PANTOLON & TAYT

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Pantolon Tayt

Giyinmek insanoğlunun en temel ihtiyaçlarından bir tanesidir. Kıyafetlerin faydası sadece vücudu korumak değil aynı zamanda sosyalleşmeye, kişinin toplumda kendine yer bulmasına yardımcı olmaktır. Büyük bir insan grubunu bir araya getiren olguya moda ismi verilmektedir. Her insan kendine göre modaya uyabilir, sosyal hayatın içine karışabilir. Modaya ait kıyafetleri giymek için illa belli bir beden ölçüsüne sahip olmak gerekmez. En küçük bedenden en büyük bedene kadar tüm kullanıcılar moda olan kıyafetleri kullanabilir. Günümüzde özellikle kadın kullanıcılar son moda kıyafetleri büyük bir ilgiyle takip etmektedirler. Modaya uygun giyinmek illaki topuklu ayakkabı, ya da şakır şakır taşıması kısmen zor olan elbiseler giymek değildir. Rahat ve sade ürünlerde modanın içine dahil edilmektedirler. Pantolon tayt gibi son yıllarda oldukça popüler olan görece çok daha rahat olan kıyafetlerde gayet modern ve modaya uygun kıyafetlerdendir. Her kullanıma ait bir çeşidi olan pantolon tayt. Kişilere hem rahatlık sağlarken hem de modaya ayak uydurmalarına yardımcı olmaktadır. Gelişen hayat şartları modanın da değişmesine ve gelişmesine neden olmaktadır. Giyim sektöründeki firmalar ürünlerini üretirken kullanıcıların ihtiyaçlarına kulak vermektedirler. Pantolon taytlar da modern dünyanın karmaşık hayatında çalışan kadınlara ya da annelere yardımcı olmak amacıyla düşünülmüş bir üründür. Pantolon taytların kullanılması diğer pantolonlara göre çok daha kolay ve rahattır. Pantolon tayt kullanan kadınlar hem modaya uymanın keyfini sürer hem de rahat bir hayat yaşarlar. Bu noktada pantolon tayt bu çağın en faydalı buluşlarından biridir.

 Pantolon Tayt Üretimi

Pantolon Tayt Üretimi

Kadın giyim kategorisi altında bulunan pantolon tayt ürünü 300'ü aşkın marka tarafından üretilerek kadın giyim ve aksesuar sayfamızda satışa sunulmaktadır. Pantolon tayt başlığı altında 20 bin 689 ürün bulunmaktadır. Bu ürünler elliden fazla renk seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda 24 bedenden 60 bedene XXS bedenden 4XL bedene kadar çok farklı beden aralıklarına sahip olan bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Pantolon taytlar dört mevsim kullanılmak amacıyla üretilmektedir ler. Bu amaçla üretilen ürünler Pamuk, polyester, benim, likra, elastan, dokuma kumaş, viskon, polyamide, örme kumaş, viskoz, suni deri, penye, keten, triko, modal, çelik interlok, kadife, yün, akrilik, krep, , mikro, mikro fiber, sentetik, keten dokuma, bambu, gabardin, lastik, ipek, saten, payet, hakiki deri, lateks, naylon, peluş, ribana, kanvas, kaşe, tül, dantel, tencel, kaşkorse, poliüretan, krinkıl, file, şile bezi, lurex, rugan, Kaşmir, polar, şifon, yakar, şarj, nubuk, süet, yoryo şifon gibi kumaşlardan veya o kumaşların çeşitli oranlarda bileşimlerinden üretilmektedirler. Bu kadar çeşitli kumaşlardan üretiliyor olması pantolon tayt ürününün her kesimden insana hitap ediyor oluşunun kanıtıdır. Zevkine ve dünya görüşüne göre kullanıcılar aradıkları ürünleri rahatlıkla bulabilmektedirler. Kimi insanları bazı kumaş tiplerine karşı sahip olduğu hassasiyet kullanım alanlarını oldukça kısıtlamaktadır. Bu noktada pantolon tayt üretiminin bu kadar fazla kumaş çeşidinden üretiliyor oluşu bu tip sıkıntısı olan insanlar için oldukça güzel bir imkan yaratmaktadır. Herkese göre üretilen pantolon taytlara her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Çünkü pantolon tayt kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Hal böyle iken markalar her yaş ve her duruma uygun pantolon taytlar üretmek için yeni yeni tasarımlar oluşturmaktadırlar. Başlarda sadece belli bir kumaş sınırı olan pantolon taytlar bugün yüzlerce çeşit kumaştan üretilmektedirler. Bu çeşitliliğin oluşmasında kullanıcıların ihtiyaçları ve profilleri büyük rol oynamaktadır. Daha önce pantolon tayt kullanmayan kişiler bir kez pantolon tayt ile tanıştıktan sonra devamlı kullanıcı haline gelmektedirler.

 Pantolon Tayt Kombinleri

Pantolon Tayt Kombinleri

Pantolon taytlar kombin yapmaya çok uygun ürünlerdir. Kullanıcının elinde bir pantolon tayt varsa herhangi bir üst kıyafeti ile rahatlıkla kombinleyip dışarı çıkabilir ya da evde giyebilir. dar paça tayt pantolon giyildiğinde üzerine kısa bir tişört ya da uzun bir tunik giyerek iki farklı stil yaratılabilir. tayt pantolon bol paça modeli seçildiğinde üzerine şık bir gömlek giyerek iş yeri için uygun bir kombin oluşturulabilir. Lacivert pantolon tayt yine dışarıda giymek için oldukça uygun modellerden bir tanesidir. Çünkü tayt olmasına rağmen pantolon gibi görünmektedir. Aynı anda hem pantolonun şıklığını hem de taytın rahatlığı deneyimlenebilmektedir. Süet pantolon tayt tercihlerinde ise süetin şık görünümünü yine dışarı hayatında rahatlıkla kullanılabilecek bir modeldir.Rugan pantolon tayt tercihinde ise sade bir üst kıyafet ile çok oldukça şık bir görünüm elde edilebilmektedir.Dantelli pantolon tayt ise genellikle ev kullanımı için tercih edilmektedir.Tayt pantolon İspanyol paça modeli tercih edilerek eski zamanlara bir göz kırpılırken şık bir görünüm elde edilebilir. Tayt pantolon bedenleri oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Tayt pantolon büyük beden kullanıcılar için de gayet uygun bir seçenek oluşturmaktadır. Büyük beden kadınlar da pantolon görünümlü tayt ya da tayt pantolon desenleri desenli ürünler tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirler. Büyük bedenler için oldukça hoş tayt pantolon modelleri bulunmaktadır. Bu modellerden sayfamızda da bulabilirsiniz. Desenli, desensiz tayt pantolonları gömlek, atlet, kısa gömlek, uzun gömlek, bluz, kazak, uzun kazak gibi çeşitli ürünlerle kombinleyerek günlük hayatınızda ya da İş hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pantolon taytlar en çok günlük hayatta ve spor yapılırken kullanılmaktadırlar. Ama aynı zamanda ofis hayatında ve genel olarak da pantolon tayt tercih eden kadınların sayısı çoktur. Hatta ve hatta abiye başlığının altında bile pantolon taytlar kullanabilmektedirler. Günlük hayatın koşturmacası içinde sıkılan kadınlar için pantolon tayt adeta kurtarıcı rolü oynamaktadır. Spor salonlarına giderken bir yandan pantolon taytın verdiği rahatlığı yaşarken diğer yandan spor yaparken bile şık olmanın yolunu pantolon tayt kullanan kadınlar keşfetmiştir.

Pantolon Tayt Özellikleri

Pantolon Tayt Özellikleri

Pantolon tayt giymenin birçok faydalı özelliği vardır. İlk olarak bahçede bileceğiniz özelliklerden bir tanesi pantolon tayt şıklıkla beraber aynı zamanda kullanıcıların büyük bir rahatlık sağlamasıdır. Günlük hayattan özellikle iş hayatında çalışanlar bir yandan şık görünürken bir yandan da daha rahat çalışabilmek istemektedirler. İşte pantolon tayt kadınların aradığı bu iki özelliği bir arada onlara verebilmektedir. Aynı zamanda kendinin fazla kilolu olduğunu düşünen kadınlar için de pantolon tayt toparlayıcı etkiye sahiptir. Pantolon tayt yapısı sayesinde bacak Göbek ve belde toparlama etkisi yaratır. Bu sayede kullanıcılar olduklarından çok daha fit bir görünüme kavuşuyorlar. Tayt pantolon bedenleri Oldukça çeşitli olduğu için her kiloda kadının kullanılan kullanımına uygun bir pantolon tayt mutlaka bulunacaktır. Pantolon taytın toparlayıcı etkisi kullanıcılara kendilerine çok daha zayıf hissettirerek psikolojik olarak rahatlamalarını mutlu olmalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda pantolon taytlar vücudu sardığı sıktığı için vücutta oluşan sarkma sarkmaların önüne geçmektedir. Kadınlar için bir başka paha biçilmez özelliklerinden bir tanesi de selülit önleyici bir yapıya sahip olmalarıdır. Pantolon taytın avantajlı yönlerinden bir tanesi de diğer ürünlere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Normal pantolonlara göre çok daha sık pantolon tayt alışverişi yapılabilmektedir. Pantolon taytlar aynı zamanda kıyafetlerle çok rahat uyum sağlamaktadır. Bu nedenle herhangi bir kıyafetle kolayca kombin edilebilir. Kombin edilme kolaylığı çok özel bir imkandır. Bu özellik hayatı kolaylaştıran, stresi azaltan kurtarıcı bir özelliktir. Aynı zamanda pantolon taytlar her mevsim giyilebilmektedir. Pantolon taytların kadınlara verdiği fit görünüm başka bir avantajlı yan olarak karşınıza çıkmaktadır. Pantolon taytlar tasarımları sayesinde dört mevsim kullanılabilmektedir. Farklı kumaş seçenekleri ile benzer modelleri yaz aylarında, kış aylarında ve bahar aylarında da kullanılabilir. Kabanların altından deri pantolon taytlar giyilebilir iken mini eteklerin altından pamuklu pantolon taytlar giyilebilir. Ve böylece kış ayında dahi şık ve elegant bir görünüm elde edilebilir. Pantolon taytın başka bir özelliği de kış aylarında kadınların soğuktan ve rüzgardan korunmasına yardımcı olmasıdır. Bu görevi yerine getirirken aynı zamanda kadınların giyim zevklerine de hitap ettiği için kullanıcılar tarafından soğuktan korunma amacıyla en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Bazı pantolon taytlar termal özellikler taşımaktadırlar. Bu özellikleri ile kullanım amaçlarını aşarak beklenenden daha fazla hizmet sunmaktadırlar. Bu yönüyle pantolon tayt ürünü hem fiyatı hem de geniş kullanım alanıyla oldukça tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.

 Pantolon Tayt Renkleri

Pantolon Tayt Renkleri

Tayt pantolon kullanımını en çekici kılan özelliklerden bir tanesi de geniş bir renk paletine sahip olmasıdır. Siyah, lacivert, mavi, gri, çok renkli, beyaz, haki, bej, yeşil, bordo, kırmızı, antrasit, kahve, açık mavi, kiremit,Ekru, koyu mavi, pudra, pembe, hardal, Sarı, füme, mor, taba,indigo, Camel, vizon, mürdüm, Taş, turuncu, lila, saks mavisi, somon, krem, Petrol,, Turkuaz, buz mavisi, Mint yeşili, fuşya, tarçın, altın, Mercan, Gümüş, açık pembe, Bakır, gri melanj, bebek mavisi, kemik, nar, saks, su yeşili, açık yeşil, bronz, Zümrüt, koyu yeşil, Gold, nar çiçeği, ten, renkleri bulunmaktadır. Bu çok çeşitli renkleri ile birlikte bir o kadar fazla desene sahiptirler. Desenleri şöyle sıralayacak olursak: düz, baskılı, çizgili, ekose, etnik, çiçekli, kamuflaj, leopar, renk bloklu, geometrik, egzotik, yılan, kareli, baklava, batik, puantiyeli, hayvan desenli, kırçıllı, patchwork, yazılı, balıksırtı, kazayağı, örgü, mermer, tropik, şal, gibi çeşitlerden bahsedebiliriz. Sayfamızda bulunan tüm bu renk ve desenlerde aradığınız ürünü bulabilme imkânınız çok fazladır. Pantolon taytların sayfamızda bulunan kalıpları şu şekildedir; dar kesim, düz kesim, skinny, beli lastikli, bol kesim, rahat kesim, standart kesim, mom, ispanyol, flare, boyfriend, büyük beden, kemerli, wideleg, joker, kargo, straight, oversize, kruvaze, crop, a kesim, asimetri, bootcut, girlfriend gibi gibi geniş bir kalıp skalası ile karşılaşırız. Yüksek bel, normal bel, düşük bel, süper yüksek bel sayfamızda bulunan pantolon tayt bel çeşitleridir. Cepli, kemerli, bağlama detaylı, düğmeli, beli büzgülü, dokulu kumaş, yıkamalı, örme, işlemeli, yırtık, dantel detaylı, nakışlı, püsküllü, transparan detaylı, biye detaylı, taşlamalı, simli, yırtmaç detaylı, pile detaylı, ribanalı, payetli, kuş gözü detaylı, midilli, inci detaylı, delikli, pileli, aplikeli, jakarlı, yamalı, drake detaylı, pilise detaylı, toka detaylı, düğüm detaylı, volanlı ürün detayları geniş ürün kataloğumuzda yer alan pantolon taytların sahip olduğu ürün detaylarıdır. Bu geniş renk, desen, kalıp ve model dünyası içinde pantolon tayt kullanıcıları kendi zevklerine göre birleşimler oluşturarak kendi benzersiz tarzlarını oluşturabilmek de farklarını ortaya koyabilmektedirler. Birçok kadının pantolon tayt kullanmayı sevmesinin ana nedenlerinden biri pantolon tayt dünyasının sonsuz seçeneği sahip olmasıdır. Bu durum kadınlara özgürlük vermektedir. On beş yaşındaki bir genç kız da seksen yaşındaki bir hanımefendi de kendine göre pantolon tayt seçip kullanabilmektedir. Pantolon tayt adeta yaşsız bir üründür. Her beden tipine ve her yaşa uyum sağlamaktadır. Simli, parlak ve taşlı taytlar süs ve lüks seven kullanıcılara hitap ederken sade ve soft renklere sahip pantolon taytlar sadelik seven kullanıcılar için üretilerek hizmetlerine sunulmaktadırlar.

 Çok Uygun Pantolon Taytlar

Çok Uygun Pantolon Taytlar

Pantolon tayt modelleri ve fiyatları tayt severler tarafından en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Birbirinden güzel tayt modelleri fiyatları ile de sevenlerinin mutlu olmasına yardım etmektedirler. Pantolon taytlar birçok farklı ürünün yerine kullanılabilmektedirler. Örneğin bir pantolon tayt, bir kot pantolon , bir kadife pantolon, bir deri pantolon, bir kumaş pantolon yerine, onların görünüme sahip olarak alternatif ürün yerine kullanılabilmektedir. Pantolon taytlar diğer pantolonlara göre çok daha uygun fiyatlı olduğu için pantolon tayt kullanmak oldukça avantajlı bir seçimdir. Üstelik sayfamızda markaların düzenlediği kampanyalar pantolon tayt fiyatlarını olduğundan daha da uygun hale getirmektedir. Pantolon tayt fiyatları uygun olduğu için aynı anda birkaç tane pantolon tayt alınabilir ve uzun süreli kullanım sağlanabilir. Uygun fiyatlı pantolon tayt alınarak sahip olunan dolaplar renklendirilebilir ve çeşitlendirilebilir. Eğer siz de aradığınız pantolon tayt ürününün sayfamızda olduğunu düşünüyorsanız Sepetinize ekleyebilir ve bu avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kullanıcılar, giydikleri pantolon taytlardan memnun kaldıklarını kumaş kalitelerinin iyi olduğunu belirtmektedirler. Aynı zamanda pantolon taytlar vücudu sarıp, yakıp nefes aldırmayan ürünler gibi değillerdir. Esnek ve rahat olan pantolon taytlar hem şık hem de fit bir görünüme kavuşturur. Kaliteli pantolon taytlar belde kalınlık yapmaz ve rahat bir kullanım sunar. Pantolon tayt kız arkadaş ya da kız kardeş ya da annelere hediye edilmek için oldukça hoş bir seçenektir. Siz de sayfamızdaki yüzlerce çeşit pantolon taytı inceleyerek aralarından beğendiklerinizi sevdiklerinize hediye edebilir hayatlarının daha kolay olmasına yardımcı olabilirsiniz. Yazlık ve kışlık olarak yılda iki kez yapılan pantolon tayt alışverişi bütün bir yıl ihtiyacının giderilmesinde yardımcı olabilir. Sayfamızda bulunan yüzlerce çeşit ve kalitede pantolon taytlar size geniş bir seçenek imkanı sunmaktadır. Bu seçenekler arasından tercih yaparak gardırobunuzu genişletebilir her ihtiyacınıza karşılık bulabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdan DeFacto kot pantolon modellerini inceleyebilirsiniz.