Oyuncu Koltukları

Eğer bir gamersanız boş zamanlarınızın çok büyük bir kısmını bir koltukta oturarak geçirdiğiniz doğrudur. Bu gibi durumlarda kullandığınız koltuğun rahat, ergonomik ve ortopedik olması her zamankinden daha da büyük önem kazanıyor. Gaming deneyiminizi en üst düzeye çıkartacak, birbirinden rahat, elverişli ve kaliteli oyuncu koltukları burada sizlerle buluşmak için can atıyor.

Oyuncu Koltuğu Nedir, Diğer Koltuklardan Farkı Nedir?

Oyuncu Koltuğu Nedir, Diğer Koltuklardan Farkı Nedir?

Söz konusu oyuncu koltuğu zaman gaming dünyasından uzak yaşayanlar, böyle bir koltuğa neden ihtiyaç duyulabileceği konusunda şüpheler hissedebilir. Bununla birlikte has gamerler ve oyun tutkunları, kaliteli ve uzun ömürlü bir oyuncu bilgisayar koltuğunun öneminin farkındadırlar. Söz konusu sağlığınız olduğu zaman herhangi bir ofis koltuğunu ya da çalışma sandalyesini oyuncu koltuğu yerine kullanmanız doğru bir tercih olmaz. Oyuncu koltuğunu diğer koltuk çeşitlerinden ayıran belli başlı faktörler vardır. Bunları koltuğun yüksekliği, verimli bel desteği, oturağın derinliği, koltuğun genel rahatlığı ve oyun teknolojisinde yer alan eklentiler ile uyumluluğu olarak sıralamak mümkün. Gelin, şimdi bir oyuncu koltuğu satın almadan önce dikkate almanız gereken bu püf noktalara yakından bakalım.

Oyuncu Koltuğu Nasıl Seçilir?

Oyuncu Koltuğu Nasıl Seçilir?

Bir oyuncu koltuğunda karar kılmadan önce ilk etapta ergonomik faktörleri değerlendirmeniz gerekir. Sandalyenin yüksekliğinin ayarlanabilir olması bu ergonomik faktörlerin başında geliyor. Koltuğun yüksekliği, siz ayağa kalkmadan ayarlanabiliyor olacak şekilde bir hidroliğe bağlı olursa koltuktan alacağınız kullanıcı deneyimi de artacaktır. Söz konusu oyuncu koltuğunun kullanım halindeyken yüksekliği olduğu zaman ise uzmanlar, ayaklarınızı yere paralel olarak dokunduğu noktanın ideal yükseklik olduğunu belirtiyor. Bir diğer önemli ergonomik faktör de koltukta bir bel desteği sisteminin olması. Çoğu oyuncu koltuğu, standart çalışma sandalyelerinden farklı olarak özel bir bel desteği yastığı ile birlikte temin edilir. Oyuncu koltuğu yastığı olarak bilinen bu destek, koltuk sırtı üzerinde ayarlanabilir pozisyonda olduğu için bel ve sırt bölgesinde ihtiyaç duyulan yere yerleştirilme imkan sağlar. Koltuk minderinin uç kısmından sırtlığa kadar olan bölümü ifade eden derinlik de koltuğu kullanacak olan kişinin vücut yapısına uygun bir biçimde seçilmelidir. Tabii ki tüm bunların yanı sıra oyuncu koltuğu tavsiye ederken rahatlıktan bahsetmeden olmaz. Satın almayı planladığınız gamer koltuğunun kol ve boyun destekli, kaliteli malzemeden üretilmiş ve güvenilir bir marka tarafından piyasaya sürülmüş olması mühim.

Oyuncu Koltuğu Fiyatları Ne Civarda?

Oyuncu Koltuğu Fiyatları Ne Civarda?

Oyuncu koltuğu fiyatlarının standart ofis koltuklarına ya da çalışma sandalyelerine kıyasla küçük bir miktar daha yüksek fiyatta olduğunu söylememiz mümkün. Tabii ki bu fiyat artışı, standart bir koltuktan alamayacağınız deneyimleri şık ve rahat oyuncu koltuğunuzdan almanızı sağlayan nitelikte. Söz konusu oyuncu koltuğu markaları olduğu zaman akla gelen ilk isimler arasında Calitte, xDrive, Everest, Fantech, Dragon ve Adore geliyor. Bu markaların ürünlerine yakından bakacak olursak bazılarının ayırt edici özellikleri ile ön plana çıktıklarını söylemek mümkün. Adore oyuncu koltuğu çeşitleri arasında yer alan Max Office Racing serisi, 120 kilogram kapasiteli, L ve XL beden destekli bir koltuk deneyimi sunarken Everest'ın Rampage KL-R25 ürünü 360 derece ayarlanabilir kollar ve parke çizmez tekerlekleri ile hem ortopedik, hem tasarım öncüsü bir kullanım vaat ediyor. Dilediğiniz tarzda ve özellikle bir oyuncu koltuğu seçmek için doğru adreste olduğunuz kesin. Oyuncu koltuğu alışverişinizi tamamladıktan sonra her ihtiyacınızı karşılayacak oyuncu ekipman ve araç-gereçleri için bu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncu Koltukları

için 596 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adk (1)
Adore (27)
Boo (1)
Bürocci (74)
Calitte (37)
Comodo (8)
DepoLife (1)
(64)
Gamer (10)
Ofisinhazir (165)
Seduna (2)
Türksit (55)
XFly (57)
YURDAKUL (25)
Zio (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suni Deri (182)
Sünger (76)
Deri (49)
Kumaş (28)
Krom (21)
Plastik (17)
Ahşap (10)
Metal (9)
(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(61)
ve üzeri (102)
ve üzeri (111)
ve üzeri (112)
ve üzeri (117)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL