PIRLANTA TAKILAR

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Emel Pırlanta Pırlanta Takılar

Emel Pırlanta; kadınların ihtiyaç duyduğu ve sahip olmayı arzuladıkları pırlanta, elmas, zümrüt, safir, yakut gibi tüm değerli taşlarla bezenmiş altın takıları meraklılarına sunar. Marka; düz altın, büyük taşlı, küçük taşlı, kolye, bileklik, yüzük, küpe ve benzeri çok sayıda ürün grubunu özgün tasarım anlayışıyla ortaya koyar. Dizaynlarını oluştururken özenle seçtiği taşları, usta işçilikle birleştirerek çok sayıda tasarım yaratan markanın seçkisinde hem klasik hem de modern takılar yer alır. Geçmişten günümüze ulaşan zamansız modellerle, günümüzün trend tasarımlarını aynı potada birleştirmeyi başaran koleksiyonda her zevke uygun birden fazla seçenek bulabilirsiniz.

 Emel Pırlanta Tektaş Modelleri Benzersiz Tasarımlarıyla

Emel Pırlanta Tektaş Modelleri Benzersiz Tasarımlarıyla

Evlenme tekliflerinin başrol oyuncusu tektaş yüzükler markanın seçkisinde onlarca alternatifiyle mutluluğunuza eşlik eder. Her genç kızın hayallerinin bir parçasını oluşturan tektaşların taş kalitesi büyük önem taşır. Taşın rengi, kesimi, lekesiz olması ve daha birçok kriter tektaş takı seçiminde önemlidir. Emel pırlanta güvenilirliğiyle sertifikalandırılan tektaşlar kullanıcıların gönüllerinin rahat olmasını sağlar. En kaliteli ürünleri, olabilecek en uygun fiyatlarla takı seven kişilerle buluşturan markanın bünyesinde arzu ettiğiniz büyüklükte ve renk kalitesinde ürünlere ulaşabilirsiniz. Emel Pırlanta yüzük modellerinin yanı sıra kolye ve  küpe seçenekleri de kadınların ulaşmak istedikleri arzu nesnelerinden sayılabilir. Kesimlerine göre baget, yuvarlak, damla, prenses, oval gibi klasik dizaynların yanı sıra çok minik taşlarla kaplı, birleştirilmiş taşlı ve daha birçok alternatif sıra dışı tasarımlara ilgi duyanlara sunulur. Bütçenizin elverdiği en iyi kalitede tektaş yüzükle sevdiğiniz kişiye evlenme teklif edebilir, kendisine düğün hediyesi olarak tektaş küpe ve kolye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Evlilik, söz, nişan gibi törenler söz konusu olduğunda takılar önemli birer gündem maddesi haline gelir. Tektaşların yanı sıra beştaş, tamtur, alyans gibi birçok takı çeşidi bir anda ihtiyaç halindedir. Kişiler hayatlarının bu önemli döneminde en iyisine en uygun fiyat avantajıyla sahip olmak ister. Emel Pırlanta beştaş ve tamtur tasarımlarında da oldukça iddialıdır. Farklı taş boyutlarının ve kesimlerinin mükemmel dizaynlarda bir araya gelmesiyle oluşturulan yüzükler kadınların parmaklarına yakışır nüanslara sahiptir. Alyans modelleri konusunda da çok sayıda seçeneği hem kadınlara hem de erkeklere sunan markanın ürün yelpazesinde ince, kalın, sarı altın, beyaz altın, pembe altın, yeşil altın, çift renkli ve benzeri çok sayıda tasarım yer alır. Emel pırlanta alyans seçeneklerinde de son derece iddialı bir çizgide seyreder. Marka, alyans seçeneklerinden size ve eşinize uygun olanları bularak, yeni hayatınıza keyifli bir başlangıç yapmak elinizde. Emel pırlanta yüzük çeşitleri evlilik ve nişan modelleriyle de sınırlı değil. Günlük hayatınızda ya da özel günlerde kullanımınıza uygun sayısız tasarımla her parmağınıza farklı bir hava verebilir, arzu ederseniz çok sayıda modeli aynı anda kullanabilirsiniz. Taşlı yüzükler, büyük tasarımlar, ince modeller, örgü dizaynlar ve daha birçokları ile parmaklarınızda dikkat çekici görünümler elde edebilirsiniz.

Emel Pırlanta Kolye Seçeneklerinde Birçok Alternatif

Emel Pırlanta Kolye Seçeneklerinde Birçok Alternatif

Markanın kolye koleksiyonu da çok sayıda alternatifle tarzınızı destekleyebilir. Pırlanta ve elmas detaylı kolyeler çok sayıda tasarım seçeneğine sahiptir. Kolyeler, bileklik, yüzük ve küpelerle set olarak ya da tek başına satılır. Siyah pırlanta, zümrüt, yakut, inci, safir gibi renkli değerli taşlarla dizayn edilmiş modeller her yaş grubundan kadının beğenisini kazanır. Bu koleksiyonları da takım olarak değerlendirme şansınız var. Düğün ve nişan hediye olarak da tercih edilen bu tarz takıların pırlanta ve elmaslarla beraber oluşturulmuş olanları da ilgi gören seçeneklerden. Fantezi kolye grubunda size sunulan çok sayıda gösterişli model, davet şıklıklarınıza bambaşka bir hava katacaktır. Ekliktik bir stiliniz varsa gösterişli olan bu kolyeleri tişört, kazak ve düz gömleklerle kullanarak stilinize farklı bir yön verebilirsiniz. Günlük hayatınızda da kolye kullanmayı seviyor ama sade modelleri tercih  ediyorsanız Emel Pırlanta'da size göre de sayısız alternatif mevcut. Minik taşlı kolyeler ile zarif stiller oluşturmak ya da düz altın toplarla dizayn edilmiş seçeneklerle modern bir hava yakalamanız mümkün. İster taşlı ister düz ister sarı altın ister beyaz olanları tercih edin, fark etmez. Markanın ürünleri arasında size hitap edecek tasarımlara mutlaka rastlarsınız. Sembollü modeller, figürler, harfli kolye modelleri, isimli tasarımlar, damla, ay, anahtar, yıldız gibi nesnelerle detaylandırılmış tasarımlar, çok renkli ürünler ve daha birçoklarını hayatınızın her anında kullanabilirsiniz. Kısa ve uzun kolyelerle, kalın ve ince zincir seçeneklerini beraber kullanabilir, sokak modasına uygun tarzlara imza atabilirsiniz. Emel pırlanta bileklik alternatifleri de diğer tüm ürünlerde olduğu gibi her zevke uygun detaylarla size ulaşır. Zincirli modeller, taşlı seçenekler, kalın tasarımlar, ipliler, sıralı, sembollü, harfli, renkli detaylarla dizayn edilmiş modeller ve daha birçok seçenekle kollarını süsleyebilir, tarzınızı farklılaştırabilirsiniz. Bileklikleri kolyelerle, küpelerle, yüzüklerle takım olarak da kullanma imkanınız var. Pırlanta, elmas, safir, yakut, zümrüt, siyah pırlanta gibi taşlarla oluşturulmuş modelleri ister günlük hayatınızda isterseniz gece kıyafetlerinizle çok yönlü olarak kullanabilirsiniz. Çok sayıda bilekliği aynı anda takarak günün modasını yansıtmak da seçenekleriniz arasında. Kelepçeli bilekliklerin yanı sıra markanın diğer tasarımlarını da değerlendirebilir Emel Pırlanta bilezik ve bileklik kombinasyonuyla sıra dışı görünümler elde edebilirsiniz. Emel Pırlanta ürünler ile zarafete imza atabilirsiniz.

Emel Pırlanta Küpe Çeşitleri Işıltılı

Emel Pırlanta Küpe Çeşitleri Işıltılı

Markaya ait küpe alternatiflerinde de zarif ve gösterişli tasarımlardan oluşan seçki, en kaliteli ve şık modelleriyle size sunulur. Kulağınızda ister tek ister çok sayıda delik olsun Emel Pırlanta ürün yelpazesinde onlara en yakışacak ürünleri bulmanız an meselesidir. Halka küpe seçenekleri, sallantılı modeller, küçük küpe çeşitleri, yuvarlak, oval, kare taşlı dizaynlar, tektaşlılar, çok taşlı modeller, renkli tasarımlar tişörtlerinizle, kazaklarınızla ve daha birçok kıyafetinizle mükemmel uyum sağlayacaktır. Fantezi küpe modellerine de sıklıkla rastlayacağınız koleksiyonda sizi etkisi altına alacak tasarımlar var. Sallantılı ve gösterişli küpeleri bir kazak ve jean pantolondan oluşan sade stillerinizde kullandığınızda ortaya farklılığa sahip bir görünüm çıkacaktır. İnci küpeler, siyah pırlantalı tasarımlar, kulağınızı kaplayan büyük modeller ve daha birçokları tarzınızı destekleyecek alternatifleri oluşturur. Markanın çoğu ürünlerinde beyaz altın, pembe altın, yeşil altın ve sarı altın alternatifleri arasında seçim yapma şansınız var. Sade bir kıyafet kombininizi gösterişli takı modelleriyle hareketlendirebileceğiniz gibi bunun tam tersini de uygulamak keyifli olabilir. Örneğin çok renkli, frapan bir gece kıyafeti giyip, takı olarak sadece tektaş küpe takabilir, zarafetle frapanlığı aynı noktada buluşturabilirsiniz. Emel Pırlanta takı fiyatları, çok sayıda değişkene bağlı olarak, geniş bir aralıkla size sunulur. Ürünlerin taşlı olup olmaması fiyatlarda oldukça etkilidir. Tektaş modellerde taşların büyüklüğü, rengi, kesimiyle alakalı olarak fiyat oranları değişir. Tasarım ve işçilik de fiyatlarda belirleyici olan unsurlar arasındadır. Altın tasarımlarda ise altın borsası, ürünün gramı ve altının ayarı en önemli etkeni oluşturur. Altın tasarımlarda da işçilik etkili unsurlar arasında yer alır. Emel Pırlanta genel olarak kaliteli taş, özgün tasarım ve usta işçilik unsurlarını bir araya getirerek modellerini size sunar. Azla yetinmeyen kişilere hitap eden markanın geniş ürün seçkisi, en uygun fiyat aralıkları ve avantajlı ödeme koşullarıyla N11.com aracılığıyla size ulaşır. Ürünleri inceleyerek, beğendikleriniz için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.