Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Mobilya

için 67 sonuç bulundu.
Renk seçiniz
 • 3.999,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.888,00 TL

  haceyapımarket
  %95
 • 9.999,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  9.888,00 TL

  haceyapımarket
  %95
 • 4.500,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  4.389,00 TL

  haceyapımarket
  %95
 • 3.999,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.888,00 TL

  (1)

  haceyapımarket
  %95
 • 5.999,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  5.888,00 TL

  haceyapımarket
  %95
 • 11.099,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  10.988,00 TL

  haceyapımarket
  %95
 • 5.499,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  5.388,00 TL

  haceyapımarket
  %95
 • 3.499,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.388,00 TL

  haceyapımarket
  %95
 • 3.799,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.688,00 TL

  (4)

  haceyapımarket
  %95
 • 4.499,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  4.388,00 TL

  (1)

  haceyapımarket
  %95
 • 3.499,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.388,00 TL

  haceyapımarket
  %95
 • 3.999,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.888,00 TL

  haceyapımarket
  %95
 • 4.500,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  4.389,00 TL

  (1)

  haceyapımarket
  %95
 • 3.499,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  3.388,00 TL

  (1)

  haceyapımarket
  %95
 • 2.115,29 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.004,29 TL

  EVYAPI
  %100
 • 2.880,16 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.769,16 TL

  EVYAPI
  %100
 • 1.263,02 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.152,02 TL

  (4)

  EVYAPI
  %100
 • 2.573,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.462,90 TL

  EVYAPI
  %100
 • 2.573,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.462,90 TL

  EVYAPI
  %100
 • 2.889,18 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.778,18 TL

  EVYAPI
  %100

Pierre Cardin Mobilya

Zarafeti ve tasarımındaki farklılığıyla mobilya sektörünün öncü markalarından biri olan Pierre Cardin, moda konusundaki tarzını evinde de devam ettirmek isteyen tüketiciler için Pierre Cardin mobilya serisini tasarlamıştır. Pierre Cardin mobilya, geniş ürün yelpazesinde fonksiyonel ve stil sahibi mobilyalar bulundurur.  Pierre Cardin ürünleri arasında, oturma grupları, yemek odası, yatak odası grupları bulunur. Ayrıca, ürünler arasında televizyon üniteleri de bulunur. Oturma grupları üçlü, ikili ve tekli koltuklardan oluşabildiği gibi üçlü ve tekli koltuklardan oluşur. Sadece üçlü koltuk olarak da satılmaktadır. Yemek odası grubu ise masa, sandalye, konsol ve vitrinden oluşur. Siz de sayfamız üzerinden beğendiğiniz Pierre Cardin mobilya modelleri için sıralama yapabilirsiniz.

Pierre Cardin Mobilya ile Evinizde Şık Tasarımlar

Pierre Cardin Mobilya ile Evinizde Şık Tasarımlar

Ürünlerindeki tasarımların farklılığıyla ön plana çıkan mobilya markalarından biri olan Pierre Cardin mobilya, geliştirdiği ürünlerde fonksiyonelliği de göz önünde bulundurur. Pierre Cardin mobilya çeşitleri arasında oturma odası takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı, televizyon üniteleri ve berjerler bulunur. Pierre Cardin’in oluşturduğu her zevke uygun koleksiyonlar sayesinde oturma odanız veya salonunuz, yemek odanız ve yatak odanız için ayrı ayrı mobilya takımı seçmek zorunda kalmazsınız. Pierre Cardin koleksiyonu içerisinde, koltuk takımı ve yemek odasını birlikte bulabileceğiniz koleksiyon serileri bulabileceğiniz gibi oturma grubu, yemek odası takımı ve yatak odası takımını da içeren birbirinden şık ve stil sahibi koleksiyonlara da rastlayabilirsiniz. Pierre Cardin koleksiyonları arasında, stüdyo daireniz için uygun bir koleksiyon bulabileceğiniz gibi oldukça geniş olan eviniz için de uygun bir koleksiyon bulabilirsiniz. Pierre Cardin ürünlerini mutlaka koleksiyon olarak almak zorunda değilsiniz. Hoşunuza giden bir koltuk takımı serisini dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz. Dilerseniz, üçlü, ikili ve tekli koltuk takımlarından birini ya da üçlü ve tekli koltuk takımlarından birini satın alarak evinize yepyeni bir kimlik kazandırabilirsiniz. Oturma odanızda televizyonunuzu seyrederken rahatça uzanabileceğiniz, zevkinize ve bütçenize uygun köşe koltuk takımı için markanın köşe koltuk kategorisindeki ürünleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Yeni aldığınız son teknoloji ürünü televizyonunuza Pierre Cardin imzalı bir televizyon ünitesi alarak televizyon seyrettiğiniz dakikaları daha keyifli kılabilirsiniz. Dilerseniz, pencerenizin kenarına dışarıda yağan karı veya denizi seyretmek için Pierre Cardin berjer modellerinden birini satın alabilirsiniz. Mutfaktaki masanız için Pierre Cardin ürünleri arasında bulunan sandalyeleri sayfamızdan değerlendirebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz rustik çizgiye sahip yemek odası takımını Pierre Cardin mobilya ürünleri arasından kolaylıkla bulabilirsiniz. Pierre Cardin ile evinize yeni bir soluk getirebilirsiniz.  Pierre Cardin mobilya sayesinde evinizde modern bir hava yaratabileceğiniz gibi geçmişin izlerini yansıtan bir hava da yaratabilirsiniz.  Eğer Pierre Cardin’in zengin ürün çeşitliliği karşısında kararsız kaldıysanız belirlediğiniz kriterlere uygun filtrelemeler yaparak tarzınıza uygun Pierre Cardin mobilya modelleri ve fiyatları için değerlendirme yapabilir, dilediğiniz bir ürünü satın alabilirsiniz.

Pierre Cardin Mobilya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pierre Cardin Mobilya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pierre Cardin mobilya, evinizdeki her odanın farklı tarzdaki mobilya gereksinimini zengin ürün çeşitliliği sayesinde karşılar. Farklı tasarımları ve stillerdeki mobilya takımları ile tarz sahibi kullanıcılara yol gösteren mobilya Pierre Cardin markasının tasarımdaki gücünü ve ustalığını gösterir. Pierre Cardin mobilya, farklı tasarımlarda ve stillerdeki mobilyalarıyla dikkat çektiği gibi zengin ürün çeşitliliğiyle de kullanıcıların takdirini toplamaktadır. Pierre Cardin mobilya serileri arasında koltuk takımları, köşe takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, televizyon üniteleri, sandalyeler ve sehpa gibi mobilya takımlarını tamamlayıcı ürünler bulunur. Pierre Cardin mobilya serilerinde ayrıca,  koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımından oluşan koleksiyonlar bulunur. Bu koleksiyon serisinin sadece koltuk takımı ve yemek odası içeren çeşitleri de vardır.  Pierre Cardin koleksiyon serisinde Olivia, Laura, Eliza, Porto, Lucia, Aurora, Cross, Clara, Deluxe, Diana, Brest, Bella, Isabel, Grand ve Linda & Bold köşe serileri mevcuttur. Bütün koleksiyonlar televizyon ünitesi içerir. Örneğin, Olivia koleksiyonu koltuk takımı ve yemek odasından ve koleksiyonu tamamlayan sehpa takımından oluşmaktadır. Porto koleksiyonu ise koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımından oluşur. Ayrıca sehpa ve dresuar gibi koleksiyonu tamamlayıcı ürünler içerir. Köşe koltuk serisindeki Linda&Bold köşe serisinde ise koltuk olarak köşe koltuk bulunmaktadır. Pierre Cardin mobilya ürünleri arasında yer alan koltuk takımları ise, Doria, Ocean, Cardin, Mister, Alice ve Apollo serisinden oluşur. Doria, Mister ve Alice serisi koltuklar üçlü ve tekli koltuk olarak kullanıcının beğenisine sunulmuştur. Apollo, Cardin ve Ocean ise üçlü koltuk olarak satılmaktadır. Pierre Cardin’in berjer serisinde ise Canon, Lady, Almara, Leica, Solo, Calvina, Esta, Lapaz, Dover, Sofa, Rossi, Elite ve Josephine serisi berjerler bulunur. Dilerseniz, Pierre Cardin üçlü koltuk serisi yanına istediğiniz berjer serisinden iki tane berjer alarak kendi koltuk takımınızı yaratabilirsiniz. Pierre Cardin mobilya takımları, birinci sınıf kumaş ve sünger çeşitleri, hakiki deri ve ahşap malzemeden üretilmiştir.  Siz de mobilya takımı almak istiyorsanız, sayfamız üzerinden bütçenize uygun mobilya takımı için Pierre Cardin mobilya fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Pierre Cardin Mobilya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pierre Cardin Mobilya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Mobilya, dekorasyonun temel taşlarından biridir. Sizin tarzınız evinizin tarzını yansıtır. Bu yüzden mobilya seçimi çok önemlidir. Evinizde kendi tarzınızı oluşturmak istiyorsanız öncelikle doğru mobilya seçimini yapmanız gerekir. Evinizin mobilyalarını seçerken göz önüne almanız gereken bazı kriterler vardır. Evinizde yeni bir tasarım yapmayı düşünüyorsanız hangi tarzı istediğinize, country, rüstik, modern vb. karar vermelisiniz. Eğer evinizin genel planında bir tarz varsa bu tarza uygun mobilya seçmenizde fayda var. Pierre Cardin mobilya modelleri arasında istediğiniz tarz bir mobilya takımını kolaylıkla bulabilirsiniz. Küçük bir çocuğunuz varsa, çocuğunuzun yutma ihtimaline karşı, mobilyaların üzerindeki düğme ve benzer maddelerin güvenli bir şekilde dikilip dikilmediğine dikkat etmelisiniz. Ayrıca küçük çocuklu aileler için köşeleri sivri tasarımlı mobilyalar uygun olmayacaktır. Seçtiğiniz mobilyanın temizliğinin rahat yapılabiliyor olmasına özen göstermelisiniz. Alacağınız mobilyanın oturum yumuşaklığı da mobilyanın rahat kullanımı açısından önemlidir. Oturum yumuşaklığı orta yumuşaklıkta olduğunda daha rahat edebilirsiniz.  Duvarlarınızın ve perdelerinizin rengi, mobilyalarınızı seçerken önemli kriterlerden olmalıdır. Eğer desenli perdeleriniz varsa mobilyanızın kumaşı düz bir renk olması daha uygun olur. Duvarlarınız açık renklerdeyse koyu renkli mobilyaları tercih edebilirsiniz. Fakat duvarlarınızda koyu renkleri kullanıyorsanız mobilyalarınızın rengini olabildiğince açık renklerde seçmeye özen gösterin. Mobilyanızı satın almadan önce üretildiği malzemeyi öğrenin. Gürgen, ceviz, meşe, huş ağacı gibi güçlü ağaçlardan yapılmış ahşap malzemelerden üretilen mobilyalar daha uzun ömürlü olur. Pirre Cardin mobilya yorumları için sayfamız üzerinden yorum sayfasına ulaşabilir, Pierre Cardin mobilya kullananların deneyimleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bir Pierre Cardin mobilya takımı almak istiyorsanız, siz de sayfamız üzerinden Pierre Cardin mobilya modelleri ve fiyatları için sıralama yaparak beğeninize ve bütçenize uygun olan bir takımı hemen sipariş verebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Pierre Cardin
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Mondi (139)
Bellona (289)
Modalife (282)
İSTİKBAL (124)
Meltem (100)
Rani (216)
Seray (120)
Setay (1686)
Goldsit (70)
MİNAR (3431)
RAFKESTİR (1795)
4M (1753)
Odacix (1448)
Rafline (1391)
Nobel (1344)
Gürçay (1336)
Dockers (1067)
Dekorbizden (997)
Armis Yatak (919)
MasifArt (891)
Niron Yatak (845)
BEY (786)
ÇEBİ (779)
Roys Ahşap (670)
Ratolye (662)
1001Şehir (634)
EraHome (613)
Kulpca (596)
Pooly (590)
Siesta (557)
Samet (529)
variant (527)
Dekorister (507)
Robinhome (488)
AKROFİS (483)
İpek (469)
opalin (459)
3A Mobilya (440)
yurudesign (440)
PÜFF (434)
Orka (423)
İdaş (392)
HOLIDAY (369)
Adore (364)
ARNETTİ (338)
Vitra (335)
MAKSA (334)
Woodesk (321)
OFİSEL (319)
BAHÇECİ (313)
SYSTEM (313)
İşbir (311)
Seraks (310)
KUPONSART (302)
Eymense (285)
Midilife (285)
Ofisinhazir (285)
Kuscini (272)
Dekorazi (270)
Alya Banyo (266)
MANDELLA (263)
Bimossa (262)
Mirzade (262)
Modilayn (255)
TOMURCUK (255)
A1 (254)
Doffo (254)
Mahya (253)
Novussi (241)
Mobpazar (237)
Masachi (236)
Uğurlu (233)
Metax (230)
dekorca (230)
Tdesigno (228)
ZEM (227)
ÖZELL. (227)
Dogant (223)
Nett Mobilya (223)
mymassa (222)
Yataş (213)
FabrikaSatis (204)
Uzay Ofis (202)
Herrafburada (201)
Remaks (196)
Moonlife (188)
Lazenza (186)
Modern Raf (182)
OFISCOMBIN (174)
BMdekor (173)
demar forge (171)
markaawm (171)
DepoLife (165)
Sünsa Yatak (165)
avmpark (165)
Rovena (160)
Minderim (157)
Agmahşap (156)
Berrado (154)
Te-Home (152)
Metalia (151)
PRİMANOVA (150)
Morev (148)
Adalı (146)
Mimilos (143)
NEOstill (139)
Kare Banyo (133)
RON (133)
Puffy (131)
Veys Sehpa (130)
Zerenland (130)
NTCONCEPT (129)
Erkul (127)
Elizza (126)
Koza (126)
Sonorous (126)
Futon (125)
Mingitav (122)
YILDIZSİT (122)
Albero Home (120)
betroya (120)
Asedia (119)
HANDSTYLE (116)
VİTALE (114)
312Dizayn (112)
AlkurHome (112)
EVNESYA (111)
Asbir Rigel (109)
BİANİ (109)
Unimet (108)
Bürocci (107)
Rafburada (105)
INTERSYSTEM (103)
Erinöz (102)
Pinotte (102)
Belis (100)
Fullreyon (100)
Goldfalez (99)
Tunaevofis (94)
Homedora (93)
Prado (93)
Milvaki (92)
Abre (89)
AdaWall (89)
Papatya (89)
Kzy (88)
Missworble (87)
Kilizman (85)
Enda Home (84)
ARGİMO (82)
Mekoraf (82)
mezza (79)
Kale (77)
Missia (77)
Vena (77)
VİLİNZE (76)
TASARIM (72)
Bambi (71)
893 Design (70)
Güvenç (70)
Eroğlu (68)
Deryawood (67)
FLYMOBILYA (67)
XL (66)
Arvax (65)
XFly (63)
86Möble (62)
Decofis (62)
Modatte (61)
SANOVA (61)
Homedius (60)
Rapido (60)
Tanmob (60)
YENİLER (60)
Anadolu (59)
Ikea (59)
Mebel Stil (59)
Tasarım (59)
Yekta Home (59)
Bürosit (58)
MANDAŞ (58)
Tevalli (58)
Asz (56)
Gold Banyo (56)
Dekomodern (54)
Rovalli (54)
Comforma (53)
Rafevi (53)
infuss (53)
TUBİX (52)
Viskolove (51)
Seduna (50)
AvE HOME (49)
NİVA BAZA (49)
Vize (49)
Suntalam (48)
Ressa Home (47)
aktepe (47)
Archi (46)
Rainbow (46)
Afilli (45)
Demaks (45)
Litera (45)
Alfemo (44)
Black+Blum (44)
Erva (44)
Pikma (44)
Dmodül (43)
markaelz (43)
Lina (42)
Ceha (41)
Hammak (41)
Bleg (40)
Dekofis (40)
Millennium (40)
Calitte (39)
KOÇSAN (39)
Pony Yatak (39)
Achill (38)
Ayrıntı (38)
Decorotti (38)
Fokai Wood (38)
Majeste (38)
Pratico (38)
Rubx (38)
KLCmobilya (37)
Koç Antik (37)
Zuliden (37)
Byzeytin (36)
Misya (36)
Varildekor (36)
ANKARABAZA (35)
Hemaks (35)
Show (35)
Beşel (34)
Lux & Vie (34)
ODS (34)
PUFHOME (34)
Anna Bell (33)
Eblo Home (33)
Masifhome (33)
Artlines (32)
Buggi (32)
Clairwater (32)
Dekopratik (32)
Haba (32)
Laisy (32)
Shila (32)
Smartad (31)
bysancak (31)
yesst (31)
Atadan (29)
Decosit (28)
Metali (28)
Ofisbazaar (28)
Mars Banyo (27)
Neva (27)
Qua (27)
A35 (26)
ARTHUBO (26)
Gardelia (26)
Hillsa (26)
Textilla (26)
Ultimate (26)
Bismot (25)
Bontena (25)
Cam Dolap (25)
Massarelli (25)
RusThing (25)
Saban (25)
nurline (25)
viazin (25)
Alpino (24)
Carvensa (24)
Firstmob (24)
Mobetto (24)
Mobi Nish (24)
Auraline (23)
Belinza (23)
Brg Minder (23)
Emek Ofis (23)
Homaks (23)
tuundesign (23)
DOĞANLAR (22)
Medyanet (22)
PAYİDARTS (22)
Ünlü (22)
Alf (21)
Amazon Ev (21)
Astramob (21)
Hier (21)
Modermo (21)
Pappuchbox (21)
Teda (21)
Bien (20)
Moniev (20)
Pormet (20)
DİA'S (19)
EYMEN (19)
Nil (19)
Yetiş (19)
Bino (18)
Gaya Mob (18)
Kedi Wood (18)
Kenyap (18)
Lambacini (18)
Sempre (18)
VRL (18)
Vipa (18)
WOOD&JOY (18)
Berayatak (17)
Bubizde (17)
Kaser (17)
Kaya (17)
Max Home (17)
Mozilya (17)
NesseShop (17)
RE-FORM (17)
Suncool (17)
Vavonni (17)
Woodine (17)
Artori (16)
Deppot (16)
Dienni (16)
Doqu Home (16)
END (16)
Matte (16)
PLANIA (16)
Palm (16)
(85112)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Dolap Modelleri

(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL