Kuponları Nasıl Kullanırım?

Ramazan alışverişlerinizi 3 farklı kupon fırsatıyla yapın

 • Kuponlar Hesaba

  ramazan5 ramazan11 ramazan33
  kupon kodlarını her gün hesabına yükle
 • Son Gün 2 Haziran

  29 Nisan – 2 Haziran tarihleri arasında
  indirimli alışveriş yap
 • 3 Gün Geçerli

  Kuponları hesabına yükledikten sonra
  3 gün içinde kullanmayı unutma

Ramazan'a Özel İndirimlerle Alışverişe Başla

Giyimden gıdaya, elektrikli mutfak aletlerinden beyaz eşyaya yüzlerce farklı üründe kuponları kullan,
dilediğin ürünleri indirimlerle al!

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Ramazan Kupon Kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 29 Nisan – 2 Haziran 2019 tarihlerinde her gün 00.00 – 23.59 saatleri arasında 175 TL ve üzeri alışverişlerinde %11; 500 TL ve üzeri alışverişlerinde %5, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinde ise 33 TL İndirim kuponu kazanma fırsatı yakalıyor.
Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim? Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım> Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, yüklendiği tarihten itibaren 3 gün içinde kullanılmalıdır. 3 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Maksimum kazanılacak indirim tutarı nedir?
 • 175 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %11 değerindeki kupondan kazanılacak en yüksek indirim tutarı 44 TL’dir
 • 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %5 değerindeki kupondan kazanılacak en yüksek indirim tutarı 50 TL’dir
 • 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde kazanılacak indirim tutarı 33 TL’dir
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar her gün 15.000 adet ile sınırlıdır. Her kupondan günlük 5.000’er adet mevcuttur.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kullanıcı, her gün 1 adet olmak şartıyla belirtilen tarihler arasında her gün hesabına kupon yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?
 • Kupon (Kupon kodu: ramazan11), 3 gün içinde yapılacak 175 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Kupon (Kupon kodu: ramazan5), 3 gün içinde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Kupon (Kupon kodu: ramazan33), 3 gün içinde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim? Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir?

%11 değerindeki indirim kuponu, Süpermarket; Elektrikli Ev Aletleri; Mobilya; Dekorasyon & Aydınlatma; Ev Tekstili; Mutfak Gereçleri; Banyo & Gereçleri; Kitap; Pırlanta Takılar; Altın Takılar, Çelik Takılar; Gümüş Takılar; Bijuteri Takılar; Aksesuar; Kolonya; Yüz & Vücut Bakımı; Ağız, Diş & Banyo Ürünleri; El, Ayak, Tırnak Bakımı; Video Oyun & Konsol kategorilerinde geçerlidir.

%5 değerindeki indirim kuponu, Süpermarket; Elektrikli Ev Aletleri; Mobilya; Dekorasyon & Aydınlatma; Ev Tekstili; Mutfak Gereçleri; Banyo & Gereçleri; Kitap; Pırlanta Takılar; Altın Takılar, Çelik Takılar; Gümüş Takılar; Bijuteri Takılar; Aksesuar; Kolonya; Yüz & Vücut Bakımı; Ağız, Diş & Banyo Ürünleri; El, Ayak, Tırnak Bakımı; Video Oyun & Konsol kategorilerinde geçerlidir.

33 TL değerindeki indirim kuponu, Süpermarket; Elektrikli Ev Aletleri; Mobilya; Dekorasyon & Aydınlatma; Ev Tekstili; Mutfak Gereçleri; Banyo & Gereçleri; Kitap; Pırlanta Takılar; Altın Takılar, Çelik Takılar; Gümüş Takılar; Bijuteri Takılar; Aksesuar; Kolonya; Yüz & Vücut Bakımı; Ağız, Diş & Banyo Ürünleri; El, Ayak, Tırnak Bakımı; Video Oyun & Konsol; Telefon & Aksesuarları; Bilgisayar; Beyaz Eşya; Televizyon & Ses Sistemleri kategorilerinde geçerlidir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile