n11
 • Henüz Akbank Hesabınız Yoksa;

  Şubeye gitmeye gerek kalmadan, Akbank Mobil'i indirin, Uygulamada "Akbanklı Olmak İstiyorum" butonuna tıklayın, bilgilerinizi girin, Müşteri İletişim Merkezimiz ile kısa bir görüntülü görüşme yapın, dilediğiniz yerden ve 7/24 Akbanklı olun. Tüzel kişiliği olan şirketleri ise şubelerimize bekliyoruz! Akbanklı olmak için tıklayın!

Akbank Hesabınız Varsa;

Akbank hesabınızı tanımlamak için:

 • magazadestek.n11.com'a kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın
 • Linke tıklayın ve açılan talep sayfasının içeriğine Akbank hesabınıza ait IBAN numarasını yazın ve gönderin.
 • Akbank hesap bilgileriniz, ilgili birim tarafından tanımlanacak ve n11 hak edişleriniz Akbank hesabınıza ödenmeye başlanacaktır.

Size Özel Ayrıcalıklar

KOBİM Kazansın

Akbanklı KOBİ’lere 4.000 TL’ye varan chip-para kazanma fırsatı sunuyoruz!

1 Kasım - 30 Kasım tarihleri arasında Mobil, ticari Akbank Kart (debit kart), otomatik fatura, üye iş yeri, ticari kredi kartı, çek karnesi ve SGK ödeme talimatı ürünlerimizden en az 3’ünü aktif kullanan Akbanklı KOBİ'ler 2.000 TL, en az 4’ünü aktif kullanan Akbanklı KOBİ'ler ise 4.000 TL chip-paranın sahibi oluyor.

Akbank KOBİM Kazansın Kampanyası

Akbanklı KOBİ’lerin Avantaj Dünyası

KOBİ’ye Hoş Geldin Avantajları

n11 ödemelerini Akbank hesaplarına alan satıcılara özel sunulan Hoş Geldin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Hoş geldin avantajları ile 12 ay boyunca belirli bankacılık işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Akbank’ın sağlayacağı size özel avantajlar:

Akbank İnternet ve Mobil kanallarından;

 • 100 Havale
 • 100 EFT

Akbank şubelerinden;

 • 2 adet 25 yapraklı Çek Karnesi (vergi hariç)
 • 50 adet Çek Tahsilatı

1 yıl sonrasında satıcılara sunulan muafiyet adedi tekrar değerlendirilecektir.

Muafiyet paketi merkezi olarak tanımlanacaktır.

Avantajlı Faiz Oranlarıyla Ticari Taksitli Kredi

Taksitli Ticari Kredi'sini Akbank'tan alan n11 tedarikçileri şimdi çok avantajlı!

Avantajlı faiz oranları ile 12 ay vade ve 15 milyon TL'ye kadar kullanılabilecek KOBİ Kredisi, Akbank şubelerinde!

Kampanya 30 Kasım 2022 tarihine kadar, aylık %1,31'dan başlayan özel faiz oranlarıyla, en fazla 15 milyon TL tutarındaki ve 12 aya kadar Taksitli Ticari Kredi başvuruları için geçerlidir.

Kredi talebi ve ödeme planı, evrak setinin tamamlanması sonrasında Banka tarafından olumlu değerlendirilirse karşılanacaktır.

Akbank, kredi koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için KOBİ'lere Özel Taksitli Ticari Kredi Kampanyası

“0” Faizli Ticari Artı Para Kredisi

Artı para, n11 ödemelerini Akbank üzerinden alan satıcıların, kısa vadeli ve küçük montanlı nakit ihtiyacını karşılamak için vadesiz mevduat hesabına tanımlanır. Böylece çek, fatura ve diğer düzenli ödemeler, gecikme endişesi yaşanmadan son ödeme gününde gerçekleştirilebilir.

n11 satıcılarına özel, ilk kez 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren n11 ödemelerini Akbank üzerinden alan ve artı para limiti maksimum 100 Bin TL olan müşterilere, 10 güne kadar «0» faiz fırsatı 1 Aralık 2022 itibarı ile yapılan artı para kullanımları için (aynı ay içerisinde geçerli) sunulacaktır.

Avantajlar
Şirketinizin günlük, kısa vadeli, küçük montanlı nakit ihtiyacını karşılarsınız.
Kolay Kullanım: Şirketinizin vadesiz mevduat hesabında yetersiz bakiye olması durumunda, otomatik olarak devreye girerek, çek, fatura gibi ödemelerinizin gününde gerçekleşmesini sağlar.
​Kolay Geri Ödeme: Hesabınız eksi bakiyedeyken Artı Para’nızın bağlı olduğu vadesiz hesabınıza yeterli para girişi olduğunda, Artı Para borcunuz otomatik olarak kapanır.

*Akbank kredi politikası doğrultusunda yapılacak değerlendirmede uygun bulunacak müşteriler krediden yararlanabilecektir.


Başvuru için en yakın şube: https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/akbank-sube-ve-atm.aspx

Yeni Üye İşyeri Avantajları

Yeni Akbanklı n11 tedarikçileri, 30 Kasım 2022’ye kadar yapılan üye iş yeri başvurularında; 3 ay boyunca yurt içi peşin işlemlerde tüm kartlar için %0,69 komisyon oranından ve %50 POS hizmet ücreti indiriminden faydalanabiliyor.

Üstelik tüm iş ortaklarına CebePOS ücretsiz!

Yurtiçi Kartlar Peşin Komisyon Oranı Komisyon Oranın Geçerli Olduğu Aylık Ciro Fiyat Avantaj Süresi POS Hizmet Ücreti Avantajı
0,69% 1 Mio TL 3 ay Sabit POS: 70TL
ÖKC: 90TL
Mobil POS: 100TL

Kampanyalar yalnızca yeni kazanım üye iş yeri müşterileri için geçerlidir. Müşterimizin mevcutta üye iş yeri varsa, belirtilen orandan faydalanamaz.

Başvuru için : https://www.akbank.com/basvuru/POS-Basvurusu/EntryPoint.aspx

Axess Business Kredi Kartı

Şimdi Axess Business sahibi olanlar 1.500 TL indirim kazanıyor!

n11 tedarikçileri, kartlarını kurye beklemeden kullanmaya başlıyor. Axess Mobil’den ulaştıkları kart bilgisi ile hem internet alışverişlerini, hem de mobil ödeme ile mağaza içi alışverişlerini anında yapmaya başlıyor. Üstelik ilk yıl kart ücreti yok!

Akbank Ticari Kartlar’a Özel Taksit Avantajı!

n11 tedarikçileri, Axess Business ve Axess KOBİ ile belirli sektörlerde taksit ve erteleme imkanlarından yararlanabiliyor!

Detaylar: https://www.axess.com.tr/ticarikartlar/kampanyadetay/8/3535/akbank-ticari-kartlara-ozel-taksit-avantaji

30 Kasım’a kadar ilk kez Axess Business kredi kartı sahibi olarak yapacağınız her 2.500 TL ve üzeri alışverişte 300 TL, toplamda 1.500 TL indirim kazanabilirsiniz.

Siz de Axess Business sahibi olarak kampanya ve fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya 01.11.2022 - 30.11.2022 tarihleri arasında ilk kez Axess Business veya Wings Business kredi kartına başvuru yapan Akbanklılar için geçerlidir.

01.11.2022 öncesi açık Akbank ticari kredi kartı olan Akbanklılar kampanyadan yararlanamazlar.

İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylar: Hızlı ve Kolay Ticari Kredi Kartı Başvurusu

Maaş Ödeme Programı

Maaş ödemeleriniz için Akbank'a talimat verin, personel maaş tutarları belirttiğiniz tarihte ve miktarda otomatik olarak firma hesabınızdan personel hesaplarına aktarılsın! Ayrıca n11 tedarikçileri, hem firmalarına hem de firma çalışanlarına özel 1 yıl boyunca sunulan avantajlardan* faydalanabilirler.

 • 24 aylık sözleşmeye istinaden KDV dahil fatura karşılığı ödenmek üzere kişi başı 3.250 TL promosyon
 • 36 aylık sözleşmeye istinaden KDV dahil fatura karşılığı ödenmek üzere kişi başı 5.000 TL promosyon
 • Personelin maaş hesabı için Alternatif dağıtım kanalları üzerinden havale muafiyeti

Bütçe; aşağıda belirtilen ürün grubundan personel başına en az 4 ürün sahipliğinin sağlanması sonrasında ödenecektir.

Ürün Grubu: KOLAS, Akbank Mobil, Debit Kart, OFÖ, Düzenli Ödeme, Axess Kredi Kartı, Artı Para, İhtiyaç Kredisi

*Son 6 aydır Bankamızdan maaş ödemesi yapmamış firmalar için geçerlidir. Çalışan adedinin minimum 10 ve maksimum 150 olması ve minimum kişi başı maaş ortalamasının 4.250 TL olması gerekmektedir.

Başvuru için en yakın şube: https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/akbank-sube-ve-atm.aspx

Dört Dörtlük İş Yeri Sigortası

Dört Dörtlük İş Yeri Sigortası, ihtiyacınıza göre 5 farklı paket seçeneği, faaliyet alanınıza göre tasarlanan geniş teminat kapsamını tek poliçe altında topluyor. Sabit prim avantajıyla, benzer sigorta ürünlerine kıyasla geniş çerçeveli bir güvence sunuyoruz.

Dört Dörtlük İş Yeri Sigortası'nı size özel yıllık 1.584 TL'den başlayan fiyatlarla ve kredi kartından 9 aya varan taksit seçenekleriyle yararlanabilirsiniz.

Avantajları

 • Geniş teminat kapsamı ile 300.000 TL limite kadar olan risklerinizi tek poliçe altında toplarsınız. İş yeri yangın sigortası teminatları yanında sorumluluklar, makine arızaları, nakliye ve POS cihazlarına kadar geniş teminatlar sunar.
 • Ürünle birlikte sene içerisinde ücretsiz çilingir, su tesisatı, elektrik tesisatı onarım işleri ve cam işleri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 • Ayrıca Paket 3, Paket 4 ve Paket 5'e özel anlaşmalı restoranlar ve daha birçok markada indirim imkanı sunar.
 • Başvuru için en yakın şube: https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/akbank-sube-ve-atm.aspx

Tekliflerden Nasıl Yararlanacaksınız?

Tekliflerden yararlanmak için Akbank KOBİ Bankacılığı müşterisi olmanız gerekmektedir;

 • Hoş Geldin avantajlarından yararlanmak için Akbank nezdindeki hesabınıza ilişkin IBAN bilgisini n11 satıcı panelinde değiştirmenizden sonra hesaba gelen ilk ödemeden itibaren belirlenen avantajlar en kısa sürede tarafınıza tanımlanacaktır.
 • Ticari taksitli kredi, üye iş yeri, maaş anlaşması, sigorta ve artı para avantajlarından yararlanmak için Müşteri İlişkileri Yöneticilerimize, n11 iş ortağı olduğunuzu belirten bir belge/kart göstermeniz ve size özel sunduğumuz tekliflerden yararlanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.
 • Ticari Kredi Kartı avantajlardan yararlanmak için Akbank Mobil, Akbank İnternet, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • KOBİM Kazansın ödülü yapılacak kontroller sonrasında yüklenecektir.
 • Bankacılık Ürün Tekliflerinin dilerseniz sadece birinden, dilerseniz birden fazlasından yararlanma şansına sahipsiniz.
 • Akbank, müşteriye sunulan faiz oranlarını, vadelerini, kredi kullandırım ücretlerini, komisyon oranlarını ve sunulan diğer avantajları değiştirme hakkını saklı tutar.