TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Marching Brass

için 1 sonuç bulundu.

Marching Brass

Nefesli çalgı çeşitleri arasında bulunan marching brass müzik aleti genellikle nikel kaplama olur ve görüntüsü de diğer nefesli çalgıların görünümüne benzer. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunduğu için müzisyenin zevkine göre istenilen renk tercih edilebilir. Marching brass'ı zarar göremeden taşıyabilmek için taşıma çantasından yararlanabilirsiniz. Nefesli çalgılar arasında bulunan pahalı aletlerden biri olduğu için zarar görmeden taşınması oldukça önemlidir. Hem çizilmesini hem de işlevini kaybetmesini önlemek için güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi fazlasıyla önemlidir. Marching brass, müzikte doğal bir ses elde edebilmek için kullanılır.

Marching brass'ı kullandıktan sonra kuru veya hafif nemli bir bezle temizlemek gerekir. Çalgının uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilmek için bakımının düzenli olarak yapılması gerekir. En iyi marching brass markaları arasında Yamaha bulunuyor. Yamaha marching brass çeşitleri de kendi arasında gruplara ayrılmaktadır. Bu da fiyatlarında değişiklik yaratmaktadır. Marching brass alma niyetiniz varsa ürün özelliklerini inceleyebilir ve size uygun olanı kolayca tercih edebilirsiniz.

Marching brass fiyatları markalara ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı bir marching brass aleti arıyorsanız kategorimizi inceleyebilir ve sizin için en uygun olanını kolayca tercih edebilirsiniz. Marching brass çalgısı korno görünümündedir fakat çıkardığı ses bundan biraz farklıdır. Marching brass çalmak için öncelikle bir müzik kursuna gidebilir ve usta müzisyenlerden eğitim alabilirsiniz. Orkestralarda da kullanılan marching brass müzik aletinin kaliteli müzik yapmada etkisi büyüktür. Fransız kornosu olarak bilinen bu müzik aletinin fiyatları, diğer nefesli çalgılar gibi yüksektir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL