n11
Akbank İş Ortakları
 • Henüz Akbank Hesabınız Yoksa;

  Şubeye gitmeye gerek kalmadan, Akbank Mobil'i indirin, Uygulamada "Akbanklı Olmak İstiyorum" butonuna tıklayın, bilgilerinizi girin, Müşteri İletişim Merkezimiz ile kısa bir görüntülü görüşme yapın, dilediğiniz yerden ve 7/24 Akbanklı olun. Tüzel kişiliği olan şirketleri ise şubelerimize bekliyoruz! Akbanklı olmak için tıklayın!

Akbank Hesabınız Varsa;

Akbank hesabınızı tanımlamak için:

 • magazadestek.n11.com'a kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın
 • Linke tıklayın ve açılan talep sayfasının içeriğine Akbank hesabınıza ait IBAN numarasını yazın ve gönderin.
 • Akbank hesap bilgileriniz, ilgili birim tarafından tanımlanacak ve n11 hak edişleriniz Akbank hesabınıza ödenmeye başlanacaktır.

Size Özel Ayrıcalıklar

Hak Ediş Tutarı Üzerinden Ödül

1 Ocak 2023 itibarı ile hak ediş ödemesini Akbank üzerinden almamış olup, ilk kez 1 Mayıs 2024 itibarı ile n11 ödemelerini Akbank üzerinden alan iş ortaklarına 13 ay boyunca hak ediş tutarı üzerinden chip para ödülü.

 • 1 Mayıs 2024 itibarı ile n11 hak ediş ödemelerini ilk kez Akbank üzerinden alan iş ortaklarına ilk ay hak ediş tutarının %5’i (3.000 TL’ye kadar) tutarında chip para ödülü verilecektir.
 • Sonraki aylarda chip para ödülü, 3’er aylık periyotlarda yapılacak kontrole göre tanımlanacaktır.
 • İş ortağının 3 aylık süreden oluşan periyotta, her ay için en az 1 kez hak edişini Akbank üzerinden alması durumunda, 3 aylık toplam hak ediş tutarının %5’ine kadar (3.000 TL’ye kadar) chip para ödülü verilecektir.
 • Örnek olarak; Mayıs ayında ilk kez hak ediş ödemesini Akbank üzerinden alan iş ortağı, hak ediş tutarının %5’ini 3.000 TL ile sınırlı olmak üzere chip para olarak kazanabilecektir. Sonrasında; takip eden haziran-temmuz-ağustos aylarında, her ay en az 1 kez hak ediş ödemesi Akbank üzerinden alan iş ortağı, 3 aylık toplam hak ediş tutarının %5’ini 3.000 TL ile sınırlı olacak şekilde chip para olarak kazanacaktır. 13 ay boyunca, toplam 15 bin TL’ye kadar ödül verilecektir.
 • Söz konusu ödül; ilk ay hak ediş ödemesinin alındığı ayı takip eden ay içerisinde, 4 periyotta ise her periyodu takip eden ay içerisinde Akbank Ticari Kredi kartına (ücretsiz ticari kredi kartlar hariç), Ticari Kredi Kartı yok ise Ticari Banka Kartına chip para olarak yüklenecektir.
 • Kampanya, aylık olarak hak ediş ödemelerinin Akbank hesabı üzerinden alınması durumunda geçerli olacaktır.
 • İlgili pazaryeri kuryeleri kampanya kapsamına dahil değildir.

Akbanklı KOBİ’lerin Avantaj Dünyası

KOBİ’ye Hoş Geldin Avantajları

n11 hak ediş ödemelerini 1 Ocak 2023 itibarı ile Akbank üzerinden almamış olup, ilk kez 1 Mayıs 2024 itibarı ile Akbank hesaplarına alan iş ortaklarına özel sunulan Hoş Geldin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Hoş geldin avantajları ile 12 ay boyunca belirli bankacılık işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Akbank’ın sağlayacağı size özel avantajlar:

Akbank İnternet ve Mobil kanallarından;

 • 200 Havale
 • 200 EFT

Muafiyet paketi merkezi olarak tanımlanacaktır.

Avantajlı Faiz Oranlarıyla Ticari Taksitli Kredi

Taksitli Ticari Kredi'sini Akbank'tan alan n11 iş ortakları şimdi çok avantajlı!

Avantajlı faiz oranları ile 36 ay vade ve 25 milyon TL'ye kadar kullanılabilecek KOBİ Kredisi, Akbank şubelerinde!

Kampanya 31 Mayıs 2024 tarihine kadar, aylık %3,99'dan başlayan özel faiz oranı ile en fazla 25 milyon TL tutarındaki ve 36 aya kadar Taksitli Ticari Kredi başvuruları için geçerlidir.

Kredi talebi ve ödeme planı, evrak setinin tamamlanması sonrasında Banka tarafından olumlu değerlendirilirse karşılanacaktır.

Akbank, kredi koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için KOBİ'lere Özel Taksitli Ticari Kredi Kampanyası

Yeni Üye İş Yeri Avantajları

Yeni Akbank’lı n11 iş ortakları, 31 Mayıs 2024’e kadar yapılan üye işyeri başvurularında; 3 ay boyunca yurt içi peşin işlemlerde tüm kartlar için %1,99 komisyon oranından ve 6 ay süren %50 POS hizmet ücreti indiriminden faydalanabiliyor.

Üstelik tüm iş ortaklarına CebePOS ücretsiz!

Yurtiçi Kartlar Peşin Komisyon Oranı Komisyon Oranın Geçerli Olduğu Aylık Ciro Fiyat Avantaj Süresi
1,99% 1 Mio TL Komisyon Oranı : 3 ay
POS Hizmet Ücreti: 6 Ay

Kampanyalar yalnızca yeni kazanım üye iş yeri müşterileri için geçerlidir. Müşterimizin mevcutta üye iş yeri varsa, belirtilen orandan faydalanamaz.

Başvuru için: https://www.akbank.com/basvuru/POS-Basvurusu/EntryPoint.aspx

Axess Business Kredi Kartı

Şimdi Axess veya Wings Business sahibi olanlar 5.000 TL’ye varan chip para kazanıyor!

31 Mayıs’a kadar ilk kez Axess veya Wings Business kredi kartı sahibi olarak yapacağınız her 10.000 TL ve üzeri harcamanıza 1.000 TL, toplamda 5.000 TL’ye varan chip para kazanabilirsiniz.

Kazanmak için şimdi Axess veya Wings Business’e başvurup, Juzdan’dan kampanyaya katılın.

Üstelik ilk yıl kart ücreti ödemeden.

Kampanya 1 – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında ilk kez Axess Business veya Wings Business Kredi Kartına başvuru yapan müşterilerimiz için geçerlidir. 31.05.2024’e kadar kartı onaylanan Akbank’lılar, 15.06.2024 tarihine kadar kampanyaya katılım sağlayabilir.

Başvurusu onaylanan Akbank’lılar kampanya kapsamında 15.06.2024’e kadar Juzdan veya SMS ile kampanyaya katılım sağlayabilir. Katılım sağlayan Akbank’lılar, 30.06.2024 tarihine kadar yapacakları her 10.000 TL ve üzeri harcamalarına 1.000 TL, toplamda 5.000 TL’ye varan chip para kazanabilir.

Detaylar: Hızlı ve Kolay Ticari Kredi Kartı Başvurusu

Maaş Ödeme Programı

Maaş ödemeleriniz için Akbank'a bir talimat verin, personel maaş tutarları belirttiğiniz tarihte ve miktarda otomatik olarak firma hesabınızdan personel hesaplarına aktarılsın! Ayrıca n11 iş ortakları, hem firmalarına hem de firma çalışanlarına özel 1 yıl boyunca sunulan avantajlardan* faydalanabilirler.

 • 24 veya 36 ay sürelerde yapılacak sözleşmeye istinaden KDV dahil fatura karşılığı ödenmek üzere avantajlı kişi başı promosyonlar aşağıdaki tabloda sunulmaktadır;
Aylık Ortalama Kişi Başı Maaş Tutarı Kişi Başı Bütçe Tutarı (TL) (KDV Dahil) Vade
KOLAY MAAŞ +
22.000 TL ve üzeri
14.000 36 Ay
8.000 24 Ay
KOLAY MAAŞ
17.000 - 21.999 TL
10.500 36 Ay
6.000 24 Ay
 • *Personelin maaş hesabı için alternatif dağıtım kanalları üzerinden havale muafiyeti

Bütçe; aşağıda belirtilen ürün grubundan personel başına en az 5 ürün sahipliğinin sağlanması sonrasında ödenecektir.

Ürün Grubu: Akbank Mobil, Debit Kart, OFÖ (cep ve diğer), Düzenli Ödeme, Axess Kredi Kartı, Artı Para, İhtiyaç Kredisi, BES ve Sigorta ürünleri, KOLAS, Vadeli TL

Teklif son 6 aydır bankamızdan maaş ödemesi yapmamış firmalar için geçerlidir. Çalışan adedinin minimum 10 adet olması gerekmektedir.

Başvuru için en yakın şube: https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/akbank-sube-ve-atm.aspx

Dört Dörtlük İş Yeri Sigortası

Dört Dörtlük İş Yeri Sigortası, ihtiyacınıza göre 6 farklı paket seçeneği, faaliyet alanınıza göre tasarlanan geniş teminat kapsamını tek poliçe altında topluyor. Sabit prim avantajıyla, benzer sigorta ürünlerine kıyasla geniş çerçeveli bir güvence sunuyoruz.

Dört Dörtlük İş Yeri Sigortası'nı size özel yıllık 6.250 TL'den başlayan fiyatlarla ve kredi kartından 9 aya varan taksit seçenekleriyle yararlanabilirsiniz.

Avantajları

 • Geniş teminat kapsamı ile 1.000.000 TL limite kadar olan risklerinizi tek poliçe altında toplarsınız. İş yeri yangın sigortası teminatları yanında sorumluluklar, makine arızaları, nakliye ve POS cihazlarına kadar geniş teminatlar sunar.
 • Ürünle birlikte sene içerisinde ücretsiz çilingir, su tesisatı, elektrik tesisatı onarım işleri ve cam işleri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 • Başvuru için en yakın şube: https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/akbank-sube-ve-atm.aspx

Tekliflerden Nasıl Yararlanacaksınız?

Tekliflerden yararlanmak için Akbank KOBİ Bankacılığı müşterisi olmanız gerekmektedir;

 • Hoş Geldin ve Hak ediş tutarı üzerinden ödül avantajlarından yararlanmak için Akbank nezdindeki hesabınıza ilişkin IBAN bilgisini n11 iş ortağı panelinde değiştirmenizden sonra hesaba gelen ilk ödemeden itibaren takip eden ay içerisinde belirlenen avantajlar tarafınıza tanımlanacaktır.
 • Ticari taksitli kredi, üye iş yeri, maaş anlaşması, sigorta avantajlarından yararlanmak için Müşteri İlişkileri Yöneticilerimize, n11 iş ortağı olduğunuzu belirten bir belge/kart göstermeniz ve size özel sunduğumuz tekliflerden yararlanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.
 • Ticari Kredi Kartı avantajlardan yararlanmak için Akbank Mobil, Akbank İnternet, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • Bankacılık Ürün Tekliflerinin dilerseniz sadece birinden, dilerseniz birden fazlasından yararlanma şansına sahipsiniz.
 • Akbank, müşteriye sunulan faiz oranlarını, vadelerini, kredi kullandırım ücretlerini, komisyon oranlarını ve sunulan diğer avantajları değiştirme hakkını saklı tutar.