n11
Babalar Günü

111 TL’ye Varan İndirimleri Kaçırma

 • Kupon Kodunu Yükle, İndirimi Yakala

  7-20 Haziran arasında "baba11, baba44 ve baba111" kodlarından birini seç, Hesabım > Kuponlarım >
  Yeni Kupon Gir alanından yükle.
 • Babalar Günü Hediyeni Avantajlı Al

  Kuponunu 3 gün içerisinde kullan, alışverişini indirimli yap!
  Sıkça Sorulan Sorular

Şık ve Bakımlı Babalara Özel Seçimler

Elinden Her İş Gelen Babalara Özel Seçimler

Teknolojik Babalara Özel Seçimler

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Babalar Günü Kupon kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 7-20 Haziran 2021 tarihlerinde her gün 00.00 - 23.59 saatleri arasında %11, 44 TL ve 111 TL değerindeki kuponları hesaplarına yükleyerek, 3 gün içinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanabilirler.

Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim?

Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım > Kuponlarım > Yeni Kupon Gir sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım > Kuponlarım > Kupon Kodu Girin alanından kuponlar hesaba tanımlanabilir.

Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponlar, yüklendiği tarihten itibaren 3 gün içinde kullanılmalıdır. 3 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.

Kazanılacak en yüksek indirim indirim tutarı nedir?

 • 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %11 değerindeki kupondan kazanılacak en yüksek indirim tutarı 33 TL,
 • 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli indirim tutarı 44 TL,
 • 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli indirim tutarı 111 TL’dir.

Kuponlarda adet sınırı var mı?

Kuponlar her gün 9.000 adet ile sınırlıdır. Her kupondan günlük 3.000’er adet mevcuttur

Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim?

Kullanıcı, her gün 1 adet olmak şartıyla belirtilen tarihler arasında her gün hesabına kupon yükleme hakkına sahiptir.

Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?

 • baba11 kuponu (Kupon kodu: baba11), 3 gün içinde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • baba44 kuponu (Kupon kodu: baba44), 3 gün içinde yapılacak 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • baba111 kuponu (Kupon kodu: baba111), 3 gün içinde yapılacak 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim?

Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.

Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir?

%11 değerindeki indirim kuponu; Erkek Giyim & Aksesuar, Erkek Ayakkabı & Çanta, Bavul & Valiz, Güneş Gözlüğü, Mücevher & Saat (Yatırımlık Altın & Gümüş ve 2.El Antika & Koleksiyon kategorileri hariç), Kozmetik & Kişisel Bakım (Makyaj ve Kadın Bakım Ürünleri kategorileri hariç),Elektrikli Ev Aletleri ,Mobilya, Dekorasyon & Aydınlatma, Ev Tekstili, Banyo & Ev Gereçleri, Yapı Market & Bahçe, Otomotiv & Motosiklet (Oto Lastik Hariç), Kırtasiye & Ofis, Spor & Outdoor, Kitap, Müzik, Film, Yetişkin Hobi & Oyun kategorilerinde geçerlidir.

44 TL değerindeki indirim kuponu; Erkek Giyim & Aksesuar, Erkek Ayakkabı & Çanta, Bavul & Valiz, Güneş Gözlüğü, Mücevher & Saat (Yatırımlık Altın & Gümüş ve 2.El Antika & Koleksiyon kategorileri hariç), Kozmetik & Kişisel Bakım (Makyaj ve Kadın Bakım Ürünleri kategorileri hariç), Elektrikli Ev Aletleri, Mobilya, Dekorasyon & Aydınlatma, Ev Tekstili, Banyo & Ev Gereçleri, Yapı Market & Bahçe; Otomotiv & Motosiklet (Oto Lastik Hariç), Kırtasiye & Ofis, Spor & Outdoor, Kitap, Müzik, Film, Yetişkin Hobi & Oyun, Cep Telefonu, Cep Telefonu Aksesuarları, Giyilebilir Teknoloji, Bilgisayar, Beyaz Eşya, Fotoğraf & Kamera, Video Oyun & Konsol, Televizyon & Ses Sistemleri kategorilerinde geçerlidir.

111 TL değerindeki indirim kuponu; Erkek Giyim & Aksesuar, Erkek Ayakkabı & Çanta, Bavul & Valiz, Güneş Gözlüğü, Mücevher & Saat (Yatırımlık Altın & Gümüş ve 2.El Antika & Koleksiyon kategorileri hariç), Kozmetik & Kişisel Bakım (Makyaj ve Kadın Bakım Ürünleri kategorileri hariç), Elektrikli Ev Aletleri, Mobilya, Dekorasyon & Aydınlatma, Ev Tekstili; Banyo & Ev Gereçleri, Yapı Market & Bahçe; Otomotiv & Motosiklet (Oto Lastik Hariç), Kırtasiye & Ofis, Spor & Outdoor, Kitap, Müzik, Film, Yetişkin Hobi & Oyun, Cep Telefonu, Cep Telefonu Aksesuarları, Giyilebilir Teknoloji, Bilgisayar, Beyaz Eşya, Fotoğraf & Kamera, Video Oyun & Konsol, Televizyon & Ses Sistemleri kategorilerinde geçerlidir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.2021 Babalar Günü Kampanyası
Babalar Günü, her sene belirli bir tarihte kutlanan, son derece önemli bir gündür. Bu gün, çocuklarının yetişmesinde ve büyümesinde büyük rol oynayan, onlara destek olan, sevgisini esirgemeyen babalara adanmıştır. Bu kutlamalarda çocuklar, kendileri için pek çok fedakarlık yapan babalarına sevgi ve minnet gösterir. Bu özel gün için alınan hediyenin, babanın zevklerine, hobilerine, ilgi alanlarına uygun olmasına özen gösterilmelidir. İnce düşünülüp uygun şekilde seçilip hediyeler, bu yıl da Babalar Günü’nü unutulmaz kılacaktır.

Babalar Günü Ne Zaman Kutlanır?
Babalar Günü, her yıl Haziran ayının üçüncü haftasında pazar günü kutlanır.

Babalar Günü 2021 Ne Zaman?
Babalar Günü 2021 yılında da 20 Haziran Pazar günü kutlanacaktır.

Babalar Günü Hediyeleri Nelerdir?
Babalar Günü hediyeleri pek çok farklı kategoride bulunabilir. Babaların farklı ilgi alanları, ihtiyaçları, tercihlerine göre çeşitli hediye alternatifleri arasından seçim yapılabilir. Birçok farklı kategoriden Babalar Günü hediyesi seçimi yapılabileceği gibi bu ürünler avantajlı fiyatlarla da alınabilir. Babalar Günü döneminde pek çok çeşit üründe uygulanan indirim ve kampanyalar, babalarını mutlu etmek isteyen çocuklar için harika birer fırsat olacaktır. 

Sizler de onu ne kadar iyi tanıdığınızı gösteren bir hediye seçerek bu özel günde babanızı mutlu edebilirsiniz. Bu hediyeyi kişisel bir notla özelleştirerek uzun süre hatırlanacak bir armağan haline getirebilirsiniz. Dahası, kullanışlı bir ürün seçimi yaparak yıllarca faydalanabilmesini de sağlayabilirsiniz.

Şık ve Bakımlı Babalara Babalar Günü Hediyeleri
Bakımına ve şıklığa önem veren babalar için çeşitli bakım ürünleri, giyim ürünleri ve kozmetik ürünler oldukça ideal birer tercih olacaktır. Bu alanda saat ve aksesuar, şık babalara alınabilecek en uygun ürün kategorilerinden biridir. Giyimine önem veren babalar için giyim ürünleri, bakımına önem veren babalar içinse kozmetik ve parfüm ürünleri uygun olacaktır. Düzenli tıraş olan babalar için ise tıraş makineleri & elektrikli kişisel bakım ürünleri ideal hediyeler olacaktır. Sıklıkla kullanacakları tüm bu ürünler bakımlı olmayı seven babaların hayatlarını kolaylaştırırken değerli birer armağan görevi de görecektir.

Teknolojik Babalara Babalar Günü Hediyeleri
Teknoloji ile ilgilenen babalar için en uygun Babalar Günü hediyeleri teknolojik cihaz ve aksesuarlar arasından seçilenler olacaktır. Telefon ve aksesuar kategorisinden yeni bir telefon ya da kulaklık gibi aksesuarlar alınabileceği gibi bilgisayar kategorisinden babanızın bilgisayarını yenileyebilir ya da daha pratik bir kullanım sağlamak için babanıza yeni bir tablet hediye edebilirsiniz. Teknoloji ve teknolojik ürünler ile arasında son yıllarda öne çıkan giyilebilir teknoloji kategorisi de kişiselleştirilmiş bir armağan seçimi için birebirdir. Özellikle akıllı saatler giyilebilir teknoloji ürünleri arasından en sık tercih edilen ürünlerdendir. Babalar Günü kampanyaları sayesinde belirli teknolojik cihaz ve ürünlerini avantajlı fiyatlara alabilir ve babanızı mutlu edebilirsiniz.

Elinden Her İş Gelen Babalara Babalar Günü Hediyeleri
Bazı babalar, ustalarla yarışacak becerileri ile evdeki bozuk eşya ve tesisatları zevkle tamir edebilir. Bahçeleri düzenler, yeni mobilyalar kurar ve daha pek çok yolla evlerini mükemmel bir hale getirebilir. Bu işlerle birer hobi gibi ilgilenen babalar için alınacak Babalar Günü hediyeleri arasında yapı market ve bahçe ürünleri öne çıkar. Bu ürünlerin yanı sıra otomotiv ve bakım ürünleri, araba, motosiklet, traktör gibi araçlar ile ilgilenen babalar için ideal birer tercih olacaktır. Robot ve kablosuz süpürgeler ise ev temizliği konusunda eline su dökülemeyecek babalara büyük ölçüde yardımcı olacak ürünler içeren bir kategoridir. Siz de elinden her iş gelen babalara alınacak en değerli armağanlar için bu kategorileri inceleyebilirsiniz.

Fanatik Babalara Babalar Günü Hediyeleri
Babanızın ilgi alanlarına göre seçim yapmanız, hediyenin babanız tarafından beğenilmesi, sıkça kullanılması ve uzun yıllar akılda kalıcı olmasını da beraberinde getirir. Bu yüzden babanızın sevdiği aktiviteleri göz önünde bulundurarak alacağınız bir Babalar Günü hediyesi tercih etmek önemlidir. Spor müsabakalarını ve maçları izlemeyi seven, bundan zevk alan ve bir takımı ya da bazı takımları destekleyen babaların maç izleme keyfini artırmak için televizyon veya ses sistemleri incelenebilir. Fanatik babalar için forma & top ve takım aksesuar ürünleri alınabilir. Babanızın konforunu sağlamak için baba koltukları, maçı daha büyük ve net izleyebilmesi için projeksiyon cihazları, maç izlerken yiyip içebilmesi için ise zevkli bardak ve kaseler alınabilir. Bu çeşit hediyeler fanatik babalar için mükemmel birer tercih olacaktır.

Oyuncu Babalara Babalar Günü Hediyeleri
Babalar arasında oyun oynamayı seven, bundan bolca keyif alan ve boş zamanlarını sık sık oyun oynayarak geçirenler de vardır. Oyun oynamayı seven babaların oyun deneyimini geliştirmek ve zenginleştirmek için oyun monitörleri alınabilir. Daha gelişmiş ve keyifli bir oyun deneyimi için kulaklık, mouse, klavye, direksiyon gibi oyuncu aksesuarları alınabilir. Bazı oyunların oynanabilmesi için en yeni video oyunu & konsol ürünleri harika birer tercih olacaktır. Oyuncu koltukları da oyuncu babaların daha rahat ve konforlu bir şekilde oyun oynamaları sağlanabilir.

Sportif & Maceracı Babalara Babalar Günü Hediyeleri
Spor ile ilgilenen maceracı babalar için Babalar Günü’nde alınacak hediyelerin başında spor giyim ve ayakkabı ürünleri gelir. Çeşitli spor ve egzersizler ile ilgilenen babanıza alacağınız bir eşofman takımı, spor giyim, şapka, spor ayakkabı, yürüyüş ayakkabısı gibi ürünler, babanızın bu ürünleri sık sık kullanmasını beraberinde getireceği gibi konforunu da sağlar. Kamp yapmayı seven maceracı babalar için kamp malzemeleri, yürüyüş ve trekking gibi sporları sevenler için outdoor giyim & ayakkabı ürünleri uygun olacaktır. Motosiklet kullanan motorcu babalar için ise motosiklet & kask & ekipman ürün grupları arasından hediye seçimi yapılabilir. Paten ürünleri de bu çeşit sporlarla ilgilenen babalar için uygun olurken fotoğrafçılık yapmayı seven babalar için fotoğraf & kamera ekipmanları ideal Babalar Günü hediyeleri olacaktır.

Mutfağın Ustası Babalara Babalar Günü Hediyeleri
Mutfakta son derecede becerili olan, yemek yapmayı seven babalar için alınabilecek olan Babalar Günü hediyeleri arasında mutfak ve yemek malzemeleri ve ekipmanları bulunmaktadır. Bu ekipmanlar, babanızın daha rahat ve keyifli bir şekilde yemek yapabilmesini sağlar. Döküm tavalar ve tencereler, babaların lezzetli yemekler yapmasında yardımcı olabilecek ekipmanlardır. Açık hava seven babalar için mangal & barbekü & ızgara ekipmanları hediye olarak alınabilir. Kahve ve çay tüketmeyi seven babalar için kahve makineleri ve çay makineleri tercih edilebilir. Bu kategorilerdeki hediyeler mutfakta zaman geçiren babalar için uygun hediyeler olacaklardır.

Keyfine Düşkün Babalara Babalar Günü Hediyeleri
Keyfine düşkün olan, dinlenmeyi, rahatlamayı ve keyifli zaman geçirmeyi seven babalar için alınabilecek en uygun hediyelerin başında kitap & müzik & film & oyun ürünleri gelmektedir. Bahçe mobilyası ürünleri arasında bulunan bahçe salıncağı, koltuğu, güneşliği, şezlongu gibi ürünler de dış mekandan zevk alan babaların özellikle yaz aylarında keyifli zamanlar geçirmelerini sağlayacak ürünlerdir. Müzik ile ilgilenen babalar için müzik aletleri, kitap okumayı seven babalar için ise e-kitap ürünleri Babalar Günü hediyesi olarak seçilebilir. Sıcak yaz aylarında serinlemeleri için ise klima & vantilatör cihazları hediye olarak tercih edilebilir. Tüm bu seçenekler arasından babanıza uygun bir hediye seçimi yaparak siz de bu özel günü unutulmaz kılabilirsiniz. Bu dönemde siz de kampanyalı ürünlerden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Babalar Günü Hangi Gün Kutlanır?

Babalar Günü her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanır. Bu yıl, Babalar Günü 20 Haziran 2021 tarihinde kutlanacaktır.

En Uygun Babalar Günü Hediyeleri Hangileridir?

Babalarınıza alacağınız kablosuz kulaklık, bilgisayar, kıyafet, saat, kitap, oyun oynamayı seven babalara yeni oyunlar, otomobil severlere aksesuarlar, spor ekipmanları, motor kullanan biri ise motor ekipmanları, hobileri varsa hobilerini geliştirecek malzemeler, yeni hobi edinebilecekleri ekipmanlar ve bunun gibi bir çok hediye onları mutlu edecektir.

Yeni Baba Olanlara Ne Hediye Alınır?

Yeni baba olanlar için bebeğiyle çekildiği ilk fotoğrafın olacağı bir çerçeve, bebeği ile ortak giyebileceği tişörtler, ihtiyaçları doğrultusunda bebeğiyle vakit geçirirken kullanabileceği eşyalar hediye edilebilir. Yeni baba olanlar için bebeğiyle çekildiği ilk fotoğrafın olacağı bir çerçeve, bebeği ile ortak giyebileceği tişörtler, ihtiyaçları doğrultusunda bebeğiyle vakit geçirirken kullanabileceği eşyalar hediye edilebilir.

Babaya Alınacak En Anlamlı Hediyeler Hangileridir?

Babalarınız için en anlamlı hediye onları hatırlamak ve onların yanlarında olmaktır. Sevginin değeri asla paha biçilemez. Bir hatıra bırakmak ve onlarda baktıkça, giydikçe mutlu olacağı bir hediye almak isterseniz, babanızı düşünerek alacağınız her şey onları mutlu edecektir. Babanızın düşüncelerini önemsediğinizi ve ihtiyaçlarını farkettiğinizi onlara hissettirecek hediyeler Babalar Günü için en uygun hediye alternatifleridir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile