Filtreleri Temizle
Marka
Gürbüzler

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

MYK
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kuru Yemiş Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Gürbüzler Kuru Yemiş

için 53 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Gürbüzler Kuruyemiş

1960’tan bugüne kuruyemiş üretimi yapan Gürbüzler, daima kaliteli ve iyi ürünler üretmeyi prensip edinen bir markadır. Kuruyemiş, çeşitli bitki meyvelerin ve tohumların güneş altında kurutularak ya da bazı ısıl işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen atıştırmalıklardır. Zaman zaman tuz ya da şeker gibi maddeler ile tatlandırılan ürünler farklı damak tatlarına hitap eder ve sevilerek tüketilirler. Gürbüzler markasının kuruyemiş çeşitleri, içerdikleri sağlıklı yağlar, vitamin ve mineraller pek çok fayda sağlarlar. Doğru miktarda tüketildiğinde, besin içerikleri ile sindirim sisteminden kemik gelişimine ve beyin sağlığına kadar birçok konuda fayda sundukları bilinir. Kategori bünyesinde farklı Gürbüzler kuruyemiş çeşitlerine ulaşmak mümkün. Farklı gramajlarda üretilen atıştırmalıklar, Gürbüzler kuruyemiş kutu ambalajlarında paketlenir. Ürün çeşitliliği arasında fıstık seçenekleri, fındık seçenekleri, mısır, ceviz gibi sağlıklı kuruyemişler bulunur. Enerji verici, doyurucu ve besleyici özellikteki ürünler, evde, işte ya da okulda olmak üzere her yerde tüketilebilir. Keyifle tüketilebilen markanın kuruyemiş alternatifleri en yoğun anlarda, sohbetlerde veya buluşmalarda tercih edilebilir. Aşırıya kaçmadan düzenli bir şekilde tüketilmesi tavsiye edilen atıştırmalıklar ile daha sağlıklı bir yaşama sahip olunabilir. Yemesi zevkli Gürbüzler kuruyemiş seçeneklerinden damak tadınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Farklı kuru yemiş alternatifleri ile sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gürbüzler Kuruyemiş Fıstık Alternatifleri Nelerdir?

Gürbüzler Kuruyemiş Fıstık Alternatifleri Nelerdir?

Zengin mineral kaynağı olarak görülen fıstık çeşitleri, hemen hemen her kesim tarafından sevilerek tüketilmektedir. Özellikle tüketilmesi tercih edilen fıstık çeşitleri arasında Antep fıstığı, kaju fıstığı ve yer fıstığı gibi kuruyemişler yer alır. Kategori içerisindeki Gürbüzler kuru yemiş ürünleri arasında Antep fıstığı, kaju fıstığı ve yer fıstığı atıştırmalıklarına ulaşabilirsiniz. Gürbüzler Antep fıstığı, farklı gramajlarda üretilmektedir. Kabuklu ve iç Antep fıstığı şeklinde sunulurlar. Bazı yörelerde Şam fıstığı olarak bilinen Antep fıstığı, fıstık ağacında yetişen ince kabuklu bir meyvedir. Önemli miktarda B vitamini içeren besinlerin, bazı rahatsızlıkların önlenmesine yardımcı olabileceği dile getirilir. İyi bir antioksidan kaynağı olarak görülür. Dolayısıyla yaşlılığa bağlı bazı hastalıkların görülme riskini azalttığı düşünülür. Kalp dostu olduğu söylenen Antep fıstığının kötü kolesterolü düşürmede etkili olabileceği dile getirilir. Yüksek lif içeriği ile sindirim sistemi üzerinde olumlu etkilere sahip olduğu bilinir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine de yardımcı olan kuruyemiş çeşidi hastalıklara kolay yakalanmayı önleyebilir. Markanın kuruyemiş çeşitleri arasında yer alan Antep fıstığını beslenme rutininize ekleyerek sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Kaju, fasulye ve böbrek formunda benzeyen yapısı ile diğer kuruyemişlerden kolayca ayırt edilebilmektedir. Gürbüzler kaju fıstığı, normal ve hediyelik kutu ambalajlarında sunulur. Kaju fıstığının bağışıklık sisteminin korunmasında etkili olduğu bilinir. Çinko içeriğiyle çocuk gelişimine faydalı olabileceği dile getirilir. Kalsiyum ve magnezyum içeriğiyle kemik gelişimini destekleyebileceği ifade edilir. Ayrıca sindirim sistemi için faydalı asitler içerdiği bilinir. Gürbüzler kuruyemiş çeşitleri, tek olarak tüketebileceği gibi salatalarda ve yemeklerde de kullanılabilir. Ara öğünlerde kuru meyveler ile ya da yoğurt ile tüketilebilir. Gürbüzler yer fıstığı, kabuklu, çifte kavrulmuş, çiğ yer fıstığı ve soslu yer fıstığı seçeneklerinden oluşmaktadır. Vitamin ve mineral açısından mükemmel bir kaynak olan yer fıstığı, E vitamini, bakır, demir ve çinko açısından zengindir. Kan şekerini dengelemeye yardımcı olabileceği söylenir. Hafızayı güçlendirdiği dile getirilir. Enerji verdiği için sporcular tarafından sıklıkla tüketildiği görülür. Birçok faydası olan markanın kuruyemiş ürünlerini doğru miktarda tüketmek önemlidir. Markanın kuruyemiş atıştırmalıklarını kurabiye ve çörek gibi yiyeceklerin içerisinde koyabileceğiniz gibi fıstık ezmesi yapımında da kullanabilirsiniz. Fıstıkları spor öncesinde, ara öğünlerde ya da enerji almak için tüketebilirsiniz. Kuruyemişlerin kabuklu olanlarını sevenler Gürbüzler koza fıstığı seçeneklerine yönelebilirken farklı tat denemek isteyenler soslu fıstık seçeneğine yönelebilir.

Sağlıklı Özellikleri ile Gürbüzler Kuruyemiş Çeşitleri

Sağlıklı Özellikleri ile Gürbüzler Kuruyemiş Çeşitleri

Kuruyemişler, içerdikleri vitamin, mineral, yağlar ve proteinler ile günlük besin ihtiyacının bir kısmının karşılanmasına yardımcı olabilirler. Sıklıkla tüketilen, yemeklerin ve tatlıların yapımında kullanıldığı görülen ceviz, vücut üzerinde birçok olumlu etkiye sahiptir. Sağlıklı yağların yanı sıra lif, vitamin ve mineraller içermektedir. Gürbüzler ceviz içi, düzenli ve bilinçli şekilde tüketildiğinde sağlığın korunmasına yardımcı olabilmektedir. Omega 3 yağ asitleri bakımından zengin olan cevizin kalp sağlığını iyileştirebileceği söylenir. İçerdiği bakır ve fosfor ile kemik sağlığını destekleyebileceği ifade edilir. Odağın geliştirilmesine de yardımcı olabilen cevizin aynı zamanda metabolizmayı iyileştirebileceği düşünülür. Tokluk hissi vererek kilo kontrolü sağlamaya yardımcı olabileceği ifade edilir. Markanın ceviz ürünü, salatalara, çorbalara ya da makarna gibi birçok yemeğe katılabilir. Gürbüzler badem seçenekleri arasında yerli ve ithal badem yer alır. Atıştırmalık denildiğinde akla gelen ilk kuruyemişler arasında yer alan badem, E vitamini, kalsiyum, selenyum ve çinko gibi önemli besin değerlerini içerir. Lif ve protein bakımından zengin bir kaynak olarak görülür. Bademin kötü kolesterolü düşürmede etkili olabileceği söylenir. Protein ve lif içeriğiyle tokluk hissi verebilir. Böylelikle sağlıklı kilo vermeye yardımcı olabilir. Bademin ayrıca cildi koruduğu bilinir. Kategori içerisinde Gürbüzler Kuruyemiş çiğ badem çeşitlerine göz atabilirsiniz. Markanın kuruyemiş ürünleri, atıştırmalık olarak tüketilebileceği gibi kek ve kurabiye gibi hamur işlerinde iç malzeme olarak da kullanılabilir. Şerbetli ya da sütlü tatlılarda süs olarak tercih edilebilir.

Farklı Tatlardaki Besleyici Gürbüzler Kuruyemiş Ürünleri

Farklı Tatlardaki Besleyici Gürbüzler Kuruyemiş Ürünleri

Faydaları saymakla bitmeyen lezzetli kuruyemişler birçok çeşitlilikte üretilmektedir. Kategori içerisinde Gürbüzler leblebi, fındık ve mısır çeşitlerine ulaşmak da mümkün olmaktadır. Farklı tatlarla ile işlenen ürünler, keyifle tüketebileceğiniz şekilde üretilmektedir. Nohutun kavrulması ile elde edilen leblebilerin kemik yapısını koruyabildiği, mideye iyi geldiği ve zayıflamaya yardımcı olduğu bilinir. Leblebi çeşitleri kavrulma biçimleri ya da kaplama materyalleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Gürbüzler leblebi çeşitleri, Elazığ Ağın leblebisi, kırık leblebi, leblebi şekeri, tuzlu leblebi ve tuzsuz leblebi gibi çeşitlerden oluşmaktadır. Ağın leblebisinin yöreye has bir şekilde kumla kavrularak üretildiği bilinir. Leblebi şekeri ise nohutun çeşitli işlemlerden geçirildikten sonra şeker ve şeker aroması eklenmesiyle elde edilmektedir. Farklı damak tatlarına hitap eden ürünler, lezzetli atıştırmalık arayan herkes tarafından tercih edilebilir. Fındık geniş kullanım alanına sahip lezzetli kuruyemiş çeşitleri arasında yer almaktadır. Gürbüzler fındık çeşitleri arasında kavrulmuş ve çiğ fındık içinin yanı sıra kabuklu fındık seçenekleri de bulunur. Besin değer yüksek fındığın yağ oranı yüksektir. Protein ve vitamin açısından zengindir. Kalp sağlığını korumaya yardımcı olabileceği söylenir. Sağlıklı beyin fonksiyonlarını destekleyen yağlar içerdiği için beyin sağlığına iyi geldiği düşünülür. Diyet lifleri bakımından da zengin olan fındığın, yeme isteklerini engellemeye yardımcı olarak kilonun kontrol altında olmasına yardımcı olabileceği dile getirilir. Gürbüzler soslu mısır, mısır tanelerinin lezzetli halidir. Soslu mısırın lifli yapısıyla sindirimi destekleyebileceği söylenir. Karbonhidrat ve protein değerleri ile kolesterolü dengelemeye yardımcı olabileceği ifade edilir. Besin değeri yüksek olan mısırın doğru miktarlarda tüketilmesi önemlidir. Kategori bünyesinde ayrıca Gürbüzler karışık çerez seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Normal, özel, lüks ya da duble gibi seçenekleri bulunan karışık çerezlerden dilediğiniz alternatiflere yönelebilirsiniz. Daha önce ürünleri almış tüketicilerin Gürbüzler yorumlarına bakarak ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de Gürbüzler kuruyemiş çeşitleri arasından damak tadınıza uygun lezzetleri hemen sepetinize ekleyebilir ve sipariş oluşturarak sağlıklı atıştırmalıkları beslenme rutininize dahil edebilirsiniz.