Filtreleri Temizle
Marka
Note

Kategoriler

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Fondöten

için 31 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Note Fondöten

Cilde farklı etkilerde bulunan fondöten, cilt rengini belirginleştiren ya da değiştiren makyaj malzemelerinden biridir. Sivilce, siyah nokta, leke, kırışıklık, buruşukluk ve çil gibi cilt kusurlarını gideren Note fondöten, oldukça etkili bir makyaj malzemesidir. Note fondöten, cildinizin arzu ettiğiniz kadar doğal görünmesini sağlar. Yüzünüze yaptığınız makyajın daha belirgin olması için kullanacağınız Note fondöten, cildinize o kadar iyi uyum sağlar ki sivilceler, siyah noktalar ve lekeler görünmez. Fondöten kullananların en önemli beklentisi, ciltlerinin doğal bir görünüm kazanmasıdır. Cildinizde beğenmediğiniz ve kapatmak istediğiniz sorunları gizleyen Note fondöten kullananlar, gün boyunca arzu ettikleri gibi görünürler. Note fondöten çeşitleri, cildin canlılık kazanmasına destek olur. Makyajın belirgin olması ve kendini göstermesi için fondöten kullanılır. Note fondöten çeşitleri, makyajınızın sizi görenler tarafından fark edilmesini sağlar. Fondöten kullanıcıları, kullandıkları ürünün cilt renklerine uymasını isterler. Çünkü cilt rengine uymayan fondöten çeşitleri, renk uyumsuzluğu oluşturur ve ton farkı hem cildin kötü görünmesine neden olur hem de makyajın güzel görünmesini engeller. Note fondöten renkleri, cildinizin rengi ile oldukça iyi uyum sağlar. Cildinizin farklı bölgelerinde birbirinden farklı renk tonları oluşmasına sebebiyet vermeyen Note fondöten çeşitleri, güzelliğinizin öne çıkmasına yardımcı olur. Note fondöten, cilde sürüldüğü andan hemen sonra kurumaya başlar. Hemen kuruduğu için nemli ve yağlı bir görüntü oluşturmaz. Kremsi bir yapıya sahip olan Note fondöten çeşitleri, ciltte hemen dağılır. Cildin belli bir noktasında toplanmayan Note fondöten, ciltte tortu ve iz bırakmaz. İnce ve kremsi yapısı ile Note fondöteni cildinizde yokmuş gibi hissedersiniz. Cilde ağır gelmeyen ürün, rahatsızlık duygusu oluşturmaz. Cildinizle bütünleşen ve cildinizin doğallığını bozmayan Note fondöten çeşitleri, cildinizde parlak ya da koyu bir görüntü oluşmasına yardımcı olur. Doğal bileşenler ile özel olarak formüle edilen Note fondöteni cildinize bir kez uyguladığınızda gün boyu ikinci bir defa kullanmanıza gerek kalmaz. Note fondöten kalıcıdır, çok zorlayıcı bir neden olmadıkça cildinizden akmaz.

Note Fondöten Çeşitleri

Note Fondöten Çeşitleri

Pompalı ve tüplü çeşitleri olan, çok yer kaplamayan Note fondöten çeşitlerini, bir yere giderken yanınızda taşıyabilirsiniz. Note fondöten çeşitleri, cilt yapılarına ve renklerine göre özel olarak formüle edilir. Yağlı ciltlerdeki parlamalar, bazen rahatsız edici boyutlara varır. Yağlı ciltlere sahip kişiler, ciltlerindeki parlamayı önlemek üzere farklı kozmetik ürünler kullanır. Note fondöten çeşitleri, kullanıldığı andan itibaren cildinizdeki parlamayı yok eder, parlak ciltlere sahip olanların ciltlerine matlık verir. Zahmetler çekilerek ve farklı kozmetik ürünler kullanılarak yapılan makyaj, çeşitli sebeplere bağlı olarak dikkat çekmeyebilir. Note fondöten çeşitleri, yaptığınız makyajın belirginlik kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca güzelliğinizi artıran Note fondöten çeşitleri, makyajınızın uzun süre akmadan cildinizde kalmasına destek olur. Note fondöten kullananlar, yüzlerinde gölge oluşturarak derinlik katabilirler. Özellikle elmacık kemiklerinin olduğu bölgeye uygulandığında gölgeli bir görünüm elde etmenizi sağlayan Note fondöten, bu bölgedeki çukurluğu artırır. Çeşitli iç ve dış etkenlerden dolayı yüzünüzün bazı bölgelerinde ve gözlerinizin altında mor, mavi ve siyah renkler oluşabilir. Note fondöten çeşitleri yüzünüzdeki renk farklılıklarını giderir ve yüzünüzün canlılığını artırır. Yaşlanma belirtileri, güneş ışığı, gözü çok sık açıp kapama ya da kısma gibi nedenlerden dolayı yüzünüzde, özellikle de göz çevresinde kırışıklıklar, kaz ayağı görüntüleri ve buruşukluklar oluşur. Note fondöten çeşitleri bütün bu problemleri ortadan kaldırır ve yüzünüzün daha pürüzsüz bir yapı kazanmasını sağlar. Kuru ciltlerin nemlenmesi ve yağ ihtiyacının karşılanması için farklı kozmetik ürünler kullanılır. Uygun Note fondöten çeşitlerini kullananların cildinde belirgin bir nemlenme oluşur. Yağ-nem dengesini sağlayan Note fondöten çeşitleri, sunduğu kapatıcı etkinin dışında cildinizin nem ihtiyacını karşılar. Note fondöten çeşitlerinin içerisindeki E vitamini ve tatlı badem yağı, yaşlanmayı geciktirici etki yapar. Anti-aging özelliğine sahip olan Note fondöten; yumuşak, genç ve ipeksi bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Ayrıca bu özelliğinin yanı sıra Note fondöten çeşitleri cildinizin hassasiyet seviyesini düşürür ve cildiniz farklı dış etkenleri daha kolay tolere eder. Farklı renk çeşitlerine sahip olan Note fondöten renk skalası içerisinde yer alan koyu, bronz, bal, kum, bej ve kayısı renkleri ile yüzünüze farklı renkler verebilirsiniz. Ayrıca bu Note fondöten çeşitleri içerisinde yüzünüze parlaklık matlık veren ürünler vardır.

Note Fondöten Kullanımı

Note Fondöten Kullanımı

Fondöten kullanmaktaki amaç, hem cildinizdeki birtakım kusurları örtmenize hem de makyajınızın daha belirgin bir şekilde görünmesine yardımcı olur. Bu yüzden Note fondöteni kutu içeriğindeki talimatlara uygun kullanmanız gerekir. Belirtilen uyarılara uygun olarak kullandığınız Note fondöten çeşitleri, cildinizde hoşunuza gitmeyen sorunları yok eder ve istediğiniz gibi görünmenizi sağlar. Note fondöteni kullanmaya başlamadan önce cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olmasına dikkat etmeniz lazımdır. Zira Note fondöten çeşitleri, temiz ve ölü derilerden arınmış ciltte daha iyi etki gösterir. Note fondöteni uygulamaya başlamadan evvel fondöteni uygulayacağınız bölgeyi nemlendiriciler ile rahatlatmanız fondötenin cilde kolayca yayılmasını, geniş gözeneklerin ve çizgilerin kapanmasını da sağlar. Note fondöteni fırça ile uygulamanız cilt sorunlarının daha iyi kapanmasını sağlar. Elinizin arka kısmına aldığınız bir miktar fondöteni fırça darbeleri ile ve dairesel hareketlerle uygulayınız. Yüzünüzün aşağı kısmından yukarı kısmına doğru fırça yardımıyla uyguladığınız fondöten, etkisini daha güzel gösterir. Uygulama işlemi bittikten sonra Note fondötenin kalıcılığını artırmak istiyorsanız transparan pudra kullanabilirsiniz. Böylece ürün, gün boyu akmaz ve makyajınızı daha belirgin hale getirir. Note fondöten, cildinizdeki kusurları örtmenin yanı sıra içeriğindeki SPF 15 ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı etkin bir şekilde korur. Fondöten kullanıcılarının en önemli şikayetlerinden biri de kullandıkları ürünün giysilerinde leke yapması ve bu lekelerin kolay kolay çıkmamasıdır. Note fondöten yorumlarında dikkat çeken bir nokta, ürünü kullananların yanlışlıkla giysilerini kirletmeleri durumunda lekenin hemen çıkmasıdır. Note fondöten, cildin yumuşaklık kazanmasını sağladığı gibi kadifemsi bir dokunuş yaşatır. Dermatolojik testlerden geçirilen Note fondöten çeşitleri, paraben içermediği için cilde zarar vermez.

Note Fondöten Nasıl Seçilir?

Note Fondöten Nasıl Seçilir?

Cildinizin rengi fondöten seçiminde en önemli kriterdir. Fondöten seçiminde bir diğer kriter de doğal cilt renginizi bir iki ton farklılaştırma istemenizdir. Bu kriterlere uygun olarak Note fondöten çeşitlerinden birini satın almanız gerekir. Bu bağlamda Note fondöten renk skalası oldukça geniştir, cildiniz için farklı renkleri bulabilmeniz mümkündür. Cildinizin rengine uyumlu olan bir Note fondöten, sizi doğal gösterir. Ancak cildinizin rengine uygun başka bir ton ile de cilt kusurlarını kapatabilir, istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Cildinizin renginden daha farklı bir tonda Note fondöten seçmeniz durumunda seçtiğiniz elbiseye göre açıkta kalan boyun ve göğüs bölgesine de Note fondöten uygulamanız gerekir. İçeriğindeki doğal özlere ve hitap ettiği kullanıcı kitlesine göre belirlenen Note fondöten fiyatları, oldukça ekonomik düzeydedir ve kullanıcıların bütçelerini sarsmaz. Fiyatlar, ürünün gramajına ve içine konduğu kutuya göre değişir. Sayfamızdaki Note fondöten çeşitlerini inceleyebilir, size en uygun ürünü sepetinize koyarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.