Lastik

için 6,562 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Lastik

Motosiklet lastikleri seçilirken sağladığı performansa ve yol tutuş kabiliyetine dikkat edilmelidir. Her motosiklet modeli için, motosiklet lastikleri farklı ebatlarda ve boyutlarda üretilmektedir. Motosikletinizin türüne göre lastik modeli seçebilir ve motosiklet lastiklerinizi değiştirebilirsiniz. En çok tercih edilen motosiklet lastik markaları arasında Michelin ve Dunlop yer almaktadır. Dunlop motosiklet lastikleri, üstün yol tutuşu özelliği ile zorlu yol şartlarına uyum sağlar. Motosiklet kullanma keyfini doruklarına çıkarır. Enduro motosikletiniz varsa, enduro motosiklet lastiği almanız gerekecektir. Metzeller Tourance enduro motosiklet lastiği, 0° çelik kuşak teknolojisi ile virajlarda maksimum kontrol sağlar. Geliştirilmiş hamuru ile zorlu yollarda, ıslak ve kuru zeminde mükemmel yol tutuşu sağlar. Tüm yatma açılarında ve tüm hava koşullarında hafif ve hasass sürüş sağlar. Mükemmel yol tutuşu sayesinde uzun yollarda güvenle tercih edilebilir. Sarsıntısız düz sürüş ve yüksek sürat dengesi ile seyahatlerinizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir üründür. Hafif arazi koşullarına dayanıklı sırt hamuruna sahiptir. Uzun ömürlü ve mükemmel yol tutuş özelliği ile motosiklet kullanma keyfini katlayabilirsiniz.

Scooter motosiklet kullanıyorsanız, scooter lastiği satın almanız gerekecektir. Michelin scooter lastiği, ilk kılcal kanallı scooter lastiği olarak bilinmektedir. Bu özelliği sayesinde, ıslak zeminde, yol çizgisinde ve kanalizasyon kapakları üzerinde kaymadan, güvenle seyahat edebilirsiniz. Yamaha Scooter'ınız varsa, Michelin Yamaha Scooter lastik takımını satın alabilir; ön ve arka lastiklerinizi yenileyebilirsiniz. Motosiklet kullanırken, lastiğin kaliteli olması ve iyi yol tutuşu sağlaması kesinlikle göz ardı edilmemelidir. İyi tutuş performansı göstermeyen lastiklerle yolda çıkma oranı ve kaza yapma riski artar. Özellikle ıslak zeminde, yollarda daha kaygan olduğu için mükemmel yol tutuşu sağlamayan motosiklet lastikleri ile olası kaza durumları artar. Motosikletiniz için lastik satın alırken, lastik ebatlarına bakmayı unutmamanız, uyumluluk açısından önemlidir.

Michelin Power Pure scooter lastiğinde, çift hamur kullanılmıştır. Yarış lastiklerinden esinlenerek çift hamur teknolojisine uygun olarak geliştirilmiş ilk lastik modelidir. Omuz bölgesinde yer alan yumuşak kauçuk yapısı sayesinde, virajlarda mükemmel yol tutuşu sağlar. Böylece motosiklet kaza riskini azaltır, motosiklet kullanmayı keyiflendirir. Orta sırt bölgesinde yer alan sert kauçuk yapısı sayesinde daha uzun ömürlü kullanılabilir. Yüksek performans lastiklerinden esinlenerek tasarlanan bu lastiklerin, mükemmel desen görüntüsü ile scooterınızı daha çekici hale getirebilirsiniz. Motosiklet lastik fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Michelin (3065)
Mitas (903)
Anlaş (720)
Irc (353)
Swallow (254)
Kenda (195)
Bridgestone (139)
CST (119)
Pirelli (99)
Metzeler (67)
arch (55)
Heidenau (52)
Dunlop (49)
Avon (43)
Maxxis (41)
GoldenTyre (38)
Unili (36)
Yasa (31)
Duro (25)
Metzeller (19)
Acme (18)
Birlas (18)
Diamond (18)
Sunf (17)
Billas (8)
Maks (7)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(417)
ve üzeri (493)
ve üzeri (502)
ve üzeri (508)
ve üzeri (522)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL