kategori içerisinde sağlıkta önemli bir rol oynadığı düşünülen Malatya Pazarı Siirt fıstık ürünleri de bulunur. Siirt fıstığı, vitamin ve protein açısından zengin bir kaynak olarak görülür. Vücut açısından sağlıklı yağları bünyesinde bulunduran besin vücudun enerji kazanmasına yardımcı olur. Markanın ürün çeşitliliği arasında ayrıca Malatya Pazarı soyulmuş iç Antep fıstık gibi farklı seçenekler de bulunur.

 Öğünlere ve Yemeklere Lezzet Kazandıracak Malatya Pazarı Kuruyemiş Ürünleri

Öğünlere ve Yemeklere Lezzet Kazandıracak Malatya Pazarı Kuruyemiş Ürünleri

Kuruyemiş çeşitleri çok yönlü kullanıma sahip olabilen ürünlerdir. Malatya Pazarı ürün çeşitliliği arasında badem ve kayısı çekirdeği ürünleri yer alır. Farklı alanlarda kullanılabilen ürünler, kontrollü bir şekilde tüketildiğinde sundukları faydalı özellikleri ile öne çıkar. Antioksidan kaynağı badem, genellikle çerez olarak tüketilen şifalı bir gıdadır. En iyi E vitamini kaynağı olarak gösterilir. Kolesterolü önlemeye yardımcı olduğu bilinir. Kalp ve damar sağlığını destekleyebilen ürünler arasında bulunur. Yağ ve posa bakımından zengin olan bademin tok tutma özelliği de vardır. Magnezyum ve kalsiyum içeriği ile kemik sağlığını destekleyebilir. Markanın ürünleri arasında kavrulmuş bademin yanı sıra toz, file ve pirinç badem de bulunur. İnce ince dilimlenmiş Malatya pazarı file badem, çeşitli şekillerde kullanılabilir. File badem genellikle süs malzemesi olarak kullanılmakla beraber muhallebi, puding ve dondurma gibi sütlü tatlıların yapımında da tercih edilebilir. Pilav, çorba veya salataların içerisine konabilir. Süs malzemesi olarak ise poğaça, ekmek, kek ve pasta gibi gıdaların üzerinde kullanılabilir. Doğranmış badem içi olan Malatya Pazarı pirinç badem, çeşitli tariflerin süslemesinde kullanılabilir özelliktedir. Malatya Pazarı ürünleri içerisinde yerli badem, beyaz badem ya da çiğ badem gibi ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz. Kayısı çekirdeği, kayısının sert tohumunun içerisinde yer alan bir besindir. Malatya Pazarı kayısı çekirdeği kavrulmuş kayısı çekirdeği ile birlikte sitrik asit ve tuz içerir. Kayısı çekirdeğinin A, D ve E vitaminleri içerdiği bilinir. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkiye sahip olduğu söylenir. Ayrıca ağrıları dindirmede önemli bir rol oynadığı düşünülür. Malatya Pazarı kayısı çekirdeği çiğ haldeyken yağı çıkarılabilen bir besindir. Cilde sürülebilen yağın, kişinin cilt tipine uygun bir yağ ile seyreltildikten sonra uygulanması önerilir. Fakat kayısı çekirdeğinin doktora danışmadan tüketilmemesi gerekir. Kayısı çekirdeğinin aynı zamanda siyanür zehirlenmesine yol açabileceği düşünüldüğünden dolayı özellikle hamileler, kronik rahatsızlığı olanlar ve alerjik reaksiyonlar gösterebilen hassas bünyeye sahip olanların mutlaka doktora danışması tavsiye edilmektedir.

 Sağlıklı Bir Alternatif Sunan Malatya Pazarı Kuruyemiş Çeşitleri

Sağlıklı Bir Alternatif Sunan Malatya Pazarı Kuruyemiş Çeşitleri

Sıklıkla tüketilen çekirdeklerin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Malatya Pazarı Kuruyemişçilik, ay çekirdeği ve kabak çekirdeği seçeneklerine sahiptir. Ay çekirdeği, ayçiçeği bitkisinin tohumlarından elde edilir ve lezzetli ve faydalı bir kuruyemiş çeşididir. Malatya Pazarı iç ayçekirdeği, yenebilen ve faydalı besinleri bünyesinde taşıyan bir üründür. Ay çekirdeğinin vücudun bağışıklık sistemini desteklediği bilinir. Yüksek oranda E vitamini içerir ve cilt için antioksidan görevi görür. İyi bir diyet lifi olduğu için sindirim sürecinin hızlanmasını sağlar. Tercihe göre ay çekirdeği içini direkt olarak satın alabilir ya da Malatya Pazarı tuzlu siyah ala çekirdek ürünlerine yönelebilirsiniz. Kuruyemiş olarak tüketilebilen kabak çekirdeği, çekirdekseverlere sunulan başka bir alternatiftir. Balkabağı meyvesinden elde edilen bu çekirdek, besin değeri yüksek bir kuruyemiştir. Malatya Pazarı tarafından farklı seçenekler ile tüketiciye sunulur. Malatya Pazarı çifte kavrulmuş kabak çekirdek, kabak çekirdeği ile birlikte tuz, su ve un içerir. Kabak çekirdekleri çiğ ve kavrulmuş olarak tüketilebilir. Kabak çekirdeğinin lif, vitamin ve mineral açısından zengin olduğu bilinir. Yüksek oranda protein içerdiği için kontrollü tüketildiğinde kilo vermeye yardımcı olabilir. Çinko içeriğiyle depresyon gibi hastalıklara iyi gelebileceği düşünülen kabak çekirdeğinin aynı zamanda içerdiği sağlıklı yağlar genel sağlığı destekler. Ayrıca cilt hücrelerini yenileyerek cilt sorunlarına iyi gelebilir. Tercihe bağlı olarak Malatya Pazarı iç kabak çekirdek ürünlerine yönelebilirsiniz. Tüketim miktarına dikkat edilmesi gereken ürünlerin günde en fazla bir avuç yenmesi tavsiye edilir. Siz de farklı kuruyemiş alternatifleri arasından seçtiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Malatya Pazarı ürünleri ile kendinize ve sevdiklerinize keyifli atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz.