KADIN PANTOLON

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Kadın Pantolon

Alt giyim kadın kıyafetleri içerisinde yer alan pantolonlar bol kesim, dar kesimli olarak çeşitli modellerde tasarlanıp üretilirler. Kadın pantolonlarında düz, çizgili, çiçekli, baskılı, egzotik, ekose, şal, puantiye, balıksırtı gibi modeller kullanılır. Yazlık kışlık tüm modelleri bulabileceğiniz kategorimizden en uygun fiyatlara en iyi kalitede pantolonları alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kadın Pantolon Modellerinde Neler Var?

Kadın Pantolon Modellerinde Neler Var?

Rahat hareket edebilmeyi sağlayan pantolonlar kadınların hem günlük hayatta hem özel davetlerde en çok tercih ettiği kıyafetler arasındadır. Vücut hatlarının gözükmesini tercih etmeyen kadınlar uzun mevsimlik yelekler, tunikler ile pantolonlarını rahatlıkla kombin edebilir. Bu şekilde kombinler ile streç pantolonları da tercih edebilirsiniz. Dar kesim kadın pantolonları fit bir görünüm sağlar. Dar kesim pantolonları topuklu ayakkabı ve klasik bir ceket ile uyumlu şekilde kombin edebilirsiniz. Klasik giyim tarzı yaratmak için düz kesim desensiz bir kadın pantolonunu gömlek ya da bluz ile kombin edebilirsiniz. Yüksek bel kadın pantolonları bele tam oturduğu için zayıf bir görünüm elde etmenizi sağlar. Kot pantolonlar kadınların en çok tercih edilen modeller arasındadır. Kot pantolon modellerinden zevkinize uygun olanları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Rahat Hareket Edebileceğiniz Pantolonlar

Rahat Hareket Edebileceğiniz Pantolonlar

Etek görünümlü bol kesim kadın pantolonları rahat hareket etmeniz için maksimum destek sağlar. Plise etekli pantolonlarda tercih edilen modellerden birisidir. Plise; yüksek ısıya sahip silindirler ya da kalıplar arasından geçen kumaşlara verilen katlama desenine denir. Bu model pantolon etekleri kullanmanın bir diğer avantajı da ütü istememesidir. Pantolon eteklerde beli lastikli olan modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Eğer alacağınız pantolonu spor tarzda giyecekseniz bol kesim desenli pantolonlar tam size göre. Etnik desen pantolonlar spor ve rahat bir görüntü sağlar. Etnik desen; Afrika yerel halkının kullandığı büyüklü küçüklü çizgi desenleridir ve günümüzde hala moda olan bir tasarımdır. Bir diğer spor tarz ise kot tencel pantolonlardır. Tencel, yumuşak bir elyaf türüdür. Kot kumaş ile kullanıldığında yumuşak bir pantolon karışımı ortaya çıkar.

Kadın Pantolonlarında Farklı Tarzlar

Kadın Pantolonlarında Farklı Tarzlar

Spor bir görüntü sağlayan pantolon etekler genellikle pamuk kumaştan üretilirler. Özellikle sıcak havalarda ideal bir kullanım sağlarlar. Vücuda nefes aldıran pantolon eteklerde çeşitli model ve desen seçenekleri vardır. Kadın pantolonlarında düz, çiçekli, baskılı, çizgi, egzotik desenli modeller arasından istediğinizi alabilirsiniz. Dar kesim pantolonlarda diz izi yapmayan modelleri kullanabilirsiniz. Böylelikle her kullanışta ütü yapmanıza gerek kalmaz. Duble paça pantolonlar klasik ve spor tarz giyimlerde tercih edilir. İspanyol paça kadın pantolonu ve topuklu ayakkabılar ile şık kombinler oluşturabilirsiniz. Bu modelde pantolonun paçaları geniş olduğundan takılıp düşmemek için topuklu ayakkabıları rahat yürüyebileceğiniz şekilde seçebilirsiniz. Kamuflaj pantolonlar spor tarz seven kadın tercih edebileceği modellerdendir. Şalvar pantolonlar ise spor yapabileceğiniz rahatlıkta ve esnekliktedir. Siyah pantolonları ve beyaz pantolonları her renk kıyafetinizle kombin edebilirsiniz. Dilerseniz kadın giyimine ait kıyafet ve aksesuarların tümüne Kadın Giyim & Aksesuar kategorimizden ulaşabilirsiniz.