n11

Avantajlı Ürünleri Şimdi Keşfedin

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Worldpuan kampanyası nedir? n11.com üyeleri 16 - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 500 TL - 999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 75 TL’ye varan Worldpuan kazanıyor.
Kampanyaya nasıl katılırım?
  • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için "Hemen Katıl" butonuna tıklanması yeterlidir.

    • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
    • World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa, ayrıca SMS ile katılım yapılmasına gerek yoktur.

    * SMS ile kampanya katılımı olan kart hamilleri World Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayamayacaktır.

  • Yapı Kredi bireysel kredi kartı müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için N11 yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
  • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
  • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

**Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.

*** Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

**** Kampanya müşteri bazında geçerlidir.

Kampanyaya hangi harcamalar dahildir? Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücreti nedir? SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
Kampanya diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilebilir mi? Kampanya başka kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanya ile en fazla ne kadar Worldpuan kazanabilirim? Bir müşteri kampanyadan en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 500 TL - 999 TL arasındaki alışverişe World Mobil’den katılınması durumunda 50 TL, SMS ile katılınması durumunda 25 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri alışverişe World Mobil’den katılınması durumunda 75 TL, SMS ile katılınması durumunda 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Kampanya,Yatırımlık Altın & Gümüş, Kontör, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.

Aynı sepet içerisinde birden fazla ürün satın almanız durumunda, satın aldığınız ürünlerden biri geçerli olmayan kategorilerden birine dahilse, diğer ürünler için kampanyadan yararlanamazsınız. Vakıfbank ve Albaraka Worldcard'lar World Mobil uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 25 TL puan fırsatından yararlanamazlar.
Worldpuan’lar hesabıma ne zaman yüklenir? Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 12 Mart 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Mart 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan'lar 25 Mart 2021'de geri alınacaktır.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? Kampanyaya Yapı Kredi bireysel banka kartları, Yapı Kredi bireysel kredi kartları, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir; Yapı Kredi ticari kredi kartları ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
Ek kartlar ile yapılacak alışverişler kampanyaya dahil midir? Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin geçerli olması için ne gereklidir? Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir. Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 16-28 Şubat 2021 tarihleri arasında, bankalara ait sanal ve fiziki POS'lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz.
Alışverişimi iade veya iptal edersem ne olur? Kampanyaya business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler ile iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ödemenin tamamlanmasından sonra sipariş iptali, iadesi ya da satıcı tarafından siparişin reddedilmesi sebebiyle Worldpuan kazanılacak sepet tutarının altında kalınması durumunda puan kazanımı olmayacaktır.

*Yapı Kredi ve n11.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile